Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasandra222

Jak zdobyć faceta?

Polecane posty

O co w tym wszystkim chodzi? Pisałam w wcześniejszych tematach o facecie którego spotkałam.. mam jyz dość bycia sama.. ob twierdził ze szuka czegoś na poważnie.. jednego dnia pisze i komplementy, ze mu poprawiam humor zaraz cisza i nic.. co uważacie faceci lubią dziewczyny które tez przejmują inicjatywę czy wola zdobywać? Co ja robię zle? Starałam się zawse jak pisał się spotykaliśmy i miałam czas, jak wpadał do mnie to częstowałam go ciastem i wgl.. nie wiem co o tym myslec 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze chyba powinno być to czego ty oczekujesz od potencjalnego partnera a nie co reszta myśli 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kasandra222 napisał:

O co w tym wszystkim chodzi? Pisałam w wcześniejszych tematach o facecie którego spotkałam.. mam jyz dość bycia sama.. ob twierdził ze szuka czegoś na poważnie.. jednego dnia pisze i komplementy, ze mu poprawiam humor zaraz cisza i nic.. co uważacie faceci lubią dziewczyny które tez przejmują inicjatywę czy wola zdobywać? Co ja robię zle? Starałam się zawse jak pisał się spotykaliśmy i miałam czas, jak wpadał do mnie to częstowałam go ciastem i wgl.. nie wiem co o tym myslec 😞

Jeżeli mu ułatwiasz poderwanie Ciebie jak to tylko możliwe a on nic no to niestety sorry ale on nie jest zainteresowany. Nikogo nie zmusisz do miłości ani do tego żeby z Tobą był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Kasandra222 napisał:

O co w tym wszystkim chodzi? Pisałam w wcześniejszych tematach o facecie którego spotkałam.. mam jyz dość bycia sama.. ob twierdził ze szuka czegoś na poważnie.. jednego dnia pisze i komplementy, ze mu poprawiam humor zaraz cisza i nic.. co uważacie faceci lubią dziewczyny które tez przejmują inicjatywę czy wola zdobywać? Co ja robię zle? Starałam się zawse jak pisał się spotykaliśmy i miałam czas, jak wpadał do mnie to częstowałam go ciastem i wgl.. nie wiem co o tym myslec 😞

Może to ciasto mu nie smakowało? 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kamikadze napisał:

powiem tyle, nie pasujecie do siebie, szukaj dalej. Ile masz lat?

27 ale jux mam dość szukania :( i bycia samej.. na początku jak nie chciałam nic powaznego czyli 3 lata temu to każdy chciał.. a teraz po prostu ciagle zle trafiam a mam dość tej samotności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mnie zastanawia jak tu znaleźć kogoś z kim można by było ułożyć sobie jakoś te zycie.. albo chociaż na jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy zdarzało się ze czasem pisalas pierwsza czy zawsze to on pisał pierwszy do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Malutka92 napisał:

A czy zdarzało się ze czasem pisalas pierwsza czy zawsze to on pisał pierwszy do tej pory?

Zazwyczaj on pierwszy, ale ja tez wychodziłam czasami z jakimś tematem.. albo pisałam czy się widzimy np jak byliśmy wstępnie umówieni.. ale była już raz cisza 5 dni i on pierwszy napisał.. on należy do nieśmiałych, tak się zachowuje i wyglada wgl taki normalny.. co uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Kasandra222 napisał:

Halo jest tu ktoś?

Faceci wolą zdobywać. Może szybko zauważył, że chcesz czegoś więcej i momentalnie stałaś się w jego oczach mniej atrakcyjna. Stety, niestety, ale tak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kasandra222 napisał:

Zazwyczaj on pierwszy, ale ja tez wychodziłam czasami z jakimś tematem.. albo pisałam czy się widzimy np jak byliśmy wstępnie umówieni.. ale była już raz cisza 5 dni i on pierwszy napisał.. on należy do nieśmiałych, tak się zachowuje i wyglada wgl taki normalny.. co uważasz?

Byla cisza po kilka dni akurat po tym jak Ty pierwsza sie odzywalas? Jak reagował na Twoja inicjatywę, z entuzjazmem czy raczej opisywał bardziej ,,na odczepnego"? Te spotkania przed ktorymi sama dopytywalas czy na pewno sie widzicie, zawsze dochodziły do skutku i były udane? 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, uzyszkodnik napisał:

wnioskuje, ze mu na Tobie kompletnie nie zalezy,

Też tak myślę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo nasza znajomość trwała do dwa dni temu.. wiec jeszcze dość długo, zakończyło sie po tym jak on sam chciał znow do mnie przyjechać wtedy został do rana i od tego dnia rano kontakt właściwie się skończył.. masakra nie wiem co zle zrobiłam.. to nie był nasz pierwszy raz ale 1 jak został do rana ja już pomyślałam ze serio coś na poważniej się robi a pisałam z nim dwa dni temu to ja wtedy pierwsza napisałam i wtrącilam ze mało ze sobą rozmawiamy a on to zignorował zapytał co u mnie i na tym się skończyło ze wczoraj pierwszy raz jak nie napisał nic przez cały dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kasandra222 napisał:

Halo nasza znajomość trwała do dwa dni temu.. wiec jeszcze dość długo, zakończyło sie po tym jak on sam chciał znow do mnie przyjechać wtedy został do rana i od tego dnia rano kontakt właściwie się skończył.. masakra nie wiem co zle zrobiłam.. to nie był nasz pierwszy raz ale 1 jak został do rana ja już pomyślałam ze serio coś na poważniej się robi a pisałam z nim dwa dni temu to ja wtedy pierwsza napisałam i wtrącilam ze mało ze sobą rozmawiamy a on to zignorował zapytał co u mnie i na tym się skończyło ze wczoraj pierwszy raz jak nie napisał nic przez cały dzień 

Widzisz i po co ci to było? Teraz masz jeszcze bardziej zyepany humor niz wcześniej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2020 o 21:28, Malutka92 napisał:

Byla cisza po kilka dni akurat po tym jak Ty pierwsza sie odzywalas? Jak reagował na Twoja inicjatywę, z entuzjazmem czy raczej opisywał bardziej ,,na odczepnego"? Te spotkania przed ktorymi sama dopytywalas czy na pewno sie widzicie, zawsze dochodziły do skutku i były udane? 

Tak, to sie bardzo da wyczuć,  zawsze intensywnie idzie odczuć chęci i zamiary swojego rozmówcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2020 o 22:52, Kasandra222 napisał:

O co w tym wszystkim chodzi? Pisałam w wcześniejszych tematach o facecie którego spotkałam.. mam jyz dość bycia sama.. ob twierdził ze szuka czegoś na poważnie.. jednego dnia pisze i komplementy, ze mu poprawiam humor zaraz cisza i nic.. co uważacie faceci lubią dziewczyny które tez przejmują inicjatywę czy wola zdobywać? Co ja robię zle? Starałam się zawse jak pisał się spotykaliśmy i miałam czas, jak wpadał do mnie to częstowałam go ciastem i wgl.. nie wiem co o tym myslec 😞

Olej to. Spotkaj się z koleżankami, idz na siłownie. Zacznij żyć. A faceci sami będą ustawiać się w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Musisz mu zrobic loda 

Czyś ty zwariował? Czy ja wygladam na jakąś garbatą, żebym biegala za facetem i jeszcze na domiar tego robila mu loda? Hahaha, nie wierzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Czyś ty zwariował? Czy ja wygladam na jakąś garbatą, żebym biegala za facetem i jeszcze na domiar tego robila mu loda? Hahaha, nie wierzę. 

To żart przecież 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BennieAndTheJets napisał:

To żart przecież 😆

Wiemm;) chociaz czasami to chyba sie slabo lapie w tych waszych żartach;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasandra222 napisał:

Halo nasza znajomość trwała do dwa dni temu.. wiec jeszcze dość długo, zakończyło sie po tym jak on sam chciał znow do mnie przyjechać wtedy został do rana i od tego dnia rano kontakt właściwie się skończył.. masakra nie wiem co zle zrobiłam.. to nie był nasz pierwszy raz ale 1 jak został do rana ja już pomyślałam ze serio coś na poważniej się robi a pisałam z nim dwa dni temu to ja wtedy pierwsza napisałam i wtrącilam ze mało ze sobą rozmawiamy a on to zignorował zapytał co u mnie i na tym się skończyło ze wczoraj pierwszy raz jak nie napisał nic przez cały dzień 

A co niby miałby zmienić kolejny seks i fakt ze został do rana? Po seksie był pewnie śpiący to juz został 😄. Nie.dopowiadaj sobie. Fakty są takie ze on Cie zwodzi, raz jest kontakt a raz go nie ma (może pisze wtedy z innymi) i jak widzisz jego milczenie powinnas sie jeszcze bardziej zdystansować a nie wyskakiwac z żalem o to ze nie gadacie za bardzo i propozycja spotkania bi tym pokazujesz ze Ci bardziej zależy i ze za wszelka cenę nie chcesz stracić z. nim.kontaktu, a powinnas doprowadzić do tego by sam się zastanawiał ,,czy jej faktycznie zależy??". Zresztą. jeśli od.początku nie jest dobrze i kontakt nieregularny to te giętki niewiele.pomogą bo jemu nie zależy i jesteś jedną z opcji. Miej honor i zakończ to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malutka92 napisał:

A co niby miałby zmienić kolejny seks i fakt ze został do rana? Po seksie był pewnie śpiący to juz został 😄. Nie.dopowiadaj sobie. Fakty są takie ze on Cie zwodzi, raz jest kontakt a raz go nie ma (może pisze wtedy z innymi) i jak widzisz jego milczenie powinnas sie jeszcze bardziej zdystansować a nie wyskakiwac z żalem o to ze nie gadacie za bardzo i propozycja spotkania bi tym pokazujesz ze Ci bardziej zależy i ze za wszelka cenę nie chcesz stracić z. nim.kontaktu, a powinnas doprowadzić do tego by sam się zastanawiał ,,czy jej faktycznie zależy??". Zresztą. jeśli od.początku nie jest dobrze i kontakt nieregularny to te giętki niewiele.pomogą bo jemu nie zależy i jesteś jedną z opcji. Miej honor i zakończ to.

Nie no, dla mnie to dziwna relacja, to ze ona się upomina, ze on nie dzwoni , nie rozmawiają ze sobą to żaden akt desperacji z jej strony, ani tymbardziej pokaz jak to bardzo jej na nim zalezy. Czemu wy jesteście tak zaściankowi? Skoro dwoje ludzi lączy jakas relacja , obojętnie czy przyjacielska czy łóżkowa,  to powinni do sievie pisac w każdym momencie kiedy tylko maja na to ochotę bo w przeciwnym razie to powinna podziękować za znajomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2020 o 23:52, Kasandra222 napisał:

faceci lubią dziewczyny które tez przejmują inicjatywę czy wola zdobywać?

Mogę pisać tylko za siebie. Kiedy kobiecie zaczyna zależeć bardziej niż mi to szanse są marne. Zdecydowanie wolę zdobywać. Najlepiej wiecznie, kiedy kobieta daje subtelne sygnały przyzwolenia i zaraz potem trochę ucieka, bo normalny nie jestem.

😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Mogę pisać tylko za siebie. Kiedy kobiecie zaczyna zależeć bardziej niż mi to szanse są marne. Zdecydowanie wolę zdobywać. Najlepiej wiecznie, kiedy kobieta daje subtelne sygnały przyzwolenia i zaraz potem trochę ucieka, bo normalny nie jestem.

😜

rzeczywiście,  ciezki orzech do zgryzienia.  Taki co to wiecznie nie wie czego chce.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×