Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

dziewczyny chciały od razu zacząć od super promocji u bardzo znanej i obserwowanej celebrytki, nie mając na tą reklamę pieniędzy - stąd ta afera. Wydały całe swoje oszczędności na wysłanie dwóch rzeczy do Polski z Bali licząc na to, że promocja u Julii szybko im te straty nadrobi. Jak powiedziała Pantinka, nauka na przyszłość, zobaczcie, że teraz szuka ambasadorek wśród swoich widzek, nawet z małymi zasięgami. 

A co do cen tych rzeczy, że pewnie na Bali zapłaciła grosze to nie byłabym tego taka pewna, ona często w filmach podaje ceny różnych rzeczy i usług i często są równe tym w Polsce, albo nawet wyższe. 

• Like 2

10 godzin temu, kokossa napisał:

Wieniawa mogła się nie zgadzać, przecież nikt tak z dobroci serca nie wysyła swoich produktów. Zawsze chodzi o reklamę. Do tego największym problemem jest tu sposób w jaki potraktowała obie firmy.

"Napisały do mnie dwie firmy których produkty wyglądają tak samo"-wtf . Serio dziwie się  że ktoś tą rozkapryszoną dziewczynę w ogóle bierze na poważnie

I tu nie chodzi nawet o cenę tych rzeczy tylko o sam fakt.Dla niej to grosze więc nie warto dbać o kontakt i o wywiązanie się z umowy(jaka by ona nie była czy to pisemna czy wiadomości na insta), potraktowała je jak śmieci.

Oczywiscie ze nikt nie wysyla swoich produktow z dobroci serca,  ale tak samo powszechna praktyka jak odplatne wykupowanie insta stories jest wysylanie produktow w prezencie liczac ze spodobaja sie na tyle, ze Influ zdecyduje sie je pokazac. I to wlasnie na poczatku sugerowala Pantinka. Dodatkowo nawet nie wyslala Julii tych rzeczy,  ktore ona wybrala...

Julia przyznala sie do jednego bledu ktory faktycznie nastapil z jej winy- pomylenia firm. I ja uwazam jej tlumaczenie ze produkty byly praktycznie takie same za... moze nie "poprawne politycznie" ale szczere. Nie wiem o jaka druga firme chodzi,  ale jestem w stanie sobie wyobrazic,  ze mogla sprzedawac bardzo podobne produkty, jak nie te same, co z reszta Julia podkreslila. Dlaczego Jula mialaby wymyslac skomplikowane powody swojej pomylki jesli powod byl tak naprawde prozaiczny i tak wlasnie go przedstawila , wcale nie umniejszajac tym swojej winy?

Piszesz, ze Wieniawie nie warto dbac o wywiazanie sie z umowy.  Przeciez wlasnie to zrobila! Spelnila wszystkie warunki zawarte w umowie w postaci ich korespondencji. 

Pantinka z reszta sama przyznala sie, ze to ONA SAMA popelnila blad nie ustalajac dokladnych warunkow wspolpracy. Podsumowujac - urzadzila zamieszanie z powodu wlasnego bledu. Malo profesjonalne zachowanie. Nie chcialabym lupica niczego of firmy,  ktora moze mnie w kazdej chwili obsmarowac na filmiku z powodu wlasnego braku umiejetnosci zarzadzania firma.

Rozumiem, ze po czesci odnosisz sie do ludzkiej przyzwoitosci ktorej julii zabraklo, bo wg Ciebie powinna nawet bez umowy kontaktowac sie z Pantinka na biezaco i szybko wstawic relacje. A ja widze ze jednak miala w sobie duzo przyzwoitosci bo wyszla z inicjatywa oddania rzeczy lub pieniedzy za nie. 

• Like 1

53 minuty temu, Pamela Jenner napisał:

Oczywiscie ze nikt nie wysyla swoich produktow z dobroci serca,  ale tak samo powszechna praktyka jak odplatne wykupowanie insta stories jest wysylanie produktow w prezencie liczac ze spodobaja sie na tyle, ze Influ zdecyduje sie je pokazac. I to wlasnie na poczatku sugerowala Pantinka. Dodatkowo nawet nie wyslala Julii tych rzeczy,  ktore ona wybrala...

Julia przyznala sie do jednego bledu ktory faktycznie nastapil z jej winy- pomylenia firm. I ja uwazam jej tlumaczenie ze produkty byly praktycznie takie same za... moze nie "poprawne politycznie" ale szczere. Nie wiem o jaka druga firme chodzi,  ale jestem w stanie sobie wyobrazic,  ze mogla sprzedawac bardzo podobne produkty, jak nie te same, co z reszta Julia podkreslila. Dlaczego Jula mialaby wymyslac skomplikowane powody swojej pomylki jesli powod byl tak naprawde prozaiczny i tak wlasnie go przedstawila , wcale nie umniejszajac tym swojej winy?

Piszesz, ze Wieniawie nie warto dbac o wywiazanie sie z umowy.  Przeciez wlasnie to zrobila! Spelnila wszystkie warunki zawarte w umowie w postaci ich korespondencji. 

Pantinka z reszta sama przyznala sie, ze to ONA SAMA popelnila blad nie ustalajac dokladnych warunkow wspolpracy. Podsumowujac - urzadzila zamieszanie z powodu wlasnego bledu. Malo profesjonalne zachowanie. Nie chcialabym lupica niczego of firmy,  ktora moze mnie w kazdej chwili obsmarowac na filmiku z powodu wlasnego braku umiejetnosci zarzadzania firma.

Rozumiem, ze po czesci odnosisz sie do ludzkiej przyzwoitosci ktorej julii zabraklo, bo wg Ciebie powinna nawet bez umowy kontaktowac sie z Pantinka na biezaco i szybko wstawic relacje. A ja widze ze jednak miala w sobie duzo przyzwoitosci bo wyszla z inicjatywa oddania rzeczy lub pieniedzy za nie. 

W drugim filmie Pantinka to dementuje mówiąc, że Julia miała wybrać kilka rzeczy, które jej się podobają ze strony sklepu, później dziewczyny wybrały dywan i fotel i poinformowały ją, że wysyłają właśnie te rzeczy, więc wiedziała co dostanie. Fakt, ta wiadomość mogła jej umknąć, ale wg mnie nie powinna później tego wywlekać, że wybrała więcej rzeczy, a dostała mniej? Jedyne co wg mnie mogły zrobić, to dorzucić poduszki i linkę do zawieszenia tego fotela, tym bardziej, że twierdzą, że dorzuciły jej jakieś gratisy. 

Spełniła warunki? No właśnie chyba nie? Umówiły się, że Julia wstawi zdjęcie z ich produktami, gdy urządzi już mieszkanie, a tego nie zrobiła. Dopiero jak ją przycisnęły to wrzuciła zdjęcie, z fotelem źle oznaczonym.

Dopiero jak Pantinka nagrała ten film i zrobiła się afera, to Julka zareagowała, wcześniej dziewczyny nie miały z nią kontaktu (choć próbowały wyjaśnić sprawę bez rozgłosu). 

56 minut temu, Lubie ser napisał:

W drugim filmie Pantinka to dementuje mówiąc, że Julia miała wybrać kilka rzeczy, które jej się podobają ze strony sklepu, później dziewczyny wybrały dywan i fotel i poinformowały ją, że wysyłają właśnie te rzeczy, więc wiedziała co dostanie. Fakt, ta wiadomość mogła jej umknąć, ale wg mnie nie powinna później tego wywlekać, że wybrała więcej rzeczy, a dostała mniej? Jedyne co wg mnie mogły zrobić, to dorzucić poduszki i linkę do zawieszenia tego fotela, tym bardziej, że twierdzą, że dorzuciły jej jakieś gratisy. 

Spełniła warunki? No właśnie chyba nie? Umówiły się, że Julia wstawi zdjęcie z ich produktami, gdy urządzi już mieszkanie, a tego nie zrobiła. Dopiero jak ją przycisnęły to wrzuciła zdjęcie, z fotelem źle oznaczonym.

Dopiero jak Pantinka nagrała ten film i zrobiła się afera, to Julka zareagowała, wcześniej dziewczyny nie miały z nią kontaktu (choć próbowały wyjaśnić sprawę bez rozgłosu). 

Ta cała Pantinka robi z siebie teraz naiwną, poszkodowaną ofiarę, jakby dopiero wyszła spod klosza rodziców i nie miała o niczym pojęcia. A tymczasem ona od lat działa w mediach społecznościowych, pracowała w tvn i modelingu, więc doskonale wie na czym polegają takie współprace, ile kosztują i że wszystko trzeba mieć na piśmie. Mam wierzyć w jej naiwość, że wybrała sobie top influ Wieniawe i myślala, że będzie miała reklame za darmo, wysyłając jej jakiś kompletnie bezużyteczny fotel bez lin czy łancucha i mały dywanik? To czemu Pantinka nie reklamuje wszystkiego, co popadnie, tylko szanuje własną marke. To wygląda na dobrze przemyślane PR, Pantince wrosną followersi na insta i rozpoznawalność i o to chodzi. Ten sklep nie ma tutaj większego znaczenia. Przeraża mnie jedynie bezmiar głupoty w komentarzach pod fimem Patinki. Tam chyba piszą głównie 15 letnie bezmózgi, chwaląc Paule za jej dobroć i szczerość 😁 nie widząc drugiego dna.

• Like 5

Tak, Wieniawie drama raczej nie zaszkodzi, a Pantinke tylko wyboostuje. 

Obawiam sie, ze jej widzki naprawde maja w porywach do 15 lat, z reszta juz samo nazwanie siebie przez bodaj 30-letnia kobiete "Pantinka" wskazuje na pewna infantylnosc. To tak jakby Wieniawa zaczela byc Julcinką 😉

5 godzin temu, mangooo123 napisał:

Dla mnie żenada, nie obserwuje Julii, ale serio nie wiem co Paulina próbuje wmówić publice. Wysłała fotel - sam suchy szkielet i już widze jak bardzo by ją ucieszyła reklama polegająca na fotce tego smętnego wyrobu postawionego w kącie razem z mini dywanikiem. Nikt by tego nie kupił i by był znowu powód do dramy, że specjalnie niszczy małą firemke xD fotel powinien mieć dołączoną linę i poduszki (jak na zdjęciu), hak - tu okej trzeba dostosować do materialu, do którego chcemy go przypiąć.

Pantinka robi z siebie ofiarę, opowiada jak to straciła oszczędności życia, jeżdżąc co chwilę do nowej willi xD nawet jeśli jest to niewielki koszt, to spłukani ludzie raczej nie robią sobie co chwilę wakacji.  Narracja jak to pomaga Balijczykom, którzy stracili dochód przez brak turystyki jest moim zdaniem okropna. Pokazywała zresztą jak to ci wyrobnicy śpią w jakiś schowkach na miotły, więc zapewne sprzedają te meble za grosze, a modelka robi hajs 🙂 

Dokładnie. W dodatku nieźle manipulują faktami, bo jak wybuchła drama, to na stronie nie było informacji, że fotel nie zawiera poduszek do siedzenia, a huśtawka poduszek i sznura. Dopiero po drugim filmiku uaktualnili stronę, a Pantinka dodała, że nigdy w zestawie nie znajdują się artykuły dekoracyjne. Z tego co zauważyłam, to w większości sklepów wszelkie meble rattanowe mają siedziska w komplecie i brak informacji na stronie może zdziwić przy odbiorze paczki.

4 godziny temu, Lubie ser napisał:

dziewczyny chciały od razu zacząć od super promocji u bardzo znanej i obserwowanej celebrytki, nie mając na tą reklamę pieniędzy - stąd ta afera. Wydały całe swoje oszczędności na wysłanie dwóch rzeczy do Polski z Bali licząc na to, że promocja u Julii szybko im te straty nadrobi. Jak powiedziała Pantinka, nauka na przyszłość, zobaczcie, że teraz szuka ambasadorek wśród swoich widzek, nawet z małymi zasięgami.

Ja jestem w szoku trochę, że uderzyły od razu do osoby z takimi zasięgami. Zamiast zacząć od osób z 50 tys followersow. Zresztą ta propozycja współpracy jest trochę dziwna, nie brzmi to jak barter tylko bardziej jak "wyślemy ci prezent i będziemy wdzięczne jak coś wspomnisz". Jedno jest pewne. Reklamę mają sporą z tej afery. Pantince wzrosła też oglądalność.

• Like 1

6 godzin temu, Rudzix napisał:

Ja jestem w szoku trochę, że uderzyły od razu do osoby z takimi zasięgami. Zamiast zacząć od osób z 50 tys followersow. Zresztą ta propozycja współpracy jest trochę dziwna, nie brzmi to jak barter tylko bardziej jak "wyślemy ci prezent i będziemy wdzięczne jak coś wspomnisz". 

Ja właśnie tak bym to na miejscu Julki odebrała. Z pewnością wiele firm wysyła jej właśnie takie prezenty z postaci swoich produktów i liczy na dobrą wolę, że jeżeli coś się spodoba to ona o tym wspomni. Potraktowała to jako przysługę, a one miały do niej co chwilę jakieś roszczenia, zachowywały się w tych wiadomościach jakby Julka nie miała nic innego do roboty tylko zajmowanie się ich współpracą, gdzie ona takich paczek pewnie dostaje kilka dziennie. Poza to lekko nieprofesjonalne wysyłać swój produkt do promocji, który jest niekompletny i jeszcze dziewczyna miała latać po sklepach i szukać jakiś pierdół żeby w ogóle można było te produkty jakkolwiek zaprezentować 🤦 Mistrzynie marketingu, nie dziwię się że wyszedł z tego taki kwas

• Like 2
  • Thanks 1

23 godziny temu, Lubaszenka napisał:

A skąd wiesz jakiej jakości są jej produkty? Kupowałeś, czy mieszkasz na bali i sprzedajesz??? 

Możliwe, że te ''dziadostwo'' z hipermarketu jest takie samo jak to robione w bali. 

Rzeczy z marketu sa robione hurtowo, tak trudno jest załapać różnice?

23 godziny temu, Kubek23 napisał:

A co ty myślisz, że ona ten fotel kupiła za 2 tysiące? Chyba wiecznie powtarzała, że wszystko tam kosztuje grosze, buty w przeliczeniu na polskie 20 zł, chyba nie zapłaciła za ten fotel takiego majątku jaki twierdzi że straciła "w tysiącach złotych" jak już się na kimś wiesza psy to wypadałoby mówić prawdę. 

Jeżeli ja założę sklep internetowy  gdzie zakupie hurtem w Chinach szczotek do kibla po 1 zł a w Polsce dam marzę i będzie ona w moim sklepie kosztować tysiąc to jak  powiem wysyłając Wieniawe szczotke, że straciłam "tysiące" będę zwykłym manipulantem. Że też trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie takie oczywiste rzeczy. 

Zobacz sobie jakie sa ceny ciężarówek, kontenerów, ceł i certyfikatów, a potem sie wymądrzaj xD

Ona nie prowadzi wielkiej firmy, nie ma zoptymalizowanego łańcucha dostaw. Ze tez trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie takie oczywiste rzeczy.

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Zobacz sobie jakie sa ceny ciężarówek, kontenerów, ceł i certyfikatów, a potem sie wymądrzaj xD

Ona nie prowadzi wielkiej firmy, nie ma zoptymalizowanego łańcucha dostaw. Ze tez trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie takie oczywiste rzeczy.

Ojejjej 😂 to policzyła Wieniawie za kontener i certyfikat (które tak czy siak musiała opłacić z wieniawą czy bez) 

Jpr. Że też takie bezmózgi mają dostęp do internetu 😂

Może napisz do pantiny, żeby nie zapomniała jeszcze Wieniawie kosztów kontenera i ciężarówki wypomnieć 😂😂😂😂😂 Jpr... 😂

Edytowano przez Kubek23

1 minutę temu, Kubek23 napisał:

Ojejjej 😂 to policzyła Wieniawie za kontener i certyfikat (które tak czy siak musiała opłacić z wieniawą czy bez) 

Jpr. Że też takie bezmózgi mają dostęp do internetu 😂

Może napisz do pantiny, żeby nie zapomniała jeszcze Wieniawie kosztów kontenera i ciężarówki wypomnieć 😂😂😂😂😂 Jpr... 😂

Masz urojenia? Gdzie ja pisałam o Julce? Odniosłam sie do twoich mądrości z dziury w D odnośnie cen jej produktów.

1 minutę temu, Glos_rozsadku napisał:

Masz urojenia? Gdzie ja pisałam o Julce? Odniosłam sie do twoich mądrości z dziury w D odnośnie cen jej produktów.

Ale to w sumie racja ze kontener musialaby zamowic tak czy inaczej w podobnym czasie skoro  była nastawiona na potencjalna reklamę wśród influ lub duży ruch po reklamie 

• Like 1

31 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Rzeczy z marketu sa robione hurtowo, tak trudno jest załapać różnice?

Wpierw musisz kupić i zobaczyć na własne oczy a potem porównać. Ty tego nie wiesz, więc nie zakładaj z góry, który produkt jest jakościowo lepszy (bo o tym pisałam) , zwłaszcza, jeśli produkt jest wykonany z tych samych materiałów, to już w ogóle... 

Napisano (edytowany)
47 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Ona mówiła, że spłukała się, dodatkowo wzięła pożyczkę od kogoś z rodziny. Potem ktoś gdzieś pisał, że chodziło o zawrotne 2 tys zł. Skoro zarabia na youtube to ma na żywienie, a skoro sklep funkcjonuje i wychodzi na plus (na co wskazuje, bo inaczej nie wysyłałaby produktów), żyje dobrze, je na mieście, motocykl, przyjemności, dron którego chyba w ogóle nie używa na filmów, ciągłe zmiany domów - to raczej wydaje mi się, że kłamie i ma pieniądze na koncie.

A jeśli nie, to jak udało jej się zbankrutować i na co poszły jej wzsystkie oszczędności z reklam, promowania produktów i biznesu? 

Ponownie powtórzę, że ona z własnej woli chciała wysłać tę huśtawkę do Wieniawy. 

Mówisz, że ceny kontenerów drogie.. Gdyby nie było zysku, nie prowadziłaby biznesu, więc zysk musi mieć. 

Tutaj nie chodzi o działalność typu restauracja, gdzie musisz opłacać wynajem, pracowników i inne wydatki nawet podczas zamknięcia lokalu lub mniejszego ruchu. Więc to jest tak wykalkulowane, by wychodziła na plus. 

Edytowano przez Lubaszenka

Domyślam się, że nas czytasz. Możliwe, że wiesz jakie mam konto na youtube.. Ja nie myślę, że jesteś zła, nie wydajesz się złą osobą, po prostu wykorzystałaś sytuacje, bo chcesz lepiej żyć... Jednak bolą mnie takie manipulacje i muszę trochę obsmarować cię z błotem 🤯

Więc wyszło tak: pantinka nie wydała złamanego grosza, zarobiła trochę więcej na wyświetleniach i na większej ilości fanów. 

Wieniawa musiała bulić 2 tys zł za prezent od kogoś, który musiała zwrócić i dorobiła się tysięcy antyfanów. 

12 godzin temu, Lubaszenka napisał:

Wpierw musisz kupić i zobaczyć na własne oczy a potem porównać. Ty tego nie wiesz, więc nie zakładaj z góry, który produkt jest jakościowo lepszy (bo o tym pisałam) , zwłaszcza, jeśli produkt jest wykonany z tych samych materiałów, to już w ogóle... 

Jakość tutaj dla mnie nie ma znaczenia. Nie wiem jak jest z jakością i nie interesuje mnie to. Rękodzieło jest po prostu droższe i tyle. 

12 godzin temu, Lubaszenka napisał:

Ona mówiła, że spłukała się, dodatkowo wzięła pożyczkę od kogoś z rodziny. Potem ktoś gdzieś pisał, że chodziło o zawrotne 2 tys zł. Skoro zarabia na youtube to ma na żywienie, a skoro sklep funkcjonuje i wychodzi na plus (na co wskazuje, bo inaczej nie wysyłałaby produktów), żyje dobrze, je na mieście, motocykl, przyjemności, dron którego chyba w ogóle nie używa na filmów, ciągłe zmiany domów - to raczej wydaje mi się, że kłamie i ma pieniądze na koncie.

A jeśli nie, to jak udało jej się zbankrutować i na co poszły jej wzsystkie oszczędności z reklam, promowania produktów i biznesu? 

Ponownie powtórzę, że ona z własnej woli chciała wysłać tę huśtawkę do Wieniawy. 

Mówisz, że ceny kontenerów drogie.. Gdyby nie było zysku, nie prowadziłaby biznesu, więc zysk musi mieć. 

Tutaj nie chodzi o działalność typu restauracja, gdzie musisz opłacać wynajem, pracowników i inne wydatki nawet podczas zamknięcia lokalu lub mniejszego ruchu. Więc to jest tak wykalkulowane, by wychodziła na plus. 

Moze ma oszczędności w akcjach albo w innej formie, a spłukała sie z gotówki.

mnie zapominajmy, ze jak ona kupuje rzeczy na miejscu za dajmy na to 5tys złotych to to jest kasa zamrożona na przynajmniej miesiąc (nie wiem ile trwa rejs kontenera) dopóki klient nie zapłaci za towar. 

cena kontenera zależy od volume który chcesz przewieźć. Ona wspominała, ze najpierw wysłała m3 - z Chin to jest koszt ok 300eur to z tego jej portu w koziej dupce   Pewnie kosztuje więcej. + z powodu covida ceny poszły mocno w górę wiec ciężko powiedzieć. Do tego dochodzi transport do portu, przechowanie na miejscu do czasu odpływu statku, transport ze statku do magazynu, wysyłki towarów do klientów. Certyfikaty nie mam pojęcia, to moze być certyfikat na cała przesyłkę a moze być na każdy drewniany przedmiot z osobna, a to już sa koszty pewnie 20€/przedmiot /typ przedmiotu albo więcej. 

wiec dajmy na to wyda w styczniu 5k na towar, 4K na logistykę i papierologie (to tak lekko wg mnie moze być więcej), w lutym zeby rozwinąć sklep dokupuje rzeczy czyli mrozi więcej hajsu w towarze i płaci za kolejny transport, w marcu ma zamrożone 18k i dostaje dopiero pierwsze hajsy od klientów. 

Wam sie wydaje ze to takie proste założyć firmę importowa, a tu trzeba włożyć na prawdę mega dużo hajsu w to wszystko. 

zle zrobiła, ze spowodowała drame. Nie dała wieniawie deadline’u. Julia jej powiedziała ze jak remont sie skończy to zrobi zdjęcia, a remont dalej trwa wiec w sumie drama z D. Ale tez rozumiem jej zachowanie bo póki co tylko inwestuje a zwroty marne. 

• Like 2
  • Thanks 2

Napisano (edytowany)
21 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

mnie zapominajmy, ze jak ona kupuje rzeczy na miejscu za dajmy na to 5tys złotych to to jest kasa zamrożona na przynajmniej miesiąc (nie wiem ile trwa rejs kontenera) dopóki klient nie zapłaci za towar. 

cena kontenera zależy od volume który chcesz przewieźć. Ona wspominała, ze najpierw wysłała m3 - z Chin to jest koszt ok 300eur to z tego jej portu w koziej dupce   Pewnie kosztuje więcej. + z powodu covida ceny poszły mocno w górę wiec ciężko powiedzieć. Do tego dochodzi transport do portu, przechowanie na miejscu do czasu odpływu statku, transport ze statku do magazynu, wysyłki towarów do klientów. Certyfikaty nie mam pojęcia, to moze być certyfikat na cała przesyłkę a moze być na każdy drewniany przedmiot z osobna, a to już sa koszty pewnie 20€/przedmiot /typ przedmiotu albo więcej. 

wiec dajmy na to wyda w styczniu 5k na towar, 4K na logistykę i papierologie (to tak lekko wg mnie moze być więcej), w lutym zeby rozwinąć sklep dokupuje rzeczy czyli mrozi więcej hajsu w towarze i płaci za kolejny transport, w marcu ma zamrożone 18k i dostaje dopiero pierwsze hajsy od klientów. 

Wam sie wydaje ze to takie proste założyć firmę importowa, a tu trzeba włożyć na prawdę mega dużo hajsu w to wszystko. 

zle zrobiła, ze spowodowała drame. Nie dała wieniawie deadline’u. Julia jej powiedziała ze jak remont sie skończy to zrobi zdjęcia, a remont dalej trwa wiec w sumie drama z D. Ale tez rozumiem jej zachowanie bo póki co tylko inwestuje a zwroty marne. 

No już nie przesadzajmy. Influencer może wywalić kasę w błoto, bo wie że za tydzień będzie mieć 20 tys. na koncie, a potem jeszcze więcej. To nie ma związku z osobą, która naprawdę zbankrutowała i nie ma za co żyć i musi kombinować jak wyjsc z dołka. To był prezent, nikt nie zostaje z zerowym kontem bankowym, z niczym na przyszłość, dlatego bo chciał podarować  swoje ostatnie oszczędności znanej osobie z internetu. Chyba że osoba zaburzona. Przeciez ona nie zbankrutowała lol. 
Ja też mogę wydać 30 tys euro na samochód elektryczny, czyszcząc konto, ale przecież nie zostanę banktutem i nie skończę na ulicy, bo zarabiam cały czas.
Nikt kto jest w ciężkiej sytuacji, kryzysowej wręcz, nie wydaje ostatniej kasy na prezent dla celebrytki zapożyczając się u rodziny. Nawet jeśli to zrobiła, to wiedziała, że za chwilę odda kasę, bo będzie mieć tysiące na koncie, ponieważ jest aktywna zawodowo. 
Dlatego pytam się, jak można tak dawać się tak łatwo oszukiwać tak prostym manipulacjom? 

• Like 2

Napisano (edytowany)
34 minuty temu, Glos_rozsadku napisał:

No widzisz, czyli 'spłukała się ' z gotówki. Sam przyznajesz mi rację , że nie została z niczym. Mówi, że była w ciężkiej sytuacji i zrobiła z siebie wielką ofiarę, z małą początkującą firemką. Nie wiem ile wydała kasy na kontener i nie obchodzi mnie to, bo to ona zadecydowała, że chce przetracić pieniądze (czy tam zainwestować), zatem wnioskuję, że było ją na takie wydatki stać. Jednak z tego co mówili ludzie, chodzi o ledwo 2 tys. zł, żadne większe kwoty o których piszesz. To co mi się nie podoba, to manipulowanie ludzmi. Zapłaciła, a teraz jeszcze chce zwrotu (w komentarzu odpowiadała potwierdzająco na opinie ludzi o tym, że jej się należy zwrot, NALEŻY JEJ SIĘ, wielkieLol), do tego mówienie o biednej upadającej firmie, nazywanie kogoś oszustem, nieprofesjonalne na odpirdol wysłanie paczki bez liny czy akcesoriów... Wiec, nie wiem, co tutaj pozytywnego można powiedzieć o Pantince po tej całej akcji? 

• Like 1

12 minut temu, Lubaszenka napisał:

No widzisz, czyli 'spłukała się ' z gotówki. Sam przyznajesz mi rację , że nie została z niczym. Mówi, że była w ciężkiej sytuacji i zrobiła z siebie wielką ofiarę, z małą początkującą firemką. Nie wiem ile wydała kasy na kontener i nie obchodzi mnie to, bo to ona zadecydowała, że chce przetracić pieniądze (czy tam zainwestować), zatem wnioskuję, że było ją na takie wydatki stać. Jednak z tego co mówili ludzie, chodzi o ledwo 2 tys. zł, żadne większe kwoty o których piszesz. To co mi się nie podoba, to manipulowanie ludzmi. Zapłaciła, a teraz jeszcze chce zwrotu (w komentarzu odpowiadała potwierdzająco na opinie ludzi o tym, że jej się należy zwrot, NALEŻY JEJ SIĘ, wielkieLol), do tego mówienie o biednej upadającej firmie, nazywanie kogoś oszustem, nieprofesjonalne na odpirdol wysłanie paczki bez liny czy akcesoriów... Wiec, nie wiem, co tutaj pozytywnego można powiedzieć o Pantince po tej całej akcji? 

Czy Ty wiesz na czym polega prowadzenie firmy? Pierwsze 2 lata to sa inwestycje (chyba ze ma sie dużo szczęścia). Fajnie ze masz koleżankę wieniawe, ale porównywanie jej sytuacji do pantinki jest trochę z d py, nie uważasz? 
wg ciebie jak sie nie ma 100tys na koncie to nie powinno sie ryzykować (przypominam - inwestycja zawsze obarczona jest ryzykiem mniejszym lub większym)?

laska mieszka sama w obcym kraju po drugiej stronie globu a ty mówisz ze nie zbankrutowała bo ma za co żyć? To co, ma wydać wszystkie oszczędności, zamieszkać na ulicy i zamknąć temat? XD

urwales sie z choinki czy podko...esz sie w Julce? Bo o biznesie i finansach nie masz żadnego pojęcia, to jest oczywiste i bezdyskusyjne.

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Glos_rozsadku napisał:

Czy Ty wiesz na czym polega prowadzenie firmy? Pierwsze 2 lata to sa inwestycje (chyba ze ma sie dużo szczęścia). Fajnie ze masz koleżankę wieniawe, ale porównywanie jej sytuacji do pantinki jest trochę z d py, nie uważasz? 
wg ciebie jak sie nie ma 100tys na koncie to nie powinno sie ryzykować (przypominam - inwestycja zawsze obarczona jest ryzykiem mniejszym lub większym)?

laska mieszka sama w obcym kraju po drugiej stronie globu a ty mówisz ze nie zbankrutowała bo ma za co żyć? To co, ma wydać wszystkie oszczędności, zamieszkać na ulicy i zamknąć temat? XD

urwales sie z choinki czy podko...esz sie w Julce? Bo o biznesie i finansach nie masz żadnego pojęcia, to jest oczywiste i bezdyskusyjne.

O jakim ryzyku piszesz, skoro Pantinka ma stałe dochody i z miesiąca na miesiąc miała większe i większe, nawet te 6 miesięcy temu? xD 

Wyszło że nie znasz się na temacie, a pisałaś o konkretnych sumach, które okazały się zwykłym strzelaniem. Piszesz jak ekspert, ciągle powtarzając, że ktoś nic nie wie. No właśnie TY nie znasz wieniawy ani Pantinki, nie znasz prawdy, to może skończ temat? 

2 minuty temu, Lubaszenka napisał:

O jakim ryzyku piszesz, skoro Pantinka ma stałe dochody i z miesiąca na miesiąc miała większe i większe, nawet te 6 miesięcy temu? xD Tutaj nie było żadnego ryzyka xD

Stałe dochody z YT? XD

skad wiesz ile ona zarabia? I skąd wiesz ile wydaje miesięcznie? I skąd wiesz czy zarabia wystarczająco na lądowanie w czarna dziurę kilkunastu tysięcy miesięcznie?

bo jak dla mnie to nie zarabia wystarczająco i tonący brzytwy sie trzyma. Jakby zarabiała kokosy to na pewno miałaby lepszy dom i nie jeździła na tym śmiesznym motorku xD wszystko ładuje w ten swój sklepik i zle na tym wychodzi i tyle. 

brakuje ci argumentów. Sorry ale dyskusja z tobą jest bezcelowa. 

48 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Ale o co chodzi??? Co to ma do rzeczy czy Panti ma oszczędności czy nie, czy się zadłużyła organizując transport do pl czy nie, czy mieszka sama za granicą itp. itd. Czy mam rozumieć, że Wieniawa ma się solidaryzować z jakimś no nejm`en Pantinką i iść jej na ręke, bo jako milionerka powinna wspierać małe firmy? Taaak?

Idąc tym tokiem myślenia to jeśli przykładowo korpo zatrudni ojca kilkorga dzieci i gościu się nie sprawdzi, to nie powinna go zwolnić bo tyle dzieci i dom na kredyt jeszcze nie spłacony 😉? Albo czemu Pantinka jako zawodowa modelka nie robi sesji za Bóg zapłać dla małych firm?

Wybacz ale biznes to biznes, powinien by oparty na win-win, a Wieniawa jak sama powiedziała na insta story nie była zadowolona z tych produktów i wszystko było na zasadzie dobrej woli Julki, że miała zamieścić fote po remocie, jak będzie miała czas, bez podania konkretnego terminu, bez umowy na piśmie, w 100% za darmo. Jakby Wieniawa miała w taki sposób reklamować każdą nieprzydatną duperele to by szybko wypadła z obiegu. Pantinka też nie kierowała się sentymentem napędzając bezpodstawny hejt na Wieniawe.

8 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Jakby zarabiała kokosy to na pewno miałaby lepszy dom i nie jeździła na tym śmiesznym motorku xD wszystko ładuje w ten swój sklepik i zle na tym wychodzi i tyle.

Na Bali masa ludzi jeździ na skuterze 😉 To normalny środek transportu. To jakby powiedzieć, że w Holandii czy Kolonii jest tyle rowerzystów, bo nie stać ich na samochód 🙂

17 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Stałe dochody z YT? XD

skad wiesz ile ona zarabia? I skąd wiesz ile wydaje miesięcznie? I skąd wiesz czy zarabia wystarczająco na lądowanie w czarna dziurę kilkunastu tysięcy miesięcznie?

bo jak dla mnie to nie zarabia wystarczająco i tonący brzytwy sie trzyma. Jakby zarabiała kokosy to na pewno miałaby lepszy dom i nie jeździła na tym śmiesznym motorku xD wszystko ładuje w ten swój sklepik i zle na tym wychodzi i tyle. 

brakuje ci argumentów. Sorry ale dyskusja z tobą jest bezcelowa. 

Ja nie wiem czy ty tak na poważnie. Co to za wielka inwestycja te marne 2 tys złotych? Czy ty poważnie myslisz, że to poważna inwestycja? 
Biorąc pod uwagę, że pantinka żyła z yt  wtedy, gdy miała mniej zasięgów, a 6 miesięcy temu miała 100 tys prawie 200 tys.  wyświetleń z filmów, bo niewiele wcześniej jej zasięgi się znacznie zwiększyły, zaczęła reklamować produkty, no i patrząc też na jej wyjazdy, drony, wynajmowanie willi, czy wynajmowanie domu itd, co wg ciebie jest bankructwem? Bankructwo to wg słownika upadłość. NIe musiała wydawać tych 2 tys zł, zrobiła to, bo chciała, w przypływie emocji. Oczywiście że była to swego rodzaju inwestycja. Jednak nie spłukała jej.
Dlatego to co napisałam jest sensowne. Masz pieniądze, inwestujesz, wydajesz na co chcesz, opróżniasz konto lub mniej na koncie, a potem znowu masz kasę. A ty piszesz, że to bzdury xd Jeśli komus się nie opłaca eksport, to nie eksportuje, lub robi to w inny termin, tak żeby się opłacało. 

Nie wiem, w czym tutaj dyskutować? 

Sednem było to, że robi z siebie ofiare, która bierze pożyczkę, a jej firma jest biedna i że jest ciężko i że źle ją potraktowano. Co było graniem na emocjach widzów i to mnie wkurzyło. 

• Like 1

24 minuty temu, skwarka napisał:

Na Bali masa ludzi jeździ na skuterze 😉 To normalny środek transportu. To jakby powiedzieć, że w Holandii czy Kolonii jest tyle rowerzystów, bo nie stać ich na samochód 🙂

Rower jest ekologiczny, skuter nie.

32 minuty temu, skwarka napisał:

Ale o co chodzi??? Co to ma do rzeczy czy Panti ma oszczędności czy nie, czy się zadłużyła organizując transport do pl czy nie, czy mieszka sama za granicą itp. itd. Czy mam rozumieć, że Wieniawa ma się solidaryzować z jakimś no nejm`en Pantinką i iść jej na ręke, bo jako milionerka powinna wspierać małe firmy? Taaak?

Idąc tym tokiem myślenia to jeśli przykładowo korpo zatrudni ojca kilkorga dzieci i gościu się nie sprawdzi, to nie powinna go zwolnić bo tyle dzieci i dom na kredyt jeszcze nie spłacony 😉? Albo czemu Pantinka jako zawodowa modelka nie robi sesji za Bóg zapłać dla małych firm?

Wybacz ale biznes to biznes, powinien by oparty na win-win, a Wieniawa jak sama powiedziała na insta story nie była zadowolona z tych produktów i wszystko było na zasadzie dobrej woli Julki, że miała zamieścić fote po remocie, jak będzie miała czas, bez podania konkretnego terminu, bez umowy na piśmie, w 100% za darmo. Jakby Wieniawa miała w taki sposób reklamować każdą nieprzydatną duperele to by szybko wypadła z obiegu. Pantinka też nie kierowała się sentymentem napędzając bezpodstawny hejt na Wieniawe.

napisałam już, ze cała ta drama jest bez sensu i ze pantinka robi aferę z D bo ani dat nie było ani remont skończony nie jest, a fota miała być PO remoncie.

tlumacze wam tylko jej sytuacje, bo takie teksty ze hehhehe co tam jeden fotel hehehe przecież ma kasę iks de, trochę zrozumienia ludzie no.

wieniawa powinna była udawać ze nie o nia chodzi i tyle. Whatever za dwa dni wszyscy o tym zapomną.

• Like 1

35 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

. Jakby zarabiała kokosy to na pewno miałaby lepszy dom i nie jeździła na tym śmiesznym motorku xD wszystko ładuje w ten swój sklepik i zle na tym wychodzi i tyle. 

Zarabia wystarczająco by zakładać firmę i robić wszystkie inwestycje. 

Oczywiście nie wiem ile zarabia, domyślam się że wystarczająco by godnie i dobrze żyć (co widzimy w jej filmach).

To nie jest tak, że nagle zacznie hurtowo wysyłać meble codziennie, bo jest to nierealne. Jednak prawdopodobnie ma zysk, bo ceny produktów ustaliła sama. 

Zresztą ona nie twierdzi, że się rujnuje na sklepie, więc nie musisz tyle zmyślać. Pisałam o konkretnym przykładzie 2 tys zł. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

napisałam już, ze cała ta drama jest bez sensu i ze pantinka robi aferę z D bo ani dat nie było ani remont skończony nie jest, a fota miała być PO remoncie.

tlumacze wam tylko jej sytuacje, bo takie teksty ze hehhehe co tam jeden fotel hehehe przecież ma kasę iks de, trochę zrozumienia ludzie no.

No dobrze już, nie kloćmy się. 

Mnie np. Wieniara przekonała. Gdyby nie jej instastory mogłabym wierzyć pantince. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się