Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin40

Pozycja rodeo/na byka

Polecane posty

1 minutę temu, Pieprz w doopie napisał:

A kobieta robi taki trening w pozycji na jeźdźca mówiąc, że ma HIV 😏

Dla niektórych wystarczy wizja ciąży 'kochanie zapomniałam tabletki'

• Haha 2

2 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

A kobieta robi taki trening w pozycji na jeźdźca mówiąc, że ma HIV 😏

Taka zemsta kobiety za tą koleżankę 😄 . Jesteście bezwzględne 😉 😄 

Łatwiej jej będzie wytrzymać kiedy przywiąże faceta wszystkim kończynami do łóżka 😄 

3 minuty temu, ONA83 napisał:

Dla niektórych wystarczy wizja ciąży 'kochanie zapomniałam tabletki'

Kiedy facet już dochodzi a ona jeszcze zaciska uda 😉 😄 

Okrutne jesteście 😉 😄 

• Like 1

23 minuty temu, Marcin40 napisał:

Kiedy facet już dochodzi a ona jeszcze zaciska uda 😉 😄 

Okrutne jesteście 😉 😄 

Pytanie,czy w takiej sytuacji faceci się jeszcze kontrolują?

18 minut temu, ONA83 napisał:

Pytanie,czy w takiej sytuacji faceci się jeszcze kontrolują?

Nie wiem jak inni...ale ja po przekroczeniu pewnej granicy...już nie 😆

Po prostu trzeba już skończyć i już 😆😆

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Marcin40 napisał:

Czyli, że nici z ujeżdżania byka. Poddajecie się bez walki w takiej sytuacji.

50 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

W moim przypadku na pewno nie 😄

Edytowano przez ONA83

3 godziny temu, Marcin40 napisał:

przy odpowiedniej dyscyplinie kontrolują się do końca. Ponieważ miałem i mam problemy z przedwczesnym wytryskiem to staram się trzymać kontrolę do końca ale niestety bywa tak, że tracę w przedbiegach

Napisano (edytowany)

Dddt mi tego nie musisz tłumaczyć. Jakoś nigdy nie byłam w sytuacji, że mój facet musiałby panicznie bać się ciąży. Przed ślubem to żartów się z tego nie robiło, a po nawet gdyby to przecież 'u mężatki nie ma wpadki'

Edytowano przez ONA83

22 minuty temu, ONA83 napisał:

Dddt mi tego nie musisz tłumaczyć. Jakoś nigdy nie byłam w sytuacji, że mój facet musiałby panicznie bać się ciąży. Przed ślubem to żartów się z tego nie robiło, a po nawet gdyby to przecież 'u mężatki nie ma wpadki'

dla mnie to w ogóle dziwne, że niektórzy faceci w dzieciach i macierzyństwie nie dostrzegają piękna ale także trend u kobiet aby z wygody odkładać macierzyństwo. O tyle może to być nieco uzasadnione, że dzisiaj wychowanie dziecka a w szczególności wykształcenie wymaga bardzo dużych środków i nakładów. Za moich młodych czasów tak nie było.  Niemniej odkładanie też nie jest sensowne bo niestety starsze matki często mimo wszystko nie mają cierpliwości aby dobrze wychować dzieci także w tym sensie, że gdy dziecko jest długo wyczekane (czasami dziecko się rodzi późno nie z winy matki) to matki już tak rozpieszczają dzieci, że potem nastolatek/ nastolatka wchodzi jej na głowę. Ale to oczywiście osobny temat

https://www.euronat.fr/wp-content/uploads/2014/08/Plage0320.jpg

5 minut temu, MAX napisał:

Oj są wpadki, tylko że nie z mężem 😁

Bywa i tak

Napisano (edytowany)

😄 w tle muzyczka z Benny hilla

Edytowano przez brokentiger87

1 godzinę temu, ONA83 napisał:

Czyli, że nici z ujeżdżania byka. Poddajecie się bez walki w takiej sytuacji.

Chodziło mi raczej o moment kiedy już trzeba strzelić...tuż przed ejakulacją. Tego chyba się nie da powstrzymać. Tzn słyszałem o jakiś metodach ściskania żołędzi w ostatnim momencie czy naciskaniu krocza, ale nigdy tego nie stosowałem. Wcześniej w trakcie seksu oczywiście się kontroluję,  choć może tego nie być widać na zewnątrz, bo ja osobiście mógłbym skończyć w każdej chwili. 

7 minut temu, Marcin40 napisał:

Chodziło mi raczej o moment kiedy już trzeba strzelić...tuż przed ejakulacją. Tego chyba się nie da powstrzymać. Tzn słyszałem o jakiś metodach ściskania żołędzi w ostatnim momencie czy naciskaniu krocza, ale nigdy tego nie stosowałem. Wcześniej w trakcie seksu oczywiście się kontroluję,  choć może tego nie być widać na zewnątrz, bo ja osobiście mógłbym skończyć w każdej chwili. 

Ok, ale co z tym rodeo? To jakaś Twoja fantazja?

ciekawą propozycją seksualną wydaje się również pozycja "na pirata". kochając się trzeba trysnąć jej na powiekę, a później kopnąć ją w piszczel. biegnąc za nami będzie utykać na nogę i trzymać się za oko, wyglądając jak pirat.

• Haha 1

Ok, ale co z tym rodeo? To jakaś Twoja fantazja?

A widziałaś co jest w linku, który podalem na początku? 😉😆

Nie. Nie mam takich fantazji. 😁😉 Nie zrobiłbym tego kobiecie nawet dla żartu. To nie w moim stylu.

3 minuty temu, Machu Picchu napisał:

ciekawą propozycją seksualną wydaje się również pozycja "na pirata". kochając się trzeba trysnąć jej na powiekę, a później kopnąć ją w piszczel. biegnąc za nami będzie utykać na nogę i trzymać się za oko, wyglądając jak pirat.

Machu! Prosze Cię! Nie biegnij tą drogą! 😆

18 minut temu, Marcin40 napisał:

to jest bardzo złożona sprawa i trzeba byłoby o tym napisać cały elaborat a to ryzykowne, skoro kasownik zaraz skasuje. W gruncie rzeczy zatrzymywanie wytrysku polega na wykorzystaniu takiej to właściwości będącej a często nieuświadomionej u wielu mężczyzn, że szczyt orgazmu pojawia się nie w trakcie wytrysku ale na jakieś 20-30 sekund przed wytryskiem. Jeśli mężczyzna odczuwając szczyt rozkoszy wykona jeszcze parę ruchów dojdzie do "punktu z którego nie ma odwrotu" - PONR= point of no return to nic już go nie powstrzyma przed wytryskiem. Ale gdy mężczyzna w chwili czucia zbliżającej się rozkoszy przestanie pobudzać członka i odpowiednio uruchomi mięśnie Kegla to w zależności jak tą grę mięśniową poprowadzi to przeżyje orgazm bez wytrysku albo orgazm z częściowym wytryskiem. Oczywiście zadacie pytanie po co to wszystko. Po to, że po takim prawdziwie suchym orgazmie (nie chodzi o wsteczny wytrysk do pęcherza to akurat nie jest dobry pomysł) nie spada podniecenie ani nie traci się erekcji. Jest to po prostu zgodnie z tym co pisze Mantak Chia pierwszy krok do wielokrotnych orgzamów minuta po minucie u mężczyzny. Oczywiści filozofia tantry i tao nastawiona  na pogląd, że mężczyzna powinien oszczędzać nasienie i unikać zbyt częstych wytrysków spowodowała, że techniki te najczęściej są spotykane w krajach Dalekiego Wschodu. U nas podobna choć nie identyczna technika to karezza.

https://kbimages1-a.akamaihd.net/28368f07-891b-4acb-8928-63a513bb96c5/353/569/90/False/the-karezza-method-1.jpg

4 minuty temu, Marcin40 napisał:

A widziałaś co jest w linku, który podalem na początku? 😉😆

Nie. Nie mam takich fantazji. 😁😉 Nie zrobiłbym tego kobiecie nawet dla żartu. To nie w moim stylu.

Jasne, tak tylko spytałam. Ludzie poprostu mają tu różne dziwne pomysły.

Hehehe........I akurat pomyślałaś ,że ja mógłbym taką mieć? 😉 😄 

No dobrze. Rozumiem. Rzeczywiście prowokuję czasem 😉 

• Like 1

6 minut temu, ONA83 napisał:

ja dziś mam ochotę na czułość ... zresztą tak mi się wydaje, że u mnie nawet najbardziej zakręcone, zboczone i kinky pomysły biorą się z takiej normalnej miłości i czułości.  Mam wrażenie, że gdy jest relacja miłości i czułości to nawet przekraczanie pewnych granic nigdy nie skończy się krzywdą któregoś z partnerów. Wtedy dopiero można eksperymentować bezpiecznie.

https://thumb-p0.xhcdn.com/a/kNScj5EAFJKFNJ0fZyYOWQ/000/061/381/800_1000.jpg

11 minut temu, Marcin40 napisał:

Hehehe........I akurat pomyślałaś ,że ja mógłbym taką mieć? 😉 😄 

No dobrze. Rozumiem. Rzeczywiście prowokuję czasem 😉 

Czyli się zgadzamy, że to nie fair. Nawet jak dla żartu to jakieś wątpliwości potem mogą się pojawić. I po co to komu.

13 minut temu, ONA83 napisał:

Czyli się zgadzamy, że to nie fair. Nawet jak dla żartu to jakieś wątpliwości potem mogą się pojawić. I po co to komu.

Dokladnie. 

Jednak tak jak napisalas wczesniej  ludzie lubią wymyślać dziwne pomysły dla uatrakcyjnienia(?) sobie życia. Także w seksie. I niektórych to kręci. Zobaczyć np jak zareaguje partner....

3 godziny temu, ddt60 napisał:

dla mnie to w ogóle dziwne, że niektórzy faceci w dzieciach i macierzyństwie nie dostrzegają piękna ale także trend u kobiet aby z wygody odkładać macierzyństwo. O tyle może to być nieco uzasadnione, że dzisiaj wychowanie dziecka a w szczególności wykształcenie wymaga bardzo dużych środków i nakładów. Za moich młodych czasów tak nie było.  Niemniej odkładanie też nie jest sensowne bo niestety starsze matki często mimo wszystko nie mają cierpliwości aby dobrze wychować dzieci także w tym sensie, że gdy dziecko jest długo wyczekane (czasami dziecko się rodzi późno nie z winy matki) to matki już tak rozpieszczają dzieci, że potem nastolatek/ nastolatka wchodzi jej na głowę. Ale to oczywiście osobny temat

Czasem człowiek potrzebuje czasu żeby dojrzeć do ojcostwa, ponieważ chce dać dziecku wszystko co najlepsze. Niczego w życiu nie da się jednak idealnie zaplanować  i często możemy już  tylko żałować utraconych szans.

• Like 2

Pozycja "Byka", jaką zaprezentował Marcin jest dla mnie szalenie wymagająca. I nie chodzi tu o libido, które w moim przypadku już nie rośnie, ale nie mam żony i tym samym pozycja ta zostanie dla mnie tajemnicą. Nic straconego, bo jak już wiem, jak to jest na "Byka", to potrzebne mi to jak kotu buty. 

Jedno jest pewne, autor nie docenia piszących tu kobiet. Myślał że będzie bulwersował, nawet się na to przygotował, pisząc, "Wiem....Kobiety tu mnie znienawidzą". Jak po lekturze można sobie przeczytać, że już są damskie odpowiedniki na tę pozycję. Nie ma tylko nazwy, ale sposób wręcz identyczny. Podejrzewam że to na "koziorożca", bo zaraz dostajesz rogi.

• Haha 1

Zostało więc do poznania aż dziesięć innych tajemniczych pozycji. W sumie to jedenaście. Byka, już znamy, kobiecy odpowiednik jest jeszcze nienazwany, ale sugerowałbym by było to coś rogatego . 

Tak, tak, wiem już idę zaczepiać innych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować