Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Florense

Jak przestawić się na inny tryb życia?

Polecane posty

Ogólnie rzecz biorąc mam zdecydowanie nocny tryb życia, zazwyczaj kładłam się ok. 23, max 00:00, ale ostatnio to już przesada. Najwcześniej kładę się spać ok. 00:30-1:00, bywa I 2:00, a później mam problemy ze wstaniem. Skoro mam problemy ze wstaniem, to zaczynam pracę później (mam elastyczne godziny pracy), zaczynam później, to później kończę. Później kończę, później ogarniam sprawy prywatne I w ten oto sposób kładę się o takich godzinach. Jeszcze jak miałam dni wolne, to w sumie obojętne to było, ale teraz to tragedia. Na dodatek przez to, że mam taki dziwny tryb życia jestem cały czas jak balon bez powietrza, bez życia totalnie. Dodam jeszcze, że zawsze kochałam spać, ale teraz to przesada. Jeśli nie nastawię budzika, to potrafię spać po 12-13 godzin, a po wstaniu boli mnie głowa I czuję się jak żywy trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej śpisz tym bardziej wstajesz zmęczona. pamiętaj, że dorosły człowiek potrzebuje 7-8h. 

Zacznij uprawiać jakiś sport by weszło znów w ciebie życie, nie wiem co lubisz, rolki, bieganie, rower. będziesz miała automatycznie więcej energii, ale i odczujesz wieczorem zmęczenie i szybciej sie położysz. 

aż w końcu wyrobisz tryb wcześniejszego wstawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustal sobie nowe godziny funkcjonowania. Na zasadzie takiej samej, jak wakacje i koniec wakacji, przejście do trybu uczniowskiego. Potraktuj te folgowanie godzinowe jako wakacje. Ustawiaj budzik codziennie na 8:00 i bierz się do pracy. Chodź spać ok 22:00 i zobaczysz diametralną różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×