Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katarzynka2016

Samotna amiszka bez japonek

Polecane posty

Ale Madźienka jest teraz sporo szczuplejsza od Bromby, sorry - ale nie wyobrażam sobie Pulpaska w takich szortach. Do tego te jej huby... Aczkolwiek, jest dużo lepszych fasonów na jej naleśnika niż plandeki na żuka, w których Bromba czuje się zapewne lekko i etelićnie, a w rzeczywistości wygląda jak hop Maryna.

30 minut temu, BatGlam napisał:

Zaś nie ma wątku ehh.

Az mi oczy wyszły z orbit. Kurka wyglada w szortach super. Precz z tymi długimi, przepastnymi sukmanami:) 

Kurka to w ogóle im dalej od wybitnej siostry tym lepiej wyglada.

• Like 3

42 minuty temu, PastelowaTapeta napisał:

Siostry moj prawnik juz sie zajmuje ta osoba, ktora usunela watek. Nie martwcie sie. 

Alf, kochanie, tu dodaj hasztag niezmienicienas. 

Mój prawnik też, będzie pozew zbiorowy. Póki co jeszcze jest w tym kraju wolność słowa!

#niezmienicienas

54 minuty temu, Gosc abc napisał:

Ja niby mam fajna figure, szczupła, biust okej, ale jestem niska i w takich kieckach wygladam niekorzystnie. Luskowe to akurat w typie woznej z lat 80, ale sa fajne ...enki maxi, które tez mi sie podobaja. Gdybym miala 10-15cm wiecej plus 0 cycka, to byłby cud miod. Ale niestety. To typowe kiecki dla tyczek i one wygladaja w takich najpiękniej. U mnie tylko dopasowane ...enki lub takie rozkloszowane z wiązaniem w talii. W maxi wygladam jak spierniczajacy przed ekskomuniką pingwin w habicie 😂

Mam podobnie, siostro... Jestem niską klepsydrą i mimo że nie ważę więcej niż 50 kilo, to w takich sukmanach od razu robią mi się bary jak u kulturysty, no i biodra jak szafa trzydrzwiowa. Długość maxi + luźniejszy krój + dekolt przy szyi = masakra dla takiej sylwetki 🙄 Jak jeszcze dodasz amiszowy wzór, to już w ogóle tragedia... Bubsko ma ten przywilej, ze jest wyższa, wiec teoretycznie nie mialaby problemów z dobraniem fajnych spodni, itp, szkoda, że z tego nie korzysta, tylko zapiernicza ciagle w tych szatach cnotliwych 

• Like 1

28 minut temu, janki_kendl napisał:

Mam podobnie, siostro... Jestem niską klepsydrą i mimo że nie ważę więcej niż 50 kilo, to w takich sukmanach od razu robią mi się bary jak u kulturysty, no i biodra jak szafa trzydrzwiowa. Długość maxi + luźniejszy krój + dekolt przy szyi = masakra dla takiej sylwetki 🙄 Jak jeszcze dodasz amiszowy wzór, to już w ogóle tragedia... Bubsko ma ten przywilej, ze jest wyższa, wiec teoretycznie nie mialaby problemów z dobraniem fajnych spodni, itp, szkoda, że z tego nie korzysta, tylko zapiernicza ciagle w tych szatach cnotliwych 

Same siostry, 45 kg i 150 w kapeluszu, a idzie wyglądać jak tucznik 🤣

• Like 2

1 minutę temu, Aleksis Zatorzańska napisał:

Mazianka karmi, do tego ma dwójke dzieci do ogarnięcia, to waga leci. Jeszcze jak schudnie, to Luśka na zawał padnie 😱 

To samo mi przyszło do głowy.

1 godzinę temu, Laczisony napisał:

Czy to wtedy padł ten bezbłędny tekst z ti.k.t.a.k.i.e.m? Czy mogłabyś siostro zapodać tytuł jeszcze raz? Wynagrodzę panczettą i tortem.

No i nie uwierzył, że nie jadła nigdy dankin donutsów 🤣 też bym nie uwierzyła. Oj on chyba szczupłe lub normalne dziewczyny lubi, żadne nadwagi i otyłości wnioskując po tych tekstach 🤣

9 minut temu, wiem.ze.nic.nie.wiem napisał:

Ale jak mama powiedziała, tylko wybitne jednostki sobie w Warszawie poradzą... echhhh 

Chyba sobie nie poradziła bo na Olsztyn zjechała 😂

• Like 1
  • Haha 1

17 minut temu, anulka1990 napisał:

No i nie uwierzył, że nie jadła nigdy dankin donutsów 🤣 też bym nie uwierzyła. Oj on chyba szczupłe lub normalne dziewczyny lubi, żadne nadwagi i otyłości wnioskując po tych tekstach 🤣

Ale! ostatnio ktos przypomnial vlogi z Kraka i pierwszy raz od bardzo dawna obczailam te vlogi z czasow rui i stwierdzam, ze Lucy nigdy brzydziej nie wygladala niz wtedy. Miala te paskudne biale wlosy uciete pod garnek i widac w tym vlogu z Kr jaka byla jednak nadal otyla, mimo calego tego odchudzania, latania po lesie, body flaka itd. Wygladala w tamtym czasie, jeszcze bardziej niz kiedykolwiek, jak otyly trans, a jednak on na nia taka w ktoryms momencie polecial. On jeszcze glupszy od niej, bo ona przynajmniej miala plan i cel, a jemu to wlasciwe kij wie o co chodzilo, skoro lubil szczuple, a ona NIGDY szczupla nie byla.

• Like 3

A w którym vlogasku było o tym pączku? Bo było w poprzednim wąteczku, ale kobieta żołądek upomniała się o swoją porcję panczetty na pół. 😄

Skisłam z miniaturki vloga "... śpiewa nad jeziorem", a na miniaturce Barolajna. 😄 

4 godziny temu, Tetto napisał:

Dziń dobly Pipól! 

Dzień dobry, jak dobrze ze zrobiłam sobie screeny twej noweli, bo zarobiona byłam, takie cudo by mnie ominęło, chlip. Uśmiałam się jak norka! Dzięki Tetto pisz kochana nie marnuj talentu. No i muzę masz wybitną 🙂

• Thanks 1

30 minut temu, Pan Dozorca napisał:

Ale! ostatnio ktos przypomnial vlogi z Kraka i pierwszy raz od bardzo dawna obczailam te vlogi z czasow rui i stwierdzam, ze Lucy nigdy brzydziej nie wygladala niz wtedy. Miala te paskudne biale wlosy uciete pod garnek i widac w tym vlogu z Kr jaka byla jednak nadal otyla, mimo calego tego odchudzania, latania po lesie, body flaka itd. Wygladala w tamtym czasie, jeszcze bardziej niz kiedykolwiek, jak otyly trans, a jednak on na nia taka w ktoryms momencie polecial. On jeszcze glupszy od niej, bo ona przynajmniej miala plan i cel, a jemu to wlasciwe kij wie o co chodzilo, skoro lubil szczuple, a ona NIGDY szczupla nie byla.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o s e k s. 

Taka prawda dziewczyny. Znajdzcie mi faceta, który nie będzie korzystał z okazji, jak okazja się sama podsuwa. Daje całą beze i pół tabliczki wedla z karmelem, że rzadko który (singiel of kors), się nie skusi. Głupi był tylko, że się nie zabezpieczał. Ale to chyba jego życiowa lekcja była. 

7 minut temu, Aleksis Zatorzańska napisał:

Taka prawda dziewczyny. Znajdzcie mi faceta, który nie będzie korzystał z okazji, jak okazja się sama podsuwa. Daje całą beze i pół tabliczki wedla z karmelem, że rzadko który (singiel of kors), się nie skusi. Głupi był tylko, że się nie zabezpieczał. Ale to chyba jego życiowa lekcja była. 

Widocznie jak schudła to mu dygnął, ale jak pisałam w poprzednim wątku tam chemii z jego strony wielkiej nie było, takie z braku laku właśnie, ja to tak odczuwam jak oglądam vlogi. 🙄

16 minut temu, Przypadek dla Socjologa napisał:

Dzień dobry, jak dobrze ze zrobiłam sobie screeny twej noweli, bo zarobiona byłam, takie cudo by mnie ominęło, chlip. Uśmiałam się jak norka! Dzięki Tetto pisz kochana nie marnuj talentu. No i muzę masz wybitną 🙂

😘❤️

1 minutę temu, anulka1990 napisał:

Widocznie jak schudła to mu dygnął, ale jak pisałam w poprzednim wątku tam chemii z jego strony wielkiej nie było, takie z braku laku właśnie, ja to tak odczuwam jak oglądam vlogi. 🙄

Facet ma inny mózg. U nich pożądanie inaczej przebiega. Nie ma się co starać zrozumieć 😀 

On może i szukał partnerki takiej na życie. Zapewne większość znajomych już sparowanych, to wiecie jak to jest. Miał pecha, albo sw Rita z niego słono zadrwiła. Może nawet coś by mogło u nich wyjść. Taki związek z rozsądku, ale by się kulało. 

5 minut temu, Aleksis Zatorzańska napisał:

Musial byc na strasznym glodzie, ze lubiac szczuple nie brzydzilo go zatopic sie w tych zwalach tluszu, hubach i pelikanach. Fuj. Chory jakis chyba i tylko w glowie przasnej grubasce zawrocil, nadzei narobil, dziecko zrobil, a potem sie zmyl, bo on lubi szczuple i inteligentne. Powiem wam, ze mam zero sympatii do tego typa ale i tak jestem #teamdre ze wzgledu na malutkol, no i na to, ze kazdy ma wolna wole i wybor, ale zrozumiec to ja tego nigdy nie zrozumiem i nie lubie go jeszcze bardziej od Bulby.

• Like 2
  • Thanks 2

45 minut temu, Pan Dozorca napisał:

On jeszcze glupszy od niej, bo ona przynajmniej miala plan i cel, a jemu to wlasciwe kij wie o co chodzilo, skoro lubil szczuple, a ona NIGDY szczupla nie byla.

No ja bardziej niedobranej pary to dawno nie widziałam, on sportowy ona udającą, brak wspólnych zainteresowan i takiego wspólnego poczucia humoru (bo owszem można sobie szpileczki wbijać, ale to się czuję, że z uczuciem jest, u nich nie, Lucha mu do.srywala często, on jej też) i już w późniejszych vlogach to nie wiem czy nawet się lubili.🙄 Zreszta gdyby ten związek był oparty na przyjaźni czy chociażby lubieniu i szanowaniu siebie nawzajem to po takim czasie po rozstaniu dogadaliby się co do cudnisia 🤷‍♀️

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Pan Dozorca napisał:

Musial byc na strasznym glodzie, ze lubiac szczuple nie brzydzilo go zatopic sie w tych zwalach tluszu, hubach i pelikanach. Fuj. Chory jakis chyba i tylko w glowie przasnej grubasce zawrocil, nadzei narobil, dziecko zrobil, a potem sie zmyl, bo on lubi szczuple i inteligentne. Powiem wam, ze mam zero sympatii do tego typa ale i tak jestem #teamdre ze wzgledu na malutkol, no i na to, ze kazdy ma wolna wole i wybor, ale zrozumiec to ja tego nigdy nie zrozumiem i nie lubie go jeszcze bardziej od Bulby.

Może myślał, że będzie fit, eteryczna laska po body flaku? Stąd te tik taki, ja już zaszła w planowana ciąże to widać odpuścił, ale chyba już układał plan zwijania japonek 🤷‍♀️ rzadko który mężczyzna zostawia kobietę w połogu, tam musiało kompletnie nic nie być z jego strony prócz uczuć do cudnisia 😬

Edytowano przez anulka1990

2 minuty temu, anulka1990 napisał:

Może myślał, że będzie fit, eteryczna laska po body flaku? Stąd te tik taki, ja już zaszła w planowana ciąże to widać odpuścił, ale chyba już układał plan zwijania japonek 🤷‍♀️ rzadko który mężczyzna zostawia kobietę w połogu, tam musiało kompletnie nic nie być z jego strony prócz uczuć do cudnisia 😬

On jej nie zostawił w połogu, Lusesita kłamała 😄

1 minutę temu, Olo123 napisał:

On jej nie zostawił w połogu, Lusesita kłamała 😄

Kto to wie, może zostawil, a potem przyjeżdżał zakupy robić i dziecko zobaczyć. 

9 minut temu, anulka1990 napisał:

Kto to wie, może zostawil, a potem przyjeżdżał zakupy robić i dziecko zobaczyć. 

Tak, a potem jak Cudak miał 5 miesięcy to się całowali 😄

2 minuty temu, Olo123 napisał:

Tak, a potem jak Cudak miał 5 miesięcy to się całowali 😄

Gdzie się całowali, coś przeoczyłam? 😅

2 minuty temu, anulka1990 napisał:

Gdzie się całowali, coś przeoczyłam? 😅

Vlogmas 24 rok temu

25 minut temu, Aleksis Zatorzańska napisał:

Facet ma inny mózg. U nich pożądanie inaczej przebiega. Nie ma się co starać zrozumieć 😀 

On może i szukał partnerki takiej na życie. Zapewne większość znajomych już sparowanych, to wiecie jak to jest. Miał pecha, albo sw Rita z niego słono zadrwiła. Może nawet coś by mogło u nich wyjść. Taki związek z rozsądku, ale by się kulało. 

Bez przesady, nawet faceci maja pewne standardy i nie wszyscy sa zwierzetami, co jak przyjdzie ochota, to pies kota wychrobota 😄 No chyba ze juz nic innego by po wybuchu nuklearnym na swiecie nie zostalo, to moze. Zaznaczam, ze nie mowie tu o takich, ktorzy lubia grube, albo wszystki im jedno, ale o takich co lubia szczuple.

• Like 2

1 godzinę temu, Pan Dozorca napisał:

O to to to. Czirs herbatkoł wieczornoł. Ja tez nie lubie Dre. Kibicuje mu z powodu dziecka, ale despota z niego wcale nie gorszy niz Luska. No mnie by qrwica strzelila z takim baranem.

• Like 3

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Lododendron napisał:

A w którym vlogasku było o tym pączku? Bo było w poprzednim wąteczku, ale kobieta żołądek upomniała się o swoją porcję panczetty na pół. 😄

Vlog z 25.10.2017 🙂 Okolice 6:30.

Edytowano przez Laczisony
  • Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się