Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paweł35lat

Moim ideałem kobiety jest osoba inteligentna i ambitna a zarazem kochająca i troskliwa jak myślicie istnieją takie kobiety ?

Polecane posty

I do tego są samotne ? Wyobrażacie sobie kobietę która osiagneła sukces zawodowy, dużo zarabia, jest pewna siebie a w domu jest kochającą żoną i matką ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cham Nieskrobany napisał:

Istnieją ale pozajmowane sam się w takiej zabujałem.. 

No lipa trochę, znaleźć dzisiaj fajną wolną kobietę to jak wygranie losu na loterii.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to ma wymarciu rzeczywistym. I tak jak ktoś napisał to los na loterii. 🐰 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł35lat napisał:

I do tego są samotne ? Wyobrażacie sobie kobietę która osiagneła sukces zawodowy, dużo zarabia, jest pewna siebie a w domu jest kochającą żoną i matką ?

 

Pełno jest takich. Po 40 zazwyczaj są już po rozwodzie bo ich mąż okazuje się świnką lecąca na 8 frontów z malolatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Plasterekbeokonu1992 napisał:

Pełno jest takich. Po 40 zazwyczaj są już po rozwodzie bo ich mąż okazuje się świnką lecąca na 8 frontów z malolatami.

Jakby szukały normalnego faceta, a nie przystojniaka, to nie musiałyby się rozwodzić.

Inteligentna kobieta wie, że wygląd to nie wszystko.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł35lat napisał:

I do tego są samotne ? Wyobrażacie sobie kobietę która osiagneła sukces zawodowy, dużo zarabia, jest pewna siebie a w domu jest kochającą żoną i matką ?

 

A mój ideał to przystojny, wysoki, inteligentny, uczuciowy, zabawny a w dodatku czuły i namiętny kochanek, prawdziwy przyjaciel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jakby szukały normalnego faceta, a nie przystojniaka, to nie musiałyby się rozwodzić.

Inteligentna kobieta wie, że wygląd to nie wszystko.

Cóż w większości to jednak brzuchate Andrzeje mają kryzysy męskości....a zainteresowane młodymi studentkami jest wprost proporcjonalne do grubości portfela. Zresztą nawet nie musi być studentkom......

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Plasterekbeokonu1992 napisał:

zainteresowane młodymi studentkami jest wprost proporcjonalne do grubości portfela.

Zainteresowanie młodych studentek też. Ale nie każdy to zainteresowanie odwzajemnia.

25 minut temu, Plasterekbeokonu1992 napisał:

Cóż w większości to jednak brzuchate Andrzeje mają kryzysy męskości...

Jak sobie takich wybieracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Qwerty82 napisał:

Po co ci inteligentna i ambitna skoro chcesz ja zamknac w kuchni, ewentualnie na mopie ma popychac. Daj kobiecie spokoj i wez sobie mniej rozgarnieta za to urodzona pania domu. Musisz sobie uzmyslowic ze nie da sie pewnych cech polaczyc. Jezeli jestesmy inteligentne i zaradne to chcemy to wykorzystać i robic kariere, a w domu potrzebujemy partnera ktory bedzie nas wspieral i odda czesc swojej niezaleznosci np.pomagajac w sprzataniu czy opiece nad dziecmi. Nie da sie miec kariery i jednoczesnie pracowac w domu na pelny etat. To sie po prostu wyklucza albo prowadzi do wyczerpania. A takie oczekiwania jak Twoje moga tylko kobiete frustrowac. 

Coś w tym jest jednak wszystko zależy czy to dom czy mieszkanie. Takie mieszkanko posprzątać to jest dobra godzinka i po zawodach, co innego dom, ogród ale to akurat powinno być traktowana jako przyjemność z pożytecznym 😉

Uważam że domowe obowiązki powinny być wspólne a jeśli któreś po prostu nie może to na pewno powinna być pomoc z jednej ze stron. Najważniejsze aby się dogadywać a nie robić z byle czego wielkie problemy. Wszystko zależy od ludzi!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O madrze powiedziane Panie Solero 

Wszystko zalezy od ludzi, dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Qwerty82 napisał:

Po co ci inteligentna i ambitna skoro chcesz ja zamknac w kuchni, ewentualnie na mopie ma popychac. Daj kobiecie spokoj i wez sobie mniej rozgarnieta za to urodzona pania domu. Musisz sobie uzmyslowic ze nie da sie pewnych cech polaczyc. Jezeli jestesmy inteligentne i zaradne to chcemy to wykorzystać i robic kariere, a w domu potrzebujemy partnera ktory bedzie nas wspieral i odda czesc swojej niezaleznosci np.pomagajac w sprzataniu czy opiece nad dziecmi. Nie da sie miec kariery i jednoczesnie pracowac w domu na pelny etat. To sie po prostu wyklucza albo prowadzi do wyczerpania. A takie oczekiwania jak Twoje moga tylko kobiete frustrowac. 

A gdzie ja napisałem że chciałbym by moja partnerka za mnie sporządzała i zajmowała się domem ? Dom można wspólnie ogarnąć, tak zawsze miąłem z kobietami z którymi mieszkałem. Mnie chodzi o to by była kochająca i troskliwą by okazywał mi drobne gesty takie jak zapięcie guzika w koszuli gdy wychodzę do pracy albo zamartwianie się gdy wyjeżdżam za granice na konferencje. Takie drobne gesty są istotą związki, bez nich to tylko przyjaźń+sex. Jeśli chodzi o  godzenie z karierą zawodową spójrz na premier Nowej Zelandi, kobieta doszła do takiej funkcji a tak kocha swoje dziecko ze przychodzi z nim na posiedzenia rządu, wiec można wszystko pogodzić, lecz wydaje mi się ze to rzadkość i większość kobiet robiących karierę to maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blada doopa napisał:

ambitna nie będzie kochająca ani troskliwa i odwrotnie, wybieraj jedno lub drugie

A czy ja wiem... przecież takie kobiety, które robią karierę są bezwzględne dla otoczenia, a nie dla rodziny. Są bezwzględne jak psychopatki albo nimi są. Ostatnio czytałam o jednej z najbardziej bezwzględnych morderczyń psychopatek, która gotowała swoje ofiary w kotle i robiła z ich tłuszczu mydło, którym obdarowywała znajomych. Zabijała ludzi w celu złożenia ofiary diabłu, w zamian za ocalenie życia synowi, który został wcielony do wojska w czasach 2 wojny światowej. Morderczyni miała sen, że jej jedynak poległ i od tego momentu zwariowała próbując ocalić go za wszelką cenę. Oczywiście kariery nie robiła, była zwykła kucharką, ale była psychopatką, a to wspólna cecha tej kobiety jak również bezwzględnych karierowiczek.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Paweł35lat napisał:

A gdzie ja napisałem że chciałbym by moja partnerka za mnie sporządzała i zajmowała się domem ? Dom można wspólnie ogarnąć, tak zawsze miąłem z kobietami z którymi mieszkałem. Mnie chodzi o to by była kochająca i troskliwą by okazywał mi drobne gesty takie jak zapięcie guzika w koszuli gdy wychodzę do pracy albo zamartwianie się gdy wyjeżdżam za granice na konferencje. Takie drobne gesty są istotą związki, bez nich to tylko przyjaźń+sex. Jeśli chodzi o  godzenie z karierą zawodową spójrz na premier Nowej Zelandi, kobieta doszła do takiej funkcji a tak kocha swoje dziecko ze przychodzi z nim na posiedzenia rządu, wiec można wszystko pogodzić, lecz wydaje mi się ze to rzadkość i większość kobiet robiących karierę to maszyny.

No dziwi mnie fakt, że  Pani premier przychodzi na posiedzenia rządu z dzieckiem... Niech każda inna kobieta spróbuje przyjść z dzieckiem na posiedzenie rady nadzorczej albo na jakiekolwiek inne zebranie albo już w ogóle do jakiejkolwiek pracy. Pani premier ma niezłe chody ewidentnie. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paweł35lat napisał:

I do tego są samotne ? Wyobrażacie sobie kobietę która osiagneła sukces zawodowy, dużo zarabia, jest pewna siebie a w domu jest kochającą żoną i matką ?

 

Podejdź do jakiejś, zapytaj: ,,Czy jesteś troskliwą, kochającą, a zarazem ambitną i pracowitą singielką, która ma kasę, dobrą robotę, jest pewna siebie i rozrywkowa... ALE w domu też byś siedziała i robiłabyś za żonę, zmywarę i matkę?”. Może Ci odpowie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, blada doopa napisał:

inteligentny facet też wie że wygląd to nie wszystko i patrzy na cały pakiet

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, HotAnonymous<33 napisał:

Podejdź do jakiejś, zapytaj: ,,Czy jesteś troskliwą, kochającą, a zarazem ambitną i pracowitą singielką, która ma kasę, dobrą robotę, jest pewna siebie i rozrywkowa... ALE w domu też byś siedziała i robiłabyś za żonę, zmywarę i matkę?”. Może Ci odpowie.

 

Co to znaczy być rozrywkowym człowiekiem? Uczęszczającym ciągle na imprezy? Pijący drinki i plotkujący? Uczęszczający na wernisaże, pokazujący się w modnych miejscach, galeriach, na zakupach, na premierach filmowych, elitarnych koncertach? 

Mnie to nie bawi. Widzę w tym sztuczność i szpan. Nie lubię też pijanych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do zmywarki, to jest tez takie urządzenie, które robi to za człowieka. 😄 Odkurzacze też same potrafią odkurzać. Istnieją ubrania szyte z tkanin, których nie trzeba prasować i wcale nie są takie drogie. Im mniej mebli tym mniej sprzątania. Itd. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Chcialabym to zobaczyc. Jaka bedziesz mial mine jak taka inteligentna i ambitna bedzie miala na przyklad wazny projekt w dlugi weekend i bedzie go musiala przepracowac. Albo jak bedzie wyjezdzala w kilkudniowe delegacje kilka razy w miesiacu. Czy tez bedziesz tak optymistycznie nastawiony. Tego typu sytuacje zawodowe ambitnych mezczyzn ktorzy zalozyli rodzine sa pochwalane i dobrze widziane. Postaw w tej samej sytuacji kobiete, ktora ma meza i dzieci. Przykra reakcja ja czeka, ze jest zla matka, nie dba o dzieci, wyzej stawia kariere nad rodzina, jest pracoholiczka itp.


Mnie by to nie przeszkadzało gdyby była we mnie zakochana i w raz na jakiś czas mielibyśmy czas dla siebie.

59 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

No dziwi mnie fakt, że  Pani premier przychodzi na posiedzenia rządu z dzieckiem... Niech każda inna kobieta spróbuje przyjść z dzieckiem na posiedzenie rady nadzorczej albo na jakiekolwiek inne zebranie albo już w ogóle do jakiejkolwiek pracy. Pani premier ma niezłe chody ewidentnie. 😉 

Tylko ze w takich krajach jak Nowa Zelandia demokracja inaczej działa niż u nas, tam nie ma nowogrodzkiej i władzy w rekach jednej osoby, premier to bardziej urzędnik który ma jasno określone zadania i jest ciągle kontrolowany, jak zrobi coś nie tak to ma wypad, tylko u nas jest cały czas taka Białoruś. Także ta pani sobie zapracowała na taki przywilej i chody nie maja tu nic do rzeczy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł35lat napisał:


Mnie by to nie przeszkadzało gdyby była we mnie zakochana i w raz na jakiś czas mielibyśmy czas dla siebie.

Tylko ze w takich krajach jak Nowa Zelandia demokracja inaczej działa niż u nas, tam nie ma nowogrodzkiej i władzy w rekach jednej osoby, premier to bardziej urzędnik który ma jasno określone zadania i jest ciągle kontrolowany, jak zrobi coś nie tak to ma wypad, tylko u nas jest cały czas taka Białoruś. Także ta pani sobie zapracowała na taki przywilej i chody nie maja tu nic do rzeczy.

Zes/rała się. Ta Pani  nie musi nic robić i niczym nie musi się przejmować, bo przed nią już inni o wszystko zadbali, a dokładniej królowa brytyjska, prowadząca rabunkowa gospodarkę na terenie podbitych kolonii dzieląca się z krajami połączonymi z GB unią gospodarczą i oddającymi cześć Angolom. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Zainteresowanie młodych studentek też. Ale nie każdy to zainteresowanie odwzajemnia.

Jak sobie takich wybieracie...

Nigdy w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Qwerty82 napisał:

Po wuj ci ta inteligencja i ambicja u żony i matki twoich dzieci? Co sie tak uparłes ze zadnymi argumentami nie mozna cie zniechecic ? 😉

Bo mnie fascynują i nic na to nie poradzę 🙂.  Ile bym dał by poznać kogoś takiego.

21 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Zes/rała się. Ta Pani  nie musi nic robić i niczym nie musi się przejmować, bo przed nią już inni o wszystko zadbali, a dokładniej królowa brytyjska, prowadząca rabunkowa gospodarkę na terenie podbitych kolonii dzieląca się z krajami połączonymi z GB unią gospodarczą i oddającymi cześć Angolom. Porażka.

Po części masz racje, w takich krajach rozwiniętych ja Nowa Zelandia Panuje Filozofia ciepłej wody w kranie, i jakiś wielkich reform gospodarczych czy administracyjnych nie trzeba robić. Jednakże nadal współczesny świat boryka się z takimi problemami jak nierówności społeczne, dyskryminacja mniejszości seksualnych, dyskryminacja kobiet czy zanieczyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku zejdz na ziemie. Przeraza mnie to tutaj ze przegrywy chca partnera z wyzszej polki a u siebie nic nie widza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stol a nozyce sie odezwa. . Przeegrywy jeeebane praw)iki bezrobotne na utrzymaniu matki menele z piwem spod buddki z jakiejs dziuuury marza o karierowiczce z kasa uroda i jeszcze zeby dom ogarniala 

Edytowano przez Ivy🎀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Łysy uj z rogami napisał:

Nie mam domu to mam to w d o o p i e

A ja mam w duuupie twoj placz 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Łysy uj z rogami napisał:

Ale nie ukrywam, że  gdyby mnie jakaś  d o o p e n c j a   przygarnęła, sponsorowała  wojaże turystyczne  a w przerwie uprawiała ze mną seks  i  coś upichciła  to  bym nie narzekał.

juz wszystkie leca chettne pasozycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×