Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Katia86

Czy zdecydowałybyscie się na dziecko tylko po to by się ustawić w życiu?

Polecane posty

W życiu nie potraktowałabym dziecka jako słupa, który ma mnie  w życiu ustawić. To podłe i egoistyczne podejście.

Prowo. Temat wzięty z innego, tylko z perspektywy leniwej kuzynki.

Przysięgam że to nie jest żadna prowokacja.Po prostu szukam miejsca w życiu...

2 godziny temu, Katia86 napisał:

Przysięgam że to nie jest żadna prowokacja.Po prostu szukam miejsca w życiu...

To jeszcze nie znalazłaś? Przecież masz ciepłe miejsce u boku dobrze sytuowanego męża. Proponuję iść do pracy, zaraz ci się w mózgu rozjaśni czego tak naprawdę chcesz, a wyimaginowane stany lękowe zaraz zejdą.

• Thanks 1

Dziecko to sporo wyrzeczeń, nerwów, stresu. Warto być wewnętrznie pewnym tego, że się go chce. Nie można całe życie dziecka podrzucać opiekunce, dla prawidłowego rozwoju dziecka ważne jest wytworzenie więzi, miłość, bliskość. Rodziłam dzieci w wieku 32 i 34 lat, ale chciałam je mieć. Może i na Ciebie przyjdzie czas 🙂 Pamiętaj, że niekiedy ludzie starają się o dziecko latami, czasem "trafia" się od razu, jednak co do zasady to wyjątkowe sytuacje. Warto rozważyć, ile chciałabyś czekać- rok, dwa? A co w sytuacji, gdy byłyby problemy? Wszystko warto przeanalizować. Gdy ktoś się mnie pyta o dzieci, to wychwalam macierzyństwo, to wspaniałe, że dzieci nam bezgranicznie ufają, ale też dodaję, że nie rodzicielstwo bywa też trudne i nie wygląda tak, jak w reklamach.

Też uważam że najlepiej iiść do pracy. Jak kobieta ma za dużo czasu to zawsze jest z tego problem 🙂 my za dyżo myślimy więc warto zając mózg czymś pożytecznym żeby tyle nie filozofować;)

Dnia 28.07.2020 o 16:19, Bimba napisał:

Też znam kilka pań które myślały że wystarczy urodzić bogatemu dziecko i będzie wypas do końca życia.

Skończyły jako samotne matki z alimentami które ledwo wystarczają na jedzenie dla dziecka.

To widocznie ci faceci wcale nie byli bogaci 😉 Spójrz na Izabel - jak się ustawiła do końca życia. 

Akurat dzięki alimentom faktycznie można się ustawić, ale trzeba trafić na prawdziwego bogacza.

Napisano (edytowany)
56 minut temu, gosc_ napisał:

To widocznie ci faceci wcale nie byli bogaci 😉 Spójrz na Izabel - jak się ustawiła do końca życia. 

Akurat dzięki alimentom faktycznie można się ustawić, ale trzeba trafić na prawdziwego bogacza.

Za dużo filmów amerykańskich... Wyjątkiem są kobiety, które razem z mężem budowały majątek od lat 90 i razem zasiadały w spółkach. Ale ile takich zostało. Większość to takie trochę kury domowe i zostają dla nich śmieszne alimenty. Wygrywa ten, kto ma pieniędze na najlepszego adwokata i majątek notarialnie zapisany. Bogaci ludzie tym bardziej wiedzą jak nie płacić. Przykład Izabel słabo trafiony bo Marcinkiewicz w ogóle nie płaci alimentów i z tego co wiem to ogłosił upadłość XD. Czyli nic nie zobaczy... Albo grosze jak reszta. Zresztą rekordowe są kilka tys maks, 90% w granicach 1 tys zł.. To są pieniądze? Śmieszą mnie Polki, które podniecają się alimentami a nie mają ambicji zarabiać. Znam Panie które zarabiają dziesiątki tys zł miesięcznie w wolnych zawodach a nawet setki jeśli mają duże spółki. To jest ambicja i chęć "ustawienia sie" a nie 500+

Edytowano przez Moko123
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować