Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alealeale

Witamy kolejnego dnia w piekle...

Polecane posty

Jasne ze czytaja, ale chyba nie maja czego zglaszac. Nikt jak narazie nie pisze tu zadnych hejtow, po prostu wyrazamy tu swoje zdanie o nich, bo wiemy ze za wyrazenie go pod ich filmami bylby ban. Ja na przyklad ich lubie i ogladam, ale nie jestem w nich zapatrzona jak w obrazek, widze sporo rzeczy ktore mi nie pasuje, ale wiem ze oni sa juz tak wysoko wystrzeleni, ze za kazda opinie ktora im sie nie podoba dawaliby bana. 

10 godzin temu, bezcukru napisał:

Jasne ze czytaja, ale chyba nie maja czego zglaszac. Nikt jak narazie nie pisze tu zadnych hejtow, po prostu wyrazamy tu swoje zdanie o nich, bo wiemy ze za wyrazenie go pod ich filmami bylby ban. Ja na przyklad ich lubie i ogladam, ale nie jestem w nich zapatrzona jak w obrazek, widze sporo rzeczy ktore mi nie pasuje, ale wiem ze oni sa juz tak wysoko wystrzeleni, ze za kazda opinie ktora im sie nie podoba dawaliby bana. 

Dokładnie 😊

Dnia 30.07.2020 o 10:37, Cuda wianki napisał:

Skoro w Polsce takie piekło, to czemu nie zrobili tak jak ich kumpel Grabari? Piotrek spakował siebie, chłopa, wynajął mieszkanie w Barcelonie i po prostu wyjechał. Bez narzekania, bez płakania jak to w Polsce do doopy. 

Bo zarabiają w zlotowkach, maja przyjemna prace, tam by poziom życia spadł albo by musieli poszukać innego žródła dochodu. Na zagranicznym yt ciężko by im się było wybić 

Napisano (edytowany)
20 minut temu, lusia805 napisał:

Bo zarabiają w zlotowkach, maja przyjemna prace, tam by poziom życia spadł albo by musieli poszukać innego žródła dochodu. Na zagranicznym yt ciężko by im się było wybić 

To by nadawali dla Polaków na yt jak Gooosia, AIA czy Kretka

Edytowano przez Dark Evil
  • Like 1

A ja akurat jestem w stanie uwierzyć, że nie czytają, przynajmniej Patryk. Na jego miejscu też bym nie czytała.  A tak, czytając komentarze tylko tych, którzy płacą za te ich pakiety, ma pewność, że nie przeczyta o sobie czegoś przykrego. W sumie ...yzmem by było dokładać się do ich podróży i jednocześnie bluzgać. 

A na dramę z Gosią A. czekam, ciekawe co powiedzą. 

2 godziny temu, Cuda wianki napisał:

Hmm podpadli Gosi Andrzejewicz 🤔

Lol, skąd oni ją odgrzebali? Czy ktoś w ogóle pamięta Gosię i jej hity?

Cała ta drama z Gosią Andrzejewicz jest śmieszna i żenująca dla obydwu stron. Ale z jednym muszę się zgodzić - chłopaki z vogule Poland niby nie napisali żadnego hejtu ale ich wpis spowodował, że na profil Andrzejewicz przyszło parę śmieszków i swoje "mądrości" zaczęli wylewać przy okazji zaciekłe broniąc chłopaków. Sami nakręcają dramę a później się tłumaczą, że nie mogą odpowiadać za to co inni ludzie piszą w internecie 🤦

• Like 3

O co chodzi w dramie z Gosia? Nie wiedze zeby oni sie wypowiadali na ten temat i nie wiem o jakie zdjecie chodzi. Chyba przegapilam

3 godziny temu, bezcukru napisał:

O co chodzi w dramie z Gosia? Nie wiedze zeby oni sie wypowiadali na ten temat i nie wiem o jakie zdjecie chodzi. Chyba przegapilam

Ogólnie ponoć w jakimś nagraniu śmiali się z okropnie przerobionego zdjęcia Gosi, a ona to zinterpretowała jako śmianie się z jej wyglądu, a nie pracy grafika. Potem wygłosiła elaborat na fb, że chłopaki to hipokryci, bo niby walka o tolerancję, a potem podśmie...ki z Gosi. Na co oni odpisali, że śmiali się z obróbki fotki, a nie z niej samej jako osoby. Wytknęli jeszcze, że Gosia ponoć gra w klubach LGBT, a oskarża ich o takie rzeczy. Tyle wiem po przeczytaniu raptem postu Gosi i ich odpowiedzi pod nim. Widziałam też, że naleciało się tam obrońców każdej ze stron i były jatki w komentarzach pod fotką. 

Ta Gosia A. To ma wszystkie zdjęcia masakrycznie poprzerabiane w photoshopie- na instagramie

A Patryk ma niebieskie włosy 🤷 i nie jest to przy...ka do Patryka tylko do fryzjera 😁. To moim zdaniem ten sam poziom

No kurde, na insta nieprzerobione foty maja chyba tylko zwierzeta i ludzie jak ja, ktorzy nie umieja w filtry xd Tak ze ich doczepianie sie bez sensu, no ale coz.

W ogole, bede cha,mska pewnie teraz, ale Patryk tez zwodzi widzow i followersow na insta. Ja na przyklad zawsze myslalam ze on jest chudziutki, i zawsze mnie irytuje jak gada o jedzeniu, bo nie widac po nim zeby az tyle jadl. Do czasu az zapostowal na insta fote z Amsterdamu. Zdziwilam sie, okazalo sie ze jednak po nim widac to uwielbienie do "jedzonka". 

Moim zdaniem na wiekszosci zdjec celowo oni tak pozuja, ze P jest z tylu, schowany, zeby nie bylo widac ze jest wiekszy. To tez jest forma zwodzenia ludzi. Nie mowie ze jest w tym cos zlego lub dobrego, ale to jest podobny koncept jak dawanie filtrow na wszystko 

46 minut temu, bezcukru napisał:

W ogole, bede cha,mska pewnie teraz, ale Patryk tez zwodzi widzow i followersow na insta. Ja na przyklad zawsze myslalam ze on jest chudziutki, i zawsze mnie irytuje jak gada o jedzeniu, bo nie widac po nim zeby az tyle jadl. Do czasu az zapostowal na insta fote z Amsterdamu. Zdziwilam sie, okazalo sie ze jednak po nim widac to uwielbienie do "jedzonka". 

Widać po nim przecież że lubi zjeśc 😜 nawet po samych filmach na yt gdzie siedzi za stołem przeważnie. Zdziwiłam się jak na jakieś jutubowej przebitce z filmy w stylu „jak sie poznaliśmy” był on chudy i przebrany za punka z wąsami 

2 godziny temu, Dark Evil napisał:

Ta Gosia A. To ma wszystkie zdjęcia masakrycznie poprzerabiane w photoshopie- na instagramie

No popatrz, to zupełnie podobnie jak większość użtkowników insta 🙂 ale tylko do Gosi się doczepili.

Przed chwilą, bella napisał:

No popatrz, to zupełnie podobnie jak większość użtkowników insta 🙂 ale tylko do Gosi się doczepili.

Ale ona ma w wyjątkowo beznadziejny i amatorski sposób.
wiele influencerek ma 1000000 razy lepiej przerobione zdjęcia

2 godziny temu, Gnida napisał:

Potem wygłosiła elaborat na fb, że chłopaki to hipokryci, bo niby walka o tolerancję, a potem podśmie...ki z Gosi.

W pewnym sensie miała rację. Wybrali sobie bardzo ciekawe zajęcie jak na osoby, które krzyczą wszem i wobec o tolerancji a same potrafią zrobić okrutną nagonké na jakiegoś celebrytę a potem tłumaczą się, że nietolerancja osób lgbt tp bardzo poważny temat a reszta to tylko takie niewinne żarciki.

Nie ku.r.f.a, podłość to podłość. Naganiane kilkuset/kilku tys. osób aby cisnęły z jakiegoś celebryty, który w sumie nic złego nie zrobił tylko wstawił jakąś tam durną fotkę to taka sama podlość jak skrajni prawicowcy nawołujący do ciśnięcia z lgbt. 

• Like 3

26 minut temu, bella napisał:

W pewnym sensie miała rację. Wybrali sobie bardzo ciekawe zajęcie jak na osoby, które krzyczą wszem i wobec o tolerancji a same potrafią zrobić okrutną nagonké na jakiegoś celebrytę a potem tłumaczą się, że nietolerancja osób lgbt tp bardzo poważny temat a reszta to tylko takie niewinne żarciki.

Nie ku.r.f.a, podłość to podłość. Naganiane kilkuset/kilku tys. osób aby cisnęły z jakiegoś celebryty, który w sumie nic złego nie zrobił tylko wstawił jakąś tam durną fotkę to taka sama podlość jak skrajni prawicowcy nawołujący do ciśnięcia z lgbt. 

Nie znasz się oni wiedzą NAJLEPIEJ 🥱

• Haha 1

Napisano (edytowany)
20 godzin temu, Dark Evil napisał:

Ja pamiętam to słynne zdjecie w ogrodniczkach😂oj czuje sie staro

Edytowano przez lusia805
  • Haha 1

Poza tym tak na serio, mam wrażenie ze oni sa bardzo przewrażliwieni na swoim punkcie, az egocentryczni. Brsk im dystansu do siebie, wszędzie widzą ataki, mysla ze każdy na nich patrzy itp. Każdy zart w swoją stronę odbierają jako atak, ale sami już smieją się z rożnych osob i zdarzeń i każą wyluzować

13 minut temu, lusia805 napisał:

Każdy zart w swoją stronę odbierają jako atak, ale sami już smieją się z rożnych osob i zdarzeń i każą wyluzować

True! Jadą po kimś a potem "trochę dystansu". I zawsze, ale to zawsze gdy stanie się w czyjejś obronie  ujawniając ich hipokryzję i wybiórczą tolerancję, ich "pieski" wyjeżdżają z koronnym argumentem JAK ŚMIESZ PORÓWNYWAĆ NIETOLERANCJĘ LGBT DO CZEGOSTAM. 

Ja się u nich nie wypowiadam ale podczytuję i widziałam już wiele bardzo zrównoważonych komentarzy zmieszanych tam z błotem.

No i jak nasi naczelni lgbt-owcy protestowali  w Wawie? Pewnie w domciu, przy komputerze siedzieli i dopingowali

Ale czego ja się spodziewam po elektoracie z Vogule :D Pamiętam tam dyskusję na temat kobiet w krajach islamskich. I oczywiście była masa komentarzy, że one są szczęśliwe, że to ich wybór, że mają do tego prawo. Jedna dziewczyna nawet się tam wściekała, że ona przez internet pisała z jakąś muzułmanką i ta jej powiedziała, że jest szczęśliwa i sama wybrała sobie życie na dyktaturze męża, więc o co tym ludziom chodzi! Oczywiście takie komentarze płynęły od aktywistów lgbt, feministek, itp... Tutaj czarna parasolka, protest kobiet, jej ciało jej sprawa, a z drugiej strony zaślepienie poprawnością polityczną, że muzułmanki na pewno z własnej woli wybrały sobie życie w burce, bez żadnych praw, w lęku, że mąż może zabić czy kwasem oblać. I nie wolno tego skrytykować, bo się dyskryminuje islam, a katolicy też "pijooo i bijooo żony"! Więc podejrzewam, że gdyby uchodźcy ganiali ich z maczetami po marszach, to by uważali, że muzułmanie mają do tego prawo.

• Thanks 2

No i ich pamiętne wyjście do Sagrada Família. Jestem ciekawa czy mieliby odwagę ubrać się tak samo do meczetu i zachowywać w ten sam prześmiewczy sposób. Mieliby gacie pełne strachu już na lotnisku w jakimś muzułmańskim kraju. I żadna odważna lewacka posłanka nie rzuciłaby się im na pomoc.

• Like 1
  • Thanks 2

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

No i jak nasi naczelni lgbt-owcy protestowali  w Wawie? Pewnie w domciu, przy komputerze siedzieli i dopingowali

Byli po Pałacem.

8 godzin temu, pimponia napisał:

No i ich pamiętne wyjście do Sagrada Família. Jestem ciekawa czy mieliby odwagę ubrać się tak samo do meczetu i zachowywać w ten sam prześmiewczy sposób. Mieliby gacie pełne strachu już na lotnisku w jakimś muzułmańskim kraju. I żadna odważna lewacka posłanka nie rzuciłaby się im na pomoc.

Widzisz ich na wycieczce w kraju muzułmańskim? W życiu 😂

• Haha 1

1 godzinę temu, Alealeale napisał:

Ale wiesz, powiedzą ze to taka kultura i religia i to trzeba szanować. Co innego Polska i katolicyzm, to juz ciemnogród i agresja. 

• Like 3
  • Thanks 2

1 godzinę temu, Alealeale napisał:

No a taki był płacz, że Trzaskowski przegrał, że uchodźców nie będzie, a już pewnie mieli przygotowane transparenty "witamy uchodźców". Mogli by troszkę pomyśleć, bo ja np. oczami wyobraźni widzę jak te dwa kolorowe ptaszki uciekają przerażone ulicami Warszawy, bo goni ich zgraja uchodźców, a policja nie może pomóc, bo według lewackiego środowiska to rasizm i dyskryminacja wobec uchodźców. Trzeba mieć nie równo pod sufitem, żeby kręcić bata na siebie samego.

• Like 3

3 godziny temu, Alealeale napisał:

oni kraje arabskie znają pewnie tylko z reklam kurortów.  No bo są wioski turystyczne, gdzie 99% to nie-tubylcy. I jest cała reszta kraju. Tak samo jak z ich wycieczkami do Barcelony itd. - są w samych dużych miastach, a niechaj pojadą na prowincję... No nie pojadą, bo taki sam "ciemnogród" jak w znienawidzonej Polsce xD

• Like 2
  • Haha 1

3 godziny temu, Alealeale napisał:

Uciekali by przed muslimami z maczetami ile sił w nogach i krzyczeli „Ratunku! Policja!”. 

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się