Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Loyda

Polscy faceci w wieku około 30 lat są po prostu żałośni.

Polecane posty

13 minut temu, diada Stiopa napisał:

Ale gdyby ktoś miał już jakimś cudem twojego przenajświętszego pieroga tarmosić, to wolałabyś żeby to była kobieta czy facet? 😎

Ani to, ani to. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo fajnych I dobrych gadżetów, które nie tylko zastąpią faceta, ale będą od niego zwyczajne lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LIS I WINOGRONA.

Lis pewien, łgarz i filut, wychudły, zgłodniały,
Zobaczył winogrona, rosnące wysoko.
Owoc, przejrzystą okryty powłoką,
Zdał się Lisowi dojrzały;
Więc rad z uczty, wytężył swoją chudą postać,
Skoczył, sięgnął, lecz nie mógł do jagód się dostać.
Wprędce przeto zaniechał daremnych podskoków,
I rzekł: "Kwaśne, zielone, dobre dla żarłoków."

 

a życie toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Florense napisał:

Teraz poważnie I bez skakania sobie do gardeł: nie. Szczerze nie marzę o tym. Co to wgl jest miłość? O co w tym chodzi? Rozumiem, obopólne korzyści, ale bez przesady. Wszystko jest łatwiejsze I szybsze w pojedynkę. Nie potrzebuję nikogo, żeby być spełnioną I szczęśliwą. Rozwijam się zawodowo, rozwijam swoje zainteresowania I pasje, finansowo jest bajecznie. Czego chcieć więcej? Po co mi problem I ograniczenie w postaci faceta, który dla mnie jest po prostu śmieszny I żałosny? Pominę, co jest dla mnie najbardziej śmiesznego w facetach, bo miało być bez przykrości 😉

No to fajnie. Skoro tak lubisz i czujesz się szczęśliwa to jak najbardziej możesz przecież sobie tak żyć i nic nikomu do tego. Najważniejsze aby żyć według własnego uznania i czuć się szczęśliwym. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, uzyszkodnik napisał:

To o czym piszesz, o to wlasnie walczyl feminizm. 

Chodziło mi o to, że są tak samo płytkie I niewartosciowe (większość, bo nie wszystkie). Tego Ci chyba żadna feministka nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Florense napisał:

Ani to, ani to. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo fajnych I dobrych gadżetów, które nie tylko zastąpią faceta, ale będą od niego zwyczajne lepsze.

tak, martwy przedmiot będzie cię pożądał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nefastus napisał:

tak, martwy przedmiot będzie cię pożądał. 

Nie zależy mi na czyimkolwiek pożądaniu, co zresztą dla mnie jest dość obraźliwym określeniem, bo wskazuje właśnie na przedmiotowe traktowanie drugiej osoby, bądź co bądź, człowieka. Jaki by on tam nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Florense napisał:

Ani to, ani to. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo fajnych I dobrych gadżetów, które nie tylko zastąpią faceta, ale będą od niego zwyczajne lepsze.

🙊🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
2 minuty temu, Florense napisał:

Ani to, ani to. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo fajnych I dobrych gadżetów, które nie tylko zastąpią faceta, ale będą od niego zwyczajne lepsze.

Niczym się nie różnisz od tych wszystkich inceli, którzy głośno krzyczą, że kobiety już nie są potrzebne odkąd wynaleziono super-realistyczne gumowe humanoidy (nie pamiętam jak te lalki się nazywały). 😄 Mogłabyś sobie piątkę zbić z piwniczakami z wykopu. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Florense napisał:

Nie zależy mi na czyimkolwiek pożądaniu, co zresztą dla mnie jest dość obraźliwym określeniem, bo wskazuje właśnie na przedmiotowe traktowanie drugiej osoby, bądź co bądź, człowieka. Jaki by on tam nie był.

przeczytaj sobie wierszyk który w tym temacie wstawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, diada Stiopa napisał:

Niczym się nie różnisz od tych wszystkich inceli, którzy głośno krzyczą, że kobiety już nie są potrzebne odkąd wynaleziono super-realistyczne gumowe humanoidy (nie pamiętam jak te lalki się nazywały). 😄 Mogłabyś sobie piątkę zbić z piwniczakami z wykopu. 😄

Skoro ty potrzebujesz seksu, kobiety, rozładowania napięcia seksualnego z kimś - fajnie, twoja sprawa. Mnie wystarczają gadżety . I też jest fajnie. A że wy jesteście zbyt ograniczeni, żeby to zrozumieć, bo nie możecie znieść myśli, że wasz śmieszny bąbelek może być zastąpiony, to już wasz problem. Pozwólcie, że zostawię was z nim samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
Przed chwilą, Florense napisał:

Skoro ty potrzebujesz seksu, kobiety, rozładowania napięcia seksualnego z kimś - fajnie, twoja sprawa. Mnie wystarczają gadżety . I też jest fajnie. A że wy jesteście zbyt ograniczeni, żeby to zrozumieć, bo nie możecie znieść myśli, że wasz śmieszny bąbelek może być zastąpiony, to już wasz problem. Pozwólcie, że zostawię was z nim samych.

Ależ mnie to ani ziębi, ani grzeje. Problem mógłby się pojawić, gdyby większość kobiety cechowała się twoim podejściem, no ale tak nie jest. Jesteś sama ze swoim dildosem. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Florense napisał:

Nie zależy mi na czyimkolwiek pożądaniu, co zresztą dla mnie jest dość obraźliwym określeniem, bo wskazuje właśnie na przedmiotowe traktowanie drugiej osoby, bądź co bądź, człowieka. Jaki by on tam nie był.

Chyba naprawdę nigdy jeszcze nie byłaś zakochana. Bliskość drugiej osoby którą się kocha w żadnym wypadku nie można sprowadzać do przedmiotowości. To ma zupełnie inne znaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, nefastus napisał:

przeczytaj sobie wierszyk który w tym temacie wstawiłem.

Przecież już ustaliliśmy, że jestem brzydka, głupia, gruba... o, może być jeszcze stara, bo czemu nie... Żaden mnie nie chce I wmawiam sobie, że to był mój świadomy wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Florense napisał:

Skoro ty potrzebujesz seksu, kobiety, rozładowania napięcia seksualnego z kimś - fajnie, twoja sprawa. Mnie wystarczają gadżety . I też jest fajnie. A że wy jesteście zbyt ograniczeni, żeby to zrozumieć, bo nie możecie znieść myśli, że wasz śmieszny bąbelek może być zastąpiony, to już wasz problem. Pozwólcie, że zostawię was z nim samych.

przecież to my zatapiamy twój bombelek, beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lonelyman napisał:

Chyba naprawdę nigdy jeszcze nie byłaś zakochana. Bliskość drugiej osoby którą się kocha w żadnym wypadku nie można sprowadzać do przedmiotowości. To ma zupełnie inne znaczenie. 

No nie, nie byłam nigdy tak prawdziwie zakochana. Szczerze pisząc, to nie sądzę, że wgl jestem do tego zdolna. Zresztą... nawet nie chcę, bo to jednak pożeracz czasu, a  I tak mam go mało dla samej siebie. No I... Szczerze nie lubię facetów. Za wszystko. Wszystko mnie w nich wkurza, obrzydza, odrzuca. Od fizycznosci po psychikę. Ogólnie nie lubię ludzi, ale facetów szczerze nie cierpię. I nie, uprzedze pytanie - lesbijką też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Florense napisał:

No nie, nie byłam nigdy tak prawdziwie zakochana. Szczerze pisząc, to nie sądzę, że wgl jestem do tego zdolna. Zresztą... nawet nie chcę, bo to jednak pożeracz czasu, a  I tak mam go mało dla samej siebie. No I... Szczerze nie lubię facetów. Za wszystko. Wszystko mnie w nich wkurza, obrzydza, odrzuca. Od fizycznosci po psychikę. Ogólnie nie lubię ludzi, ale facetów szczerze nie cierpię. I nie, uprzedze pytanie - lesbijką też nie jestem.

fajnie, ale miałaś już iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, diada Stiopa napisał:

Ależ mnie to ani ziębi, ani grzeje. Problem mógłby się pojawić, gdyby większość kobiety cechowała się twoim podejściem, no ale tak nie jest. Jesteś sama ze swoim dildosem. 😄 

Liczba mnoga, proszę. Nie samym dildo kobieta się zaspokoi, panowie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
2 minuty temu, Florense napisał:

Liczba mnoga, proszę. Nie samym dildo kobieta się zaspokoi, panowie.

 

Jak uważasz, droga pani.😎 Wiesz chociaż, co tracisz? Był jakiś facet w takim życiu? Albo kobieta? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Florense napisał:

No nie, nie byłam nigdy tak prawdziwie zakochana. Szczerze pisząc, to nie sądzę, że wgl jestem do tego zdolna. Zresztą... nawet nie chcę, bo to jednak pożeracz czasu, a  I tak mam go mało dla samej siebie. No I... Szczerze nie lubię facetów. Za wszystko. Wszystko mnie w nich wkurza, obrzydza, odrzuca. Od fizycznosci po psychikę. Ogólnie nie lubię ludzi, ale facetów szczerze nie cierpię. I nie, uprzedze pytanie - lesbijką też nie jestem.

No cóż na pewno nie warto jest robić nic w brew sobie bo to obciąża psychicznie. Życzę szczęścia i powodzenia .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, diada Stiopa napisał:

Jak uważasz, droga pani.😎 Wiesz chociaż, co tracisz? Był jakiś facet w takim życiu? Albo kobieta? 😉

Si.

Tracę? Raczej zyskuję! Bilans wychodzi na korzyść gadżetów I życia bez związków I facetów, z którejkolwiek strony by na to nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lonelyman napisał:

No cóż na pewno nie warto jest robić nic w brew sobie bo to obciąża psychicznie. Życzę szczęścia i powodzenia .

Super, że chociaż do jednego dotarło I nie próbuje mnie na siłę nawracać 🙂

Dzięki I nawzajem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
6 minut temu, Florense napisał:

Super, że chociaż do jednego dotarło I nie próbuje mnie na siłę nawracać 🙂

Dzięki I nawzajem 🙂

Jeżeli mnie miałaś na myśli, to ja Cię wcale nawracać nie próbuję, ciekawy byłem paru rzeczy. Powiem więcej, bo byłabyś nawet dobrym materiałem na koleżankę, z którą można bezpiecznie, bez obaw, że się zaraz zacznie kleić, spożywać weekendowo napoje alkoholowe. 😎 No, ale nienawiść do ludzi, tego się nie przeskoczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle pierwszy przypadek użycia określenia "incel" pochodzi od kobiety która szukała określenia na stan w którym się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, diada Stiopa napisał:

Jeżeli mnie miałaś na myśli, to ja Cię wcale nawracać nie próbuję, ciekawy byłem paru rzeczy. Powiem więcej, bo byłabyś nawet dobrym materiałem na koleżankę, z którą można bezpiecznie, bez obaw, że się zaraz zacznie kleić, spożywać weekendowo napoje alkoholowe. 😎 No, ale nienawiść do ludzi, tego się nie przeskoczy. 😄

Niestety, nie piję alkoholu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
29 minut temu, Florense napisał:

Niestety, nie piję alkoholu. 

To był tylko przykład dla zobrazowania problemu jaki się czasami pojawia. Mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, diada Stiopa napisał:

To był tylko przykład dla zobrazowania problemu jaki się czasami pojawia. Mniejsza o to.

Oczywiście. Do końca życia (a jeszcze trochę przed sobą mam) będzie mnie to dziwić - można robić tyle fajnych rzeczy: rozwijać się, podróżować, zgłębiać jakieś ciekawe kwestie, a niektóre całe swoje życie spędzają na uganianiu się za bąblem I klejeniu się do bezmózgów bez jakiejkolwiek wartości. Widać prawdą jest, że ciągnie swój do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
5 minut temu, Florense napisał:

Oczywiście. Do końca życia (a jeszcze trochę przed sobą mam) będzie mnie to dziwić - można robić tyle fajnych rzeczy: rozwijać się, podróżować, zgłębiać jakieś ciekawe kwestie, a niektóre całe swoje życie spędzają na uganianiu się za bąblem I klejeniu się do bezmózgów bez jakiejkolwiek wartości. Widać prawdą jest, że ciągnie swój do swego.

We dwoje też można te wszystkie rzeczy robić. 😎 Zluzuj, bo się przeistoczysz w starą, zgorzkniałą babę, zanim się obejrzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, diada Stiopa napisał:

We dwoje też można te wszystkie rzeczy robić. 😎 Zluzuj, bo się przeistoczysz w starą, zgorzkniałą babę, zanim się obejrzysz. 

Można, ale to zawsze jest ograniczenie. Nigdy nie znajdziesz kompromisu zadowalającego obie strony w 100% - przecież taka jest jego istota. Zgorzkniała pewnie już jestem, choć nieświadomie. Zapewne otoczenie tak mnie odbiera, ale jakoś mam to gdzieś. Przecież żyję dla siebie I wg moich zasad. Nie zniosłabym, gdyby ktoś urządzał mi zycie. Bądź co bądź jestem już dorosła (choć niektórzy uważają, że 21 to jeszcze dzieciak,  pewnie zależy od osoby), a nikt za mnie życia nie przeżyje. Gorzej, że każdy próbuje mnie nawracać. Bo to przeciez takie nienormalne uważać facetów za obrzydliwych I zalosnych i nie być nimi zainteresowaną. Co za ograniczeni, biedni ludzie... I te pustaki sliniace się na widok każdego faceta... Okropne.

Edytowano przez Florense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie kazdy dzieki Bogu i partii rzadzacej ,moze zasiasc w radzie nadzorczej.

To nie kwestia lenistwa ,wiec dobrze byloby gdybys ludzi nie obrazala. Nie znosze okreslenia " zalosny".Jest scisle zarezerwowane dla wyjatkowych sytuacji, stosowanie go na wyraz pogardy bez glebszego namyslu,jest podle i ce...e ludzi toksycznych.

O wiele roztropniej jest przyjac,ze sa mezczyzni,ktorzy z racji zasobnosci Ciebie nie interesuja. Darowac sobie komentarze i szukac w swoim dobrze ustawionym srodowisku. Tam sie pewnie rozumiecie bez slow....tutaj przeciez tylko rzucasz perly przed wieprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Pogadamy za lat piętnaście i tyle w temacie😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×