Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
kaja361

Odchudzania xxxl ci─ůg dalszy

Polecane posty

Hej kobitki­čśü

No i tak mia┼éo pada─ç ju┼╝ od wczoraj i nic, nie spad┼éa nawet kropelka deszczu. Wi─ů┼╝e sie to z niemal codziennym podlewaniem ogrodu, ju┼╝ mog┼éoby wreszcie spa┼Ť─ç troch─Ö wody­čśë

By┼éam dzisiaj w solarium, maj─ů fajne nowoczesne ┼é├│┼╝ka, mog┼éam sobie sama wszystko poustawia─ç, ale nie gmera┼éam, bo si─Ö ba┼éam, ┼╝e co┼Ť namieszam, tylko sobie morsk─ů bryz─Ö w┼é─ůczy┼éam­čĄú Jak si─Ö zobaczy┼éam tam w lustrze, to si─Ö przerazi┼éam jaki mam celulit, w moim lustrze tego nie wida─ç, no masakra jaka┼Ť. Dobrze, ┼╝e nie nosz─Ö kr├│tkich spodenek, bo to by┼éaby dopiero siara­čĄú Zupe┼énie nie wiem co┬á z tym fantem zrobi─ç, bo tu ┼╝adne kremy nie pomog─ů, za bardzo to zaawansowane stadium. W sumie nie powinnam si─Ö dziwi─ç, bo to u mnie genetyczne, ale skoro jednak dbam o siebie, to wydawa┼éo mi si─Ö, ┼╝e b─Ödzie nienajgorzej, a jest tragicznie. No c├│┼╝, chyba musz─Ö ju┼╝ z tym ┼╝y─ç­čśë

Gratuluj─Ö spadk├│w, ja chyba jutro kontrolnie te┼╝ si─Ö zwa┼╝─Ö.

Mi┼éego popo┼éudnia­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Cze┼Ť─ç dziewczyny wr├│ci┼éam:) tzn na razie z┬áwakacji bo do diety wracam dopiero od poniedzia┼éku . Wakacje byly cudowne,┬á za szybko to wszystko zlecia┼éo....Ale relaks na maxa, na┼éadowa┼éam baterie na d┼éugo. Mam nadzieje ze jeszcze pod koniec lata uda si─Ö gdzie┼Ť wyskoczy─ç na dluzszy weekend:) wczoraj jeszcze bylismy z mlodym w kinie na luca- polecam posiadaczkom dzieci:)┬á

Gratuluję wam spadków!  Al praca ewidentnie ci służy!

Mar ciesze się że auto meza całe:) 

K oj ja te┼╝ czekam na jakis deszcz- niby u mnie dwadzie┼Ťcia pare stopni ale duchota okropna.┬á

Aga i tak się dobrze trzymasz,  do 54 niewiele brakuje:)

Pisz─Ö dzi┼Ť tylko tak na szybko bo przede mn─ů 2 imprezy. Dzi┼Ť przyje┼╝d┼╝aj─ů do mnie rodzice i siostry na prawie urodziny ( mam 11.07) - piek─Ö crumble z truskawkami do tego lody. A na kolacje dwie sa┼éatki i pieczone nogi I piersi z kuraka. Jutro jedziemy na┬á obiad do tesciow- zaleg┼éy dzien ojca.┬á

Waga niestety w g├│r─Ö, ale od pon biore si─Ö za siebie porz─ůdnie i wracam do zup na lunch i kolacje- s─ů sycace i latem spokojnie mi wystarczaj─ů do jedzenia.┬á I musz─Ö sko┼äczy─ç z podjadaniem i ciastem- do urlopu jakos si─Ö trzyma┼éam ale na urlopie codziennie wieczorem kawalek ciasta . G┼éupia ja;(┬á

Miłego dnia! Odezwe się po weekend z relacja!

Udost─Öpnij ten post

Hej hej­čśü

U mnie na wadze dzisiaj tylko 0,3 kg. mniej, ale mniej a nie wi─Öcej, wi─Öc jest to jaki┼Ť sukcesik. Grill zosta┼é prze┼éozony ze wzgl─Ödu na to, ┼╝e znajomy pracuje za granica i nie m├│g┼é akurat przyjechac, ale w sumie zapowiada si─Ö na deszcz (nareszcie) wi─Öc to nawet dobrze. Mam nadziej─Ö tylko, ┼╝e uda mi si─Ö jeszcze wyj┼Ť─ç na spacer, a jak jednak pada─ç nie b─Ödzie to te┼╝ ┼╝ywop┼éot musz─Ö poprzycina─ç, bo mi ju┼╝ ca┼ée okna zas┼éania Poza tym paznokcie chcia┼éam sobie zrobi─ç, bo od tygodnia nosz─Ö naturalne. Powiem Wam, ┼╝e dzi─Öki lakierom hybrydowym nie mam ju┼╝ przebarwionych na ┼╝├│┼éto paznokci, wi─Öc od czasu do czasu mog─Ö sobie pozwoli─ç na niemalowanie ich wcale­čśü

Aisha, ┼Ťwietnie, ┼╝e si─Ö urlop uda┼é. Niestety tak to jest z tym czasem, ┼╝e popiernicza jak szalony, zw┼éaszcza na wakacjach. Jak patrz─Ö czasem w internety, ┼╝e celebrytki r├│znej ma┼Ťci ci─ůgle na urlopie, to mnie w┼Ťcieklica bierze. Normalny cz┼éowiek to jest szcz─Ö┼Ťliwy jak raz do roku mo┼╝e si─Ö gdzie┼Ť wyrwa─ç­čśľ Te┼╝ mam tak ostatnio z ciastem, kupuj─Ö na weekend dla moich ch┼éopak├│w, a potem sama skubi─Ö. Co ciekawe przed diet─ů mog┼éam si─Ö bez problemu obej┼Ť─ç bez s┼éodyczy, a teraz mi si─Ö co┼Ť poprzestawia┼éo i wci─ů┼╝ mam ochot─Ö na s┼éodkie.

Jestem ju┼╝ po drugim szczepieniu, dwa dni mnie r─Öka bola┼éa, ale ju┼╝ przesz┼éo i chyba czuj─Ö si─Ö nieco bezpieczniejsza. Teraz strasz─ů t─ů wersj─ů Delta, wi─Öc chyba dobrze by┼éo si─Ö zaszczepi─ç. Musz─Ö si─Ö tylko do tej loterii dopisa─ç, mo┼╝e co┼Ť wygram przy okazji­čĄö­čĄú

Mi┼éego weekendu­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Hej┬á­čśë┬á jak tak weekend mija? Ja w┼éa┼Ťnie wr├│ci┼éam ze spaceru niby 4 km a czuje si─Ö jakbym maraton przebieg┼éa ha ha chyba si─Ö starzeje ­čśÇalbo nie m├│j dzien na spacery bo zwykle duzo wi─Öcej chodz─Ö.

Kaja- zapisz sie,zapisz ­čśë ja ju┼╝ zapisana jestem chocia┼╝ z moim szcz─Ö┼Ťciem to nie ma o czym m├│wi─ç ­čśé super ┼╝e waga mniejsza minimalnie ale zawsze co┼Ť i dobrze ┼╝e w t─ů stron─Ö a nie odwrotnie. My dzi┼Ť mamy zaproszenie na grilla ale p├│ki co pogoda fajna chocia┼╝ niezbyt mi si─Ö chce i┼Ť─ç. To lato mnie wyko┼äczy tu grill,tam lody,za chwil─Ö jakie┼Ť urodziny,spotkanie ze znajomymi i tyle z diety ­čÖć

Aisha-My r├│wnie┼╝ dzi┼Ť do kina z dzie─çmi idziemy ale skoro polecasz to mam nadziej─Ö ┼╝e im si─Ö spodoba ­čÖé ja nawet nie pami─Ötam kiedy by┼éam w kinie sama odk─ůd mam dzieci ­čÖć udanej imprezy;)

Mi┼éego dnia ­čśś

Udost─Öpnij ten post

Hej­čĹő┬á U mnie weekend w pracy, dzisiaj to chocia┼╝ wcze┼Ťniej wysz┼éam a wczoraj to do samej p├│┼énocy. Prawie codziennie pracuje, ale to mi dobrze robi na diet─Ö i na g┼éow─Ö ­čÖéM─ů┼╝ jak posiedzi sam z dzie─çmi te┼╝ mu dobrze zrobi. Nawet r─Ök─ů mi si─Ö chyba troch─Ö przyzwyczai┼éa bo ju┼╝ tak nie boli w nocy i nawet uda si─Ö czasem przespa─ç ca┼é─ů noc.┬á

Pogoda troch─Ö ch┼éodniejsza to mo┼╝na odetchn─ů─ç, ale zaraz zn├│w upa┼éy przyjd─ů. Dzisiaj to nawet deszcz pada┼é, my┼Ťla┼éam ┼╝e b─Öd─Ö parasola szuka─ç ale przesta┼éo.┬á

Mi┼éego wieczoru ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Hejka­čśü

M├│j syn zabra┼é si─Ö za odchudzanie i ┼Ťmia─ç mi si─Ö z niego chce, bo powa┼╝niej do tego podchodzi ni┼╝ ja­čĄú Zainstalowa┼é sobie jak─ů┼Ť aplikacj─Ö i wci─ů┼╝ skrupulatnie wpisuje posi┼éki, hehe, ale si─Ö zawzi─ů┼é­čśë Do tego wsz─Ödzie rowerem, albo na piechot─Ö.

U mnie chyba z diet─ů ok. chocia┼╝ mia┼éam liczy─ç kalorie, a tego nie robi─Ö. Tzn. niby co┼Ť tam licz─Ö, ale bardziej w g┼éowie, a czasami zupe┼énie zapominam, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Al, zobacz jak dobrze zrobi┼éa┼Ť id─ůc do tej pracy, bo wida─ç, ┼╝e jeste┼Ť zadowolona, a to najwa┼╝niejsze­čśü A m─ů┼╝ da sobie rad─Ö, w ko┼äcu to te┼╝ jego dzieci to niech si─Ö wyka┼╝e­čśë M├│j jak musia┼é to tez potrafi┼é si─Ö dzie─çmi zaj─ů─ç­čśë To my kobiety jeste┼Ťmy takie, ┼╝e zawsze jest strach, ┼╝e sobie panowie nie poradz─ů, a oni naprawd─Ö potrafi─ů stan─ů─ç na wysoko┼Ťci zadania.

Ag,┬á no to Wy pewnie jeste┼Ťcie rozrywkowi skoro tak biegacie to tu, to tam­čśü I dobrze, bawcie si─Ö, dop├│ki Wam si─Ö chce, bo nam to ju┼╝ si─Ö odechcia┼éo, wolimy w domu jaki┼Ť film poogl─ůda─ç. Eh, z wiekiem si─Ö cz┼éowiek taki leniwy robi, ┼╝e wstyd­čĄú

Wczoraj w ko┼äcu popada┼éo, ale dos┼éownie z dziesi─Ö─ç minut, wi─Öc dzisiaj od nowa podlewanie. Nie lubi─Ö tego robi─ç i to tylko z tego powodu, ┼╝e mi wody szkoda, ale nie ma wyj┼Ťcia, nie dam przecie┼╝ ro┼Ťlinom wyschn─ů─ç.

Mi┼éego wtorku­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Witam:) u mnie intensywny weekend. Imprezowy:D w sobot─Ö robilam urodziny- wpadly siostry i rodzice. Pojadlam dobrych rzeczy niestety i wypi┼éam dwa┬á drinki. Ale co tam, urodziny raz w roku. W niedziel─Ö jechalismy do tesciow na obiad I kawe. Ale ju┼╝ powiem wam ze o 16 nic mi si─Ö nie chcia┼éo...za gor─ůco!┬á Od pon znowu do pracy,┬á niestety.┬á Troche zaleg┼éych spraw , odczytywanie maili itd. Do tego p├│┼éprzytomna by┼éam,┬á bo trzeba by┼éo po 2 tyg laby wsta─ç o 5.20:(┬á

Dzi┼Ť ju┼╝ troch─Ö lepiej, ale upa┼é dokucza, na zew ponad 30, w biurze mamy 28stopni. Tragedia. I tak ponoc do ko┼äca tyg...w weekend ma padac.┬á┬á

Ale to dobrze, bo znowu mam gosci- tyn razem rodzina meza wpada na urodzinowe ciasto. Ehh kiedy ja schudn─Ö?┬á Waga nawet si─Ö nie chwal─Ö...niestety jest kiepsko. Nie wiem co zrobi─ç ju┼╝ sama ┼╝e sob─ů.┬á

K gratki spadku, ka┼╝dy gram wazny. Ja pazury te┼╝ od kilku dni naturalne, bo moja kosmetyczka z┼éama┼éa palce u r─Öki...I sama musialam zdj─ů─ç hybrydy. Super ze po szczepieniu masz si─Ö dobrze.┬á I kciuki za syna i jego diete!┬á

Aga u mnie e wakacje zawsze gorzej z dieta- więcej pokus, lodów, imprez, grilli itd. Jak film? 

Al wspolczuje┬á pracy w weekend ale chyba zadowolona jeste┼Ť z pracy. A m─Ö┼╝owi na pewno dobrze zrobi jak si─Ö dzie─çmi zajmie.┬á

Miłego dnia:)

Udost─Öpnij ten post

Witam w ten pi─Ökny upalny dzie┼ä ­čśë dajecie rad─Ö ? Bo ja ju┼╝ mam do┼Ť─ç,┼║le znosz─Ö upa┼éy. W┼éa┼Ťnie pije mro┼╝ona kaw─Ö + lody ( milion kalorii ) ­čÖć ale dzi┼Ť jestem bez obiadu bo na ten upa┼é nie mog─Ö patrzec na nic ciep┼éego ­čÖé

Mialam dzi┼Ť w planach rower z dzie─çmi ale chyba sobie odpuszcze,mam dzi┼Ť jaki┼Ť dzie┼ä lenia;)┬á patrze w┼éa┼Ťnie na YouTube na jakie┼Ť filmiki z ─çwiczeniami ­čśë ju┼╝ kilka razy pr├│bowa┼éam podj─ů─ç jakie┼Ť wyzwanie ale zawsze rezygnowa┼éam po 2 dniach ­čÖé ahh ten m├│j s┼éomiany zapal.

Aisha- Film super,dzieci zachwycone­čśŐ a co do diety w lecie to ja si─Ö jako┼Ť trzymam z ma┼éymi wyj─ůtkami jak dzi┼Ť z lodami ale wprowadzi┼éam sobie "zasade" jak zjem lody,s┼éodkie czy co┼Ť kalorycznego to kolacja ju┼╝ bardzo skromnie i druga sprawa jak mam ochot─Ö na co┼Ť s┼éodkiego to staram si─Ö rano chocia┼╝ to r├│┼╝nie bywa. Czasem przyjd─ů go┼Ťcie i ju┼╝ po planach.┬á

Mam w planach si─Ö zwa┼╝y─ç za kilka dni to zobaczymy co z tego b─Ödzie:)

mi┼éego popoludnia ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Hej, hej­čśü

Jak u nas pi─Öknie pada, to po prostu bajka­čśü W┼éa┼Ťciwie to leje, nareszcie. Ja przez te upa┼éy mam ostatnio problemy ze spaniem, budz─Ö si─Ö kilka razy, ┼Ťni─ů mi si─Ö jakie┼Ť g┼éupoty, a wszystko przez duchot─Ö. Mam nadziej─Ö, ┼╝e teraz b─Ödzie nieco lepiej. Ma┼éo tego wczoraj zasadzi┼éam sobie nowe ro┼Ťlinki, bo obsadzam ┼╝ywop┼éot po drugiej stronie ogrodu, wi─Öc ten dzisiejszy deszcz jest mi bardzo na r─Ök─Ö.

Ai,┬á poniewa┼╝ zacz─Ö┼éa┼Ť ju┼╝ obchodzenie urodzin, to ┼╝ycz─Ö Ci samych pogodnych i szcz─Ö┼Ťliwych dni, no i ┼╝eby waga zacz─Ö┼éa spada─ç­čśü Upa┼éy wszystkim ju┼╝ chyba dokuczaj─ů, mnie te┼╝ i to bardzo, ale dzisiaj w ko┼äcu mog─Ö od nich odpocz─ů─ç. Pazury wci─ů┼╝ mam saute, bo albo nie mam czasu ich zrobi─ç, albo brakuje mi ch─Öci­čśë Ale obieca┼éam sobie, ┼╝e w weekend je wreszcie ogarn─Ö. Co do wagi to nie odpuszczaj, bo sama wiesz jak jest, cz┼éowiek troch─Ö popu┼Ťci cugle i kilogramy wracaj─ů jak bumerang, a szkoda by by┼éo zaczyna─ç od nowa. Trzymam za Ciebie mocno kciuki­čśÇ

Ag,┬á podobnie mam, ┼╝e jak planuj─Ö jakie┼Ť lody zje┼Ť─ç (ostatnio mnie kr─Öci s┼éony karmel, do tego truskawki, pycha) to sobie luzuj─Ö kolacj─Ö i jak─ů┼Ť lekk─ů robi─Ö. Z ─çwiczeniami u mnie te┼╝ tak sobie, chocia┼╝ wci─ů┼╝ sobie obiecuj─Ö i nawet czasem ─çwicz─Ö, ale to wci─ů┼╝ za ma┼éo, ┼╝eby by┼éy jakie┼Ť efekty. Tylko codzienne marsze wci─ů┼╝ uskuteczniam, chocia┼╝ tyle. Z tym, ┼╝e dzisiaj to zobaczymy, bo jak b─Ödzie pada─ç ca┼éy dzie┼ä to nigdzie nie wyjd─Ö. za to na pewno wtedy cho─ç troch─Ö po─çwicz─Ö, obiecuj─Ö­čśë

Mi┼éego popo┼éudnia­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Ehh...ci─Ö┼╝ko mi i juz sama nie wiem co robi─ç.. by┼éam wczoraj znowu u okulisty i niestety krople na jaskre nadal kiepsko pomagaja. Dostalam kolejne - teraz ju┼╝ u┼╝ywa─ç mam 3 r├│┼╝nych rodzaj├│w i kropic 5 razy dziennie.┬á Za┼éamuje mnie to, bo nieleczona jaskra mo┼╝e doprowadzi─ç do ┼Ťlepoty.┬á A ja lecz─Ö i srednio pomaga. Lekarz sugerowa┼é jakie┼Ť zabiegi laserowe, nie wiem co i jak i ile.┬á Musz─Ö sobie wszystko przemy┼Ťle─ç.┬á┬á

Do lekarza jechalam po pracy, w nawet dobrym humorze.┬á Mia┼éam jeszcze godzinke do wizyty to poszlam na maly rekonesans sklepowy i nawet sobie bluzeczk─Ö kupi┼éam.┬á A po wizycie zalamka i m─Ötlik w g┼éowie. Do domu wr├│ci┼éam przed 19 i nawet si─Ö wyk─ůpa─ç nie moglam, bo pr─ůdu w domu brak. Elektryk z pogotowaia energetycznego przyjecha┼é po 19, zanim sko┼äczy┼é byla prawie 21. Z tego wszystkiego zjadlam na kolacje burgera,┬á umylam si─Ö pobie┼╝nie i przed.22 juz spalam.┬á

Kurde czlowiek ma 35lat a po lekarzach lata. Dobij─ů mnie to. ┼╗ycie z budzikiem w tel I przypominieniami o kroplach 5 razy dziennie mnie przera┼╝a.┬á Ale zabieg├│w te┼╝ si─Ö boj─Ö ,┬á ┼╝e bedzie jeszcze gorzej . No i koszty.┬á

Ale dobra,┬á dosc smecenia. Dieta rano ladnie trzymana. Wody pij─Ö du┼╝o,┬á w samej pracy po 2l. Dzi┼Ť na ┼Ťniadanie bu┼éka razowa z szynk─ů i sa┼éata, na drugie koktajl truskawkowy. Na lunch znowu kanapka ( mia┼é by─ç makaron razowy przez to wszystko zapomnialam do pracy zabrac). Na obiadokolacje b─Ödzie makaron z kurczakiem i warzywami po chi┼äsku.┬á

Te┼╝ wam dokuczaj─ů upa┼éy? U mnie od kilku dni ponad 30stopni. W pracy dwa wentylatory a i tak mi cieplo, stopy mi puchn─ů.┬á Byle do weekendu!┬á┬á

miłego popołudnia:)

Udost─Öpnij ten post

Czesc i czolem :) znow mnie troche nie bylo┬á­čśë

Aisha - ciesze sie ze urlop ie udal┬á­čÖé┬ápo takim rozluznieniu ciezko do rygoru wrocic ale wierze ze Ci sie uda ! Serdecznie wspolczuje problemow z oczami┬á­čśó┬á Zabiegi laserowe... hmmmm, niby na dzien dzisiejszy sa pewne i moga naprawde pomoc ale sama idea ze ktos/cos mialo by mi w oczach grzebac jest dla mnie troche przerazajaca┬á­čÖä, trzymam kciuki, mam nadzieje ze┬ánowe krople pomoga i obajdzie sie bez tego !┬á

Alicja - widze ze wpadlas w wir pracy, godziny jak dla mnie masakryczne ale najwazniejsze ze Tobie pasuje i z pracy zadowolona jestes┬á­čÖé┬á

Aga - slomiany zapal to moje drugie imie┬á­čśé┬á

Kaja - moze do syna z dieta sie podepnij┬á­čśë┬á? Udalo sie pocwiczyc ? Przypomnialas mi o pazurkach, musze przed urlopem chociaz domowe zabiegi ogarnac┬á­čÖé

U mnie ostatnio sporo zamieszania, kompletnie na glowe upadlam ­čĄ¬┬ái w pracy zlozylam wypowiedzenie, w dodatku wynegocjowalam 2 miesiace zamiast 3, wiec 31/08 oficjalnie po 16 latach pozegnam sie z firma. Teoretycznie jestem przez te 2 miesiace do dyspozycji firmy ale zaklepalam troche urlopu a przez reszte czasu mam nadzieje ze dadza mi spokoj┬á­čśť┬áW zwiazku┬á tym troche sie plany wakacyjne zmienily, mialyslmy z Mloda leciec do Polski w poniedzialek a w rezultacie jedziemy w niedziele samochodem,┬átroche sie stresuje, jakby nie bylo do przejechania 1600 km, ale┬ázarezerwowalam w polowie drogi hotel i w trybie wycieczkowym powinnysmy spokojnie dojechac┬á­čĄ×┬á Samolot przebukowalam na sierpien na meza to do nas doleci. Od tygodnia mi placze jaki to on biedny bo sam jak palec przez 4 tygodnie zostanie┬á­čĄú­čĄú­čĄú┬á

Wagowo nie jest dobrze, mialo zejsc ponizej 80 a jest 80,7 cudu nie ma i, nie robie sobie zludzen, do niedzieli nie bedzie. W Polsce tez bedzie pod gorke, po rocznej przerwie nie odmowie sobie polskich specjalow, ktore, nie ma co ukrywac, do najbardziej dietetycznych nie naleza. Eh zycie ...┬á­čśę­čĄú┬á

No nic, dzis program napiety, troche chatke musze ogarnac, pozniej jakies ostatnie zzakupy, biblioteka, poczta, apteka i walizki z piwnicy trzeba wytargac... pakowanie to juz przyjemnosc, zostawie sobie na jutro┬á­čÖé

Milego dnia dla wszystkich !┬á­čśś

PS : gdzie sie podziala Baz ?┬á­čśó┬áHop, hop ! Mam nadzieje ze u niej wszystko ok !┬á

Udost─Öpnij ten post

Witam przy popo┼éudniowej kawie i galaretce z truskawkami i bit─ů ┼Ťmietan─ů ­čÖćtak mnie dzi┼Ť nasz┼éo ­čśë ale usprawiedliwiam si─Ö ┼╝e by┼éam na spacerze i zrobi┼éam prawie 4km. Planuje si─Ö zwa┼╝y─ç nied┼éugo chocia┼╝ si─Ö troch─Ö obawiam bo mimo tego ┼╝e nie jem du┼╝ych porcji to czasem co┼Ť zakazanego wpadnie chocia┼╝ staram si─Ö tak jak dzi┼Ť np galaretk─Ö zamiast ciasta┬á­čÖé

Kaja- jak tam syn i jego dieta ? Pami─Ötam ┼╝e ja na samym pocz─ůtku te┼╝ si─Ö tak nakr─Öci┼éam na diet─Ö ─çwiczy┼éam liczy┼éam kcal itd ale szybko mi si─Ö znudzi┼éo ­čśé teraz poprostu mz i spacery┬á czasem rolki.

Aisha- trzymam za Ciebie kciuki ÔťŐÔťŐa zabiegi laserowe jako┼Ť mnie nie przekonuj─ů. Kiedy┼Ť m─ů┼╝ szuka┼é opinii o laserowej korekcie wzroku ale zrezygnowal jednak.

Marcelina witaj­čĹő czasem trzeba postawi─ç wszystko na jedn─ů kart─Ö,zmiany w ┼╝yciu s─ů potrzebne ­čÖé Super wyjazd Ci si─Ö szykuje chocia┼╝ jest "kawalek"­čśÇ┬á a polskie jedzenie no c├│┼╝.... Na wakacjach mo┼╝e dieta i┼Ť─ç na chwil─Ö w zapomnienie ­čśë przynajmniej ja tak zawsze mam jak gdzie┼Ť jedziemy np ze znajomymi to g┼éupio si─Ö tak ca┼éy czas ogranicza─ç ­čÖé

Alicja jak praca ? 

Baz si─Ö nam gdzie┼Ť zapodzia┼éa ­čśë nie pami─Ötam kiedy ostatni raz si─Ö odzywa┼éa ­čÖé zwykle s─ů 2 opcje albo schud┼éa i przesta┼éa pisa─ç albo odpu┼Ťci┼éa sobie diet─Ö ­čÖé chocia┼╝ mo┼╝e by─ç te┼╝ nawa┼é obowi─ůzk├│w albo wakacje.┬á

Mi┼éego popo┼éudnia ­čą░

Udost─Öpnij ten post

Hej­čĹő Ja mam chwil─Ö to w ko┼äcu co┼Ť napisze, bo ci─ůgle nie mam kiedy.┬á

Pagoda strasznie pomieszana jak nie upa┼éy to od wczoraj burze i ulewy. Dzisiaj w pracy to my┼Ťla┼éam ┼╝e nie wytrzymam tak by┼éo duszo, a┼╝ mi si─Ö w g┼éowie kr─Öci┼éo. Na noc znowu burz─Ö zapowiadaj─ů.┬á

Diety tak bardzo nie pilnuje, ale nie jest ┼║le bo z tego upa┼éu to nawet si─Ö je┼Ť─ç nie chce. Ca┼éy czas pije du┼╝o wody i to chyba to mnie jeszcze w miar─Ö trzyma.┬á

Marlena czemu z┼éo┼╝y┼éa┼Ť wypowiedzenie? Wycieczk─Ö b─Ödzie mia┼éy ­čÖé a m─Ö┼╝owi dobrze zrobi jak troch─Ö sam zostanie, mo┼╝e zat─Öskni za ┼╝on─ů ­čśť

Aga praca dobrze, czasem ci─Ö┼╝ko, jak to w kuchni,du┼╝o rzeczy trzeba przygotowa─ç, sporo naczy┼ä do zmywania, ale jak ludzie i atmosfera s─ů wporzadku to a┼╝ chce si─Ö chodzi─ç­čÖé

Jeszcze dwa tygodnie ale ju┼╝ powoli szykujemy si─Ö do wyjazdu­čÖé, jak ju┼╝ si─Ö nie mog─Ö doczeka─ç. Dzieci tak samo codziennie rano pytaj─ů czy ju┼╝ jedziemy na wakacje ­čść torba ju┼╝ wyci─ůgni─Öta z szafy i czeka na spakowanie­čÖé┬á

Pozdrawiam ­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Hej dziewczyny­čśü

Pi─Ökny dzie┼ä dzisiaj mamy, nie za zimno, nie za gor─ůco, nie pada, no po prostu idea┼é­čĄú Ogarn─Ö┼éam cha┼éupk─Ö, by┼éam na spacerze, a teraz si─Ö relaksuj─Ö. Wieczorem co┼Ť si─Ö zam├│wi na kolacj─Ö, potem mo┼╝e jaki┼Ť film. Dlaczego nie mo┼╝e by─ç tak codziennie?­čśë Wagowo w normie, czyli nie mog─Ö zej┼Ť─ç nic poni┼╝ej 62,5 kg.

Mar, a nie mia┼éa┼Ť na tydzie┼ä tylko do PL jecha─ç, czy mi si─Ö co┼Ť pomyli┼éo? Je┼Ťli tak by┼éo, to rzeczywi┼Ťcie si─Ö pozmienia┼éo­čśë ┼╗ycz─Ö udanych wakacji­čśü Ja tam si─Ö lepiej pod diet─Ö syna nie b─Öd─Ö podpina─ç, bo jaka┼Ť ma┼éo zdrowa na moje oko­čśë Poza tym on na rowerze potrafi kilkana┼Ťcie kilometr├│w dziennie zrobi─ç, a dla mnie rower to wr├│g­čĄú Co do Baz, to po prostu kt├│rego┼Ť dnia przesta┼éa si─Ö odzywa─ç, nie ona jedna zreszt─ů. Te┼╝ mam nadziej─Ö, ┼╝e wszystko u niej w porz─ůdku, tylko zwyczajnie ju┼╝ jej si─Ö nie chcia┼éo pisa─ç, sama wiesz jak to jest­čśë

Ai,┬á no niestety wiek tu nie ma nic do rzeczy, jak cz┼éowieka co┼Ť dopadnie to nie ma zmi┼éuj. Mia┼éam kiedy┼Ť znajom─ů, kt├│ra zrobi┼éa sobie laserow─ů korekt─Ö wzroku. Nie wiem ile mia┼éa dioprii, ale du┼╝o, bo zza okular├│w to jej prawie oczu nie by┼éo wida─ç. Bardzo by┼éa zadowolona i zdaje si─Ö do dzisiaj nie musi nosi─ç okular├│w, a min─Ö┼éo wiele lat. Mo┼╝e wi─Öc jednak warto rozwa┼╝y─ç taki zabieg. Nie┬á wiem jak to si─Ö ma do jaskry, ale na pewno warto poczyta─ç na forach opinie innych ludzi. A to na NFZ idzie za┼éatwi─ç? Bo mnie si─Ö wydaje, ┼╝e ta znajoma nie p┼éaci┼éa za ten zabieg, ale to by┼éo dawno, wi─Öc nie jestem pewna.

Ag,┬á narobi┼éa┼Ť mi smaka t─ů galaretk─ů­čśő Jak ja kiedy┼Ť uwielbia┼éam bit─ů ┼Ťmietan─Ö, tak─ů najlepiej bez niczego, ewentualnie z jak─ů┼Ť owocow─ů polew─ů, ale to ma tyle kalorii, ┼╝e strach si─Ö ba─ç. Syn w tydzie┼ä zgubi┼é 2 kilogramy, ten to ma samozaparcie­čśë Zobaczymy jak mu dalej b─Ödzie sz┼éo.

Al,┬á masz racj─Ö, jak ludzie s─ů w porz─ůdku to si─Ö ch─Ötnie do pracy chodzi. Kiedy┼Ť pracowa┼éam na magazynie w jednostce wojskowej, praca by┼éa fizyczna, kiepsko p┼éatna i do tego daleko, ale ekipa taka fajna, ┼╝e si─Ö z przyjemno┼Ťci─ů pracowa┼éo­čśü A Ty po wakacjach wracasz do tej pracy?

Mi┼éego weekendu­čśü

Udost─Öpnij ten post

Witam wieczorowo przy ma┼éym drinku­čÖé­čŹ╣

Kaja tak wracam po wyje┼║dzie do pracy, my┼Ťl─Ö ┼╝e zostan─Ö tam najd┼éu┼╝ej jak si─Ö tylko da.┬á

Dzisiaj na ┼Ťniadanie jajka sadzone i dwie kanapki, w pracy ros├│┼é i domu dopiero kolacja te┼╝ dwie kanapki i sa┼éatka z pomidor├│w i og├│rk├│w.┬á

Pogoda też chłodniejsza, ale bez deszczu i burzy. 

Mi┼éego wieczoru­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Witam weekendowo ­čÖé wczoraj przyznaje si─Ö bez bicia pop┼éyn─Ö┼éam z jedzeniem wieczorem niby g┼é├│wnie owoce ale troch─Ö si─Ö tego nazbiera┼éo a na koniec dnia lody o 21­čÖć tak mnie ciaglo do jedzenia,jestem przed @ i si─Ö zaczyna. Pocieszam sie faktem ┼╝e du┼╝o by┼éam w ruchu i przez ca┼éy dzie┼ä zrobi┼éam 15km ­čÖé

Dzi┼Ť zaczynam nowy dzie┼ä i p├│ki co spokojnie ale u mnie najgorsze s─ů wieczory...

Alicja- super ┼╝e jeste┼Ť zadowolona z pracy bo to rzadkie ­čśë w moim otoczeniu raczej wszyscy narzekaj─ů ┼╝e znowu si─Ö tydzie┼ä zaczyna ­čÖé

Kaja-gratulacje dla syna. Na pocz─ůtku kg szybko lec─ů a teraz jakbym zgubila 2 kg w miesi─ůc to by by┼éo dobrze ­čśë a tu waga si─Ö waha 0,5kg w jedn─ů albo drug─ů stron─Ö ­čÖé

Milego s┼éonecznego dnia ԜǴŞĆ­čą░

Udost─Öpnij ten post

Czesc dziewczyny! Weekend min─ů┼é mi┬á┬ápod znakiem urodzin,┬á go┼Ťci i jedzenia. W sobot─Ö impreza rodzinna, wczoraj ju┼╝ we w┼éasnym gronie spacer i obiad w ulubionej restauracji meksyka┼äskiej:) od dzi┼Ť zaczynam z dieta od zera i wyspowiadam si─Ö wam tu z wszystkich grzeszk├│w:)

Zaczynam wszystko od pocz─ůtku. Waga po miesi─ůcu od ostatniego pomiaru wrocila do 108 prawie. Tak to jest jak si─Ö totalnie odpu┼Ťci- urlop, 4 imprezy urodzinowo-rodzinne, zamawianie jedzenia na wynos itd. Ale nie zaluje- potrzebowa┼éam takiego luzu- glowa odpocz─Ö┼éa i cia┼éo tez. Waga dzi┼Ť mnie w sumie nie zaskoczy┼éa ale my┼Ťl─Ö te┼╝ ze to po dw├│ch dniach imprez , jeszcze mnie trzyma:)

Dzi┼Ť wyjadam resztki- sa┼éatki i pieczone pol─Ödwiczki z kurczaka.┬á Od jutra powrot do zdrowego jedzenia, picia du┼╝ej ilo┼Ťci wody i ─çwicze┼ä 2 razy w tyg.┬á

Co do oczu i jaskry -plan jest taki- mam jeszcze w lipcu dwie kontrole, p├│┼║niej we wrze┼Ťniu badania porownanwcze i decyzja co dalej i jakie leczenie przyjmiemy . W sumie ju┼╝ si─Ö do zabiegu przygotowuje psychicznie. U mnie ten zabieg to ratuje wzrok, nie tylko poprawia komfort ┼╝ycia. Zobaczymy.┬á┬á

Mar ależ u ciebie zamieszanie- gratuluję odwagi i powodzenia z realizacja wszystkich planow. 

Al fajnie z t─ů prac─ů,┬á grunt ┼╝e jestes zadowolona.┬á A i dietowo chyba dobrze,┬á masz ma┼éo czasu na jedzenie;)

K podobno s─ů zabiegi na NFZ ale musz─Ö znale┼║─ç konkretnego lekarzs kt├│ry da mi skierowanie. Pytanie jak d┼éugo si─Ö czeka. A wage masz pi─Ökna,┬á zazdroszcz─Ö:)

Aga glowa do g├│ry,┬á my┼Ťl─Ö ┼╝e wszystko spali┼éa┼Ť przy tych 15km.┬á

Milego dnia i prosz─Ö b─ůd┼║cie wyrozumia┼ée, ┼╝e przyty┼éam i zaczynam od nowa. Niestety wszystko siedzi w naszych g┼éowach i czasem si─Ö potykamy!

Udost─Öpnij ten post

Hej kobitki­čśü

Dzisiaj by┼éo burzowo i deszczowo i gradowo, og├│lnie fajnie­čĄú Super powietrze si─Ö zrobi┼éo, mo┼╝na pooddycha─ç prawdziwym, ┼Ťwie┼╝ym powietrzem. Dietowo nawet by┼éo dzi┼Ť ok. je┼Ťli nie liczy─ç kawa┼éka ciasta­čśő

Al,┬á gdzie ta praca, mo┼╝e ja tez bym si─Ö wkr─Öci┼éa skoro tak tam fajnie­čśë A tak powa┼╝nie, to rzadko┼Ť─ç trafi─ç na prac─Ö kt├│r─ů si─Ö lubi, mia┼éa┼Ť szcz─Ö┼Ťcie, ┼╝e Tobie si─Ö uda┼éo­čśü

Ag, u mnie te┼╝ podobnie z wag─ů , ciut w ty┼é, potem do przodu i tak w k├│┼éko. A syn zdaje sobie spraw─Ö, ┼╝e to tylko na pocz─ůtku jest tak ┼éatwo. Zreszt─ů juz w weekend da┼é cia┼éa, bo ostro imprezowa┼é i dieta posz┼éa w k─ůt, sk─ůd ja to znam­čĄú

Ai,┬á jeszcze raz najserdeczniejsze ┼╝yczenia urodzinowe­čśś Kurcze, no ja to jestem niepowa┼╝na, zupe┼énie zapomnia┼éam, ┼╝e z NFZ to nie takie hop siup, ze swoje trzeba odczeka─ç. M─ů┼╝ mia┼é na operacj─Ö kr─Ögos┼éupa czeka─ç prawie dwa lata. No ale skoro i tak jeszcze kontrole przed Tob─ů to┬á w sumie dopiero si─Ö oka┼╝e co dalej trzeba robi─ç.┬á ┼╗ycz─Ö cierpliwo┼Ťci. Wag─ů si─Ö nie przejmuj, trzymam za s┼éowo, ze ju┼╝ od jutra bierzesz si─Ö za siebie, koniec ┼Ťwi─Ötowania­čśő Kolejne lato b─Ödzie ju┼╝ szczup┼ée­čśü A ja, no c├│┼╝, jeszcze kilogram mniej by si─Ö przyda┼é, ale o jeden kilogram nie ma co robi─ç afery, jest dobrze jak jest­čśü

Mi┼éego wtorku­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç dziewczyny. Ja tylko na chwil─Ö ┼╝eby nie by┼éo ┼╝e znikn─Ö┼éam gdzie┼Ť, a najch─Ötniej bym tak zrobi┼éa, nie mam ani humoru ani si┼éy. Poprawi mi si─Ö to si─Ö odezw─Ö.┬á

Pozdrawiam ­čží

Udost─Öpnij ten post

Witam si─Ö i ja na chwil─Ö bo mam zamieszanie wczoraj i dzi┼Ť. Mam pod opiek─ů dzieci kuzynki bo mia┼éa nag┼éy wyjazd i nie mia┼éa z kim ich zostawi─ç wi─Öc 4 dzieci w domu to armagedon dla mnie ­čśë Z dieta s┼éabo ale zawzi─Ö┼éam si─Ö i chocia┼╝ sie du┼╝o ruszam-ostatnie 2 dni 24tys krok├│w a dzi┼Ť mam nogi jak z waty ale te┼╝ si─Ö szykuje zakr─Öcony dzie┼ä bo dzieci jak to dzieci w domu nie usiedza zw┼éaszcza moje ­čśë mi┼éego dnia­čą░ odezw─Ö si─Ö w najbli┼╝szym czasie;)┬á

Udost─Öpnij ten post

Hej,hej­čśü

U mnie waga w normie, czyli nic si─Ö nie zmienia, musze w ko┼äcu zacisn─ů─ç pasa, ale nie moge si─Ö zebra─ç. Jutro mamy grilla, ale ja zwykle nie szalej─Ö wtedy z jedzeniem, wi─Öc ob┼╝arstwa nie b─Ödzie. Za to na pewno niejedno piwko wpadnie, tym bardziej, ┼╝e znajomy z Niemiec przywi├│z┼é.

Al, mam nadziej─Ö, ┼╝e humor ju┼╝ lepszy. Je┼Ťli sie nie myl─Ö to za tydzie┼ä ┼Ťmigasz na wakacje? Tam si─Ö odstresujesz na pewni i nabierzesz pozytywnej energii­čśü

Ag,┬á nie wyko┼äczy┼éy Ci─Ö dzieciaki? Ja to ju┼╝ bym nie da┼éa rady z tak─ů gromad─ů, zwariowa┼éabym chyba­čśë

Zaraz ide na spacer, zanim jaka┼Ť burza znowu si─Ö rozp─Öta, bo ostatnie dni s─ů w tej kwestii jakie┼Ť szalone. Wczoraj ca┼éy dzie┼ä pada┼éo, a dzisiaj ju┼╝ dosta┼éam ostrze┼╝enie na kom├│rk─Ö, ze znowu b─Ödzie si─Ö dzia┼éo.

Mi┼éego i spokojnego weekendu kobitki­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Halo halo co tu takie pustki ­čśë

Kaja- Powiem Ci ┼╝e mam do┼Ť─ç. Nie usiedza w domu i co chwil─Ö ciagli mnie na spacer bo nie daleko mnie jest stadnina koni wi─Öc im si─Ö spodoba┼éo. Wraca┼éam do domu z j─Özykiem na wierzchu a dzieciaki dalej pe┼éne energii. To mo┼╝e jeszcze w pi┼ék─Ö pogramy,a mo┼╝e jeszcze na rower p├│jdziemy i tak w k├│┼éko nudzenie­čÖć dzi┼Ť telefon pokazuje mi 17 km przez ca┼éy dzie┼ä troch─Ö si─Ö nazbiera┼éo. Ruchu w tym tygodniu mam du┼╝o ale dieta kuleje, oj kuleje ­čśé

Jestem przed @,w┼éa┼Ťnie mi si─Ö sp├│┼║nia wi─Öc p├│ki co si─Ö nie wa┼╝─Ö dopiero za kilka dni ale po cichu licz─Ö ┼╝e mo┼╝e co┼Ť spali┼éam kalorii i jako┼Ť si─Ö to wyr├│wna ­čśÇ

Dziewczyny co u Was ? ­čĄöAlicja,Aisha,Marlena ?┬á

Mi┼éego weekendu ­čśë

Udost─Öpnij ten post

Hej­čĹő U mniej ju┼╝ lepiej, poprawi┼éo mi si─Ö ­čÖé Do wyjazdu 4 dni i to chyba najbardziej poprawia mi nastr├│j ­čÖé baga┼╝e ju┼╝ po cz─Ö┼Ťci spakowane, jeszcze zakupy na wyjazd, fryzjer zaliczony, jeszcze kosmetyczka jutro ­čÖé┬á

Co do diety, to nie wiem czy dobrze. Jem ma┼éo i bardzo nie regularnie, nawet na wiem czy nie za ma┼éo w ci─ůgu dnia bo p├│┼║niej wieczorem jestem g┼éodna. Ca┼éy dzie┼ä na nogach i du┼╝o wody to s─ů plusy.┬á

Ja te┼╝ w┼éa┼Ťnie czekam na @,┬á ale pewno na wyjazd przyjdzie.┬á

Wychodz─Ö do pracy, mi┼éego dnia­čÖé

Pozdrawiam ­čží

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç┬á­čÖé

Ja dzi┼Ť znowu szybciutko bo mam troch─Ö zalatwien i latania po urz─Ödach ­čÖé

@ si─Ö pojawi┼é spozniony wi─Öc narazie si─Ö nie wa┼╝─Ö dopiero za kilka dni i zobacz─Ö co i jak ale nie spodziewam si─Ö cud├│w ­čÖé

Diet─Ö powiedzmy ┼╝e w miar─Ö trzymam a jak s─ů jakie┼Ť odst─Öpstwa to staram si─Ö chocia┼╝ na spacer wyj┼Ť─ç d┼éu┼╝szy.┬á

Alicja-udanego wyjazdu i trzymania diety bo z tym zawsze problem przynajmniej u mnie jak gdzie┼Ť wyje┼╝d┼╝am ­čśë

Milego dnia ­čśś

Udost─Öpnij ten post

Hej kobitki­čśü

Pusteczki tutaj, no ale ja w sumie te┼╝ nie zagl─ůdam codziennie. Jako┼Ť tak nie ma okazji.

Al, ┼╝ycz─Ö udanego urlopu, na pewno b─Ödzie super­čśü M├│j syn tez si─Ö do Energylandii wybiera z grup─ů znajomych, tylko ci─Ö┼╝ko im si─Ö zgra─ç czasowo.

Ag, u mnie z dieta podobnie, trzymam w miar─Ö­čśë I nawet jako┼Ť ostatnio chyba lepiej mi z tym idzie. Ja to ju┼╝ b─Öd─Ö zadowolona jak utrzymam swoj─ů obecn─ů wag─Ö. Oczywi┼Ťcie jak to u mnie zwykle bywa, ─çwiczenia posz┼éy w k─ůt, tu si─Ö musz─Ö poprawi─ç­čśë

Od kilku dni pr├│buj─Ö si─Ö dodzwoni─ç do mojej pani trycholog, ale co┼Ť nie odbiera telefon├│w, a ja powinnam dokupi─ç od niej kilka kosmetyk├│w, bo mi si─Ö ko┼äcz─ů. Mog┼éabym do niej po prostu pojecha─ç, ale kaza┼éa dzwoni─ç to dzwoni─Ö­čśë W┼éosy mi si─Ö znacznie poprawi┼éy, wi─Öc chcia┼éam doko┼äczy─ç kuracj─Ö, ale zobaczymy.

Mi┼éego popo┼éudnia­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Witam ­čÖé dzis si─Ö zwazylam,bo jutro jad─Ö do rodzic├│w i nie b─Öd─Ö mia┼éa jak. Waga 54,8. 1 lipca by┼éo 55,5 wi─Öc taki mam teraz spadek. ┼Ürednio jestem zadowolona bo by┼éo ju┼╝ mniej ale byle sz┼éo w t─ů stron─Ö to b─Ödzie ok ­čÖé

Niestety przede mn─ů 2 rodzinne imprezy ­čśë 30tka brata i 40 rocznica ┼Ťlubu moich te┼Ťci├│w wi─Öc obawiam si─Ö o diet─Ö w weekend.

Kaja-R├│┼╝nie to idzie czasem si─Ö pochwal─Ö ┼╝e jest ok a za chwil─Ö 2 dni z rz─Ödu zawalam. P├│┼║niej mam wyrzuty sumienia,obiecuje sobie popraw─Ö i na chwil─Ö jest dobrze a zaraz znowu to samo i tak w k├│┼éko ­čśé

Alicja- Ja r├│wnie┼╝ ┼╝ycz─Ö udanego urlopu i pogody ­čśë

Mi┼éego dnia dziewczyny ­čą░

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç dziewczyny ­čÖé Ja sobi─Ö urlopuje ­čÖé wczoraj wyjazd z domu po 3 w nocy, ca┼éy dzie┼ä zabawy w energylandii. O jedzeniu nie ma co pisa─ç, po drodze tylko dwie domowe kanapki, p├│┼║niej kurczak panierowany z frytkami i na kolacje kie┼ébaska z grilla i dwa drinki ­čÖé┬á

Mi┼éego dnia ­čśÜ B─Öd─Ö mia┼éa chwil─Ö to napisz─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

Hej, hej­čśü

Znowu si─Ö gor─ůco robi, mam nadziej─Ö, ┼╝e nie na d┼éugo­čśë Mia┼éam dzisiaj troch─Ö bieganiny, ale ju┼╝ wszystko poza┼éatwiane, teraz tylko ogarn─Ö w cha┼éupce, zrobi─Ö obiad, popracuj─Ö w ogr├│dku i wolne­čĄú To┼Ťka mi si─Ö zacz─Ö┼éa od kilku dni okropnie drapa─ç po uszach, wi─Öc pomimo napi─Ötego grafiku polecia┼éam z ni─ů jeszcze do weterynarza, a tam pani doktor na urlopie i tylko jaka┼Ť m┼éoda asystentka by┼éa. Wi─Öc zapisa┼éam si─Ö na poniedzia┼éek. A jutro do te┼Ťciowej na obiad i teraz si─Ö zastanawiam, czy zabra─ç takiego drapi─ůcego si─Ö psa. Ale w sumie jedziemy na wie┼Ť, wi─Öc i tak wszystko b─Ödzie si─Ö odbywa┼éo na zewn─ůtrz, to my┼Ťl─Ö, ┼╝e nikt nie b─Ödzie mia┼é z tym problemu.

Al, odpoczywaj dziewczyno, ale po takim jedzonku to dieta b─Ödzie potrzebna­čĄú Chyba, ┼╝e wychodzisz to wszystko i sie zr├│wnowa┼╝y­čśë

Ag,┬á ja doskonale wiem jak to jest, bo tez mam r├│┼╝ne dni, czasami trzymam diet─Ö jak trzeba, a czasem szkoda gada─ç. Ale najwa┼╝niejsze teraz to nie przyty─ç. Jutro oczywi┼Ťcie kontrolne wa┼╝enie i mam jak zawsze stresik­čśë

Mi┼éego weekendu­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Hej ­čÖé┬áJe┼Ťli kt├│ra┼Ť z Was potrzebuje sporo schudn─ů─ç, do tego szybko i bez efektu JOJO to zapraszam tutaj:

dietalux.wordpress.com

na tym blogu znalaz┼éam sprawdzone tabletki odchudzaj─ůce, schud┼éam prawie 20 kg i to bez efektu jojo.

Pozdrawiam i ┼╝ycz─Ö powodzenia w odchudzaniu ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Hejka, polecam zioła Tybetańskie dla mnie super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö