Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tur

Czy kobiety w ogóle mają uczucia?

Polecane posty

8 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To tylko Twoje widzenie świata, nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością. Finalizację kontraktu uważam za zakończoną, kiedy kasa wpłynie na konto. 

Czy objął dłońmi Twoją realną twarz i powiedział:kocham Cię? 

Niestety nie. Choć przyznam, że ostatnio zaczęłam wierzyć w bajkę o królewiczu na białym koniu. Może kiedyś.. gdzieś.. ktoś to zrobi. 😎Zresztą miłość jest idealizowana przez większość ludzi. Spójrz na utwory Szekspira czy naszego wieszcza Mickiewicza.Tworzyli te miłosne poematy pod wpływem opium czy innej używki.Pod wpływem tych specyfików wszystko jest bardziej piękne i nie ma skrzywień czy jakiś pokracznych wgnieceń.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Greatpetla napisał:

Niestety nie. Choć przyznam, że ostatnio zaczęłam wierzyć w bajkę o królewiczu na białym koniu. Może kiedyś.. gdzieś.. ktoś to zrobi. 😎Zresztą miłość jest idealizowana przez większość ludzi. Spójrz na utwory Szekspira czy naszego wieszcza Mickiewicza.Tworzyli te miłosne poematy pod wpływem opium czy innej używki.Pod wpływem tych specyfików wszystko jest bardziej piękne i nie ma skrzywień czy jakiś pokracznych wgnieceń.. 

Dlatego by znowu tego nie przeżywać bo zbyt wrażliwy jestem, mimo wszystko, po trzech latach bytności tutaj, pożegnam się z tym miejscem. Cześć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Greatpetla napisał:

Niestety nie. Choć przyznam, że ostatnio zaczęłam wierzyć w bajkę o królewiczu na białym koniu. Może kiedyś.. gdzieś.. ktoś to zrobi. 😎Zresztą miłość jest idealizowana przez większość ludzi. Spójrz na utwory Szekspira czy naszego wieszcza Mickiewicza.Tworzyli te miłosne poematy pod wpływem opium czy innej używki.Pod wpływem tych specyfików wszystko jest bardziej piękne i nie ma skrzywień czy jakiś pokracznych wgnieceń.. 

Dlatego by znowu tego nie przeżywać bo zbyt wrażliwy jestem, mimo wszystko, po trzech latach bytności tutaj, pożegnam się z tym miejscem. Cześć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Dlatego by znowu tego nie przeżywać bo zbyt wrażliwy jestem, mimo wszystko, po trzech latach bytności tutaj, pożegnam się z tym miejscem. Cześć. 

Tak łatwo się poddajesz? Co się dzieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Ale drama. 

Nie drama. Raczej proza życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Niczego mądrego nie dodam. Zraniła mnie, zrani następnego. Bez komentarza. 

Nasze rany życiowe kształtują nam charakter. Szkoda tylko jakim często wielkim kosztem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×