Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaja361

Odchudzania xxxl ciąg dalszy

Polecane posty

Baz ,właśnie mojego posta też ukryło🙄 Mam nadzieję, że później wskoczy. Jakby co, to pisałam😉

Edytowano przez kaja361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Krucha ja miałam bardzo podobnie jak ty. Zzwsze wszystko bylo wazniejsze niz dieta. Ja osiągnęłam gigantyczną wage 124kg i zaczęłamw sierpniu.  Ostatnio na wizycie u dietetyka 113.5:) ja chodzę do dietetyka,  raz w tyg.  Koszt spory ale chyba to mnie motywuje najbardziej haha:D 

Teraz mimo problemow z zebami, bolem , awaria w domu i natlokiem pracy nie poddaje sie i walcze dalej.  Normalni3 to juz bym zarla jak prosiak bo zawszw zajadalam problemy. 

 

Dzis grzecznie na sniadanie roladki z szynki, pozniej jogurt , na lunch zupa krupnik a po pracy curry z kurczaka . A pozniej 3 h spędzone na jezdzenie między marketami w poszukiwaniu bojlera nowego. 

Bojęsie jutra bo jedziemy na rodzinna wycieczkę,  grzyby i jakis grill. Ale raczej sie noe bede objadac bo mi zęby nie pozwola:D

Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny dołączę do was jak można 🙂 Ja spadałam z wagi 150kg teraz ważę 130kg a chce dobić do 60kg 🙂 Aktualnie nie mam diety ale schudłam około 3-4kg. Myślę coś zacząć robić albo ćwiczyć albo coś tylko nie bardzo mam motywacje bo nie lubię 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry🙂

Posty znowu gdzies znikaja, moj na szczescie wczoraj przeszedl ale co sie dzieje?

Widze, ze czesc dziewczyn ma w planie grzybobranie, zycze udanych zbiorow! Ja pracuje dzisiaj ale wychodzimy wieczorem do znajomych na obiad, bedzie troche niegrzecznie ale obiecalismy wrocic na dobra droge po weekendzie, kurcze, od przeprowadzki to jest masakra z dieta, winie znajomych 😜 Pogoda do kitu, leje caly dzien i tylko czlowiek by sie zakopal pod koldra z kubkiem goracego kakao i jakas ksiazka. 

Toragasira witamy:)

Milej soboty zycze dziewczyny, duuuuzo sloneczka☀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny😁

Widzę, że mój wczorajszy post gdzieś zaginął😟 No cóż, może kiedyś się odnajdzie, nie chce mi się znowu tego samego pisać.

Dzisiaj na wadze bez sukcesów, nawet 10 deko więcej, ale to już norma, przyzwyczaiłam się, że w połowie cyklu waga mi się zatrzymuje. Natomiast postanowiłam się pomierzyć i przez miesiąc zeszło mi po 2 centymetry w obwodach, więc jednak coś na plus😉

Ja dzisiaj na grzybach nie byłam, może jutro jeśli nie będzie padać. Dzisiaj leniwy dzionek, nie mam żadnych planów, posiedzę trochę przed komputerem (postaram się niczego nie kupować)😉, potem spacer, a wieczorem jakiś film, albo program w TV.

Baz, a ładnie to tak zwalać winę na znajomych😝?

Aisha, mam nadzieję, że było grzecznie na wycieczce😉

Toragasira, witaj😁 Gratulacje za 20 kilo zrzutu, to już jest coś👍 Ja też nie za bardzo lubię ćwiczyć😉 Zresztą chyba żadna z nas tutaj nie ćwiczy, takie jesteśmy lenie🤣

Znowu dostałam w prezencie skrzynkę piwa, ktoś tu chce mnie chyba w alkoholizm wpędzić😋

Miłego weekendu Wam życzę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Witam z krainy deszczowców haha leje i leje, końca nie widać. 

Od dzisiaj wracamy na dobre tory, przejadlismy się totalnie wczoraj u znajomych i łatwiej wrócić do diety. Nie było jakoś bardzo grzesznie bo wszystko świeże, domowe, dużo warzyw - ale ilościowo to już było przegięcie. Do pracy wzielam banana (takiego miałam smaka) i sałatkę z pomidorów, szczypiorku i trochę kwaśnej śmietany. Na obiad zupełnie nie mam pomysłu.

Kaja, gratuluję, najbardziej cieszy jak po ciuchach widać, że się schudlo🙂 gdy zaczęłam mierzyć niektóre ...enki miesiąc temu to aż się dziwiłam, że pasują, oczywiście nie we wszystko się miescilam ale to wina mojego kupowania ciuchów o rozmiar mniejszych, w nadziei, że schudne więcej😂

Życzę miłej niedzieli kobitki💜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć😁

Rozległa ta kraina deszczowców, bo sięga nawet do nas😉 Od rana pada i przestać nie chce.

Mojego piątkowego posta wciąż nie ma, pewnie gdzieś się zagubił w czeluściach kafeterii😉

Baz, no właśnie, waga wagą, a tu jeszcze wizualnie warto ocenić swoje postępy. Ostatnio przymierzałam sweterek, który kupiłam chyba pół roku temu, wszystko mi wystawało. brzuch, pupa i nawet  boczki, a teraz jest w końcu dobry, doczekał się biedaczek. Jeszcze dużo rzeczy mam w takiej poczekalni, chociaż wielu się pozbyłam, ale te co zostały, wiem już , że kiedyś założę. Też kupuję o rozmiar mniejsze, to motywuje jak nie wiem co, tylko trzeba przymierzać i mówić sobie ,,o nie jak ja okropnie wyglądam,,🤣🤣 Ja tak robię od czasu do czasu😉

Krucha, a czego się uczysz?

Dzisiaj grzecznie z jedzeniem, ale wczoraj popuściłam wodze fantazji, miałam nawet małe wyrzuty sumienia😋 Ale to było wczoraj, więc już się nie liczy😉

Miłego popołudnia🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tu chodzi, ale znowu mam ukrytego posta😫 Ktoś mnie chyba chce zniechęcić do pisania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę późną nocą, bo po szkole zaprosili mnie i męża do siebie znajomi i trochę się zasiedzieliśmy 🙂 ale było bardzo miło ... a więc co u mnie w weekendy nie trzymam się przepisów nie wyrobiłabym z gotowaniem ale w tygodniu już tak, w weekendy staram się jeść zdrowo, wybierać dobre produkty choć zwykle kupione i  na szybko ale mało przetworzone czy nie jakieś nieładnie pisząc śmieciowe zapychacze, bardzo lubię smothie i zwykle pijam je w weekendy w dużych ilościach zarówno te owocowe jak i warzywne jak i warzywno - owocowe. Czasami sama robię takie smothie wrzucając do blendera to co mam w lodówce, czasami kupuję gotowce w biedrze czy innych sklepach wbrew pozorom te z biedry mają nawet dobry skład, bo nie zawierają dodatkowych cukrów., zjadam też sałatki, kanapki z ciemnym pieczywem i np. pastą z tuńczyka czy jajkiem , jakieś wrapy z kurczakiem i warzywami, suszone owoce gdy nachodzi mnie ochota na coś słodkiego albo wspomniane wyżej smothie z bananem czy ananasem...

W poniedziałki będzie mój dzień ważenia, czyli dzisiaj 😉 ale zważę się rano i będę w każdy poniedziałek zapisywać postępy, lub jeśli się zdarzy przestój albo nadwyżka to też będę to zanotowywać ...

Kaja361 to bardzo motywujące gdy stare ubrania, zwłaszcza te które były małe zaczynają znowu na nas pasować, gratuluję Ci postępów, u mnie też trochę padało, mieszkam w okolicach Krakowa ale zarówno w sobotę jak i w niedzielę była również ładna pogoda. 

Baz wracaj wracaj na właściwie tory 😉 a do bazy przepisów jeśli czasem nie masz pomysłu co ugotować polecam Ci właśnie ten portal nfz diety tam jest sporo fajnych przepisów z dokładnym opisem wykonania ja czasem gotuję coś z tego dal całej rodziny, trzeba się zarejestrować ale potem cała baza przepisów za free nie ma żadnych ukrytych opłat. 

Toragasira witaj serdecznie, ja także ze sporym nadbagażem i także zaczynam więc powinno Ci być o tyle łatwiej, że będziesz miała we mnie wsparcie ale i także w Innych dziewczynach na wątku, które nawet mimo nie pogody emanują dobrą energią 🙂 i niosą wsparcie 

Aisha_100 dobrze wiedzieć z jakiej wago startowałaś, fajnie że mimo nawału obowiązków trwasz nadal w postanowieniach, ponad 10 kg to już ładny wynik i napewno widać po ciuchach, będziemy się zatem gonić z wagą 😉 bo mamy podobną, tzn, póki co ja będę gonić Ciebie ale wiadomo nic za szybko i nic na siłę ja już w życiu zaliczyłam ze trzy jo-jo... 

uciekam spać resztę odpowiedzi jutro 🙂 a uczę się w szkole policealnej na kierunku medycznym jak osobiście twierdzę na naukę nigdy nie jest za póżno, minusem sest to, że mam prawie w każdy weekend zajęcia ale jestem już na 2 semestrze więc jeszcze 2 i pół semestru 🙂 

trzymajcie się do jutra 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam z rana na kawke☕ 

U mnie wczoraj na wadze 87.7 czyli znowu w górę. Mój mąż sie śmieje, że ja się nie odchudzam tylko przeciwnie buduję masę😜 a tak szczerze to jestem wkur... bo w sumie to starałam się pilnować ale jak widać kiepsko. Teraz postanowiłam, że na serio biorę się za siebie. Matko... Co tydzień po ważeniu tak mówię a później w sklepie do koszyka lecą jakieś orzeszki, chipsy, popcorn itd. No muszę się ogarnąć. 

Wam wszystkim gratuluję większych lub mniejszych sukcesów. Pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia🤗♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macham. Stop.

Deta lezy. Stop.

Samopoczucie tez. Stop.

W pracy masakra. Stop.

Poczytalam ale na pisanie czasu nie mam. Stop.

Beda jak dam rade. Stop.

Myslami z Wami. Stop.

Pozdrawiam clay sklad.Stop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Kraina deszczowców ciąg dalszy! Dzisiaj miało się poprawić ale narazie lipa, nic z tego. 

Hej Marlena, przesyłam dużo 😘, będzie lepiej! 

Marcelina, dasz radę trzymam kciuki! 

Krucha, trzymam kciuki za dzisiejsze ważenie! Zerkne na te stronkę, u nas jest dieta niskoweglowodanowa więc nie ma dużego pola do popisu jeśli chodzi o obiady, staram się tylko nie gotować tego samego za często. 

Reszta dziewczyn 👋💙

Wczoraj skończyłam z gotowcem, bo nie chciało nam się gotować, kupiłam czerwone tajskie curry z ryżem. Dzisiaj bułeczka niskoweglowodanowa z żółtym serem i banan do pracy, na obiad kurczak w sosie bazyliowym i brokuły do tego. 

Życzę miłego poniedziałku🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂

Weekend minął i dieta trochę poleciała, ale nie aż tak źle. Dzisiaj w pracy miałam twarożek, chlebek razowy, pomidor i banan. Na obiad w domu biała kiełbaska i surówka a na kolację sałatka z serem feta. 

U mnie pogoda też tak różnie trochę pada później słońce, wczoraj i burza była. Takie są efekty tej pogody że wszystkich u nas bierze przeziębienie. Syn trochę kaszel i katar oczywiście do przedszkola nie chodzi, mąż tak samo i mnie dzisiaj gardło zaczęło boleć. 

Marcelina to jesteśmy prawie na równo 😉bo u mnie ostatnio 88,4. Teraz to już chciałabym zobaczyć 85, liczę na to że w tym miesiącu się uda. Nie martw sie wszystkie tak mówimy i staramy się mniej lub bardziej. 

Pozdrawiam😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ciepło

Notuję pierwszy spadek waga wyjściowa: 02.10.2020 - 116 / 05.10.2020 - 114,9

Alicja30 - jedzonko smaczne i zdrowe, kuruj się miód, cytrynka, ciepła herbata i nie choruj, życzę dalszych sukcesów w odchudzaniu, obyś niedługo zobaczyła upragnione  85 🙂

Baz- dziękuję za trzymanie kciuków, pomogło, pomogło :), kurczak w sosie bazyliowym i brokuły mniam zrobiłaś mi smaka 🙂

Marlena D - przytulam, nie poddawaj się STOP, 🙂 POWER czas start 🙂 musi być dobrze

Marcelina - nie dajemy się pokusom, żadnych chipsów, orzechy dozwolone w małej ilości

 

U mnie dziś kanapki z razowego chleba z szynką z indyka i kiełkami brokuła oraz naleśnik z tuńczykiem cebulką i serem oraz trochę winogron oraz sporo płynów w tym napój z miąszem z aloesu

Dziś też mam dość zabiegany dzień , ale nawet lubię takie dni bo wtedy nie myślę o jedzeniu 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny😁

Ja dziś dopiero miałam czas coś skrobnąć, taki dzień. U mnie dziś ciepło i było też słoneczko, teraz już zaszło😉

Krucha, ło matko, jaki spadek👍 Jak będziesz tak tempo trzymać to nas wszystkie prześcigniesz😁 Muszę zajrzeć na tą stronę, o której pisałaś, może tam coś super odchudzającego znajdę😉 Gratulacje😀

Marcelina, orzeszkom, chipsom i popcornowi mówimy stanowcze NIE🤣 Ja sobie robię listę zakupów i jak idę do sklepu, to się tylko na niej skupiam, na inne rzeczy nie zwracam uwagi, może też tak zrób.Trzymam kciuki za ogarnięcie😉

Marlena, co to się stało? Pozdrawiam gorąco, wszystko się ułoży😘

Alicja, w weekend trudno trzymać dietę, w tygodniu znacznie łatwiej, bo nie ma tyle czasu. A co się stało z sernikiem? Miałaś się podzielić😉

Baz, pozdrowionka😀 Też się wku... na te znikające posty, dobrze jak wchodzą z opóźnieniem, bo mojego z piątku coś zjadło🤣

Miłego wieczoru🤗

No i teraz zobaczymy, czy mi posta nie zeżre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wiem o co u mnie chodzi z tymi ukrytymi postami, ktoś na kompie adblocka zainstalował, muszę się zorientować kto i po co. Jeszcze raz miłego wieczoru🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj post też wcześniej znowu zjadło, może się pokaże. 

Kaja sernik trochę się nie dopiekł, ale może się zje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z kawką ☕

Kaja tak zrobię będę chodziła z listą👍 może coś z tego podkutkuje😉

Alicja pamiętam jak kiedyś napisałaś, że chciałabys ty le ważyć co ja. Teraz ja będę pisać, że chciałabym ważyć tyle co ty. No i napewno chciałabym mieć twoja silna wolę. A serniczek napewno smaczny😋

Krucha babeczka idziesz jak burza💪👍

Baz, Marlen, Aisha, Toragasira ♥️🤗

Chyba muszę pracę zmienić, żeby szło w dół a nie w górę😉 żartuję, muszę moja głowę zmienić, żeby myślała inaczej. 

Pozdrawiam i buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na przerwie w pracy. 

Wczoraj pisałam że nie czuje się najlepiej i dziś też nie ma poprawy jakoś może przetrwam ten dzień ale najlepiej bym się do łóżka położyła. 

Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny.  Żyje!  Dzieki za wszysykie pozdrowienia:)

Zaczne od soboty- bylismy na grzybach tylko ich nie bylo:D ale trochępo lesie pochodzilismy rodzinnie pozniej grill i ciacho urodzinowe bo siostry niedawno skonczyly 26lat. (Bliźniaczki). Ogolnie wrocilismy z wycieczki przed 21. Super bylo, szkoda ze ja kierowca haha. 

Trochę pojadlam ale nie bardzo nawet bo z tym bolacym zebem sie nie dalo. 

W.niedzielę spacer rodzinny i sprzatanir po wymianie bojlera. Dietowo grzecznie:D

Wczoraj bylam w centrum stomstologii, zbadali mnir, zrobili rtg. 8 do usuniecia pod narkoza ale jeststan zapalny wiec najpierw leczenje. Na 1.12 mam wstępnie operacje zaplanowana. Za to usuneli.mi gorna 6 ktora byla ulamana i stwierdzili ze cos niedobrego sie zaczyna dziać.  Jak pojechałam o 9.30 takw  domu przed 14 bylam. 

Reszte.dnia spędziłam w lozku bez zycia. Dzis jiz w pracy. Boli ale do wytrzymania. Lekko opuchnięta jestem i tylkó plyny  jem:D ale damy rade. 

Dzis po poludniu do dietetyczki ide zobaczymy jak waga.

 

Alicja30 zycze duzo zdrowka dla ciebie tzrymaj sie. I kciuki za szybkie osiagniecie 85kg. 

 

Marcelina lista zakupow duzo ulatwia. Ja jak nie kupie to nie jem njc slodkiego czy chipsow. Bo Jestem za leniwa zeby leciec do sklepu tylko po chrupki:) i jeszcze dla dietetyka rozpisuje plany posilkow wiec kontroluje co i ile jem i bardzo.mi to Pomaga.

 

Kaja super jak mniejeze ciuchy pasuja. A  jak sie jeszcze specjalnie kupuje mniejezy rozmiar i zaczyna pasowac to najlepiej widav efekty diety:)

 

Krucha super spadek! Brawo tak trzumaj dziewczyno! Bedziemu sie wzajemnie gonic:D

 

Marlena 3maj sie i wracaj szybko.

 

Toragasina witaj i rozgosc sie u nas.

 

Mam nadziej ze nikogo nie pominęłam.  Miłego dnia. Odezwe sie po wazeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)

Alicja, przesylam duzo ciepelka, kuruj sie kochana! Przy takiej pogodzie latwo cos zlapac . A sernik na pewno pyszny😍 

Marcelina, ja tak jak Kaja chodze z lista na zakupy, nie kupuje niepotrzebnych rzeczy no i nie zapominam🤣 

Krucha, trzymalam mocno kciuki, gratulacje🙂

Kaja, Marlena, Togasira, Annamaria👋 

Od wczoraj wrocilismy do diety, jest ok. Po obiedzie poszlo troche masla orzechowego/migdalowego w obroty ale moj B. chcial mnie namowic na zrobienie owsianych ciasteczek flapjack - wybilam mu to z glowy - wiec jestem z siebie dumna😉 dzisiejsza waga 66.1kg - nawet sie zaskoczylam ze nie wiecej - od powrotu z PL niezle szalalam a tu "tylko" 2 kg wiecej. Ale czuje te dodatkowe kg wiec spinam poslady i nie daje sie. Nie mamy w planie zadnych wyjsc w tym tygodniu wiec bedzie latwiej. Dzisiaj bedzie salatka z parowki i ogorka konserwowego i odrobiny majonezu na lunch (ogorek konserwowy chodzi za mna) a na obiad zapiekanka z kalafiora, sera i pepperoni. 

Pozdrawiam cieplutko💜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem Babeczki 🙂

witam serdecznie i ciepło , chociaż dzisiaj przynajmniej u mnie cieplutko i przyjemnie na dworze, dziś jestem już po solidnej dawce ruchu o 6.30 zaliczyłam długi spacer ale nie ukrywam, że chciałabym jeszcze wieczorem poćwiczyć na orbitreku, bo akurat go mam 😉

na śniadanko miałam płatki owsiane z maślanką gruszką, śliwką kawałkami migdałów i odrobiną cukru różanego - przepis pochodzi oczywiście w portalu NFZ diety 😉 powinni mi płacić za reklamę, powiem Wam, że ja taki zagorzały mięsożerca najadłam się miską owsianki i ba była przepyszna lekko słodka od owoców i cukru różanego i kwaskowata od maślanki ciekawe połączenie smaków, na obiad mam zupkę dyniową z grzankami , powiem Wam że wczoraj wieczorem pierwszy raz robiłam zupę dyniową zawsze mi się wydawało że dynia tylko ładnie wygląda a tu masz wyszła mi pyszna zupa krem , korzystałam z przepisu z kwestii smaku na zupę dyniową z parmezanowymi grzankami, 

no i będzie jeszcze mała nóżka z kurczaka pieczona w piekarniku z ryżem i goowanymi brokułami oraz jak będzie mnie wieczorem bardzo ssało w żołądku zrobię sobie smothie z jabłek i banana 

Alicja30 trzymaj się, nie daj się !!! trzymam kciuki aby było lepiej 🙂

Marcelina dziękujmy za kawkę z rana, ty to ranny ptaszek jesteś podobnie jak ja , widuję Cię tutaj wcześnie rano 🙂 

Kaja361 polecam polecam stronkę , chociaż mi nie płacą 😉 wystawię kiedyś NFZ za to rachunek , przelewem poproszę jakieś 5 tyś zł 😉 heh żartuje najlepszą nagrodą będzie jak wreszcie skutecznie uda mi się zrzucić i utrzymać wagę, rzeczywiście pierwszy kg poleciał mi expresem ale wiecie w początku najszybciej spadają kg , wyzwanie zaczyna się później jak przychodzą przestoje, czy waga jak zaklęta stoi w miejscu to potrafi rzeczywiście zdemotywować do dalszych działań

Toragasira jeśli jeszcze do nas zaglądasz, wracaj proszę nawet jeśli poległaś, nie daj się, walcz z nami 🙂 

lecę trzymajcie się przesyłam po chochli zupy dyniowej z garścią grzanek a co tam 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, moj poprzedni post znowu wciagnelo. Krucha, ale Ty fajne te przepisy masz, slinka leci! Teraz to musze juz sprawdzic te stronke😉 co to jest cukier rozany? Zupa z dyni brzmi pysznie, ja kiedys robilam zupe krem ze slodkich ziemniakow i takiej podluznej dyni (butternut squash) i przypraw, Booooze no uwielbiam, najlepsza zupa na zimne dni😍 Teraz wprowadzam weglowodany na lunch wiec na pewno zrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka.  U mnie 1kg mniej:) 

Wkurzaja mnie ostatnio z ta akceptacja postow.wrr

 

Miłego wieczorku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×