Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kajaax

Konflikt z teściową

Polecane posty

Witam. Jestem z mężem po slubie nie cały rok mieszkamy z teściami i babcia męża i brat . Urodziłam dziecko w marcu. Teściowa zaczęła się wtrącać w nasz związek a także w dziecko. Śmieje się jka zajmuje się dzieckiem że nie dam na siedząco (ma 4 miesiące) i moim zdaniem i nie tylko takie dziecko ma samo zaczac siadać a nie podkładanie poduszek. Ostatnio wtrąciła się że nigdy się nie wybudujemy obgadywala na głos żebyśmy słyszeli do swojej córki i babki. Zwróciłam jej uwagę że ma się nie wtrącać to się z nią pokłóciłam. Przychodzi i sama zabiera dziecko bez pytania mówi że "idziemy na pole" później twierdzi że ja jej wyrywam dziecko jak bardzo przy niej płaczę. Ostatnio pokłóciłam się z mężem a ona na to wkroczyła do pokoju i zaczęła się w nas wtrącać. Czy ona ma takie prawo i to jest fair? Mąż zaczął ja bronić i jest za nią. Powiedziała że odbierze mi dziecko ona i nie wyjdę z tego domu z dzieckiem bo mowilan ze się wyprowadzamy. Jakim prawem ona ma prawo do mnie tak mówić, nie ma żadnych praw do dziecka. Wyśmiała mnie ze bez niej i bez nich nic bym nie miała. Jak żyć z takim człowiekiem? Co robić bo mąż nie chce się wyprowadzić?? Uważają że nie damy radę boon tylko pracuje a ja mam macierzyńskie a same opłaty mieszkania to 2 tys na miesiac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na Twoim miejscu wyprowadziłabym się z dzieckiem nawet do jakieś małego mieszkanka z jednym pokojem czy coś takiego, i powiedziała żeby się w końcu facet ogarną. Ogólnie znam bardzo podobną historię, z tym że ona działa się prawie 20 lat temu, i powiem tylko tyle że kobieta godziła się na to wszystko, wybudowali dom, a on i tak cały czas siedzi u mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj jak mąż jest za teściową.. to ja bym męża zmieniła.. twardo powinnien być obok Ciebie. i nie powinna się wtrącać. rozwiązanie? wyprowadzić się od nich, im dalej tym lepiej, żeby widywać się raz na pół roku 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×