Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
markus .

ZAŁOŻYŁEM 2 POCZTY GMAIL ZE SWOIM NAZWISKIEM JAKBY MI KTOŚ ZAJĄŁ ALE NARAZIE NIE BĘDĘ KORZYSTAŁ Z JEEBANEGO GMAILA

Polecane posty

Ja sobie ostatnio założyłem gmail zeby posprawdzac jakie gierki są dostępne na google play market, ale każda jaką ściągne to pogram 5 minut i wyłączam bo mnie nie wciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zerwany napisał:

Ja sobie ostatnio założyłem gmail zeby posprawdzac jakie gierki są dostępne na google play market, ale każda jaką ściągne to pogram 5 minut i wyłączam bo mnie nie wciągają

nie trzeba zakładać gmaila żeby mieć konto na google play ja założyłem ze swoim meilem na int.pl bo gmail czyta wiadomości podobno 

Edytowano przez markus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo ciekawe nawet nie wiedzialem.

no cóż ale poki co to mam tego gmejla i jak mi się znudzi google play market to skasuje znowu...

A w ogóle to mam spoko smartfona i pełno modów powgrywane, i we wszystkie te gierki które są dostępne gram na ultra ustawieniach, i jakoś mnie ta grafika nie jara z tych gierek i te gry...

Więcej jest jakiegoś klikania okej zatwierdz odbierz nagrode zdobyles 3 gwiazdki niz samej gry i mnie to wkoorwia czy jakies dialogi ja jeebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zerwany napisał:

ooo ciekawe nawet nie wiedzialem.

no cóż ale poki co to mam tego gmejla i jak mi się znudzi google play market to skasuje znowu...

A w ogóle to mam spoko smartfona i pełno modów powgrywane, i we wszystkie te gierki które są dostępne gram na ultra ustawieniach, i jakoś mnie ta grafika nie jara z tych gierek i te gry...

Więcej jest jakiegoś klikania okej zatwierdz odbierz nagrode zdobyles 3 gwiazdki niz samej gry i mnie to wkoorwia czy jakies dialogi ja jeebie

a mnie wkurzają reklamy dlatego ja już nie gram w żadne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, markus . napisał:

a mnie wkurzają reklamy dlatego ja już nie gram w żadne gry

a mnie wkurza ze te wszystkie gierki są na to samo kopyto przejdz kawalek planszy zdobadz 3 gwiazdki i nagrode i wyposazenie a potem znowu kawalek planszy i tak ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zerwany napisał:

a mnie wkurza ze te wszystkie gierki są na to samo kopyto przejdz kawalek planszy zdobadz 3 gwiazdki i nagrode i wyposazenie a potem znowu kawalek planszy i tak ciagle

ja nie lubię takich gier,  lubie wyścigi albo sportowe na Multiplayer, ostatnio grałem w Dream League Soccer ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, markus . napisał:

ja nie lubię takich gier,  lubie wyścigi albo sportowe na Multiplayer, ostatnio grałem w Dream League Soccer ciągle

spoko jest??

obczaje sobie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zerwany napisał:

spoko jest??

obczaje sobie niebawem

polecam jak lubisz piłkę nożną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, markus . napisał:

polecam jak lubisz piłkę nożną

nie wiem czy lubie, lubilem kiedys grac w fifa 98 albo 2001, ale zobacze sobie bo tyle tych gier nasrane w tym supermarkecie play a ciezko cos wybrac i znalezc co wciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×