Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Uległy 48

Abdl uleglosc fetysz

Polecane posty

Witam. Mam 48 lat. Jestem żonaty. Poznam Panią Parę Pana którzy chcieliby poczuć władze nad uleglym. Lubię pieluszki jak i inne fetysze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, doskonaleś się Panie wstrzelił z tematem. Podobno to forum o kupie i kilka osob chyba chodzi ostatnio z pełnymi pieluchami. Czuj się jak u siebie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, witek napisał:

Ha, doskonaleś się Panie wstrzelił z tematem. Podobno to forum o kupie i kilka osob chyba chodzi ostatnio z pełnymi pieluchami. Czuj się jak u siebie. 

Z tego co mi wiadomo to nie forum o kupie. Ale oczywiście jest to też związane z pieluszkami. To wszyscy zależy od układu co ma występować i w jakiej opcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Uległy 48 napisał:

Z tego co mi wiadomo to nie forum o kupie. Ale oczywiście jest to też związane z pieluszkami. To wszyscy zależy od układu co ma występować i w jakiej opcji. 

ciekawy temat ...

https://2.bp.blogspot.com/-gkyrgBjOla4/WauXymgtNKI/AAAAAAAAAO4/jdzkzXkOOrsjKNrs6nonVqVL94HD43oSQCLcBGAs/s1600/tumblr_ojujifMqhu1vdhhmqo1_1280.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna sposoby na to ażeby było niekontrolowane moczenie. Może jakiejś tabletki bez recepty lub z recepta. Może jakuejs mikstury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Uległy 48 napisał:

Czy ktoś zna sposoby na to ażeby było niekontrolowane moczenie. Może jakiejś tabletki bez recepty lub z recepta. Może jakuejs mikstury

hm... to dopiero ...chyba nie ma. Musisz się zlać w pieluchę świadomie bo nie wyobrażam sobie jak można tak zrobić. Nawet dorosły pies nie zleje ci się mimowolnie a kot raz nauczony będzie lał do kuwety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

hm... to dopiero ...chyba nie ma. Musisz się zlać w pieluchę świadomie bo nie wyobrażam sobie jak można tak zrobić. Nawet dorosły pies nie zleje ci się mimowolnie a kot raz nauczony będzie lał do kuwety.

Nie masz racji. Wiem że są tabletki na to ażeby pomóc w tym. Tak samo jak mascie i kremy które w jakiś sposób wplywaja zwiotczenie pęcherza. Czy wogole kiedykolwiek miałeś pieluchę czy tylko tak piszesz głupoty pod każdym postem w różnych watkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Uległy 48 napisał:

Nie masz racji. Wiem że są tabletki na to ażeby pomóc w tym. Tak samo jak mascie i kremy które w jakiś sposób wplywaja zwiotczenie pęcherza. Czy wogole kiedykolwiek miałeś pieluchę czy tylko tak piszesz głupoty pod każdym postem w różnych watkach

miałem do pierwszego roku życia

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Inne fetysze, czyli? W jaki sposób łączysz uległość z byciem abdl? 

Mdlb

Lub też ddlb

Lewatywa. Cewnikowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotr 12345 napisał:

Rozumiem. 

Tutaj nikogo takiego raczej nie znajdziesz. 

Hmmm jeśli nie to trudno. Ale jestem optymistą więc nie będzie tak źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czy niezaspokojone uczucia macierzyńskie (tacierzyńskie?) u faceta to też fetysz?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2020 o 19:18, Uległy 48 napisał:

Mdlb

Lub też ddlb

Lewatywa. Cewnikowanie 

Może chcesz zmierzyć się z Ballbustingiem i CBT.😈😈😈  Lewatywy i zmieniania pieluszek nie wykonuje ale mogę Cię zacewnikować lub powkładać patyczki kosmetyczne lub specjalne pałeczki w cewkę.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PoczątkującaDomina napisał:

Może chcesz zmierzyć się z Ballbustingiem i CBT.😈😈😈  Lewatywy i zmieniania pieluszek nie wykonuje ale mogę Cię zacewnikować lub powkładać patyczki kosmetyczne lub specjalne pałeczki w cewkę.😀

Nie wchodzi w grę. Jeszcze nie chce stracić siusiaczka. Ale dziękuję za propozycje. Ogólnie nie lubię dużego bólu a podejrzewam że przy takich praktykach można poczuć ostry ból 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PoczątkującaDomina napisał:

Może chcesz zmierzyć się z Ballbustingiem i CBT.😈😈😈  Lewatywy i zmieniania pieluszek nie wykonuje ale mogę Cię zacewnikować lub powkładać patyczki kosmetyczne lub specjalne pałeczki w cewkę.😀

Kupkę też robisz na faceta.? Czytałem, że dominy mają scat w ofercie.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ddt60 napisał:

Kupkę też robisz na faceta.? Czytałem, że dominy mają scat w ofercie.

Jeszcze nikt o to nie prosił więc nie robiłam. A chcesz spróbować możemy pomyśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PoczątkującaDomina napisał:

Jeszcze nikt o to nie prosił więc nie robiłam. A chcesz spróbować możemy pomyśleć. 

Jeśli Pani by pozwoliła zamiast w pieluchę sam bym oddal kupke na cialo tego ddt60 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Uległy 48 napisał:

Jeśli Pani by pozwoliła zamiast w pieluchę sam bym oddal kupke na cialo tego ddt60 

Ja nie jestem uległy więc nie ma opcji natomiast skoro jesteś uległy powinieneś się zgodzić aby Pani obdarowała Cię w ten sposób . 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PoczątkującaDomina napisał:

Jeszcze nikt o to nie prosił więc nie robiłam. A chcesz spróbować możemy pomyśleć. 

Nie ma takiej opcji, pytam tylko z ciekawości.  A swoją drogą dlaczego nie robisz lewatywy? Brzydzisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ddt60 napisał:

Nie ma takiej opcji, pytam tylko z ciekawości.  A swoją drogą dlaczego nie robisz lewatywy? Brzydzisz się?

Jeśli chodzi o scat to nie spotkałam się aby ktoś o to prosił. A jeśli chodzi o  lewatywe to zgadłeś raz że mnie to brzydzi dwa nie podnieca mnie widok faceta którego czyści jak kota po rosole.😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PoczątkującaDomina napisał:

Jeśli chodzi o scat to nie spotkałam się aby ktoś o to prosił. A jeśli chodzi o  lewatywe to zgadłeś raz że mnie to brzydzi dwa nie podnieca mnie widok faceta którego czyści jak kota po rosole.😈

Generalnie nie chodzi o lewatywę ale masaż prostaty to nieziemskie przeżycie i na prostate miliking mogłabyś nieźle zarobić w swoim gabinecie bsdm. Niestety często przed takim masażem trzeba zrobić lewatywę, chociaż ja akurat sobie przed masażem nie robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ddt60 napisał:

Generalnie nie chodzi o lewatywę ale masaż prostaty to nieziemskie przeżycie i na prostate miliking mogłabyś nieźle zarobić w swoim gabinecie bsdm. Niestety często przed takim masażem trzeba zrobić lewatywę, chociaż ja akurat sobie przed masażem nie robię .

Może nie gabinet bo mały pokoik w wynajętym mieszkaniu. Nie robie tego tylko dla pieniędzy lecz dla swojej radości robie to co lubię😈😈 A że na tym mozna zarobić to tak przy okazji😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PoczątkującaDomina napisał:

Może nie gabinet bo mały pokoik w wynajętym mieszkaniu. Nie robie tego tylko dla pieniędzy lecz dla swojej radości robie to co lubię😈😈 A że na tym mozna zarobić to tak przy okazji😀

Cewnikując czy wkładając patyczki nie boisz się,  że uszkodzisz cewkę? Co jeszcze robisz z CBT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PoczątkującaDomina napisał:

Może nie gabinet bo mały pokoik w wynajętym mieszkaniu. Nie robie tego tylko dla pieniędzy lecz dla swojej radości robie to co lubię😈😈 A że na tym mozna zarobić to tak przy okazji😀

A można wiedzieć gdzie pani przyjmuje i ile wynosi honoraria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×