Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
hotkotka21

JAK SPRAWDZIĆ FACETA

Polecane posty

2 minuty temu, hotkotka21 napisał:

Czy jest uczciwy i nie zdradza?

Zrób mu psikusa i zaufaj mu. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hotkotka21 napisał:

Czy jest uczciwy i nie zdradza?

podstaw mu siostre lub koleżanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Zrób mu psikusa i zaufaj mu. 

na zaufanie trzeba zapracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Semboros napisał:

na zaufanie trzeba zapracować

Na brak zaufania chyba też? Czy to, jakby dostaje się w pakiecie? 

Edytowano przez bacillus von glick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bacillus von glick napisał:

Na brak zaufania chyba też? 

brak zaufania powinien być zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Semboros napisał:

na zaufanie trzeba zapracować

Zaufanie dajesz na starcie. Każdemu z osobna czysta karta. I wolna ręka. Nie można zbudować normalnego związku bez zaufania.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co? Samo wyjdzie,  chyba ze jest wybitnym aktorem ale nie ma takich wielu. Większość to gloopcy którzy wpadają jak w kompot muchy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popros atrakcyjna koleżankę żeby napisała do niego na FB, że jest zainteresowana nim... Albo zeby chociaz wyslala mu zaproszenie, moze sam do niej napisze. Tylko on nie może widzieć ze masz ja w znajomych wiec moze na chwile usuń ją ze znajomych. Jak długo jesteście razem? Czy dal Ci powody do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Electra napisał:

Zaufanie dajesz na starcie. Każdemu z osobna czysta karta. I wolna ręka. Nie można zbudować normalnego związku bez zaufania.

zaufanie na starcie to błąd, to jak chodzić bez majtek po mieście..... a chyba tak nie robisz, tylko majtki zdejmujesz przy kimś komu już ufasz bo na to zapracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, przystojny weterynarz napisał:

Teraz są chyba jacyś detektywi od zdrad, zafunduj sobie i jemu takie sledztwo 🙂 

jak ma aż takie obawy to po co to dalej ciągnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Semboros napisał:

zaufanie na starcie to błąd

Mam inne zdanie. Mało to mądre patrząc jak można nadziać się, ale słuszne. Bez zaufania nie zbudujesz nic, a z góry zakładać, że ktoś da ciała jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Malutka92 napisał:

Popros atrakcyjna koleżankę żeby napisała do niego na FB, że jest zainteresowana nim... Albo zeby chociaz wyslala mu zaproszenie, moze sam do niej napisze. Tylko on nie może widzieć ze masz ja w znajomych wiec moze na chwile usuń ją ze znajomych. Jak długo jesteście razem? Czy dal Ci powody do niepokoju?

Z perspektywy czasu i doświadczeń uważam że może się to okazać słaby pomysł. Kiedyś, kiedyś, jeszcze w czasach licealnych, a było to...o w mordę misia... niecałe 20 lat temu, spotykałem się z super dziewczyną, piękna buzia, duży biust. Zazdrościli mi jej wszyscy kumple. Gdzieś, skądś poszła fama, że nie do końca jest mi wierna, zaczęły się kłótnie między nami, a koledzy jeszcze podsycali. Ogólnie była mi wierna, jednak finalnie się rozstaliśmy. W sumie żalu nie było, w końcu tylko licealna miłostka. W ogóle prawie kontaktu nie mam już ze szkolnym towarzystwem. Niemniej po latach jeden kumpel co się ostał, raz przy kielichu wyznał mi i serdecznie przeprosił, że celowo wtedy podżegali mnie bo mi jej zwyczajnie zazdrościli, a on wciąż ma wyrzuty sumienia. Powiedziałem że jest git, że tyle lat minęło itp. jednak w głowie zostało, żeby uważać na takie podszeptywanie. Dlatego więc żadnych koleżanek bym nie mieszał, a samemu zrobił jakieś lewe konto na FB albo cuś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×