Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, 

mam bardzo ważne malutkie pytanie. Bo nie jestem pewna czy w necie piszą prawdę czy nie. Wiec co jeśli moi chłopak się spuścił we mnie kilka razy lub więcej w dni niepłodne to mogę być w ciąży? Dodam, ze mam 22 lata,regularny okres, ostatnią miesiączkę miałam 20 lipca,trwa 5 dni okres. 
Bardzo proszę o odpowiedz. 
Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BitchNaughty napisał:

Tak, możesz. I życzę Ci żebyś w niej była. 

Na pewno chcesz, żeby osoba o tak błyskotliwych przemyśleniach i nieprzeciętnej znajomości działania własnego układu rozrodczego doczekała się potomstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Iwna napisał:

Tak, możesz. 

Mimo, ze niskiej szansy na zajścia w ciąży to jest bardzo możliwe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ksiezycaaa5 napisał:

Mimo, ze niskiej szansy na zajścia w ciąży to jest bardzo możliwe? 

Podczas dni płodnych masz 20-kilka procent szans na zajście w ciążę (zależnie od wieku, kondycji i innych czynników). Im dalej od płodnych, tym szansa bliżej zera, ale zawsze jest, ponieważ może dojść do zaburzeń hormonalnych,  wystąpić nawet dodatkowa owulacja...

Jeśli nie chcesz zajść w ciążę to zainwestuj w porządną antykoncepcję hormonalną. a jeśli pragniesz stuprocentowej pewności, nie czeka Cię poród za 9 miesięcy, to polecam abstynencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Dni niepłodne to nie jest antykoncepcja i 100% pewności, że nie zajdziesz. Kiedy uprawialiście seks? Jest jeszcze szansa na tabletkę po (TYLKO OD GINEKOLOGA, NIE KUPUJ NICZEGO W NECIE!) ? Na przyszlość, zacznij stosować antykoncepcję hormonalną, albo chociaz prezerwtywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, magii00 napisał:

Oczywiście, że tak. Dni niepłodne to nie jest antykoncepcja i 100% pewności, że nie zajdziesz. Kiedy uprawialiście seks? Jest jeszcze szansa na tabletkę po (TYLKO OD GINEKOLOGA, NIE KUPUJ NICZEGO W NECIE!) ? Na przyszlość, zacznij stosować antykoncepcję hormonalną, albo chociaz prezerwtywą.

Uprawialiśmy seks wczoraj i sobota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×