Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaja361

Odchudzania xxxl ciąg dalszy

Polecane posty

Jeju Aisha bardzo współczuję jak czytam to mnie boli a co dopiero Ty...  Odpoczniesz sobie to szybciej się zagoi. Trzymaj się 😘 gratuluję spadku, zawsze coś 👍

U mnie tak średnio jestem taka rozdrażniona wszystko mnie denerwuje. Pije sobie herbatę ziołową pokrzywa i melisa mam nadzieję, że szybka zasnę dzisiaj bo wczoraj wcale spać nie mogłam. W myślach już zaczęłam pakowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aisha, bardzo współczuję, ból zęba to masakra, a ból dziąsła po czymś takim to pewnie nie mniej😒 Dobrze, że się chociaż trochę pobyczysz, szkoda, że w bólu, oby jak najprędzej przeszło😘 Spadku wagi gratuluję i to bardzo😄

Alicja, nerwowy czas przed Tobą, ale postaraj się na razie skupić na świętach i w głowie urządzaj sypialnię😄 Tak, wiem, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aisha_100 mój też pistacje uwielbia wczoraj zeżarł 0,5kg aż go język od soli piekł i jadł dalej jeszcze paczkę ma ale powiedziałam że mu pod choinkę dam 😛  Współczuje zęba oby szybko poszło 🙂 

Baz chętnie zobaczyła bym twój balkon pewnie fajnie wygląda 🙂 

kaja361 ja mam blisko paczkomat wiec tam mi naj wygodniej odbierać paczki na pocztę niestety daleko mam nawet mimo to że w centrum miasta mieszkam a do paczkomatu dwa kroki dosłownie. 

Alicja30 my mamy łóżko na podłodze i cały zastawiony pokój w meble przechodzimy po łóżku do komputera 😛 taka sypialnia 3x3=9m2 😛 

Co idę zapalić to taki dźwięk przy skroni słyszę jak by coś zemnie soki wypijało nie wiem co to, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaja sypialnie już pierwszą zaczęłam wymyślać 😁 Codziennie przeglądam ogłoszenia z łóżkiem do sypialni jakieś meble nie wiem dokładnie co się zmieści. 

Tora palisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pale okazało się że to mi tak szczeka trzeszczy jak buzią ruszam bo przy jedzeniu to samo 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak, ale teraz nie mamy do tego głowy, bo mojego ciągle moja mama wkurza, musimy poczekać z tym aż będziemy mieli własny domek 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny.  Powoli wracam do żywych:) troche mniej mnie boli, opuchlizna schodzi.  Wczoraj bylo zle. Temp 37.9, dreszcze, twarz sina, policzek wygladal jakby u mojego chomika jak sie naje. Taki pełny;) 

Ale wzielam leki, plozylam sięo 21 i wypocilam chyba wszystko w nocy,  bo az sie musiałam rano wykapac, a pizama to mokra była.  No i teraz mi lepiej. Wczoraj dostalam jeszcze okres do kompletu wiec wesolo bylo. Dzieki za wszystkie mile slowa. Jedyny plus tego zeba to to ze malo jem, wczoraj zupa i trochę rogalika z jogurtem.  Musze uwazav na szwy. Moze dzieki temu uda mi sie osiągnąć do seiat wage 105kg:D

Al wiadomo ze przeprowadzka to duzy stres,  oby sie udalo wszystko pomyslnie i szybko zalatwic. 

T moj tez potrafi pol kg zjesc na raz, mnie tam zaraz wszystko by szczypalo od soli. Ja uwielbiam paczkomaty i wszystko kupuje z dostawa do paczkomatu. Moge odebrac kiedy chce, bo u mnie kurierzy to jeżdżą rano, kiedy jestem w pracy i pozniej zostawiaja po sasiadach albo byle gdzie. Paczkomat zdecydowanie rzadzi. 

Miłego dnia dziewczyny! 

A jak wasza waga w tym tyg?  Bo sie chyba nikt nie meldowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, tak na dwa slowa bo znow mam urwanie glowy i dieta znow beznadziejnie, musze sie zmobilizowac. 

Napisze wiecej jak znajde chwile, narazie pozdrawiam caly sklad 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry:)

Ai, bardzo mi przykro, ze tak ciepisz po tym zebie, mam nadzieje, ze teraz tylko bedzie lepiej, przesylam 😘. Ja wyrywalam dwie osemki i wszystko poszlo jak z platka, mimo szwow, ale fakt pierwszy dzien po bylam na zupce. Faktycznie, plusem jest, ze mniej sie je - ale serio, trzymam kciuki, niech szybko sie zagoi! Gratuluje tez spadku wagi🙂

K, my teraz mieszkamy poza miastem wiec jakos mniej kradna (chyba😎), w poprzednim miejscu mielismy portera na caly blok i to bylo swietne, kurierzy najczesciej zostawiali paczki na dole wlasnie u niego. W centrum taka zostawiona w holu paczka poszlaby pewnie na straty, odkad tu mieszkamy nie zdarzylo sie na szczescie zeby paczka zaginela. Tesciowa wstrzymala sie z posciela, powiedziala, ze kupi, jak zmienimy koldre na wieksza😉 moze kupimy przed swietami, moj B. ma manie porownywania opinii na temat rzeczy, ktore chce kupic, szuka najlepszej, czasami wiec to trwa troche😜

T, ja tez tak mam czasem z solonymi pistacjami, cala paczke potrafie zjesc nawet gdy wszystko juz szczypie od soli😎 mam tez tak z popcornem w kinie - jem dopoki juz nie moge patrzec na niego😂 

A, tez jakos rozdrazniona ostatnio bylam, a moj B. to juz calkiem - w pracy wspolpraca z pewnym klientem nie uklada sie pomyslnie, najprawdopodobniej tez bedzie musial zamknac firme w lutym. Mam nadzieje, ze spotkania ze znajomymi, urodziny i swieta odpreza go troche i bedziemy sie dobrze bawic. Fajnie, ze urzadzasz w myslach sypialnie🙂

Hej Marlena👋

Wczoraj pierwszy dzien w pracy, troche ludzi bylo ale bez szalenstw, wrocilam nawet troche wczesniej do domku. Na lunch mialam kanapke pieczywo chrupkie z salami, serem i ogorkiem, a obiad odkladany dewolaj z pieczonymi ziemniaczkami i puree brukiew/marchewka. Dzisiaj beda burgery na obiad, na lunch zero pomyslu,cos wymysle. 

Wazylam sie rano i jest 66.4 - 30 deko w dol w tydzien. Mysle, ze ok - przy jedzeniu weglowodanow i malym ruchu, moze teraz po powrocie do pracy sie ruszy🙂 Dzisiaj w planie spacer i zakupy bo mam wolne, ale leje strasznie, czekam az troche sie przejasni.

Pozdrawiam i zycze milego czwartku💛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny😁

A u nas właśnie pada śnieg, szkoda tylko, że zaraz nic z niego nie zostanie, bo już zrobiło się na plusie. Ale na obecną chwilę jest ślicznie😀 Aż szkoda, że jeszcze lampek nie rozwiesiłam, bo nie wiadomo czy do świąt jeszcze śnieg zobaczę😉

Cały dzień dzisiaj jestem zmęczona, bo późno się kładłam, a wstać musiałam bardzo wcześnie, no po prostu oczy mi się same zamykają. Dzisiaj na pewno wcześnie się położę spać. Miałam  na obiad kaczkę od chińczyka i taka byłam głodna, że się napchałam jak prawdziwy wieprz, teraz mam nieco wyrzutów sumienia, ale już za późno😉 Postaram się zjeść lekką kolację.

T, ja tez uwielbiałam kiedyś pistacje, może aż tyle co Twój to nie jadłam, ale też niemało. Później się przerzuciłam na solone nerkowce, a jeszcze później okazało się, że mam nadwagę🤣

Al, za dużo nie przeglądaj tych mebli, bo się pogubisz przez ten miesiąc😉 Wiem po sobie, że zawsze im więcej czegoś przed kupnem obejrzę, tym bardziej nie mogę się zdecydować. No, ale w naszych czasach taki wybór wszystkiego, ze tylko wybierać i przebierać.

Ai, kuruj się nam niewiasto😁 Niby tylko ząb, a ile z tym zachodu, bólu itp. Ja nie pamiętam, żebym miała problemy z ósemkami, pewnie więc zostały po prostu wyrwane bez problemu. Górne wciąż mam i teraz będę miała pietra jak przyjdzie do wyrwania. Z paczkomatem się zgadzam, dobra opcja i bywa, że korzystam, tym bardziej, że do najbliższego mam może 50 metrów.

B, gratulacje, nawet 30 dkg spadku potrafi ucieszyć. Powoli ale regularnie. Tak trzymaj. A teściowej co tak zależy, żebyście mieli większą kołdrę, chciałaby się się Wam do łóżka zakraść?🤣 Oczywiście żartuję, ale jak sobie kupicie większą kołdrę, to wszystkie komplety pościeli będą do wymiany. Chyba, że tak jak ja z moim, każde pod swoją kołderkę wskoczy😉 A z Twoim B się zgadzam w stu procentach, bo ja też mam taki zwyczaj, że muszę masę opinii przeczytać, żeby coś kupić. A kołdra ważna sprawa, bo będzie służyć przez lata.

M, mobilizuj się dziewczyno czym prędzej😉

Jestem dziś słomianą wdową, więc może wreszcie uda m i się jakiś film obejrzeć, bo ja to w kółko tylko politykę oglądam, a właściwie słucham bo coś tam sobie robię, a telewizor w tle trzeszczy😉 Może obejrzę, jak nie zasnę🤣

PS. był u mnie dzisiaj pan od zmywarki i mnie pocieszył, że może bardziej się będzie opłacało nową kupić, a nasza ma tylko cztery lata😖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aisha_100 ja też uwielbiam paczkomat i mam tak blisko niestety nie zawsze jest ta opcja 😞 Biedna współczuje ci ogromnie oby wszystko się ładnie pogoiło 🙂 A ja chyba z 5kg schudłam nie wiem jakim cudem ale ważę 131kg 😄 chociaż ostatnio zaczęłam orzechy wcinać na potęgę nie wiem co z tego będzie musze się powstrzymać, ale tyle nakupiliśmy 😛 

Marlena D trzymam kciuki za mobilizacje 🙂

Baz gratuluje spadku wagi 🙂 Spacerki dobra rzecz jak bym nie mieszkała na 3 piętrze też bym pochodziła ale te schody mnie dobijają jak już dojdę na górę to padam i dysze przeokropnie musze się mleka wtedy napić zimnego zawsze 😛 

kaja361 nie przejmuj się każdy czasem grzeszy ja dziś sobie pozwoliłam na kebaba bo kasę dostaliśmy 😛 hehehe no to ładnie a więc koniec ja mam baste na orzechy w takim razie tak ładnie chudłam a te orzechy mnie dobiją 😛 Ja też z moim oddzielnie mamy przykrycie tylko my pod kocami śpimy nie lubimy pościeli tzn. prześcieradło na gumkę ok ale poszewek na poduszki i na kołdrę nie mamy 😛  Kiedyś uszyłam taką ładną pościel czerwono czarną z satyny i takiej delikatnej nie wiem czy to nie był jedwab ale chyba nie piękna była ale nie lubię jak mi się kocyk zwija w poszewce 😛 o ja wiesz różnie z tymi fachowcami bywa może wezwij innego do tej zmywarki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Słuchajcie wczoraj tak lało, że nigdzie nie wyszłam, tak to jest gdy nie ma się samochodu niestety. Przestało dopiero wieczorem ale ja nie mam zamiaru po ciemku chodzić, wystarczy mi, że po pracy późno wracam. Więc ruchu zero praktycznie, ogarnęłam trochę dom, pograłam w lotki i znajomy przyszedł wieczorem, z tartą cytrynową ale postawiłam się własnemu łakomstwu i nie zjadłam;) dzisiaj miał padać śnieg rano i martwiłam się czy pociągi będą kursować ale nic nie padało. 

K, z czym te kaczkę jesz? Podają z takim słodkim sosem hoisin? Kurcze szkoda z tą zmywarką, niestety teraz podobno sprzęt AGD nie starcza na lata jak kiedyś:( widzę, że czeka Cię szukanie nowej - słyszałam dobre opinie o Bosch i Miele, i dodatkowo są ciche. A co z gwarancją na te stara zmywarkę? Moja teściowa fajna kobitka, ja osobiście nie kupiłabym komuś pościeli bo każdy lubi co innego ale wierzę w jej dobre intencje. Wysyla nam co roku kalendarze adwentowe z czekoladkami:) szkoda, że tak rzadko się widujemy, może jakoś byłabym bardziej z nią związana.

T, fajnie że schudłas ale te schody to konieczność, najlepsze ćwiczenie! My też mieszkamy na 3cim piętrze i mamy windę ale przez 3 miesiące nie działała i na początku było ciężko, zadyszka ale teraz to śmigam, mimo, że winda juz działa;) 

Dzięki dziewczyny, fajnie usłyszeć mile słowa nawet gdy to tylko parę deko zeszło;) 

Dzisiaj zabieram kanapkę do pracy, pieczywo chrupkie, szynka, ser i ogórek, na obiad będzie jakiś gotowiec, może tajskie, będę późno w domu. Postanowiłam zrobić sobie prezent na święta i zafarbować włosy u fryzjera, takiego z organicznymi farbami. Już 4 miesiące nie farbowałam, mogłabym w domu ale boje się o moje włosy jeszcze, wypadają mniej ale nie wiem co będzie jak potraktuje je farba sklepowa. Więc dzisiaj mam konsultacje i test farby na skórze, a za tydzień farbowanie. Ale się ciesze, w końcu!!! 

Pozdrawiam Piątkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej laski😁

No i ze śniegu zostały tylko kałuże😥 Trochę się dziś nachodziłam po sklepach w ramach weekendowych zakupów, więc spacer zrobiłam krótszy niż zazwyczaj, zwłaszcza, że nieładnie wiało. Na obiad zrobiłam sobie wątróbkę wieprzową z sosem z cebuli i sałatką z buraczków, na kolację mam mini tatar wołowy. Kupiłam też prezent dla Tośki na święta i schowałam w szafie na werandzie, a ta małpa wyczuła, że coś tu nie gra i mi się do tej szafy z piskiem dobijała .Nie mam pojęcia skąd ona wiedziała, że tam jest coś dla niej🤔 To przecież tylko zabawka, więc jedzeniem nie pachnie. Co prawda to pies myśliwski, ale przecież dzika do tej szafy nie upchnęłam😉 Spakowałam w reklamówkę i schowałam gdzie indziej, mam nadzieję, że to wystarczy.

T, 5 kilo to dużo tłuszczyku, gratulacje. A co do schodów to B ma rację, chodzenie po schodach to świetne ćwiczenia, chociaż przyznam się, że sama nie bardzo schody lubię😉 Fachowca raczej drugiego nie będę wzywać, bo kolejny mnie skroi na kasę, a nie wiadomo co z tego wyniknie.

B, masz rację z tym sprzętem AGD , wszystko jest tak robione, żeby się zaraz po okresie gwarancji zepsuło. Wolałabym naprawić tą zmywarkę niż kupować nową, ale zobaczymy. Pan zainkasował osiem dyszek za 20 minut pracy i obiecał, że zadzwoni jak się w częściach zorientuje, ale do tej pory ani widu ani słychu, a w weekend pewnie nie zadzwoni. Ja mam electroluxa i do niego są drogie części, do Boscha podobno też,  tak mi właśnie fachowiec powiedział. Nie orientowałam się na razie w zmywarkach, bo mam nadzieję, że jednak da się naprawić za jakieś przyzwoite pieniądze. Ja z pralką też miałam podobnie kilka lat temu, pan przyszedł, obejrzał i stwierdził, że nie, nie opłaca się naprawiać, lepiej kupić nową, ale za oględziny kasę przytulił. Podobno niektórzy tak właśnie działają, że zarabiają nie na naprawach tylko na tym, że się w ogóle pojawią. No ciekawa jestem jak to się skończy. Gwarancja już nieważna, tylko 3 lata była, jeśli dobrze pamiętam.  Kaczka od chińczyka jest pieczona na chrupko, cieniutko pokrojona, na warzywach w sosie sojowym. Pyszności. Ja wczoraj zamówiłam akurat z bambusem i grzybami moon. A sosu hosin używam jak sama robię kaczkę, chociaż nie przepadam za potrawami na słodko, ale hosin jest wyjątkowy w smaku. Ostatnio mi się skończył i od razu było czuć, że czegoś w daniu brakuje😉   Ja już w tym roku włosów nie farbuję, chociaż siwizna  powychodziła, ta bio farba, której użyłam nie trzyma tak dobrze jak sklepowa. Ale muszę się przyzwyczaić do siwych włosów, mam tak zniszczone, że matko bosko, trzeba dać im odpocząć😉

Wczoraj zrobiłam przegląd pościeli i odłożyłam dwa komplety do oddania. Może komuś innemu się przyda, bo nie jest zniszczona. Zostały mi jeszcze cztery, to i tak za dużo.

O i zapomniałabym, byłam w Kiku i widziałam te świąteczne puszki o których chyba Ai wspominała. Śliczne są i za drobne pieniądze, sama bym kupiła gdybym miała do czego. Żałuj B, że kika nie macie, chociaż tak naprawdę to tam same pierdółki są😉 Niczego nie kupiłam poza bateriami🤣

Miłego wieczoru🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotni poranek:)

U mnie pięknie ale zimno, od tygodnia obiecuje sobie znaleźć rękawiczki ukryte w szafie ale zawsze zapomnę i później marznę. Nie mówię już o czapce;)

K, zazdroszczę Ci pieska, oczywiście jest radość i są zmartwienia ale chyba tej radości jest więcej:) moja mama opiekuje się kilkoma bezdomnymi kotami, u nas w mieście jest możliwość uzyskania takiego statusu opiekuna tych kociaków, dostaje się karmę raz na jakiś czas i np. domki na zimę i leki ale głównym atutem jest możliwość darmowej kastracji/sterylizacji. Od tygodnia przychodzi do niej jeden kociak do domu i tak zostaje na coraz dłużej haha może mama go przygarnie, widzę,jak się cieszy:) my uwielbiamy pieczona kaczkę zawijana w takie cieniutkie jak płatki mini tortille, z sosem hoisin, pokrojonym ogórkiem i zielona cebulką, no pycha. Masz rację, ten sos jest super słodki ale pasuje świetnie do tej kaczki. Z tymi fachowcami to brak słów ale z drugiej strony jeśli te wszystkie pralki i zmywarki są robione do d., I taniej nowa kupić...eh. W poprzednim mieszkaniu zepsuła nam się zmywarka i pralka, obie z Boscha ale już wiekowe - to właścicielka zamiast dzwonić po fachowcach, od razu zamówiła nowe, niestety pralka przy wirowaniu hałasowała jak odrzutowiec;) tutaj na nowym mamy Beko,narazie jestem zadowolona. 

Wczoraj jak sądziłam ,skończyłam z gotowcem - zielone tajskie curry z ryżem z kalafiora, i trochę pieczonej wołowiny z sosem chilli. Zjadłam też odrobinkę tarty cytrynowej, ale taki malutki pasek. Dzisiaj wychodzimy ze znajomymi i siostrą B. na obiad i drinka, więc lunchu nie będzie;) 

Eh, no żałuję, że tego kika tutaj nie ma, zrobię jeszcze obchód po sklepach w następnym tygodniu i zobaczymy. 

Zmykam do pracy i życzę miłej soboty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Ja nie wiem jak to zrobić ale ja chodzę głodna, zjem trochę niby się najadłam a za chwilę znów jestem głodna. Ja chyba nigdy nie nauczę się jeść regularnie. Wczoraj też tylko śniadanie w pracy później szybko kebab na wynos po pracy, bo szłam na paznokcie 💅🙂( premie dostałam w pracy to sobie pozwoliłam😁😁) później kubek pomidorowej i dwie kanapki na kolacje i dwa drinki na wieczór. Dzisiaj też w biegu kanapka, bo na zakupy. Prezent mamie byłam kupić na urodziny. Idziemy później do niego też pewnie coś mało dietetyczne go będzie i winko, torcik i weź tu się odchudzaj😜

U nas jest Kik dzisiaj tam weszłam niby tyle wszystkiego a nic nie znalazłam na prezent. W pepco jeszcze szybciej wyszłam bo taka kolejka była, oszalały te ludzie. 

Dzisiaj na wadze 88,8 bez spadku ale ważne że nie w górę 🙂

Pogada nawet całkiem ładna, ciepło, nie pada, słonko wychodzi. Rano po 7 był taki piękny wschód słońca, niebo pomarańczowe nad miastem 🙂🙂 W tygodniu trochę śnieg popruszył i zaraz znikł, dzieci się ucieszyły chociaż. 

Aisha jak się czujesz? 

Miłego dnia 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny😀

U nas dzisiaj  9 stopni w plusie, aż się na spacerze zapociłam w grubej zimowej kurtce. Na wadze pół kilo WIĘCEJ, normalnie brawo ja🤣 Ale ja mam ostatnio tak jak Al, wciąż jestem głodna. Nie tak, że coś bym zjadła, tylko normalnie głodna. Wczoraj miał być na kolację mały tatar i owszem był, ale syn miał gościa i zamawiali sobie jedzenie, więc się podczepiłam i zamówiłam jeszcze sałatkę. Jak będę tak żarła to źle to się skończy. No, ale przede mną nowy tydzień i postaram się być dzielna.

Al, ja też byłam w Pepco, bo chciałam dla syna spodnie dresowe kupić i już je miałam w ręku, ale jak zobaczyłam kolejkę do kasy to zrobiłam odwrót😉 Masz rację, ludziska poszaleli. My teraz nie wyprawiamy żadnych imprez, mój tata ma imieniny w przyszłym tyg. ale z powodu covidu nic nie robi. Teść też nie wyprawiał w tym roku imienin. Nic się wielkiego z tego powodu nie stanie nikomu, a lepiej dmuchać na zimne. Na święta to już raczej się spotkamy, no, ale im rzadziej tym lepiej.

B, no powiem Ci, że Tośki to można pozazdrościć, jest tak słodka i tak towarzyska jak mało który psiak. Dzisiaj znowu oszalała na spacerze i zaczepiała jakiegoś innego psa, bo koniecznie chciała sobie z nim pobiegać. Ale niestety nie został spuszczony ze smyczy☹️ Koty też są spoko, bo przecież sama mam kotka.Też z chęcią bym pomagała gdyby była taka potrzeba, ale w mojej okolicy jakoś na szczęście bezdomnych kotów  nie widać. W ogóle to uważam, że każdy odpowiedzialny właściciel powinien sterylizować swoje koty jeśli wypuszcza je na zewnątrz, nie byłoby wtedy problemu. Fajnie macie, że nie musicie się martwić o sprzęty, bo właściciel sam wszystko ogarnia, to jest właśnie plus wynajmu. Ja mam pralkę Beko, jak nam się stara zepsuła to kupiliśmy najtańszą jaka była, za to przedłużyliśmy gwarancję do pięciu lat i na razie mamy spokojną głowę. A na telefon od pana ,,fachowca,, wciąż czekam z nadzieją, jak nie zadzwoni to się wkurzę. Orientowałam się trochę w necie ile ta część popsuta kosztuje i nie są to wcale aż tak duże pieniądze, więc nie do końca rozumiem o co mu chodziło. Może za robociznę dużo sobie liczy, albo zwyczajnie mu się nie chce naprawiać.

Dzisiaj kończyła wczorajszą wątróbkę, a na kolację nie mam jeszcze pomysłu, może coś zamówimy. A jak będę głodna poza tym to się zapcham pomarańczami😉

Miłego wieczoru🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Dzieki dziewczyny mam sie juz zdecydowanie lepiej. Siniaki i opuchlizna schodzi powoli. Zaczelam.normalnie jesc. W pon sciagaja mi szwy, wiec powinno byc juz tylko lepiej:)

W dodatku już dzis dostalam prezent na Mikołaja wiec jest super;) wlasnie siedzę w cieplej nowej pizamce i oglądam serial na netflix. Pizamka okazala sie o co najmniej rozmiar za duza ale jest miekka i cieplutka, na zime idealna:)

M fajnie zendalas znac i zapraszamy na dluzszy wpis. 

B- gratuluję spadku , kazdy gram na wage zlota. Ruch w interesie juz wiekszy?

K ze sprzetem agd jest teraz tak ze chyba taniej wymienic niz naprawic w obecnych czasach. Jedzonko od chinczyka uwielbiam:) 

T gratuluje spadku wagi. Super. Oby tak dalej. Dziewczyny maja racje schody to najlepsze cwiczenie:)

B super pomysl z farbowaniem wlosow. A jaki kolor planujesz? Ja ide 10.12 tez na farbe, mam juz okropne odrosty i mnostwo siwych:(

K pieski sa sprytne, mam nadzieję ze nie znalazl kolejnej kryjówki:D cos udalo sie ze zmywarka zalatwoc?

B- kotki też fajne, siostra ma dwa, mega pieszczuchy. My mamy chomika,  male pocieszne zwierzatko. Baw sie dobrze na drinku:)

Al ja wlasnie tez za premie ide na pazury i do feyzjera. Jeszcze musze okulary wynienic ale to juz chyba po świętach.  Cos z  tym glodem jest, ja od kilku dni e domu to też mnie ciagnie. Jedynie bol zeba mnie powstrzymuje od zarcia. Chociaż dzis juz zjadlam lasagne. W kik i pepco jest duzo ... ale czasem ciezko cos fajnego znalezc, zwlaszcza nA prezent. Ja czasem jak nie mam pomysly to daje karte prezentowa np do empik albo rossman i niech ktos sobiesam cos wybierze:)

K pol kg to nie tragedia,  moze woda ci sie zatrzymala. Kciuki za szynki spadek.

 

Milego wieczoru i bądźcie grzeczne, coby Mikołaj was odwiedził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aisha to dobrze że lepiej się czujesz🙂🙂 Ja właśnie mamie też kupiłam piżamkę 🙂

My już po gościach, zjadłam trochę sałatki, trochę wędlinki i dwa kawałki ciasta tak wcale nie tak dużo, kolacji już nie będzie. 

Ja w pepco najbardziej lubię kupować ubranka dla dzieci i czasem są fajne jakieś drobiazgi do kuchni albo ogólnie do domu. 

Miłego wieczoru 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Dzisiaj znowu mroźno ale pogodnie, rękawiczek brak haha na szczęście w pociągach jest cieplutko. Wczoraj troszeczkę zaszalalam, zwłaszcza z deserem ale myślę, że nie jakoś strasznie, dzieliliśmy zamówione jedzenie między sobą i trochę tego zjadłam, trochę tamtego...ubrałam też wysokie obcasy pierwszy raz od daaawna, stopy trochę bolały na końcu ale dałam radę;) dzisiaj zabrałam kanapkę do pracy, pieczywo chrupkie z serem, szynką i ogórkiem, na obiad szaszłyk z kurczaka i muszę dokupić jakieś warzywne dodatki, może zrobię mizerię i frytki że słodkiego ziemniaka. 

A, gratuluję utrzymania wagi! U nas też szykują się urodziny w następnym tygodniu no i później święta, ciężko będzie utrzymać wagę więc powoli zapominam o moim targecie 65 do świąt;) ale cóż. Robisz hybrydy na paznokciach? 

K,nie przejmuj się ta waga, pewnie jak A pisze, zatrzymana woda lub po prostu taki dzień. Ja jak czasami się ważę każdego dnia, w ciągu tygodnia moja waga waha się +/- kilogram, więc teraz ważę się tylko raz w tygodniu. My mamy piekarnik, płytę indukcyjna, pralkę i lodówkę z Beko,narazie jestem zadowolona, chociaż lodówka i pralka trochę głośne. Z tym wynajmem masz rację ale to też zależy od agencji/ właściciela - słyszę czasami straszne historie, ludzie czekają długo na wymianę lub naprawę czy nie mogą się doprosić.  Ciekawe czy pomarańcze robią się słodsze jak poleza sobie trochę haha zostalo mi kilka i jakoś nie mogę się zebrać do nich;) 

Ai, super, że lepiej się czujesz! Ruch w interesie taki sobie, pierwszy dzień był ok później trochę mniej, ale dzisiaj mam bardzo dużo pracy. Pewnie dopiero tydzień przed będziemy zawaleni robotą ale nigdy nie zgadniesz, świat się zmienił 😉 włosy będę farbować w czwartek (też 10go)narazie tylko moje siwe odrosty i może pociągniemy trochę na resztę wlosow, i będzie coś w średnich brązach. Od lat mam takie jakby delikatne ombre, odrosty farbuje na jednolity ciemniejszy kolor a reszta jest delikatnie rozjaśniona, czasem robię blond refleksy. Fajnie to wygląda na lato, na zimę moja skóra wraca do bladości;) i lepiej wygląda w zimniejszych kolorach. Powiedziałam fryzjerce o moich przygodach z włosami i zaproponowała delikatniejsza farbę, trochę się waham bo nie chce, żeby szybko się zmyła,zapytam jeszcze w czwartek. 

Życzę miłej niedzieli dziewczyny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baz tak robię hybrydy, pierwszy raz na swoich paznokciach a tak to miałam przedłużone bo moje są bardzo słabe. Postawiłam na czerwony i dwa takie bordowe. 

Dzisiaj na obiadek pieczone ziemniaki i pieczone kotlety mielonego do tego surówka z kapusty pekińskiej i marchewki 🙂 jeszcze będzie deser galaretka z bitą śmietaną, mandarynkami i kiwi🙂 mąż mi jutro wyjeżdża to chciałam żeby miał coś dobrego. Kolację też pewnie będzie lepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka😀

U mnie dziś na obiad były schabowe z ziemniakami i surówką, zjadłam małą porcję, a potem poszłam na spacer, żeby choć troszkę to wychodzić😉 Kolację jakąś lekką sobie zrobię, mam szpinak w zamrażarce, więc może to. Jutro planuję zacząć rozwieszanie lampek na zewnątrz, ale to zależy od pogody, bo dzisiaj to mi chciało głowę urwać. No i od tego jak się wyrobię czasowo, bo po ciemku to się nie bardzo uda.

Ai, my nie robimy sobie prezentów mikołajkowych. Jak dzieci były małe to coś tam do buta zawsze skapnęło, ale to zwykle były słodycze, albo jakieś drobiazgi. Prezenty zostawiamy sobie na gwiazdkę. Jej, jak ja się cieszę, że już dla każdego mam prezent kupiony😁 Rozumiem, że pidżamkę od męża dostałaś? Nie wziął pewnie pod uwagę, że już schudłaś co nieco 😊 Bony prezentowe to dobry pomysł z którego tez korzystamy, ale na większe okazje, żeby ten bon nie był za skromny😉 Zwykle do Media markt, albo Home and you, zależy dla kogo ten bon. Dobrze, że doszłaś już do siebie po zabiegu.

Al, premia była za ciężką pracę, to i przyjemność się należy😀 Ja też na własnych paznokciach robię hybrydę, bo na tipsach za dużo roboty. I nawet nieźle się trzyma, a też mam dość słabe  paznokcie. Tylko, że ja mniej więcej co 10 dni robię, bo nie cierpię odrostów😉 A ile w ogóle kosztuje taka przyjemność?

B, to że troszkę tam więcej zjadłaś to drobiazg, w święta to dopiero będzie problem😉 Ja już się boję😮 Z moją wagą to nie wiem czy to woda, czy nadmiar jedzenia, ważę się tylko raz w tygodniu a i tak robi mi psikusy😉 Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę będzie lepiej, to całe odchudzanie to jednak ciężka praca🤣  Zmywarki beko sprawdzałam w necie i rzeczywiście poziom głośności mają większy niż inne, przynajmniej te najtańsze, bo tylko na takie patrzyłam. A pomarańcze jak poleżą to zwykle nie robią się słodsze tylko wyschnięte🤣🤣 Moje akurat są słodkie tylko jakieś grube mają błonki, więc muszę je sobie obierać do rosołu.

Mniam, zjadłabym galaretkę z bitą śmietaną i owocami...eh.

Miłego wieczoru🤗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Babeczka to już nam się zupełnie zgubiła, nie wspominając o Marcelinie😉 Ciekawe czy się jeszcze odchudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paznokcie robię sobie u koleżanki hybryda 40 zł a przedłużanie 60 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry;)

No właśnie, parę dziewczyn nam się zawieruszylo;)

Eh,już miałam nadzieję, że te pomarańcze będą słodsze po dwóch tygodniach haha, nic,będę się musiała pomęczyć z nimi trochę. 

Moje paznokcie miały miesięczną przerwę od koloru przez lockdown ale przedwczoraj pomalowałam sobie na czerwono. Powiem Wam, włosy mi się delikatnie wzmocniły ale za to paznokcie posypały całkiem, nie wiem o co chodzi. Więc teraz mam takie króciutkie czerwone;)

Uzgodniliśmy wstępnie co i jak ze świętami, będzie nas sześcioro na Wigilii,u nas w domu, nasza dwójka plus hinduska para znajomych oraz mama i siostra B. Zrobiłam mniej więcej listę zakupów i menu, znajomi zaoferowali przynieść też jakieś bezmięsne dania i chcemy poprosić mamę o upieczenie sernika;) jutro chcę zrobić parę pierogów na próbę.

Dzisiaj do pracy kanapka na pieczywie chrupkim z szynką,serem i ogórkiem, obiad będzie gotowiec bo późno będę w domu, czerwone curry z ryżem, tylko wrzucić do piekarnika. Mi na szczęście nie chce się za bardzo jeść w ciągu dnia, nie wiem, czasami tak mam, może trochę przestraszyłam się, że znowu parę kilo przybyło i może przeczuwam nadchodzące święta i więcej jedzenia;)

Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej👋

Wczoraj nawet była lekka kolacja zjadłam tylko sałatkę z kurczakiem wędzonym i później dwie mandarynki. Dzisiaj śniadanie dwie bułki z wedliną pomidor i Ogórek zielony, obiad będzie z wczoraj ziemniaki i mielone a kolacja w pracy pewnie jakiś serek i bułka. Teraz jeszcze kawka🙂

Tydzień zapowiada się pracowity, teoretycznie powinnam odpocząć bo będę pół dnia sama a popołudniu w pracy. Mąż mi wyjechał w trasę a dzieci w przedszkolu a później u babci, tylko wieczorem będę je zabierać. Jestem sama to biorę się za porządki i pakowanie, chociaż nikt mi nie będzie przeszkadzał. 

Może się dziewczyny znajdą 🙂

Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Tylko się witam dzisiaj, bo muszę pisać na tablecie, czego nie znoszę. Na kompie mam z jakiegoś powodu nieaktywne okienko do wpisywania tekstu. Mam nadzieję, że jutro wszystko już będzie ok, nie mam pojęcia o co chodzi. 

Miłego wieczoru🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×