Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwusia

Owulacja zaraz po okresie

Polecane posty

Jak to możliwe, by owulacja pojawiła się dzień/ dwa po zakończonej miesiączce? Czy to oznacza jakieś poważne zaburzenia? Zrobiłam testy owulacyjne z ciekawości, bo byłam u koleżanki, a ona robi regularnie, bo stara się o dziecko. No i byłam u niej dwa dni po zakończeniu krwawienia i wynik był pozytywny. Jak to możliwe? Może nie mam regularnych cykli, ale mniej więcej w granicach 27-32 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo błędny pomiar albo owulacja wystąpiła szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Sylwusia napisał:

Jak to możliwe, by owulacja pojawiła się dzień/ dwa po zakończonej miesiączce? Czy to oznacza jakieś poważne zaburzenia? Zrobiłam testy owulacyjne z ciekawości, bo byłam u koleżanki, a ona robi regularnie, bo stara się o dziecko. No i byłam u niej dwa dni po zakończeniu krwawienia i wynik był pozytywny. Jak to możliwe? Może nie mam regularnych cykli, ale mniej więcej w granicach 27-32 dni.

Testy owulacyjne dają wynik dodatni na 24-48 godz. przed owulacją, czyli za 2 dni w okolicach 10-12dc owulacja jest jak najbardziej możliwa. Warto mierzyć temp., jej wzrost świadczy i przebytej owulacji.

 

Edytowano przez ONA83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Sylwusia napisał:

Jak to możliwe, by owulacja pojawiła się dzień/ dwa po zakończonej miesiączce? Czy to oznacza jakieś poważne zaburzenia? Zrobiłam testy owulacyjne z ciekawości, bo byłam u koleżanki, a ona robi regularnie, bo stara się o dziecko. No i byłam u niej dwa dni po zakończeniu krwawienia i wynik był pozytywny. Jak to możliwe? Może nie mam regularnych cykli, ale mniej więcej w granicach 27-32 dni

15 godzin temu, Sylwusia napisał:

 

Testy owulacyjne dają wynik dodatni na 24-48 godz. przed owulacją, czyli za 2 dni w okolicach 10-12dc owulacja jest jak najbardziej możliwa. Warto mierzyć temp., jej wzrost świadczy i przebytej owulacji.

PS. Nie ważnie ile dni po okresie, ważny jest dzień cyklu.

https://www.medonet.pl/ciaza-i-dziecko,testy-owulacyjne---dzialanie--sposob-uzycia--opinie,artykul,1726792.html

Edytowano przez ONA83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powinnaś sobie sprawdzać owulację na testerze ze śliny Afrodyta. Pomiar na podstawie poziomu lh ze śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam cyklotester termometr, mam do niego aplikację i dwa razy sprawdziłam go u ginekologa i faktycznie nie myli się, może to jakiś błąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×