Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alealeale

Witamy kolejnego dnia w piekle...

Polecane posty

Dnia 28.07.2020 o 15:16, laureatka napisał:

Hmm a ja ich lubie, aczkolwiek nie jakos bezkrytycznie. Adam mi sie podoba i z wyglądu i z charakteru, szkoda, że gej 😛 no i jest zabawny, Patryk strasznie infantylny mi sie wydaje. 

Ja tez tak mam!! Gdyby nie Adam, to wątpię, że udałoby się tak rozwinąć działalność VP. Nie należę do ich bezkrytycznego psycho-fanklubu, ale muszę przyznać, ze przyjemnie się na Adama patrzy, czasem też powie coś zabawnego. Nie można mu odmówić oryginalnej urody. Do Patryka mam stosunek raczej obojętny. Jestem na ich grupce parę dobrych lat, lubię ją, ale coraz bardziej razi mnie ciągła krytyka wobec osób o jakichkolwiek innych niż liberalnych/lewicowych poglądach. 🙄 Już nie wspominam o komentowaniu zachowań osób, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi. Można tam znaleźć dużo ciekawych postów (nawet pudelek zrzyna tematy z tej grupki), ale strach czasem cokolwiek skomentować, bo można napisać coś za mało poprawnego politycznie 🤣

• Like 1

Skoro w Polsce takie piekło, to czemu nie zrobili tak jak ich kumpel Grabari? Piotrek spakował siebie, chłopa, wynajął mieszkanie w Barcelonie i po prostu wyjechał. Bez narzekania, bez płakania jak to w Polsce do doopy. 

• Like 1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

A Grabari teraz na wakacjach w PL? Bo chyba u Domańskiej na aperolu bywał

Edit. Już byłam i niego na insta 🤪i nie ma pytania

Edytowano przez Alealeale

14 godzin temu, gosc z napisał:

Większość gejów (a przynajmniej wielu) kocha kicz i przerysowaną/karykaturalną kobiecość. Nic nowego. Spójrzcie chociażby na tych wszystkich projektantów gejów czy drag queen.

Masz rację, tylko takim osobom się chyba wydaje ze podkreślają swoją odmienność i są ''kolorowymi ptakami'' z ''modowym'' stylem a tak naprawdę to wygląda karykaturalnie i zwyczajnie śmiesznie. Narażają się na tą śmeszność na własne życzenie i nie ma to nic wspolnego z tym ze są gejami, po prostu, ludzie maja oczy i jeśli ktoś wygląda wręcz absurdalnie to reagują smiechem. Tak to już jest.

Zgadzam sie z tym ze Adam ma coś w sobie, potrafi byc ujmujący i pewnie może sie podobać. 

Patryk nie ma nic do zaoferowania, widać ze jest zakompleksiony i bardzo, bardzo roszczeniowy. Może przez to ze nie miał lekkiego życia, nie wiem, ale za bardzo nic sobą nie reprezentuje.

• Like 1
  • Thanks 1

A pamiętacie jak kiedyś chłopaki mieli spinę z Karoliną Korwin Piotrowską? Karolina na swoim fb poświęciła im nawet długi wpis. Było coś o Patryku (że kiedyś ostro balował, był alkoholikiem i narkomanem, ogólnie otarł się o dno) i o Adamie, że próbowal wbić się w kręgi celebrytów dzięki Patrykowi i że z niego też taki świętoszek nie jest, bo ma swoje z uszami.

Serio? 

🤔 

2 minuty temu, Cuda wianki napisał:

A pamiętacie jak kiedyś chłopaki mieli spinę z Karoliną Korwin Piotrowską? Karolina na swoim fb poświęciła im nawet długi wpis. Było coś o Patryku (że kiedyś ostro balował, był alkoholikiem i narkomanem, ogólnie otarł się o dno) i o Adamie, że próbowal wbić się w kręgi celebrytów dzięki Patrykowi i że z niego też taki świętoszek nie jest, bo ma swoje z uszami.

Serio? 

🤔 

serio? az tak się szołbiznesem nie interesuję i nic na ten temat nie wiem, az sobie poszukam.

Juz pisałam, oni gadaja w koło jak to im  ''fejm'' nie robi a tak naprawdę widac ze ich to łechce i bardzo ale to bardzo by chcieli wejść w kręgi celebrytów, chcieliby rowniez byc opiniotworczym medium, tak by własnie szołbiz musiał sie z nimi liczyc 😂 Przeciez to widac,  oni maja  200 tysiecy i zaczynają tracic kotakt z bazą a co gdyby mieli milion? Mielibyśmy parę krajowych Jeffreyuff Starruf którzy ''maja taśmy na kazdego'' i nikt im nie fiknie.

• Like 1
  • Thanks 1

A ja lubie ich sarkastyczne poczucie humoru I gry slow

Kiedys milion lat temu Wojewodzki byl rownie smieszny, ale to bylo milion lat temu 

1 godzinę temu, dragonblood napisał:

Juz pisałam, oni gadaja w koło jak to im  ''fejm'' nie robi a tak naprawdę widac ze ich to łechce i bardzo ale to bardzo by chcieli wejść w kręgi celebrytów, 

Pamiętam jak dostali zaproszenie na ramówkę POLSATU. Jezu, byli podjarani jak małe dzieci na widok tych wszystkich celebów, którzy też tam byli. 😂

Oczywiście obydwaj wystrojeni jak klauny: cekiny i jaskrawe dodatki - pewnie liczyli, że ktoś znaczący ich zauważy 🤭

1 godzinę temu, Cuda wianki napisał:

Pamiętam jak dostali zaproszenie na ramówkę POLSATU. Jezu, byli podjarani jak małe dzieci na widok tych wszystkich celebów, którzy też tam byli. 😂

Oczywiście obydwaj wystrojeni jak klauny: cekiny i jaskrawe dodatki - pewnie liczyli, że ktoś znaczący ich zauważy 🤭

Może mysleli że dostaną własny program plotkarski w tv lub talk-show. 
kiedyś był taki program plotkarski „Na jezykach” z Szulim jako prowadzącą- i przysporzyło jej to sporo nieprzyjaciół wsród celebrytów (czego efektem była np bójka z Dodą)

41 minut temu, Dark Evil napisał:

Może mysleli że dostaną własny program plotkarski w tv lub talk-show. 
kiedyś był taki program plotkarski „Na jezykach” z Szulim jako prowadzącą- i przysporzyło jej to sporo nieprzyjaciół wsród celebrytów (czego efektem była np bójka z Dodą)

Na jezykach, a po zaginieciu meza nawet pudel wylaczyl opcje komentarzy.

1 minutę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Na jezykach, a po zaginieciu meza nawet pudel wylaczyl opcje komentarzy.

Dokładnie. Na wszystkich plotkarskich stronach, portalach typu Onet czy nawet na Kafe była ostra cenzura

4 godziny temu, Cuda wianki napisał:

Serio? 

🤔 

Ale to chyba nie jest żadna tajemnica? Sam o tym często mówi, są nawet wywiady w których ze szczegółami opowiada o uzależnieniu. Swego czasu był znany "na mieście", ale już od dawna nie bierze czynnego udziału w nocnym życiu. Za KKP nigdy nie przepadałam, bo co innego mówi a co innego robi.

Ale powiem wam, ze zirytowali mnie ostatnio. W Polsce nadal dziennie jest bardzo duzo zachorowan, oni spedzili ostatnie 4 miesiace je3iac po kazdym, kto odwazyl sie wyjsc z domu lub gdzies pojechac. Zrobili o tym mnostwo filmow, mega nagonke itd. Ale sami pojechali do Barcelony w srodku pandemii, i teraz ledwie wrocili z Katalonii (duze ognisko wirusa), a juz jada do Amsterdamu. Chyba zapomnieli, ze tez sa influencerami, i tez powinni dawac przyklad jesli chodzi o korone. 

• Like 3
  • Thanks 4

Napisano (edytowany)

🤣

Edytowano przez Dark Evil
  • Like 1

37 minut temu, bezcukru napisał:

Ale powiem wam, ze zirytowali mnie ostatnio. W Polsce nadal dziennie jest bardzo duzo zachorowan, oni spedzili ostatnie 4 miesiace je3iac po kazdym, kto odwazyl sie wyjsc z domu lub gdzies pojechac. Zrobili o tym mnostwo filmow, mega nagonke itd. Ale sami pojechali do Barcelony w srodku pandemii, i teraz ledwie wrocili z Katalonii (duze ognisko wirusa), a juz jada do Amsterdamu. Chyba zapomnieli, ze tez sa influencerami, i tez powinni dawac przyklad jesli chodzi o korone. 

Standard jutubersko-blogerski. 
Na wszystkich wokół pokrzykują „zostań w domu” a sami na wczasy jadą

• Thanks 1

To Grabari wyjechał nie na wakacje? No to faktycznie odważnie. Tyle, że nie wiemy jak Grabari stoi z językami obcymi, natomiast wiemy jedno:  chłopaki słabo. Moim zdaniem gdyby im naprawdę zależało, to by mówili płynnie. Ja miałam ten język jako dodatkowy na studiach, po 3 latach zdałam C1, więc ja nie wiem co oni robią, trąbią o nauce od ponad roku, a żarcia w restauracji nie potrafią zamówić. 

1 godzinę temu, Gnida napisał:

To Grabari wyjechał nie na wakacje? No to faktycznie odważnie. Tyle, że nie wiemy jak Grabari stoi z językami obcymi, natomiast wiemy jedno:  chłopaki słabo. Moim zdaniem gdyby im naprawdę zależało, to by mówili płynnie. Ja miałam ten język jako dodatkowy na studiach, po 3 latach zdałam C1, więc ja nie wiem co oni robią, trąbią o nauce od ponad roku, a żarcia w restauracji nie potrafią zamówić. 

Grabari po pierwsze mówi biegle po angielsku. Z tego co mówił, wynajęli mieszkanie na rok, a co będzie później to zobaczą. 

Ja mu akurat kibicuję. Przynajmniej coś robi, żeby poprawić swoją sytuację, a nie siedzi na dupsku i narzeka jak vogule 😉

15 godzin temu, Gnida napisał:

Tez mnie dziwi ich poziom, ja zaczelam kilka tygodni temu sie uczyc od totalnych podstaw (sama, przez internet), i juz jestem w stanie opowiedziec troche o sobie, zamowic zarcie w restauracji, zapytac o droge itd. Oni opowiadaja o tym hiszpanskim od stu lat, a postepow nie widze. 

Czy oni naprawdę w najnowszym podcascie narzekają, że ludzie w Holandii są mili? 😂

Przecież oni się za granicę nie wyprowadzą, bo im fejm spadnie do zera. A tak to przynajmniej w Polsce fanki w sklepach rozpoznają. 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Korkowa pieczara napisał:

Przecież oni się za granicę nie wyprowadzą, bo im fejm spadnie do zera. A tak to przynajmniej w Polsce fanki w sklepach rozpoznają. 

Przecież dzięki temu że mieszkają w Polsce mogą narzekać do woli😂😂😂Miło że nie zwalili tego że brali gaz i SOL miał uwagi na to że to przez ich orientację. Chociaż trzeba przyznać że jest to trochę ignorancja przepisow. znam osoby które mają zgodę na broń i za każdym razem przed wylotem piorą plecak i sprawdzają czy nie ma tam nie daj Boże czegokolwiek żeby zwróciło uwagę żeby właśnie robić sobie problemowych

Edytowano przez Alealeale

Dnia 31.07.2020 o 09:48, Elizabeth332 napisał:

Czy oni naprawdę w najnowszym podcascie narzekają, że ludzie w Holandii są mili? 😂

Czy naprawdę są ludzie, którzy biora to na serio? To jest skit, satyra, połowa rzeczy, ktore oni mówią to żarty i skity. Jak idziesz na stand-up to też wierzysz we wszystko co komik ci powie? 😂:classic_wink:

• Like 2

1 minutę temu, Etażerka napisał:

Czy naprawdę są ludzie, którzy biora to na serio? To jest skit, satyra, połowa rzeczy, ktore oni mówią to żarty i skity. Jak idziesz na stand-up to też wierzysz we wszystko co komik ci powie? 😂:classic_wink:

Akurat ich malkontenctwo we vlogach widać wyraźnie. (Akurat o miłych ludziach nie widziałam)w prasowce  fakt dać ironię, we blogach słabo. 

Ale jajca, "jestem" teraz na domówce VP i ktoś na czacie wypisywał, że "pijarowcy VP zgłszają wątki na kafeterii" i teraz tak: kto jest tak walnięty, że to wypisuje? Kto ma takie pomysły? Dodam dla zainteresowanych, że oni nie czytają kafe i mają w d*pie tak samo jak komentarze od ludzi, którzy ich nie wspierają. Gadali o tym na live'ach. Tylko czekać aż ktoś zgłosi wątek. Najazd vogulemaniaków 3...2...1

• Haha 1

3 minuty temu, Gnida napisał:

Ale jajca, "jestem" teraz na domówce VP i ktoś na czacie wypisywał, że "pijarowcy VP zgłszają wątki na kafeterii" i teraz tak: kto jest tak walnięty, że to wypisuje? Kto ma takie pomysły? Dodam dla zainteresowanych, że oni nie czytają kafe i mają w d*pie tak samo jak komentarze od ludzi, którzy ich nie wspierają. Gadali o tym na live'ach. Tylko czekać aż ktoś zgłosi wątek. Najazd vogulemaniaków 3...2...1

Pewnie jakieś dzieciaki, które nie mogą znieść, kiedy ktoś powie coś nieprzyjemnego o ich idolach. Nastolatki łatwo zmanipulować. 

• Like 1

34 minuty temu, Gnida napisał:

Yhm, oni nie czytają takich forów jak kafe. Jaaaasne 🤣

• Like 1

2 godziny temu, Dark Evil napisał:

Yhm, oni nie czytają takich forów jak kafe. Jaaaasne 🤣

Też myślę, że czytają. Przecież to jest ich życie. Ploty, gazetki, brukowce, fora... Wszędzie szukają dram. A już o sobie, to w ogóle 😂

• Haha 1

19 minut temu, Cuda wianki napisał:

Też myślę, że czytają. Przecież to jest ich życie. Ploty, gazetki, brukowce, fora... Wszędzie szukają dram. A już o sobie, to w ogóle 😂

Chyba chcialas powiedziec to juz vogule 🤣🤣🔆

• Like 1

Dnia 1.08.2020 o 23:32, Cuda wianki napisał:

Kurczaczki, ja tak sobie myślę, że na ich miejscu chyba też bym czytała... Tak z głupiej ciekawości. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się