Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dollita

eteryczna prezesowa

Polecane posty

Wyprzedała ostatnio ciuchy na grupie swojej marki, jakoś dziwnie się na to patrzyło, oczywiście ma prawo, ale kiepsko jak właściciel firmy sprzedaje ubrania owej firmy, w których kiedyś chodził i tak je zachwalał 😉 Btw najnowsza kolekcja wg mnie jest chyba ich najbardziej kiepską do tej pory.

44 minuty temu, Dollita napisał:

Wyprzedała ostatnio ciuchy na grupie swojej marki, jakoś dziwnie się na to patrzyło, oczywiście ma prawo, ale kiepsko jak właściciel firmy sprzedaje ubrania owej firmy, w których kiedyś chodził i tak je zachwalał 😉 Btw najnowsza kolekcja wg mnie jest chyba ich najbardziej kiepską do tej pory.

Ładne ta czerwona, mi sie podoba, ale niektore modele sa krzywo uszyte tak wyglądają na fotach jakos 

A po ile wyprzedawala? 😁

Ja Wam muszę podziękować, że mi otworzyliście oczy. Kusiłam się na parę ...enek i chciałam zamawiać. Odkąd pamiętam, to byłam zachwycona niektórymi projektami, a teraz już prawie zdecydowana na zakup. Ale wystarczyło wejść w opinie i zdjęcia. Za takie wały z guzikami i poszarpanym materiałem w tej wygórowanej cenie, to ja podziękuję. W lumpeksie czasem zdarzy mi się znaleźć lepszą jakość za grosze. Widać desperację w wystawianiu sztucznych pozytywnych ocen na g o o g l e. Na rynku coraz więcej rodzimych projektantów, więc jest w czym wybierać.

Osobiście nie nacięłam się w AE na nic złej jakości, ale też wyprzedałam szybko wszystko co miałam i ostatnie co kupiłam to była kolekcja z 2018 roku. Widziałam co tam się wydarzyło z tymi pozaciąganymi materiałami i widziałam te opinie na google. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że bardzo mało w markę AE jest już wkładu Karoliny, teraz to jest czysty biznes prowadzony przez innych. Na początku te ciuchy były naprawdę dopracowane, dobrze skrojone i przede wszystkim było to bardziej retro w stylu nowoczesnym mimo wszystko. Mnie teraz zniechęca to, że te ubrania to już bardziej przebrania, ale może to też kwestia wieku. Mam 35 lat i nie wyobrażam sobie siebie w tych ...enkach po 40stce, figurze też te ubrania nie schlebiają a XS nie noszę. Co do ceny to ...enki sprzedawała za 250-280zł więc uważam, że spoko cena. Ale takie działania też mnie zniechęcają bo odbieram je na zasadzie: właścicielka sobie ponosi swoje ciuchy, potem je sprzeda i wcale ich latami nosić nie będę, a ja będę w to inwestowała grube pieniądze i ostatecznie zacznę wyglądac jak z vintage cyrku... 

• Like 1

Ostatnio ktoś zapytał, co jeśli dzieci będą chciały się ubierać inaczej albo mieć kolorowe zabawki. 

Odpisała, że skąd wie i dlaczego zakłada, że dzieci będą miały inny gust niż rodzice. 

No nie wiem...moze dlatego, że to wolni ludzie i mają prawo wyboru tego co im się podoba a nie plastelina, która można urabiac pod swoje zdjęcia na insta i wymyśloną estetykę życia? 

Kolejna perełka. 

Komentarz na insta: "Karolka, Ty zawsze masz piękne nakrycia głowy, gdzie znajdę piękny kapelusz z dużym rondem? " 

Przecież ona prawie w ogóle nie nosi kapeluszy. Co najwyżej jakiś beret miała na głowie, raz słomkowy kapelusz i raz jakiś toczek, który wyglądał jak rekwizyt. Co te fanki mają w głowach 

Dnia 29.07.2020 o 15:05, Dżudi_12 napisał:

Ostatnio ktoś zapytał, co jeśli dzieci będą chciały się ubierać inaczej albo mieć kolorowe zabawki. 

Odpisała, że skąd wie i dlaczego zakłada, że dzieci będą miały inny gust niż rodzice. 

No nie wiem...moze dlatego, że to wolni ludzie i mają prawo wyboru tego co im się podoba a nie plastelina, która można urabiac pod swoje zdjęcia na insta i wymyśloną estetykę życia? 

heh, kiedyś też sobie o tym myślałam. Dzieci pójdą do szkoły, zobaczą kolorowe ubrania, zabawki... Wiadomo, będzie to jakaś prestiżowa placówka, ale szkoły dla ,,retro vintage" ludzi, to jeszcze nie widziałam 😄 No chyba że będą uczone w domu, Karolka na pewno zadba o to, żeby z plebsem się nie zadawały. Myślicie, że pozwolą synowi w koszuli i oksfordkach  po placu zabaw biegać?

A w ogole o Aeterie duzo czytałam, chociażby to że piszą sobie opinie na Google (mieli bardzo słabe, pojawiły sie potem jakies komentarze boty z 5 gwiazdkami) 

Problem z oddawaniem kasy, traktowanie klienta jak oszusta i kogos nizszego. Umyślne wysyłanie wadliwych ...enek. 

DLa mnie K. zawsze była zakłamana i jej zycie na pokaz, niby retro z klasą, a rzeczywistość pokazuje co innego. Nos w górę, kupujcie z łaski, bom ja jest WIELKA KRÓLOWA KAROLINA, całujcie po stopach. 

• Like 1

Wiem, że każdy ma inny gust i o gustach się nie dyskutuje, ale mi się jej instagram kojarzy z niszowymi amerykańskimi horrorami, gdzie za starą drewnianą szafą ukryte są jakieś zwłoki! Serio, aż mam dreszcze jak czasem wejdę na jej instagram i widzę ten styl, to światło, te kolory ... ehm a raczej brak tych kolorów...  Zupełnie mi ten styl nie pasuje.. czy tylko ja tak mam?

• Haha 6

2 godziny temu, lusia805 napisał:

heh, kiedyś też sobie o tym myślałam. Dzieci pójdą do szkoły, zobaczą kolorowe ubrania, zabawki... Wiadomo, będzie to jakaś prestiżowa placówka, ale szkoły dla ,,retro vintage" ludzi, to jeszcze nie widziałam 😄 No chyba że będą uczone w domu, Karolka na pewno zadba o to, żeby z plebsem się nie zadawały. Myślicie, że pozwolą synowi w koszuli i oksfordkach  po placu zabaw biegać?

A w ogole o Aeterie duzo czytałam, chociażby to że piszą sobie opinie na Google (mieli bardzo słabe, pojawiły sie potem jakies komentarze boty z 5 gwiazdkami) 

Problem z oddawaniem kasy, traktowanie klienta jak oszusta i kogos nizszego. Umyślne wysyłanie wadliwych ...enek. 

DLa mnie K. zawsze była zakłamana i jej zycie na pokaz, niby retro z klasą, a rzeczywistość pokazuje co innego. Nos w górę, kupujcie z łaski, bom ja jest WIELKA KRÓLOWA KAROLINA, całujcie po stopach. 

Te komentarze na google to jest taka perelka😂😂 leje ze smiechu zawsze jak je czytam, a aeterie nie zawodzi, bo regularnie sie pojawiaja jakies smiechowe opinie 😂

55 minut temu, Fleur napisał:

Te komentarze na google to jest taka perelka😂😂 leje ze smiechu zawsze jak je czytam, a aeterie nie zawodzi, bo regularnie sie pojawiaja jakies smiechowe opinie 😂

Zgadzam się, niby marka premium ale te kupione komentarze aż kują w oczy 😄 

27 minut temu, Kefirowa napisał:

Zgadzam się, niby marka premium ale te kupione komentarze aż kują w oczy 😄 

Mój ulubiony:

"Bardzo polecam, ubrania są bardzo dobrej jakości, sklep również niczego sobie 🙂 bardzo bardzo polecam wszystkim za pamięć nie ma co się stało z tego powodu nie wiem jak z tymi sam nie wiem jak z tymi sam nie wiem jak z tymi sam nie wiem jak z tymi sam się na tym samym miejscu i nie wiem jak z tymi dwoma w tym tygodniu w tym tygodniu w tym tygodniu w tym tygodniu w tym tygodniu w tym tygodniu w tym tygodniu w tym"

😂😂😂😂

• Like 1
  • Haha 2

''Bardzo piękna, dobrej jakości. Lubię lekkie ubrania, naprawdę dobrze. Jest zatwierdzony jako super zatwierdzający."

😂😂😂😂

• Haha 2

1 minutę temu, Kefirowa napisał:

''Bardzo piękna, dobrej jakości. Lubię lekkie ubrania, naprawdę dobrze. Jest zatwierdzony jako super zatwierdzający."

😂😂😂😂

Gdzie oni te opinie kupili to ja nie wiem 😂

Aż zerknęłam, co tam wypisują i znalazłam swojego ulubieńca

"bardzo dobre kroje, dobrej jakości tkaniny, wyjątkowa estetyka. Najlepsze ciuchy jakie nosiłam. Gorąco polecam wszystkim naprawdę się opłaca polecam zwlaszcza tym, którym zależy na takiej jakości i niekonwencjonalnych strojach.very good cuts, good quality fabric, exceptional aesthetics. The best clothes I wore. I highly recommend to everyone really pays off I recommend especially those who depend on such quality and unconventional outfits
Sehr gute Schnitte, gute Stoffqualität, außergewöhnliche Ästhetik. Die besten Klamotten, die ich trug. Ich kann es jedem empfehlen, der sich wirklich auszahlt. Ich empfehle besonders diejenigen, die auf solche Qualität und unkonventionelle Outfits angewiesen sind"

😂😂😂

Ciekawe, co prezesowa zrobi, jesli upadnie ta firma? 

8 minut temu, BezaNaPol napisał:

Aż zerknęłam, co tam wypisują i znalazłam swojego ulubieńca

"bardzo dobre kroje, dobrej jakości tkaniny, wyjątkowa estetyka. Najlepsze ciuchy jakie nosiłam. Gorąco polecam wszystkim naprawdę się opłaca polecam zwlaszcza tym, którym zależy na takiej jakości i niekonwencjonalnych strojach.very good cuts, good quality fabric, exceptional aesthetics. The best clothes I wore. I highly recommend to everyone really pays off I recommend especially those who depend on such quality and unconventional outfits
Sehr gute Schnitte, gute Stoffqualität, außergewöhnliche Ästhetik. Die besten Klamotten, die ich trug. Ich kann es jedem empfehlen, der sich wirklich auszahlt. Ich empfehle besonders diejenigen, die auf solche Qualität und unkonventionelle Outfits angewiesen sind"

😂😂😂

Ciekawe, co prezesowa zrobi, jesli upadnie ta firma? 

Raczej nie upadnie, wprowadzają coraz więcej kolekcji, niektore ...enki od razu sie wyprzedaja, a na  grupie dot. projektowania ubioru widzialam, ze prezes interesowal sie zakupem szwalni.

Przed chwilą, Fleur napisał:

Raczej nie upadnie, wprowadzają coraz więcej kolekcji, niektore ...enki od razu sie wyprzedaja, a na  grupie dot. projektowania ubioru widzialam, ze prezes interesowal sie zakupem szwalni.

Szkoda 😞

4 minuty temu, jabłko robaczywe napisał:

domyślam się, ale prezesa z zawodu? 😛

Nie no, chyba utarło sie, ze jej maz to prezes aeterie to ona prezesowa i juz😄😄

18 godzin temu, Fleur napisał:

Też mi się wydaje, że nie upadnie, co jak co ale Karolina ma dużo fanek, które chcą ją naśladować. 

Dnia 29.07.2020 o 10:51, Dollita napisał:

Jest jakiś wątek o Laurze? 

Dnia 30.07.2020 o 17:38, wiem.ze.nic.nie.wiem napisał:

Wiem, że każdy ma inny gust i o gustach się nie dyskutuje, ale mi się jej instagram kojarzy z niszowymi amerykańskimi horrorami, gdzie za starą drewnianą szafą ukryte są jakieś zwłoki! Serio, aż mam dreszcze jak czasem wejdę na jej instagram i widzę ten styl, to światło, te kolory ... ehm a raczej brak tych kolorów...  Zupełnie mi ten styl nie pasuje.. czy tylko ja tak mam?

Mam to samo!! Uwielbiałam dom jej Mamy, był ciepły, rustykalny, piękny! Karolinie nie udało się tego klimatu odtworzyć, jest ciemno, ponuro i dom rodem z Conjuring czy innego horroru. Miałam dokładnie te same skojarzenia, jak pierwszy raz zobaczyłam te wnętrza.

A mnie zastanawia jak mają na imię jej maleństwa. Obstawiam jakieś klasyczne, starodawne imiona, żeby było tak w trendzie utrzymane. 

Dnia 30.07.2020 o 21:59, Fleur napisał:

Jak się nazywa ta grupa? 

18 minut temu, logistyk18 napisał:

Co sądzicie na temat, że codzienność z noworodkiem jest cudowna?

Brat męża z żoną mają czwórkę i jak ich spytałam czy są umęczeni orzy noworodkach to oznajmili, że nie bo one tylko śpią i jedzą. Może jak się ma porównanie z biegającymi po całym domu kilkulatkami to rzeczywiście przy noworodku wydaje się tak spokojnie. 

17 godzin temu, logistyk18 napisał:

Co sądzicie na temat, że codzienność z noworodkiem jest cudowna?

To chyba zalezy jak kobieta znosi połóg, jak w miare ok to pewnie jest lekko, bo takie bobo tylko spi, jak połóg to udreka to i najslodszy noworodek swiata tutaj nie pomoże.

Nie bez powodu kobiety mają czesto babybluesa lub depresje poporodowa

Dnia 30.07.2020 o 17:38, wiem.ze.nic.nie.wiem napisał:

Mnie tez sie tak kojarzy, albo z Domkiem na prerii. Kiedys pod zdjęciem jakiegos pokoju z ciemna tapeta nadajaca ponury klimat nory, napisalam jej ze ja bym w takim pomieszczeniu depresji dostala, to mnie zablokowala. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się