Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
kaja361

Odchudzania xxxl ci─ůg dalszy

Polecane posty

Hej dziewczyny­čśü

U mnie te┼╝ mo┼╝na powiedzie─ç, ┼╝e waga stoi, dzisiaj 0,2 kg na plusie. Ale wstydem by┼éoby si─Ö skar┼╝y─ç, wi─Öc nie b─Öd─Ö, kiedy┼Ť w ko┼äcu zejdzie poni┼╝ej 62 kg.

Pada deszcz, wreszcie, bo już gdzieniegdzie trawa zrobiła się żółta. na ogrodzie podlewam więc bidy nie ma, ale najlepsze jednak jest naturalne nawadnianie.

Aisha, jednak troch─Ö zazdraszczam urlopu, zawsze to oderwanie od szarej codzienno┼Ťci. Mam nadziej─Ö, ┼╝e nie przywieziesz zbyt du┼╝o nadbaga┼╝u, bo wiadomo jak to jest, na urlopie cz┼éowiek si─Ö nie oszcz─Ödza, tu zje frytki, tam gofra i tak si─Ö zbiera. Ale b─Ödziesz mia┼éa za to wi─Öcej ruchu ni┼╝ zwykle, wi─Öc mo┼╝e si─Ö jako┼Ť wyr├│wna. A po powrocie b─Öd─ů nowe si┼éy i ch─Öci­čśü Na d┼éugo jedziecie? Bo ja skleroz─Ö mam i nie pami─Ötam­čśë A tak a propos domowych porz─ůdk├│w, to kalorii te┼╝ mo┼╝na sporo spali─ç, zw┼éaszcza podczas tych cotygodniowych­čśë

Co do foteli to m─ů┼╝ przesta┼é marudzi─ç, no bo w ko┼äcu ile mo┼╝na. Nie chcia┼éo mu si─Ö ze mn─ů po sklepach lata─ç, to musi si─Ö pogodzic z tym co jest­čśë Ja mo┼╝e foteli twardych nie lubi─Ö, ale za to ┼é├│┼╝ko ju┼╝ tak. Jak mi si─Ö zdarzy gdzie┼Ť spa─ç na zbyt mi─Ökkim to mnie zaraz bol─ů gnaty­čśë No i og├│lnie lepiej mi si─Ö na twardym zasypia.

Na weekend nie mam plan├│w, nawet grilla nie robimy, bo by┼é dwa razy w tym tygodniu i mam na razie dosy─ç, ale nudy na pewno nie b─Ödzie­čśë

Mi┼éej soboty­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Cze┼Ť─ç dziewczyny­čÖé Co tam u Was?┬á

U mnie z dieta nic nowego, za du┼╝o nie jem, w pracy za bardzo nie mam czasu, a du┼╝o dobrych rzeczy kusi to kuchnia ­čśť dzisiaj np zjad┼éam troch─Ö pomidorowej, sur├│wke z kapusty i troch─Ö marchewki podjada┼éam. Rano w domu jajecznica i kawa.┬á

Codziennie mam spacer jakie┼Ť 15 min w jedn─ů stron─Ö i te kilka godzin w ruchu, to mo┼╝e zawsze co┼Ť pomo┼╝e. Na pewno taka odmiana, wyj┼Ťcie na troch─Ö z domu do ludzi dobrze zrobi┼éo mi na g┼éowe.┬á

Pozdrawiam­čśś

Udost─Öpnij ten post

Nie ma to jak sporadyczne decyzje...rano wstali┼Ťmy i pomimo tego ┼╝e pogoda si─Ö zepsu┼éa i by┼éo ch┼éodno┬á to rzuci┼éam haslo- jedziemy do zoo:) wczoraj mia┼éam szczepienie i kiepsko sie czu┼éam,┬á ale dzi┼Ť wsta┼éam pelna energii. Zapakowali┼Ťmy plecak i pojechali┼Ťmy.┬á Na dworze 18stopni ale nie pada┼éo, w zoo sporo ludzi, ale kolejek nie by┼éo:) zwierzaki dopisa┼éy,┬á humory te┼╝.┬á P├│┼║niej poszli┼Ťmy na obiad- kie┼ébaski z grilla, a dla m┼éodego pierogi. Do tego do┼é─ůczyli┼Ťmy spacer po parku i pyklo 17tys krok├│w:)

Teraz bola mnie nogi i już mi się nic nie chce , naszykowalam gulasz na jutro na obiad i wypoczywam:) 

K na urlop jedziemy na 10 dni, nie pami─Ötam kiedy bylismy na takim d┼éugim wyje┼║dzie. Na wyje┼║dzie zwykle nie tyje, pozwalam sobie na du┼╝e ┼Ťniadania plus obiadokolacja a tak to ca┼éy dzie┼ä w ruchu. Wi─Öc nawet jak wpadnie gofr itp to nie p┼éacze.┬á Ju┼╝ nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç.┬á A lozka te┼╝ lubi─Ö twarde.

Al to teraz waga poleci raz dwa. Więcej ruchu,  mniej czasu na jedzenie. Kciuki 3mam!

miłego wieczoru! 

Udost─Öpnij ten post

Aisha dzi─Öki ­čśś A takie spontanicznie wypady s─ů najlepsze. My do zoo w┼éa┼Ťnie tak pojechali┼Ťmy w kwietniu jak by┼é taki pierwszy ciep┼éy weekend ­čÖé teraz czekamy na lipiec i wakacyjny wyjazd.┬á

Troch─Ö sobie pochodzi┼éa┼Ť, tyle krok├│w. Ja ju┼╝ nie licz─Ö, bo nie nosz─Ö opaski a telefonu nie nosz─Ö przy sobie w pracy tylko w torebce le┼╝y, ale na pewno ponad 10 ty┼Ť robi─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

Hej, hej­čśü

Tak na chwil─Ö tylko wpadam, ┼╝eby da─ç zna─ç, ┼╝e jestem­čśü Jeszcze mam co┼Ť do zrobienia, a potem b─Ödziemy ogl─ůda─ç mecza­čśë

Ai, ja to nie lubi─Ö za bardzo spontanicznych wypad├│w, bo lubi─Ö sobie zaplanowa─ç dzie┼ä i jak mi potem co┼Ť wyskakuje, to zaraz mi sie wszystko przestawia­čĄú Ale qurde, w zoo to ju┼╝ nie pami─Ötam kiedy by┼éam, przyda┼éoby si─Ö gdzie┼Ť wyskoczy─ç, tylko nie bardzo mam z kim. U Ciebie dzi┼Ť gulasz, a u mnie gulaszowa­čśő

Al, widz─Ö, ┼╝e ju┼╝ na dobre zacz─Ö┼éa┼Ť prac─Ö. Ale to chyba na kr├│tko, skoro ju┼╝ w lipcu urlop. Zdecydowali┼Ťcie si─Ö gdzie jedziecie, czy wci─ů┼╝ dwie opcje?

Mi┼éego popo┼éudnia­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Hej dziewczyny ­čśŐ

Ja na chwil─Ö tylko bo mam dzie┼ä w biegu i troch─Ö zalatwien┬á­čÖé

Dzi┼Ť waga mnie przerazi┼éa ­čśö56kg ­čśö

Za kilka dni mam okres wi─Öc zwalam na to bo diet─Ö do┼Ť─ç trzymam i takiego skoku dawno nie mia┼éam. No nic,skontroluje sytuacj─Ö jak @ minie.

A tak poza tym to wyszla mi jakas wysypka na r─Ökach i chce si─Ö zadrapac. Szukam winnego ­čśë obstawiam s┼éo┼äce bo w tamtym roku mia┼éam co┼Ť podobnego na rekach. Druga sprawa to zmieni┼éam te┼╝ proszek do prania ale wtedy chyba by┼éabym ca┼éa zasypana a tu tylko r─Öce. Jutro mam wizyt─Ö u dermatologa to mo┼╝e co┼Ť poradzi┬á­čÖé

Do jutra ­čą░

Udost─Öpnij ten post

Witam­čśâ┬á

Kaja tak zdecydowali┼Ťmy i jedziemy do energylandi to ma by─ç taki wyjazd 2w1 urlop i prezent na 5 urodziny syna. Tylko ten park rozrywki to nie wiem czy najwi─Öksza ┬áatrakcja dla dzieci czy dla mnie ­čśő mieszkanie ju┼╝ mamy zarezerwowane­čśâ A co do pracy to ju┼╝ jutro b─Ödzie tydzie┼ä jak pracuje.

Dzisiaj tak sobie wesz┼éam na wag─Ö 90,5 kg zobaczy┼éam 1,5 kg gdzie┼Ť ┬áznikn─Ö┼éo ┬áod ostatniego wa┼╝enia a by┼éo to 7 czerwca.

Mi┼éego dnia­čśâ

Udost─Öpnij ten post

Hej laski­čśü

A ja to ju┼╝ normalnie nie wiem co si─Ö wyrabia, znowu jutro jad─Ö na pogrzeb­čśą W marcu by┼éam u wujka, teraz zmar┼éa jego siostra, a w mi─Ödzyczasie jaka┼Ť kuzynka taty i kolega m─Ö┼╝a. Ja chyba jakiej┼Ť depresji dostan─Ö jak mi ludzie z mojego otoczenia b─Öd─ů tak umiera─ç. Powiem Wam, ┼╝e a┼╝ cz┼éowieka przera┼╝enie ogarnia.

Znowu dzisiaj widzia┼éam ma┼ée kaczki, tylko cztery, ale za to malusie­čśü A ju┼╝ skubane p┼éywa┼éy­čĄú

Al,┬á gratulacje, ┼éadnie spad┼éo, pewnie praca z Ciebie wyci─ůgn─Ö┼éa­čśë A wyjazd na wakacje jakby nie by┼éo powinien by─ç atrakcj─ů zar├│wno dla dzieci jak i rodzic├│w. na pewno wszyscy b─Ödziecie si─Ö dobrze bawi─ç.

Ag,┬á no to gdzie Ty te r─Öce wpycha┼éa┼Ť?­čĄú Mo┼╝e to rzeczywi┼Ťcie s┼éo┼äce­čĄö Ja mam cz─Östo latem takie drobne wypryski na dekolcie, ale na r─Ökach nigdy chyba nie mia┼éam. i co tam lekarz powiedzia┼é?

Mi┼éego popo┼éudnia­čśü

Udost─Öpnij ten post

Czesc dziewczyny.┬á Czy u was te┼╝ takie upa┼éy?┬á U mnie strasznie, ledwo funkcjonuje. A jeszvze mega zajety tydzie┼ä. Na┬á szcz─Ö┼Ťcie jeszcze tylko jutro w pracy i urlop! Hip hip hurra.┬á

Ale przede mn─ů pranie I pakowanie przed┬á wyjazdem wi─Öc jeszcze troch─Ö przede mn─ů. Wyjazd w niedziel─Ö.┬á┬á

Al praca ci służy,  waga leci. Jak ci sie podoba? Do Energy też chcemy jechać jak Olek będzie starszy, żeby jak najwięcej mogl skorzystać.  

Kaja wspolczuje tylu pogrzebow,┬á nie wiem co si─Ö dzieje. Jeste┼Ť wiernym kibicem Polski ┼╝e mecze ogl─ůdasz?┬á

Aga jak wysypka? Mo┼╝e to faktycznie uczulenie?

Piszcie co u was dziewczyny,  u mnie na diecie nic się nie dzieje,  waga stoi. Teraz już Odliczam do wakacji i od lipca biore się na nowo za siebie. 

Miłego dnia! 

Udost─Öpnij ten post

Puk, puk... nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ?

Po dlugiej przerwie kafeterie odpalilam i widze ze topik dalej dziala, troche przelecialam okiem po stronkach i widze ze nie ja jedna perturbacje dietowe (i nie tylko) przezywam. Wspolczuje utraty bliskich, nerwow w pracy, kolejnych przyszlych przeprowadzek, niedokonczonych remontow i nieudanych czy niedoszlych zakupow ...

Mnie do pisania nie po drodze ostatnio bylo, te wszystkie restrykcje, downtimy, praca zdalna (sama w sobie generalnie wkur***ca na maksa) , brak ruchu (bo pogoda do doopy i na 1km do sklepu auto odpalalam), ogolny brak perspektyw na normalne zycie i inne takie wbily mnie w szpony moze nie depresji ale takiej malej depresyjki. 

Na dzien dzisiejszy jest lepiej, toche mi sie samopoczucie poprawilo, slonce i ciepelko wyraznie dobrze mi na humor dziala. Udalo mi sie zaszczepic, dostalam Pfizer-a, pierwsza dawka przeszla bez echa, po drugiej mialam powiekszone wezly chlonne pod pachami, bolalo to cholerstwo jak diabli, ale dzis (3 doba) jest juz w miare dobrze. Powoli zaczynam wierzyc ze jakos na prosta wyjdziemy, zaczynam pozytywniej myslec, planowac urlop, kombinuje jak to zrobic zeby Mloda nie musiala sama w domu w lipcu siedziec tylko w Polsce u babci z ogrodu i towarzystwa korzystac, moze uda mi sie z nia na kilka dni poczatkiem lipca poleciec to przy okazji mame bym zobaczyla i troche psychicznie odpoczela.

Marzy mi sie zmiana pracy, chcialabym od wrzesnia "nowe zycie" zaczac ale z tym moze byc problem bo mam 3 miesieczne wypowiedzenie, ciezko bedzie cos wynagocjowac... no i nie ukrywam ze waham sie wpowiedzeniem ot tak rzucic.

Dietowo nie bede ukrywac ze bylo ciezko a momentami wrecz masakrycznie, jadlam co popadlo, im bardziej kalorycznie tym lepiej, zeby sobie poprawic samopoczucie, po takiej wyzerce czulam cie ciezka, napompowana jak balon i samopoczucie jeszcze bardziej w dol... typowe bledne kolo. Na szczescie ostatnio udalo mi sie z tego wyrwac, od kilku tygodni troche weglowodany ograniczylam i waga powolutku spada i zbliza sie do tej upragnionej "7" z przodu (dzis rano 80.7kg)

Pozdrawiam serdecznie caly sklad, dziekuje ze jestescie !! ­čśś

Udost─Öpnij ten post

Hej dziewczyny­čśü

Cze┼Ť─ç Mar, no jako┼Ť si─Ö jeszcze trzymamy, chocia┼╝ w okrojonym sk┼éadzie i na ostatnich nogach­čĄú Widz─Ö, ┼╝e jednak pomimo r├│┼╝nych trudno┼Ťci uda┼éo si─Ö co nieco zrzuci─ç balastu, brawo­čśü Fajnie, ┼╝e wr├│ci┼éa┼Ť na stare ┼Ťmieci­čśë

Ai,┬á nie jestem wiernym kibicem i mecze rzadko ogl─ůdam, ale z takiej okazji jak Euro to sobie nie odpuszcz─Ö­čĄú Chocia┼╝ w sumie za du┼╝o do ogl─ůdania w wykonaniu naszej reprezentacji nie ma. Szast prast i po krzyku­čĄú­čĄú Ale nadzieja umiera ostatnia­čśë┬á Gdyby ju┼╝ nie by┼éo okazji to ┼╝ycz─Ö ju┼╝ teraz udanego urlopu­čśü

U mnie te┼╝ upa┼éy straszne, w┼éa┼Ťnie wyci─ůgn─Ö┼éam wentylator z piwnicy, tylko musz─Ö go jeszcze z┼éo┼╝y─ç. Na szcz─Ö┼Ťcie u nas w domu jeszcze jest do wytrzymania. Samopoczucie mam kiepskie zar├│wno psychiczne jak fizyczne, po dw├│ch miesi─ůcach dosta┼éam @ i jest masakra, akurat teraz w tak─ů gor─ůczk─Ö, eh. W niedziel─Ö jedziemy na wie┼Ť do te┼Ťci├│w, mam nadziej─Ö, ┼╝e wiejski klimat dobrze na mnie wp┼éynie.

Mi┼éego popo┼éudnia­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Dobry ­čśë

Kaja - czasmi sie ciesze ze nie ma transmisji wszystkich meczow, mniej nerwow ­čśä Milego weekendu na wsi, podladuj baterie ­čÖé

Ja dzis na ostatnich nogach, rano shopping z Mloda (a trzeba miec do Niej zdrowie !), po poludniu bylam sobie okulary zamowic, a ze postanowilam auta bez powodu nie ruszac┬á wiec zaliczylam pol godzinny marszobieg (bo oczywiscie spozniona bylam), na szczescie spowrotem juz spokojniej wracalam ­čÖé Jedzonko jak dotad grzecznie wiec jak sie na wieczor nie zalamie to moze choc 100g spadnie ­čśŤ

Pozdrawiam i miej niedzieli wszystkim zycze !

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç dziewczyny­čśÇ

U mnie troch─Ö brak czasu i si┼éy ju┼╝ odk─ůd zacz─Ö┼éam prac─Ö tak ci─ůgn─Ö codziennie 7-8 godzin p├│┼║niej wiadomo dom i inne obowi─ůzki, ale chocia┼╝ nie ma czasu na rozmy┼Ťlanie o g┼éupotach i podjadanie.┬á

Chcieli┼Ťmy ciep┼éo to mamy upa┼éy 30 stopni a zapowiadaj─ů jeszcze wi─Öcej, przy takiej pogodzie to nawet si─Ö je┼Ť─ç tak bardzo nie chce, ale za to du┼╝o wody pije, zw┼éaszcza w pracy, bo w kuchni jeszcze bardziej ciep┼éo jak si─Ö wszystko gotuj─Ö. Tylko niestety zacz─Ö┼éam prac─Ö to wr├│ci┼é problem dr─Ötwienia r─ůk. Dzisiaj to prawie ca┼é─ů noc nie spa┼éam, ale b─Öd─Ö mia┼éa w tygodniu wolne to mo┼╝e si─Ö poprawi i si─Ö troch─Ö wy┼Ťpi─Ö.┬á

Kaja to tak jak ja dosta┼éam@ a przy takim upale to si─Ö jeszcze gorzej znosi. My te┼╝ przenie┼Ťli┼Ťmy ju┼╝ wentylator z piwnicy, ale w mieszkaniu nie jest tak ┼║le, akurat s┼éo┼äce nie ┼Ťwieci prosto w okna. Mi┼éego wyjazdu i odpoczynku­čśÜ

Aisha praca mi si─Ö podoba i mam nadziej─Ö ┼╝e dalej tak b─Ödzie na mnie dzia┼éa─ç, ┼╝e kg polec─ů, ale tak jak pisa┼éam wy┼╝ej s─ů plusy i minusy, ale dam rad─Ö. A w Energy to ja wiem ┼╝e moje dzieci to b─Öd─ů chcia┼éy na wszystko. Mam przyk┼éad bo ostatnio by┼é u nas ndpust i weso┼ée miasteczko to na wszystkim by chcia┼éy co dla dzieci i si─Ö nie ba┼éy ­čÖé aby szybciej i wy┼╝ej, po mamusi­čśü

Marlena pozdrawiam i trzymam kciuki­čĹŹ­čÖé┼╝eby ci─Ö si─Ö spe┼éni┼éo wszystko co sobie zaplanowa┼éa┼Ť.┬á

Mi┼éego wieczoru ­čĺŤ

Jeszcze mi si─Ö przypomnia┼éo, jak nie mog┼éam spa─ç to po 3 nad ranem wysz┼éam balkon a tam ­čŽötupta po trawie, bardzo mi humor poprawi┼é ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Hej dziewczyny ja ju┼╝ na urlopie:) jest pieknie, goraco, nogi mi do.tylka wchodz─ů;) pol okolicy dzi┼Ť zwiedzili┼Ťmy.┬á Dietowo ┼Ťrednio, ale sporo kalorii spalonych.┬á Jestem przed okresem wiec mam ci─ůgoty do slodkiego. W mie┼Ťcie jeszcze pustawo,┬á ma┼éo turyst├│w, g┼é├│wnie bywalcy sanatori├│w:)┬á

Al fajnie ze pracujesz, i ┼╝e nie ma czasu na podjadanie:) podziwiam za Energy bo ja tylko kolo niej przeje┼╝d┼╝a┼éam i na sam widok mi si─Ö odechcia┼éo;) ale ja to mam lek wysoko┼Ťci.┬á Z m┼éodym bylismy w legendii w chorzowie- duzych rollercoasterow si─Ö ba┼é ale na fili┼╝ankach chyba za 10 razy bylismy;)

K wsp├│┼éczuj─Ö okresu,┬á nie cierpi─Ö w tak─ů pogod─Ö miec.┬á Ja mam dosta─ç za 2-3dni ,mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie ju┼╝ ch┼éodniej. W domu mamy nawet dwa wentylatory,┬á m─ů┼╝ z tych zimnolubnych.┬á

Mar super ze wracasz do nas. Życzę Ci powodzenia w realizacji wszelkich planów.  I dobrze ze juz masz mniejszego wkur...i fajnie waga ci spadła:) 

Jutro planujemy wycieczk─Ö na Trojak i ruiny zamku Karpien. 3majcie kciuki:)

Udost─Öpnij ten post

Witam poniedzialkowo ­čÖé

Aisha - udanych wakacji zycze ! Kciuki zacisniete napisz jakie wrazenia po wycieczce, nie znam wogole tego kawalka Polski ­čÖé

Alicja - dziekuje ­čśś przekichane z tym dretwieniem rak ­čś× mam nadzieje ze przejdzie... juz nie pamietam dokladnie, poprzednim razem bralas jakies leki, prawda ?

U mnie weekend w miare grzeczny, troche procenow sie trafilo ale w postaci wina (rozowe na ochlode i czerwone do niedzielnego obiadu) wiec uwazam to za spozycie┬á "dla zdrowotnosci" ­čśŤ Dzis o 6 do pracy wstawalam a ze o tej godzinie nie mam oczu dobrze otwartych wec o wadze zapomnialam... moze jutro ­čśë

Pozdrawiam caly sklad.  Milego popoludnia !

Udost─Öpnij ten post

Hej kobitki­čśü

Qurde, dosy─ç ju┼╝ mam tego upa┼éu, normalnie m├│zg mi si─Ö gotuje­čśë Wczoraj┬á na wsi troch─Ö si─Ö zresetowa┼éam, tam to nawet tak bardzo sie tego gor─ůca nie odczuwa┼éo, siedzieli┼Ťmy sobie w cieniu, wiaterek powiewa┼é, by┼éo cudnie. Nawet much nie by┼éo tyle co zwykle­čĄú

Upa┼é upa┼éem, a na mnie to nie dzia┼éa jesli chodzi o jedzenie, mam wra┼╝enie, ┼╝e tym bardziej je┼Ť─ç mi si─Ö chce, serio­čśë Codziennie teraz kupuj─Ö kobia┼ék─Ö truskawek i robi─Ö koktajl, schodzi na pniu, bo u mnie wszyscy lubi─ů. Zreszt─ů w tak─ů pogod─Ö zimny koktajl jest bardzo orze┼║wiaj─ůcy.

Al,┬á Twoje r─Öce chyba po prostu nie lubi─ů pracy fizycznej. Jak b─Öd─ů Ci tak dokucza─ç, to pr─Ödzej czy p├│┼║niej b─Ödziesz musia┼éa znale┼║─ç cos mniej obci─ů┼╝aj─ůcego. Ale dobrze, ┼╝e jeste┼Ť zadowolona z pracy, bo to podstawa, chyba sama te┼╝ dobrze czu┼éabym si─Ö w kuchni.

Ai,┬á super, ze nie ma t┼éum├│w, tak si─Ö najlepiej wypoczywa­čśÇ Szkoda tylko, ze Ci si─Ö akurat na wyjazd @ trafi┼é, dla mnie to zawsze by┼é koszmar. potem to ju┼╝ zawsze tak planowali┼Ťmy wyjazdy, ┼╝eby mnie ta w─ůtpliwa przyjemno┼Ť─ç omija┼éa. No ale wiadomo, ze nie zawsze si─Ö da. A te ruiny zamku, to rzeczywi┼Ťcie ruiny­čĄú Sprawdzi┼éam­čĄú mam nadziej─Ö, ze wycieczka b─Ödzie udana­čśÇ

Mar, ja sobie wyobra┼╝am jak mog─ů wygl─ůda─ç zakupy z nastolatk─ů, hehe, ka┼╝da z nas ni─ů by┼éa­čśë Ja to akurat na super ciuchy nie mog┼éam liczy─ç, bo ani si─Ö nie przelewa┼éo w domu, ani fajnych ciuch├│w nie by┼éo, chyba, ┼╝e w Pewexie­čĄú Teraz to m┼éodzie┼╝y w doopach si─Ö przewraca, ale co tam, fajnie maj─ů­čĄú Co do alko, to ja teraz troch─Ö za cz─Östo si─Ögam po browara, trzeba to ukr├│ci─ç, bo mi przyb─Ödzie na wadze zamiast uby─ç.

Mi┼éego popo┼éudnia­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Hej­čĹő

Bra┼éam kiedy┼Ť jakie┼Ť tabletki ale ma┼éo co pomog┼éo. U mnie to wszystko od kr─Ögos┼éupa jak si─Ö zm─Öczy to dr─Ötwienie wraca. Musz─Ö jakie┼Ť ─çwiczenia zn├│w zacz─ů─ç na kr─Ögos┼éup.┬á

U mnie też się zdarzy zimne piwo albo szampan podobnież ma najmniej kalorii. 

Dzisiaj ju┼╝ po ┼Ťniadaniu, par├│wki i kanapka, p├│┼║niej co┼Ť w pracy zjem. B─Öd─Ö mia┼éa ciekawe popo┼éudnie i wiecz├│r. Id─Ö do pracy i b─Öd─Ö do 22.

Mi┼éego dnia ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Hej, hej­čśü

Widz─Ö, ┼╝e wci─Ö┼éo mojego wczorajszego posta, ciekawe co takiego napisa┼éam­čĄö

Wreszcie si─Ö och┼éodzi┼éo i da si─Ö ┼╝y─ç. Dzisiaj sobie z tej okazji zrobi─Ö d┼éu┼╝szy spacer bez j─Özyka na brodzie­čĄú No chyba, ┼╝e bedzie pada┼éo. A potem b─Öd─Ö kibicowa─ç naszym pi┼ékarzom, chocia┼╝ spodziewam si─Ö ┼╝e b─Ödzie pora┼╝ka, ale cuda czasem si─Ö zdarzaj─ů, wi─Öc trzeba mie─ç nadziej─Ö­čśë Z diet─ů jako┼Ť tak ┼Ťrednio, w sobot─Ö zrobi─Ö kontrolne wa┼╝enie, ┼╝eby si─Ö nagle nie okaza┼éo, ┼╝e mam par─Ö kilo do przodu. Eh, zazdroszcz─Ö samej sobie sprzed lat, kiedy w og├│le nie musia┼éam o tym my┼Ťle─ç.

A co tam u Was kobitki? Mi┼éego dzionka­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Dzien dobry ­čÖé ... chociaz nie do konca dobry, w parkingu lusterko rozwalilam, qrde setki razy w tym miejscu parkowalam, ostatnie 3 dni u kienta jestem i musialam sobie taka "pamiatke" na koniec zrobic... w sumie jaki klient taka pamiatka ­čśä

Kaja - cudu nie bylo, ale coz, w sumie przyzwyczajeni jestesmy ­čśë­čśä Teraz nie pozostaje mi nic innego jak frankom kibicowac, jakims tam partiotyzmem musze sie wykazac ­čśŤa Ty na kogo stawiasz ?

U mnie dietetycznie nie jest zle, troche swiezej bagietki sie trafilo ale pomimo to waga odrobine w dol drgnela, wczoraj rano 80.3kg, czyli blisko, coraz blizej !

Z dobrych wiadomosci to to ze za 2.5 tygodnia do Polski z corka lece, corka u babci zostaje a ja najprawdopodobniej po tygodniu bede wracac, ale to sie jeszcze zobaczy ­čśë┬á

Musze teraz test dla corki ogarnac, ja zaszczepiona wiec problemu raczej nie bedzie, ale ona musi test robic, tylko nie wiem czy przed wylotem zrobic czy juz na miejscu w Krakowie... przed wylotem za darmo, ale jak bedzie pozytywny to nas moga do samolotu nie wpuscic ­čś« a jak juz w Pl bedziemy to ostatecznie w ogrodku u Babci 10 dni przesiedzi ­čśŤ┬á

Pozdrawiam caly sklad i milego dnia zycze ! ­čśś

Udost─Öpnij ten post

Ano nie by┼éo cudu­čśë Ale ┼éadnie ch┼éopaki grali, by┼éa szansa, ze co┼Ť z tego b─Ödzie, a wysz┼éo jak zwykle. Czyli nie by┼éo zaskoczenia, ale jednak szkoda. No c├│┼╝, sam Lewandowski meczu nie wygra. Chyba ju┼╝ nie b─Öd─Ö kibicowa─ç w og├│le, bo nie wiem komu. Jak m─ů┼╝ wr├│ci to na pewno b─Ödzie ogl─ůda┼é meczyki, mo┼╝e sobie wtedy kandydata znajd─Ö, na razie mam odpoczynek od Euro­čśë

Dzisiaj przyszed┼é go┼Ťciu naprawia─ç nam bram─Ö i ju┼╝ dwie godziny naprawia, a nie wiadomo ile jeszcze zejdzie. Pogoda niepewna, jak zacznie pada─ç to nie wiem co on zrobi ze sprz─Ötem, bo si─Ö na p├│┼é podw├│rka┬á roz┼éo┼╝y┼é­čĄú W og├│le to mnie wkurzy┼é, bo przyjecha┼é za wcze┼Ťnie i mnie zaskoczy┼é jak by┼éam ca┼ékiem saute, bo si─Ö nie zd─ů┼╝y┼éam ogarn─ů─ç jeszcze. Nie lubi─Ö si─Ö tak pokazywa─ç ludziom­čĄú

Marlena, no to nie pozostaje nic innego jak trzymac kciuki za 7-k─Ö z przodu­čśü Gorzej jak sobie na urlopie pop┼éyniesz z polskimi przysmakami­čśő Ale w sumie na wakacjach nie mo┼╝na si─Ö oszcz─Ödza─ç­čśë A ┼╝e tak spytam, m┼éoda nie je┼║dzi na ┼╝adne obozy z r├│wie┼Ťnikami? jakie┼Ť kolonie czy co┼Ť w tym temacie? Czy mo┼╝e pandemia wszystko pozmienia┼éa?

U mnie dzi┼Ť na ┼Ťniadanie dwie berlinki i ma┼éy kromalek chleba. Na obiad nie mam pomys┼éu i w og├│le mam okropnego lenia, wi─Öc mo┼╝e po prostu co┼Ť zam├│wi─Ö i po k┼éopocie­čśő

Mi┼éego dzionka­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç dziewczyny ­čÖé

U mnie z diet─ů chyba nie jest ┼║le. Za du┼╝o nie jem, dzisiaj tylko bu┼éka na ┼Ťniadanie, na obiad gulasz z warzywami, w pracy nic nie jad┼éam i w domu na kolacje te┼╝ ma┼éa kanapka. Nawet nie chce mi si─Ö za bardzo je┼Ť─ç, ale mo┼╝e te┼╝ dlatego ┼╝e pije du┼╝o wody.┬á

Dzisiaj bardzo duszo, rano przesz┼éa taka burza i ulewa a ja akurat w markecie na zakupach by┼éam. Teraz na noc te┼╝ si─Ö zbiera co┼Ť.┬á

Marlena u ciebie blisko 7, a ja u siebie chcia┼éabym zobaczy─ç twoj─ů wag─Ö, ale 8 ju┼╝ za chwil─Ö b─Öd─Ö mia┼éa.┬á

Kaja jak tam pan ogarn─ů┼é brame?┬á

Mi┼éego wieczoru ­čśÖ

Udost─Öpnij ten post

Mar - dzięki, u mnie wyjazd bardzo udany. Wyslalam posta ale jest ha rozowo, mam nadzieję że się jeszcze doda. Wspolczuje rozwalonego lusterka,  ale czasem tak bywa. Waga super juz blisko 7:)

K koktajl truskawkowy uwielbiam  ale sama musze piec bo u mnie owoce je  tylko ja. Mlody tylko jabłka i banany. Reszta jest bee

Brama naprawiona? Ja te┼╝ nie lubi─Ö jak kto┼Ť przychodzi o innej godzinie ni┼╝ um├│wiona. Ale ju┼╝ wol─Ö za wczesnie ni┼╝ spoznialstwo.┬á

Al mo┼╝e faktycznie cwiczenia pomog─ů na dr─Ötwienie. A mo┼╝e masz zesp├│┼é cie┼Ťni nadgarstka ? Tesciowa i kolezanka.miala. tak im r─Öce dr─Ötwia┼éy ┼╝e ju┼╝ nawet szklank─Ö mialy problem utrzyma─ç. Pomogl.drobny zabieg chirurgiczny. Ciesz─Ö si─Ö ┼╝e ci si─Ö praca podoba:)

Miłego dnia!

Udost─Öpnij ten post

Czesc piękne! Tęsknicie?  

Ja si─Ö nadal urlopuje. Jest cudownie. Dawno tak nie wypocz─Ö┼éam,┬á zw┼éaszcza psychicznie:) bo fizycznie to nie bardzo, goni─ů mnie po g├│rkach i pag├│rkach.┬á Dziennie ponad 20tys krok├│w, a zwykle blizej 30tys. Podeszwy stop.mnie bola;)┬á

Pogoda dopisuje, jak pada to w nocy, wczoraj jedynie złapał nas 20min deszczyk. 

Zwiedzili┼Ťmy juz g├│r─Ö Trojak, ruiny zamku Karpie┼ä, aboretum,┬á jaskinie nied┼║wiedzia oraz kopalnie z┼éota plus rozne sztolnie itd. Wczoraj spokojniejszy dzie┼ä- pojechali┼Ťmy do stronia ┼Ül─ůskiego, maj─ů fajny park, zalew, zapor─Ö itd. Popo┼éudnie sp─Ödzili┼Ťmy na rynku w L─ůdku,┬á bo ┼Ťwi─Ötowali zakonczenie roku szkolnego- darmowa wata ,.popcorn, lody i dmuchance dla dzieci.┬á

Nawet się wysypiam bo Olek zamisst o 5 to wstaje 7-7.30. 

Dzi┼Ť w planach czarna g├│ra i p├│┼║niej spacer szczytami.┬á Jutro odpoczynek w zdroju, a w poniedzia┼éek na by─ç goraco to chyba pojedziemy nad zalew si─Ö troch─Ö pomoczy─ç.┬á Zobaczymy,┬á nie planuje zadnych konkretow.┬á

Diety nie trzymam niestety. Rano pyszne ┼Ťniadania, w tym.moje ulubione pasty kanapkowe, do tego lekko ciep┼éy chlebek...p├│┼║niej jemy obiadokolacje.┬á Niestety wyb├│r ma┼éy,┬á jest bar mleczny, dwie pizzerie i kebab...ma pizze juz nie mog─Ö patrze─ç,┬á a ch┼éopaki to dziennie mog─ů...uroki wakacji przed sezonem..w dodatku wiele miejsc jest nieczynnych ( przez pandemie). A te kt├│re s─ů czynne to max do 21,.wi─Ökszo┼Ť─ç do 20.┬á Po obiedzie idziemy zwykle na plac zabaw, spacer po parku zdrojowym , p├│┼║niej jakie┼Ť browarki┬ái ciasto, bo kawiarni tu mnostwo i wszystkie kusz─ů;) jeszcze okres dostalam to ju┼╝ w og├│le wszystko mnie kusi.┬á

Ale  30.06 powrot wiec od 1.07 wracam do diety i to muszę przycisnac ostro. 

Pozdrawiam!

Udost─Öpnij ten post

Hejka w s┼éoneczny dzionek­čśü

Jejku, Ai, jak ja Ci zazdroszcz─Ö tych wakacji­čśÄ Tak┬á wszystko opisa┼éa┼Ť, ┼╝e a┼╝ sobie wyobrazi┼éam te pag├│rki i zameczki. Fajnie, ze pogoda dopisuje, bo nie ma to jak deszcz na urlopie­čĄú Odpoczywaj, bo Ci si─Ö nale┼╝y jak psu miska­čĄú A diet─ů si─Ö pomartwisz jak wr├│cisz.

Tymczasem u mnie 0,7 na plusie, ja pitol─Ö, nie pilnowa┼éam si─Ö i mam za swoje. Od poniedzia┼éku znowu wdra┼╝am liczenie kalorii, bo jak nie, to zaraz b─Ödzie kilogram wi─Öcej, potem dwa i poleci. A tak si─Ö teraz dobrze czuj─Ö w swoim ciele, ┼╝e nie mog─Ö do tego dopu┼Ťci─ç. Gubi mnie chyba to piekielne piwo, ale koniec z tym.

Wczoraj mia┼éam zalatany dzie┼ä, bo musia┼éam ogarn─ů─ç kilka spraw, kt├│re zawsze ogarnia m─ů┼╝, a ┼╝e akurat musia┼é wyjecha─ç to spad┼éy na mnie. Np. trzeba by┼éo zaprowadzi─ç dwa samochody do serwisu, kt├│ry jest daleko, wi─Öc musia┼éam poprosi─ç syn├│w o pomoc, bo samej to by mi ca┼éy dzie┼ä zaj─Ö┼éo. i tak jechali┼Ťmy konwojem we trzy auta przez zakorkowane miasto­čĄú Potem trzeba by┼éo znowu pojecha─ç je odebra─ç, a w mi─Ödzyczasie za┼éatwi─ç kilka innych spraw i tak dzie┼ä zlecia┼é. Ale dzisiaj luzik i relaks­čśë

Brama naprawiona, zaj─Ö┼éo to ponad trzy godziny, ale wszystko ┼Ťmiga jak trzeba. Mamy nowe si┼éowniki, kt├│re mam nadziej─Ö, nie b─Öd─ů si─Ö psu┼éy tak cz─Östo jak poprzednie, bo to ju┼╝ inny, lepszy model.

Al,┬á jak tam dajesz rad─Ö w pracy? Ty tez ju┼╝ nied┼éugo na wakacje­čśü Ale Wy macie dobrze, jak tak pomy┼Ťle to my jeszcze par─Ö lat temu wyje┼╝d┼╝ali┼Ťmy dwa razy do roku, a teraz szkoda gada─ç, tylko ogr├│dek mi zosta┼é­čĄú

Mar, jest ju┼╝ si├│demka z przodu?

Mi┼éego dnia­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Dzien dobry ­čÖé

Kaja - na wage dzis rano nie wlazlam (znow pobudka o 6h i znow zapomnialam) ale obawiam sie ze┬á "7" nie bedzie, i bedzie to tylko i wylacznie moja wina ­čśĄ przez weekend troche kulinarnych przyjemnosci wpadlo, bede musiala troche przez tydzien przycisnac, bo weekendy to zawsze cos sie dobrego do jedzenia przyplacze ­čśä Pytalas o Mloda, na wyjazdy organizowane nie jezdzi, w sumie z tego co wiem to zadna z jej kolezanek nie jezdzi, wszystki spedzaja letnie wakacje z rodzina (albo u rodziny) Do konca podstawowki jest mozliwosc zapisac dziecko na "pol kolonie/swietlice" organizowane przy szkolach, organizuja wyjscia do kina, na kregle, na basen, do parku linowego... Mloda czasmi z tego korzystala (przez kilka dni miedzy koncem szkoly a wyjazdem na wakacje) ale im starsza tym mniej chetnie, wolala┬á spotykac sie z kolezankami "na wolnosci" ­čśäNiby sa jakies wyjazdy dla mlodziezy organizowane przez miasto ale jest to raczej przeznaczone dla rodzin ktore nie maja innej opcji (sa kryteria dochodowe) A czemu piszesz ze teraz nie wyjezdzacie na wakacje ?

Aisha - super wakacje, wypoczynek w ruchu, fajnie tak na zywiol, bez konkretnych planow. ­čÖéZaloze sie ze przy takim trybie zycia, pomimo braku trzymania diety za duzo w gore nie pojdzie.. a moze i wcale ­čÖé

Alicja - trzymam kciuki za Twoja "8" !

Ja dzis znow u klienata, wzielam auto meza (moje lusterko dzis powinno byc naprawione) i tak parkujac zastanawialam sie czy to fatum i czy tez cos rozwale ­čśŤ┬á ... ale nie. No ale do domu jeszcze nie wrocilam ­čśë­čĄú

Pozdrawiam caly sklad i milego dnia zycze ! ­čśś

Edytowano przez Marlena D

Udost─Öpnij ten post

Dziewczyny, ze┼╝ar┼éo mi posta. Potem wklej─Ö, bo skopiowa┼éam, ale na innym kompie­čśü

Udost─Öpnij ten post

Dzieńdoberek

Co tam u Was dziewczyny? Bo u mnie gor─ůco Ale podobno od jutra ma si─Ö sch┼éodzi─ç i jaki┼Ť deszcz ma by─ç przez kilka dni i bardzo mnie to cieszy. Co prawda na weekend jeste┼Ťmy um├│wieni na grilla do znajomych, ale mo┼╝e akurat wtedy pada─ç nie b─Ödzie.

Otworzyli solarium rzut beretem ode mnie i na pewno niebawem się wybiore, bo nie lubię być opalona tak jak teraz, czyli miejscowo. Trzeba wyrównać koloryt Tylko musi się zrobić trochę chłodniej, bo teraz to byłoby samobójstwo, a ja nie jestem aż tak zdesperowana

Od wczoraj staram się liczyć kalorie, a przynajmniej zapisywać posiłki, bo tak mi łatwiej zapanować nad tym całym bałaganem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mar, to komu teraz b─Ödziesz kibicowa─ç? Wczoraj mecz by┼é niesamowity, szkoda, ┼╝e nasza reprezentacja nie przysparza tylu emocji, ale c├│┼╝, w pi┼ék─Ö to trzeba umie─ç gra─ç Ja nie kibicuj─Ö nikomu, niech wygra lepsza dru┼╝yna A co do urlopu to jednak mam nadziej─Ö, ┼╝e chocia┼╝ na par─Ö dni uda mi si─Ö wyskoczy─ç pod koniec lata. Auto m─Ö┼╝a wr├│ci┼éo w ca┼éo┼Ťci?

Jejku, przez ten upa┼é nic mi si─Ö nie chce. w ogr├│dku tyle roboty, ale jak mam wyj┼Ť─ç na ten skwar, to mi si─Ö odechciewa. No nic, trzeba si─Ö b─Ödzie jako┼Ť przem├│c, bo samo si─Ö nie zrobi.

Miłego popołudnia

Udost─Öpnij ten post

Dziendoberek :)

Kaja - dalaczam do klubu kibica bez druzyny ­čśÇ narazie nie mam faworyta, tez poczekam az sie jakis sam wyloni. Auto w calosci i nawet maz powierzyl mi┬á go jeszcze na kilka dni bo na moje lusterko trzeba poczekac. Solarium trzeba lubiec, osobiscie bylam chyba 3 razy, jakies wesele w rodzinie w srodku zimy sie trafilo i nie chcialam biela swiecic. Rezultat fajny ale fanka nie jestem, wole nturalna witamine D, nawet jesli czlowiek czasami "laciaty" chodzi ­čĄú

Wlazlam na wage i tak jak przypuszczalam, "7" nie ma ale wbrew wszelkim oczekiwaniom drgnelo w dol, 80.2, wiec ciagle jeszcze mam nadzieje ze do wyjazdu do Polski sie uda ­čśë

Dzis moj ostatni dzien u aktualnego klienta, w poludnie wybieramy sie z wspolpracownikami do jakiejs fajnej knajpki, narazie jeszcze trwaja pertraktacje jaka to bedzie ­čśë Co by nie bylo to mnie pasuje, ostatni dzien pracy trzeba uczcic a ja lubie prawie wszystko ­čśť

Milego dnia dla wszystkich ! ­čśś

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç dziewczyny ­čÖé

Jestem z Wami ca┼éy czas prawie codziennie zajrz─Ö ale nie bardzo mam kiedy usi─ů┼Ť─ç i napisa─ç. Codziennie pracuje a po pracy albo przed dom, teraz dzieci ju┼╝ nie chodz─ů do przedszkola wi─Öc na g┼éowie ca┼éy czas mam ich i psa do tego.┬á

Z dieta nic specjalnego po pracy jak przychodz─Ö to ju┼╝ nie mam si┼éy na ┼╝adne ─çwiczenia, jedynie spacer z psem. Jem tak r├│┼╝nie, bardzo nie regularnie, du┼╝o wi─Öcej pije wody. Dzisiaj sobie tak wesz┼éam rano na wag─Ö i niespodzianka 89.2­čÖé

Mi┼éego dnia ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Ja r├│wnie┼╝ witam po d┼éu┼╝szym czasie nieobecno┼Ťci ­čśë nie mia┼éam czasu pisa─ç ani nawet czyta─ç co piszecie a┬á teraz jak wakacje to ma┼éo co w domu jestem z dzie─çmi tylko ci─ůgle w biegu. Waga 55,5 wi─Öc nic specjalnego chocia┼╝ mniej jak ostatnio ale og├│lnie jestem zawiedziona bo mia┼éam ju┼╝ 54 kg. No nic,musz─Ö znowu przycisn─ů─ç bo na chwil─Ö odpuszcze i zaraz kg wracaj─ů do mnie a z tak─ů waga ┼║le si─Ö czuje. Zaczynam nowy miesi─ůc z nowymi postanowieniami.Poki co chce zej┼Ť─ç do 52 a p├│┼║niej si─Ö zobaczy chocia┼╝ my┼Ťl─Ö ┼╝e b─Ödzie ok ­čÖé

Odezw─Ö si─Ö wieczorem albo jutro bo ostatnio mam armagedon w domu ­čśë

Mi┼éego dnia­čą░

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö