Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
natalie88

Zmarszczki obok nosa i warg - jak się ich pozbyć?

Polecane posty

Dziewczyny, lata mijają, a zmarszczek przybywa. O ile z częścią z nich sie pogodziłam, tak tych obok nosa i warg nie potrafię zdzierżyć. Jak je usunąć? Polecacie jakieś konkretne zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bruzdy nosowo-wargowe możesz zredukować za pomocą preparatów na bazie kwasu hialuronowego. oczywiście nie rób tego ma własną rękę, tylko wybierz się do jakiegoś salonu kosmetycznego czy gabinetu medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile miałaś zabiegów? Kurczę trochę się boję, ale jak mam się sama lepiej czuć sama ze sobą to się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2020 o 14:14, natalie88 napisał:

Dziewczyny, lata mijają, a zmarszczek przybywa. O ile z częścią z nich sie pogodziłam, tak tych obok nosa i warg nie potrafię zdzierżyć. Jak je usunąć? Polecacie jakieś konkretne zabiegi?

Nawe nie musza być to zabiegi, z doświadczenia, u mnie zmarszczki już się pojawiły przy 20-tce (dużo się uśmiecham 😛 ) teraz już 30tka . 2 produkty 1 kup dobrej jakości odkurzacz do twarzy,żeby miał wymienną nakładkę na zmarszczki ( większe otwory) i krem skin z k onopiafarmacja .  Przyda się jakaś mgiełka nawilżająca do twarzy bo na sucho ciężko się "masuje". Można robić tym lifting całej twarzy, ale ja skupiałam sie na nosowo-wargowych i na lwiej zmarszczce. Odkurzacz zasysa skórę, i poprawia ukrwienie, oczyszcza też skórę, po masowaniu, nakładam krem skin, cbd w kremie działa n awiązania kolagenowe, i mocno regeneruje. Uwaga czasami jak za długo trzymam nasadke przy twarzy mogą wyjść zasinienia ( po zabiegach też tak jest) ale schodzi. Taki krem na miesiac spokojnei wystarczy a tyle potrzebowała moja skóra żeby się zregenerować i spłycić zmarszczki. krem kupiłam w promocji 1+1 wiec w sumie zapłaciłam za te kremy i odkurzacz ok. 200 zł . a zabiegi są dużo droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle wystarcza jedna sesja, ja miałam jedną. Wiesz zawsze możesz zapisać się na konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej w swoim mieście i się dokładnie o wszystko wypytać. Mnie nic nie bolało, a zabieg jest na prawdę krótki i efekty niemal widoczne od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mozecie jakiś gabinet polecić w poznaniu? to mój pierwszy raz, więc nie mam doświadczenia w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z całego serca produkty Efektimy. Są dobre do każdego rodzaju cery, a przede wszystkim są skuteczne i niewelują zmarszczki. Kremy z olejem konopnym są the best - po prostu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowalam sie na wypelnianie  zmarszczek po konsultacjach z pania doktor Zukowska (Lodz) ktora wykonywala potem ten zabieg. U mnie zmarszczki byly naprawde glebokie, mimo mlodego wieku co  bardzo postarzalo mi twarz, pani doktor sprawila, ze zostaly one wypelnione ale nie zaburzajac rysow mojej twarzy 🙂 efekt - kilka lat mlodsza twarz niz przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co chodzić na drogie zabiegi lepiej spróbować czegoś z dostępnych kosmetyków, ja zaczęłam stosować krem konopny do twarzy z CBD i na razie jestem zadowolona u mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyki nie działają leczniczo, tylko raczej profilaktycznie. Tak że próbować można, ale czasu krem nie cofnie 🙂 Ja zrobiłam sobie mezoterapię z kw. hialuronowym i efekty są widoczne niemal od razu. A nawet gdyby jakiś krem działał, to musiałabym pewnie stosować pół roku, żeby cokolwiek zauważyć. Tak że polecam medycynę estetyczną, bo działa 😄 Grunt to dobrać lekarza z doświadczeniem, ja chodzę do Aestetic Clinic w Poznaniu i mam super opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×