Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pink2006

Czy on traktuje poważnie. Pilnee

Polecane posty

Miałam sie umówić z facetem na spotkanie w sobotę.. z jego inicjatywy,  pisał,  ze mu zależy chce być moim facetem.. przełożył bo musial isc do pracy . Napisał że nie ma 14 lat aby sobie żartów robic z poważnych rzeczy.. dzisiaj też z nim pisalam.. jak mu napisałam,  ze chyba sobie żarty ze mnie robi i nie chce się spotkać napisał,  ze chyba już wybrałam..  i się ulotnil.  Zależy mi ale nie wiem czy jemu . Nie będę się już odzywać. Nie wiem co myśleć. 

6 minut temu, Loczek445 napisał:

Po pierwsze ile Wy macie lat? 

29

Nie pisz, nie poniżaj się. Facet jak mu naprawdę zależy sam się odezwie. Wiem, że kobietom jest trudno czekać, ale faceci reagują na brak kontaktu a nie na zasypywanie wiadomościami.  A jeśli się nie odezwie to Jego strata. Pamiętaj musi być równowaga 🙂

• Like 1

3 minuty temu, Loczek445 napisał:

Nie pisz, nie poniżaj się. Facet jak mu naprawdę zależy sam się odezwie. Wiem, że kobietom jest trudno czekać, ale faceci reagują na brak kontaktu a nie na zasypywanie wiadomościami.  A jeśli się nie odezwie to Jego strata. Pamiętaj musi być równowaga 🙂

Napisał mi wcześniej jak odwołał spotkanir, ze nie ma 15 lat zeby sobie żarty robic, ze mu zależy I tam takie.. jakmu napisalam dzisiaj,  ze chyba sobie żarty robi z tego spotkania i miłego wieczoru to napisał,  ze czyli już wybralas i uciekł.. eh. Co on ma w głowie chyba sobie na serio jaja ze mnie robił.

Przed chwilą, Loczek445 napisał:

Dziwny koleś. 

Nie wiem co myśleć o co robić.

11 minut temu, Loczek445 napisał:

Dziwny koleś. 

Czyli mu nie zależy?

9 godzin temu, Pink2006 napisał:

Miałam sie umówić z facetem na spotkanie w sobotę.. z jego inicjatywy,  pisał,  ze mu zależy chce być moim facetem.. przełożył bo musial isc do pracy . Napisał że nie ma 14 lat aby sobie żartów robic z poważnych rzeczy.. dzisiaj też z nim pisalam.. jak mu napisałam,  ze chyba sobie żarty ze mnie robi i nie chce się spotkać napisał,  ze chyba już wybrałam..  i się ulotnil.  Zależy mi ale nie wiem czy jemu . Nie będę się już odzywać. Nie wiem co myśleć. 

A wy wogóle się już widzieliście czy takie wyznania z jego strony tylko po rozmowach internetowych? Bo jeśli tak to dziecinada jak dla mnie. A jak on sobie odpuścił to chyba aż tak mu nie zależy więc się nie narzucaj

Tak widzieliśmy, chcial sie spotkać.  Pisał, że mu zależy ale już nie wiem co myśleć. On milczy. 

Piszesz to samo w wielu wątkach na forum. Dlaczego? 

Nie nadążam za tokiem wydarzeń. Podsumowując:

Umówiłaś się na spotkanie w sobotę. 

Nie mógł przyjść bo poszedł do pracy (wiesz gdzie pracuje i wiesz że faktycznie mógł być wtedy w pracy?) 

Prawdopodobnie (bo tego nie napisałaś) odpisałaś mu że robi sobie żarty z odwołaniem spotkania na co on odpisał że nie ma nastu lat by sobie robić z tego żarty. 

Odpisałaś że faktycznie sobie robi żarty a on na to że już wybrałaś. 

Coś strasznie dużo luk logicznych w tej całej historii. Albo nie napisałaś wszystkiego jak było zatajając niewygodne fakty, albo macie ewidentny problem z komunikacją. 

Zachowujecie się jak dzieci. Nie możesz do niego napisać że chcesz porozmawiać choćby przez telefon? Spokojna i szczera rozmowa zawsze wyjaśnia wszystkie kwestie tym bardziej że jemu zależy. Nie wiesz co myśli o tobie i jak interpretuje twoje zachowanie i wiadomości. Faceci zupełnie inaczej myślą niż kobiety.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się