Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Właśnie kończę 35 tc. Moja dzidzia od 29 tc jest w położeniu miednicowym. Myślicie, że jest jeszcze szansa, że się odwróci główką w dół? Czy dzidziuś, którejś z Was odwrócił się tak późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Kasia napisał:

Właśnie kończę 35 tc. Moja dzidzia od 29 tc jest w położeniu miednicowym. Myślicie, że jest jeszcze szansa, że się odwróci główką w dół? Czy dzidziuś, którejś z Was odwrócił się tak późno?

Moja córka się nie odwróciła, pomimo prób odwrócenia jej przez lekarza z zewnątrz, ale znam przypadki gdzie dziecko odwróciło się dzień, a inne tydzień przed porodem. 

Edytowano przez Iwna
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja obrocila sie w 37 tyg,była ułożona w poprzek. Czułam gdy się obroniła. ur w 40 tyś z wagą 3.7kg. cuda się zdarzają. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka obrocila się w na początku 36 tyg. A też się bałam że będzie cesarką ale na szczęście się udalo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się nie udało, nawet 2 próby obrotu zewnętrznego miałam. Ciąża zakończona cesarką

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko obróciło się dość późno. Okazało się na usg ok. 35 tyg. i nawet nie wiem kiedy to było, a ginekolog mówiła, że na tak zaawansowanym etapie ciąży to już będę wyraźnie czuć takie gwałtowne ruchy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×