Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marta%

Noworodek a gorąco

Polecane posty

Jak ubieracie swoje noworodki w domu w ten upał? W mieszkaniu mam prawie 30 stopni boje się przegrzania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam córkę rok temu. 8 sierpnia 2019 roku. Kilka dni czy nawet tydzień po jej urodzinach przyszły takie upały że po prostu córka była w samym pampersie i odkrywaliśmy ja sama pieluszka. Było dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubierz w body z krótkim rękawem i przykryj dziecko pieluszka tetrową. Będziesz widzieć, kiedy dziecko się przegrzeje. Zazwyczaj pojawiają się potówki, takie krostki.

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz przegrzałam córkę jak była noworodkiem, urodziła się w czerwcu, kilka tygodni później nadeszły upały. Z potówkami walczyliśmy baardzo długo, nie polecam. Od tamtej pory nigdy już jej nie przegrzalismy. Ja zostawiłabym dziecko w pampersie, ewentualnie bodziaku i kontrolowałabym kark, czy nie jest za zimno albo za gorąco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dziewczyny piszą 

pampers, body z krótkim rękawem lub Rampers, do spania przykryj pieluszka tetrowa bądź muślinowa... ostatnio byłam u znajomej i ona przykryła dziecko do spania takim kocykiem grubszym- małej było za gorąco 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie pampers, pieluszka tetrowa do przykrycia i skarpetki na stópkach. Mały najszybciej wychładzał się przez stopy, więc nawet w upał zakładałam skarpetki i było ok, nigdy się nie przegrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można też co jakiś czas położyć malucha na dużym podkładzie bez pieluszki, żeby przewietrzyć pupę. Od bodziaka może być lepsza koszulka (przewiew wokół tułowia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×