Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katarzynka2016

Samotna amiszka bez japonek

Polecane posty

20 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

O to to to. Czirs herbatkoł wieczornoł. Ja tez nie lubie Dre. Kibicuje mu z powodu dziecka, ale despota z niego wcale nie gorszy niz Luska. No mnie by qrwica strzelila z takim baranem.

No ale wiesz jak to u Luski w glowie dziala - zamiast sie cieszyc, ze sie od tego wyzwolila, to ona bedzie rozpaczac przez lata, ze stracila te POZORY. Mysle tez, ze gdyby on sie zgodzil na slub dla tych pozorow, a potem nawet szybki rozwod, to tez inaczej by sie sprawy z dzieckiem potoczyly i nie nienawidzilaby go az tak bardzo, bo mialaby ten swoj wielki dzien, no i nie bylaby stara, porzucona panna, tylko przynajmniej rozwodka, a w jej glowie takie rzeczy sie licza. a jeszcze gdyby sie zgodzil zeby publicznie mogla powiedziec, ze postanoWILI sie rozstac, to juz w ogole byloby cacy i moze nawet na cale weekendy cudnisia moglby brac.

• Like 1

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Pan Dozorca napisał:

No ale wiesz jak to u Luski w glowie dziala - zamiast sie cieszyc, ze sie od tego wyzwolila, to ona bedzie rozpaczac przez lata, ze stracila te POZORY. Mysle tez, ze gdyby on sie zgodzil na slub dla tych pozorow, a potem nawet szybki rozwod, to tez inaczej by sie sprawy z dzieckiem potoczyly i nie nienawidzilaby go az tak bardzo, bo mialaby ten swoj wielki dzien, no i nie bylaby stara, porzucona panna, tylko przynajmniej rozwodka, a w jej glowie takie rzeczy sie licza. a jeszcze gdyby sie zgodzil zeby publicznie mogla powiedziec, ze postanoWILI sie rozstac, to juz w ogole byloby cacy i moze nawet na cale weekendy cudnisia moglby brac.

O to to. Ona nie miała oświadczyn, ślubu, wesela i to ją boli. Rozwódka to ma te rzeczy za sobą i znaczy, że ktoś ją kiedyś chciał. Mogłaby wtedy, słusznie mówić, że nie dotrzymał przysięgi, a tak jest jak jest. 

A i najważniejsze! Mogłaby zmienić nazwisko na YT i Insta. I po rozwodzie by nie oddała. 

Edytowano przez violon
  • Like 2

3 godziny temu, anulka1990 napisał:

No i nie uwierzył, że nie jadła nigdy dankin donutsów 🤣 też bym nie uwierzyła. Oj on chyba szczupłe lub normalne dziewczyny lubi, żadne nadwagi i otyłości wnioskując po tych tekstach 🤣

Też poczułam się jakoś nieswojo, widząc jego reakcję i to zdziwienie z uśmiechem. Czyli każdy z nadwagą według niego stołował się regularnie w Dunkinie?

Napisano (edytowany)
17 minut temu, Laczisony napisał:

Też poczułam się jakoś nieswojo, widząc jego reakcję i to zdziwienie z uśmiechem. Czyli każdy z nadwagą według niego stołował się regularnie w Dunkinie?

Może to ten typ wysportowany, kontrolujący każdy kęs jedzenia, wywyższający się nad wszystkimi z większą tkanką tłuszczową. Przyznam, że nie oglądałam vlogów z Dre, bo ta para była nie do zniesienia.

Edytowano przez Peraspera
  • Sad 2

2 godziny temu, Laczisony napisał:

Vlog z 25.10.2017 🙂 Okolice 6:30.

Niech Ci św. Rita w pasztetach wynagrodzi. ❤️

• Thanks 1

Aaaa, to w tym vlogu padło legendarne "tylko wybitne jednostki mogą żyć w tej Warszawie".
W ogóle vlogi z tego okresu pamiętam, jako przełom w moim postrzeganiu Luśki. Bo kiedyś - podobnie pewnie jak większość z nas - czułam do niej sympatię. Natomiast to, jak ona się zachowywała w tym własnie okresie, spowodowało u mnie totalny odpływ tej sympatii. To jej wdzięczenie się do kamery, jakby to było lustro, a nie nagrywka filmu (mogła to spokojnie usunąć przy montażu), ten samozachwyt widoczny na jej twarzy, że zadowolona jest ze swojego odbicia. Te miny, ściąganie ust, sztuczne zachowanie, pieszczenie się, takie jakby służalczo-poddańcze domaganie się uwagi Dre, jego pieszczot, deklaracji, komplementów. Drętwość Dre, jego brak poczucia humoru, sztywniactwo, złośliwości, oschłość i zimno. Oglądanie tego w tym momencie jest przykre. Przecież to był czas zaciążenia - chyba o tym nie wiedziała jeszcze, bo rano była na bodylabie, a wątpię, czy w ciąży można się podłączać do impulsów elektrycznych. Plus Wanna w gratisie, która stwierdziła, że jest stworzona do takiego życia - łażenia po eventach, słuchania pie r d ó ł  marketingowych, zbierania giftpacków od organizatora, częstowanie się darmowym, najczęściej tanim proseco. Boże, to jest takie nudne nawet jak o tym opowiadam. A Wanna jeszcze jechała tego dnia w sumie przez 5 godzin pociągiem. Nawet jakby mi zapłacili, to pięć razy bym się zastanowiła, czy w takie zimno chce mi się ruszać z domu. A ta jechała przez pół Polski. I po co ci to Wanno było? 

• Like 1

Siostry, u mnie chyba cos sie w glowie psuje, albowiem snila mi sie Bromba i Dre, oboje w jakiejs magazynowej hali, posrodku ktorej stal gigantyczny kolowrotek dla chomika. W nim zamknieta Wybitna, sapiac i placzac biegla wyciagajac rece, az lopotaly pelikany, a naprzeciw kolowrotka stal Dre i ze zlosliwym usmiechem kusil ja paczkami z dankin donuts i gluchy na blagania rozszlochanej Bromby konsumowal je na jej oczach. Z boku zas, uwieszona za noge(?) u sufitu Wedlowa z twarza Mickey Rourke'a , szlochala, zeby wojak nie krzywdzil jej coreczki, bo ona nie zasluguje 😅🤦

• Haha 10

1 minutę temu, aeteryczny zad napisał:

Siostry, u mnie chyba cos sie w glowie psuje, albowiem snila mi sie Bromba i Dre, oboje w jakiejs magazynowej hali, posrodku ktorej stal gigantyczny kolowrotek dla chomika. W nim zamknieta Wybitna, sapiac i placzac biegla wyciagajac rece, az lopotaly pelikany, a naprzeciw kolowrotka stal Dre i ze zlosliwym usmiechem kusil ja paczkami z dankin donuts i gluchy na blagania rozszlochanej Bromby konsumowal je na jej oczach. Z boku zas, uwieszona za noge(?) u sufitu Wedlowa z twarza Mickey Rourke'a , szlochala, zeby wojak nie krzywdzil jej coreczki, bo ona nie zasluguje 😅🤦

uuuuu pojechałaś siostro 😂 może czas na chwilę Luśkę odstawić 

4 minuty temu, domowe_porzadki napisał:

uuuuu pojechałaś siostro 😂 może czas na chwilę Luśkę odstawić 

Chyba tak zrobie i do porannego koryta dorzuce ekstra panczette zasmazanol na kostce smalcu, sloik majonezu oraz caly chleb tostowy w jajku z kardamonem. A jak wszystko popije zimnym mlekiem, to na bank bede myslala o czyms innym niz o Brombie 😜

2 minuty temu, aeteryczny zad napisał:

Chyba tak zrobie i do porannego koryta dorzuce ekstra panczette zasmazanol na kostce smalcu, sloik majonezu oraz caly chleb tostowy w jajku z kardamonem. A jak wszystko popije zimnym mlekiem, to na bank bede myslala o czyms innym niz o Brombie 😜

nie ma szans - o ulepku zapomniałaś 🤷🏽‍♀️

Naprawdę jak sie patrzy na stare vlogi i widzi sie Lusi w chinoskach i koszulach to babeczka, ale taka z jajem i elegancka. A te suknie, ktore maja swoje ceny wyglada jakby była ubrana z darów. Szkoda jej... co to sie z głową porobiło.  

8 godzin temu, Olo123 napisał:

On jej nie zostawił w połogu, Lusesita kłamała 😄

Oczywiscie, ze klamala. W 8 tyg to oni jeszcze sie wozili na Olsztyn i grillowali. Pozniej caly czas sie pokazywal, wozil ja po stolycy. Jeszcze jak wyzej wspomniane, byl na wigilii i sie calowali. Na dobre chyba sie skonczylo ok lutego/marca, gdy zrobila wielki kambek

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
13 minut temu, imagine napisał:

Oczywiscie, ze klamala. W 8 tyg to oni jeszcze sie wozili na Olsztyn i grillowali. Pozniej caly czas sie pokazywal, wozil ja po stolycy. Jeszcze jak wyzej wspomniane, byl na wigilii i sie calowali. Na dobre chyba sie skonczylo ok lutego/marca, gdy zrobila wielki kambek

Edytowano przez Bonetka

14 minut temu, imagine napisał:

Pierwszy desant na Olsztyn był we wrześniu. Od razu na kafe było pisane , ze chyba się z ha.nym pożarli bo ona cała nadęta i cała rodzina wokół niej latała z piórkami w du.pach.

I ona pewnie od tego czasu liczy by podnieść dramaturgię wydarzeń.

Potem wrócili do siebie (upokarzająca scena z szorowaniem kuchenki i święta) ale tego jej urażona duma nie pamięta.

Vlog z da.n.ką na iwentach, miodzio. Ilez bu.ba zeżarła tego dnia... Większości scen nie kojarzę ale zawsze oglądałam na przewijaniu by nie słuchać jej pitolenia

• Like 3

13 minut temu, Bonetka napisał:

Pierwszy desant na Olsztyn był we wrześniu. Od razu na kafe było pisane , ze chyba się z ha.nym pożarli bo ona cała nadęta i cała rodzina wokół niej latała z piórkami w du.pach.

Potem wrócili do siebie (upokarzająca scena z szorowaniem kuchenki i święta) ale tego jej urażona duma nie pamięta.

Vlog z da.n.ką na iwentach, miodzio. Ilez bu.ba zeżarła tego dnia... Większości scen nie kojarzę ale zawsze oglądałam na przewijaniu by nie słuchać jej pitolenia. 

Może i tak, ale on po tym desancie i tak chyba sporadycznie się pojawiał, a potem już te zakupy spożywcze jak dla pułku co sama je sobie zamawiała to kiedy to było? 😅

39 minut temu, Bonetka napisał:

Vlog z da.n.ką na iwentach, miodzio. Ilez bu.ba zeżarła tego dnia... Większości scen nie kojarzę ale zawsze oglądałam na przewijaniu by nie słuchać jej pitolenia

Oooo to szorowanie kuchenki chyba mnie ominelo 😂😂 

24 minuty temu, anulka1990 napisał:

Może i tak, ale on po tym desancie i tak chyba sporadycznie się pojawiał, a potem już te zakupy spożywcze jak dla pułku co sama je sobie zamawiała to kiedy to było? 😅

Chyba wlasnie jak wrocila po vlogmasie

5 godzin temu, Lododendron napisał:

24:25 - jest i latarnik z Koluszek. 😄

Ale która prodakszyn?

Napisano (edytowany)
8 godzin temu, Peraspera napisał:

Może to ten typ wysportowany, kontrolujący każdy kęs jedzenia, wywyższający się nad wszystkimi z większą tkanką tłuszczową. Przyznam, że nie oglądałam vlogów z Dre, bo ta para była nie do zniesienia.

ja tez sie meczyłam czasem. ale przyznam że był  czas kiedy jak we vlogu wystąpiła wannuta albo kurka to przewijałam bo nie mogłam słuchac tego .pie . r d o ..ololo

Edytowano przez CoJestPipol
  • Like 1

9 godzin temu, violon napisał:

O to to. Ona nie miała oświadczyn, ślubu, wesela i to ją boli. Rozwódka to ma te rzeczy za sobą i znaczy, że ktoś ją kiedyś chciał. Mogłaby wtedy, słusznie mówić, że nie dotrzymał przysięgi, a tak jest jak jest. 

A i najważniejsze! Mogłaby zmienić nazwisko na YT i Insta. I po rozwodzie by nie oddała. 

Myślę siostro, że masz rację. Brak pierścionka, ślubu, a nawet jakiejkolwiek deklaracji ze strony Dre. Tylko na cholerę ona sobie ubzdurała, że z takim człowiekiem będzie budować wspólne życie? Została upokorzona na oczach tysięcy widzów. I to ją tak bardzo boli. 

• Thanks 1

z czego ona żyje jak nie nagrywa tak często na yt? czy to mała zarabia na madkę na IG? dobrze, że chociaż mieszkanie kupiła, ale szczerze mówiąc coś nie przemyślała tego swojego rodzicielstwa. Na pewno córka będzie dumna, że pierwsze pieniądze zarobiła po kilu dniach od wyjścia na ten świat, ale pewnie nic z tego nie zobaczy bo pójdzie na walkę z jej własnym ojcem,okropnie przykre a ona jest toksyczna ;[ 

• Sad 1

6 godzin temu, Lododendron napisał:

24:25 - jest i latarnik z Koluszek. 😄

Ahahahaha tej sceny nie widziałam, a nadal mi chodzi o inną. Czyli podsumowując Dre bardzo lubiał być Latarnikiem i pstrykać tymi światełkami. Siostry, mamy 2 vlogi gdzie Latarnik się odpala, ja szukam jeszcze jednego. Jest pewnie tego więcej, a co musiało być poza prodakszyn! Latarnik na etacie🤣

9 lis 2016 ZMNIEJSZYLI JĄ NA POTRZEBY MAJTEK! 6. 37  czy ona sama sobie mówi "Laura dziękujemy"? O_o

2 minuty temu, wiem.ze.nic.nie.wiem napisał:

Gerls, a to ona kupiła mieszkanie? 

Janoz i Wannuta odkladali cale zycie na wesele boho glam wybitnej, ale jak widac japonki uciekly i cala nadzieja zgasla. Pieniadze ulokowali w nowe komnaty, najwieksze, takie jak przyrodzenie luski. Tak, zeby rodzenstwo peklo z zazdrosci.

Po raz pierwszy na EVENTACH z.... 25.10.2017      22.45   - Wannuta:  tylko Wybitne jednostki mogą sobie radzić w tej dżungli (Warszawie)

oficjalnie: JE. bł. am

• Haha 1

Ale jaka ona w realu musi być 🙄 jak napisała komentarz,że jej wynajmowane w Legio jest większe niż to co kupił Paweł czy Dżak. Jakim to trzeba być zawistnym człowiekiem i puszczać to w internet. To co tam w rzeczywistości musi się dziać.

Ponawiam pytanie.

JAKI BYŁ POWÓD,ŻE NIE PRZYJECHAŁA NA BABY SHOWER M

Przed chwilą, CoJestPipol napisał:

Po raz pierwszy na EVENTACH z.... 25.10.2017      22.45   - Wannuta:  tylko Wybitne jednostki mogą sobie radzić w tej dżungli (Warszawie)

i mówi to pracowita babka raźno śmigająca samochodem o swojej koślawo kulającej się na dworzec zapuszczonej pierworodnej. Iiiii tak!

Wannucie darmowe kremy z jes roszer całkowicie zapluszczyły oczy

• Thanks 1

2 minuty temu, CoJestPipol napisał:

Czyli Lusesita juz nie jest wybitna, bo w gruncie rzeczy ona sobie nie poradzila. Uciekla z dzieckiem na Olsztyn.  Od 13 roku zycia w zwiazkach, a nawet ojciec jej dziecka nie dal z nia rady.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się