Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katarzynka2016

Samotna amiszka bez japonek

Polecane posty

Tak naprawdę to już wszystko na temat Luśki zostało już tu napisane. Gdyby pokusiła się o trochę dystansu i samokrytyki, odnalazłaby tu rzekę dobrych rad i tematów do przepracowania. Ale to Luśka, będzie iść w zaparcie. Pycha kroczy przed upadkiem 🤷‍♀️

• Like 2

47 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Tez tak uwazam. Cos a la Ryszard Bukiet xD 

U Bukietowej, to nawet ksiądz uciekał i krył się  😄

3 godziny temu, Babcia Mówi napisał:

Osobiście uważam, że jej potrzeba kogoś twardo stojącego na ziemi, kogoś kto z niejednego pieca chleb jadł a jednocześnie chcącego dać się nagrywać, lubiacego  tagi i ubieram swoją żonę i zobaczcie co on powiedział oraz akceptującego eteryczną paprotkowość. Wizualne też musi do niej pasować, czyli coś a là dziewiętnastowieczny stangret wiozący kobietę medium na seans spirytystyczny. 

Myślę, że partner Loli z trójmiasta byłby idealny. 

Czirs ogórkiem małosolnym i chlebem domowym. 

a  co Ty gadasz. niby jakim cudem facet mocno stąpający po ziemi dałby rade nerwowo? never. a Lola to mnie tak wnerwia. dawnooo widzialam moze 2 filmiki i nie... nie dam rady. okropna osóbka. 

Zreszta... facet mocno stąpajacy po ziemi nie bedzie chcial sie dac nagrywać jakies paplotce. change my mind

• Like 1

Napisano (edytowany)

U niej żaden, ale to żaden facet nie zagrzeje miejsca. Bromba powinna sobie zakupić silikonowego kolegę, wsadzić weń syntezator mowy i bylby partner idealny. No prawie, bo jednak nigdzie by nie podwiózł, ale już żarcia by nie zabierał, w co by ubrała, byłoby db. I nigdy, przenigdy by się jej nie sprzeciwial. A na instagram mogłaby go ustawiać godzinami.

Edytowano przez aeteryczny zad
Szyk zdania
  • Haha 3

35 minut temu, yello123 napisał:

Wg mnie Fiona dobrze zrobiła i postawiła granice.

Fiona żadnych granic nie postawiła. Zwyczajnie jacusia bolała duma i chciał sam zabłysnąć na youtibie razem z żonka. Przecież wciąż razem się wożą i są wspólne imprezki. Lucha się u nich nie pokazuje bo nie zostawi cudnisia samego przecież albo nie pokazuje nic bo Dre walczy w sądzie o niepokazywanie dziecka w internecie. Przecież logiczne jest ze jak ona nie pokaże to dała reszta rodziny również nie powinna. 

• Like 3

Oglądam vlog z Krakowa. Dwie torby pojechały do pięknego miasta pełnego ciekawych zakamarków, miejsc - niekoniecznie oklepanych, a te łażą po galeriach, sklepach, przymierzalniach sieciówkowych, gdzie asortyment przecież nie różni się. Oczywiście też przesiadują w ULUBIONYCH knajpkach i brzmi to tak, jakby sprawdziły ich przynajmniej 50 i wybrały ulubioną, a nie jak to jest w rzeczywistości, czyli wizyta w pierwszej lepszej (gdzie dają duże porcje, jak to Luśka podkreśliła).

Żałość.

• Like 1
  • Confused 2
  • Sad 1

Poszły do hinduskiej restauracji, gdzie zamówiły MAŁE PORCJE na wytestowanie. Polecam zobaczyć te małe porcje. Zastanawia mnie, jaka to jest wg nich duża porcja. I czy się nie pos.r.ały z przejedzenia.

• Like 1
  • Haha 3
  • Confused 2

6 minut temu, Lododendron napisał:

Oglądam vlog z Krakowa. Dwie torby pojechały do pięknego miasta pełnego ciekawych zakamarków, miejsc - niekoniecznie oklepanych, a te łażą po galeriach, sklepach, przymierzalniach sieciówkowych, gdzie asortyment przecież nie różni się. Oczywiście też przesiadują w ULUBIONYCH knajpkach i brzmi to tak, jakby sprawdziły ich przynajmniej 50 i wybrały ulubioną, a nie jak to jest w rzeczywistości, czyli wizyta w pierwszej lepszej (gdzie dają duże porcje, jak to Luśka podkreśliła).

Żałość.

I? To cię boli? Że ktoś sobie pojechał na krótkie wakacje i spędza czas tak jak lubi? 🤦

1 minutę temu, Lododendron napisał:

Poszły do hinduskiej restauracji, gdzie zamówiły MAŁE PORCJE na wytestowanie. Polecam zobaczyć te małe porcje. Zastanawia mnie, jaka to jest wg nich duża porcja. I czy się nie pos.r.ały z przejedzenia.

Ale jak co to te dodatkowe kilosy biorą się z powietrza 😆

1 minutę temu, Mami napisał:

I? To cię boli? Że ktoś sobie pojechał na krótkie wakacje i spędza czas tak jak lubi? 🤦

Nie, luzik. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiłyście. 

• Like 1
  • Haha 7

Gerls 😂 jutub mi zaproponował serie Gotuj z Wedlem 😂 

I co ja pacze? Rock Princeska gotuje czekoladowy makaron 😆😆 🤢

Obczajcie, jeśli jeszcze nie znacie. 

4 minuty temu, Dr.dre napisał:

Nie, luzik. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiłyście. 

Ja? Hmm w Krakowie spędziłam raz jakieś 30 min. Czy się dobrze bawiłam? Można tak powiedzieć 🤷

11 minut temu, Mami napisał:

Ja? Hmm w Krakowie spędziłam raz jakieś 30 min. Czy się dobrze bawiłam? Można tak powiedzieć 🤷

Pewnie nawet nie musiałaś wysiadać z pociągu 😂

• Haha 2

Napisano (edytowany)

Ja ostatnio oglądałam vloga z kwietnia 2018. Już była w ciąży i kaszakowa tez jakoś jeszcze normalnie wyglądała. Miała koszule i jakaś spódnice chyba a nie sukmanę z 20 wieku. Zaciekawiło mnie to, ze Lucha kupiła sobie torebke Pilewicz za 700 zł i później chyba nawet tej torebki w żadnym vlogu nie widziałam. Jestem pewna, ze kupiła bo pokazywała paragon. Myślicie, ze kupiła tylko po to by pokazać we vlogu i później oddała? Ze taka jest bogaczka i goni trendy ale jednak nie? 

Edytowano przez katarzynka2016

31 minut temu, Lododendron napisał:

Żałość.

Malo tego, one do Paryza pojechały i łaziły po haemach 

• Sad 2

26 minut temu, Aleksis Zatorzańska napisał:

Gerls 😂 jutub mi zaproponował serie Gotuj z Wedlem 😂 

I co ja pacze? Rock Princeska gotuje czekoladowy makaron 😆😆🤢

Obczajcie, jeśli jeszcze nie znacie. 

W swoim zywiole 😉

43 minuty temu, Lododendron napisał:

Żałość.

hehehe no jestem z tego miasta i zyje tu i faktycznie mozna zobaczyc wiele fajnych miejsc w krakowie jak i nieopodal (ale auto trzeba mieć raczej)

oglądałam tego vlogaska . i te modlitwy w kosciele.. wannuta pękła z dumy

9 minut temu, Creepy napisał:

Brak poczucia żenady to coś, w czym są mistrzyniami. Tak zostały wychowane - konsumpcjonizm, ciuchy, żarcie, pustka. W żadnym domu - ani u Alfów, ani u tatodziadków, ani u Kury  - nie widziałam książek. Półki w regałach wypełnione, ale chińskimi kurzołapami. Jedyne książki w rodzinie miała Luśka, która... kupowała je ze względu na okładkę. Horyzonty ciasne jak eMki z haemu.

• Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 4
  • Confused 1

2 minuty temu, Lododendron napisał:

Brak poczucia żenady to coś, w czym są mistrzyniami. Tak zostały wychowane - konsumpcjonizm, ciuchy, żarcie, pustka. W żadnym domu - ani u Alfów, ani u tatodziadków, ani u Kury  - nie widziałam książek. Półki w regałach wypełnione, ale chińskimi kurzołapami. Jedyne książki w rodzinie miała Luśka, która... kupowała je ze względu na okładkę. Horyzonty ciasne jak eMki z haemu.

To prawda o szydzenie i uśmieszek jak Piotr coś czytał o miejscu w którym są 🙄 pączuś lepszy niż wiedzą. 

• Thanks 2

1 minutę temu, CoJestPipol napisał:

hehehe no jestem z tego miasta i zyje tu i faktycznie mozna zobaczyc wiele fajnych miejsc w krakowie jak i nieopodal (ale auto trzeba mieć raczej)

Jest Uber, jest transport, jakby się uparły - to na pewno znalazłaby się wicka z autem. Zamiast kupować kolejnej sukmany, tylko w innym kolorze, za JEDYNE 159 zł, mogły się za tę kasę przejechać w te kilka mniej oczywistych miejsc, poszerzyć horyzonty. Cudowna strata czasu, kasy na dzień jak co dzień, tylko kilkaset km dalej. Jaka dla nich różnica? Niech se walną tablicę z napisem Kraków i postawią na zatorzańskiej ulicy i niech żyją tak samo, jak żyły. Nie ma żadnej różnicy. Poza jedną - to widownia musiała widzieć, że są w Krakowie. 😄

Przed chwilą, Lododendron napisał:

Jest Uber, jest transport, jakby się uparły - to na pewno znalazłaby się wicka z autem. Zamiast kupować kolejnej sukmany, tylko w innym kolorze, za JEDYNE 159 zł, mogły się za tę kasę przejechać w te kilka mniej oczywistych miejsc, poszerzyć horyzonty. Cudowna strata czasu, kasy na dzień jak co dzień, tylko kilkaset km dalej. Jaka dla nich różnica? Niech se walną tablicę z napisem Kraków i postawią na zatorzańskiej ulicy i niech żyją tak samo, jak żyły. Nie ma żadnej różnicy. Poza jedną - to widownia musiała widzieć, że są w Krakowie. 😄

też prawda siostro. czirs winkiem

• Like 1

8 minut temu, CoJestPipol napisał:

oglądałam tego vlogaska . i te modlitwy w kosciele.. wannuta pękła z dumy

Ciekawe czy św. Rita popiera, że Cudniś nie ma kontaktu z ojcem, jak sądzicie? 

• Haha 1

3 godziny temu, imagine napisał:

Amazing boobs! Like a pillows 🥰 tak by jej do ucha szeptal 😂

😂🤣😂😂😂🤣

28 minut temu, Creepy napisał:

No już nie przesadzajmy, łaziły po sklepach to fakt, ale też sporo zwiedzały. Wstąpić do sklepu nie wolno? 😛 Ogólnie te vlogi akurat są spoko w porównaniu do tej sieczki, którą robi od poznania Dre. 

6 minut temu, Gnida napisał:

No już nie przesadzajmy, łaziły po sklepach to fakt, ale też sporo zwiedzały. Wstąpić do sklepu nie wolno? 😛 Ogólnie te vlogi akurat są spoko w porównaniu do tej sieczki, którą robi od poznania Dre. 

W Paryżu jest tyle miejsc do zobaczenie, ze szkoda czasu na odwiedzanie sklepów, które są w Polsce. Jeszcze ok jakby to była normalna dziewczyna. Ale one z siebie robią światowe kobiety, którymi ma się zachwycać cała Polska a same podniecają się tym co karyna z pscimia dolnego. 

10 minut temu, katarzynka2016 napisał:

W Paryżu jest tyle miejsc do zobaczenie, ze szkoda czasu na odwiedzanie sklepów, które są w Polsce. Jeszcze ok jakby to była normalna dziewczyna. Ale one z siebie robią światowe kobiety, którymi ma się zachwycać cała Polska a same podniecają się tym co karyna z pscimia dolnego. 

prawda jest też taka że jesteśmy WYBITNIE  surowe bo ona jest jaka jest...  a pycha zawsze kroczy przed upadkiem

3 godziny temu, Eteryczny Skansen napisał:

Tak naprawdę to już wszystko na temat Luśki zostało już tu napisane. Gdyby pokusiła się o trochę dystansu i samokrytyki, odnalazłaby tu rzekę dobrych rad i tematów do przepracowania. Ale to Luśka, będzie iść w zaparcie. Pycha kroczy przed upadkiem 🤷‍♀️

Czirs Siostro! Lepiej się nie da tego ująć. Pycha kroczy przed upadkiem. 

Dnia 31.07.2020 o 14:48, Gosc abc napisał:

A ja tam mysle, ze jednak pokazal klase. Serio, moglby takie szambo na nia wylac, ujawnic co gadala o rodzinie jak sie od niej odsunela, jaka byla poza kamera i wiele wiele innych niefajnych smaczków. On tak serio nie zrobił nic zlego woebec niej, a ten jeden wpis to byl chyba akt desperacji z jego strony. Luska powinna go po piętach calowac, ze milczy i nie wywleka sprawy. To juz ona sobie na o wiele wiele wiecej pozwolila mowiac, ze zostawil je w 8 tygodniu zycia malej, nie wspominając o zdjeciu na IG w dzień ojca, ktore bylo okrutne i niepotrzebne. 

Też myślę, że Dre mógłby ujawnić na temat Buby i familii kompromitujące fakty. Nie zrobił tego. Pytanie, czy jeszcze nie zrobił? 

10 godzin temu, Lododendron napisał:

Ale to wszyscy muszą czytać książki? Marzenka pokazywała tomik poezji, który czyta. Żenada to wy moje drogie panie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się