Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katarzynka2016

Samotna amiszka bez japonek

Polecane posty

2 minuty temu, PastelowaTapeta napisał:

Czyli Lusesita juz nie jest wybitna, bo w gruncie rzeczy ona sobie nie poradzila. Uciekla z dzieckiem na Olsztyn.  Od 13 roku zycia w zwiazkach, a nawet ojciec jej dziecka nie dal z nia rady.

może właśnie dlatego skończyła jak skończyła, bo myślała o "związkach" zamiast wziąć się za życie i dup. e do roboty . taka ot niezależna jednostka.

teraz ani jest niezależna ani nie jest kaszakowa stajl.  jest just Lucyna

3 minuty temu, Olo123 napisał:

Ponawiam pytanie.

JAKI BYŁ POWÓD,ŻE NIE PRZYJECHAŁA NA BABY SHOWER M

Oficjalny - miała katar 🤧

No, a nieoficjalny powód był taki, że jak był hany, to rodzinka poszła w odstawkę. Poza tym gwiazdą szołera miałaby być Mazianka. A tego ciężarna Bu mogła nie udźwignąć. 

• Like 1

14 minut temu, PastelowaTapeta napisał:

Janoz i Wannuta odkladali cale zycie na wesele boho glam wybitnej, ale jak widac japonki uciekly i cala nadzieja zgasla. Pieniadze ulokowali w nowe komnaty, najwieksze, takie jak przyrodzenie luski. Tak, zeby rodzenstwo peklo z zazdrosci.

No nie gadaj... to akurat to przegapiłam! Myślałam, że to mieszkanie po dziadku... A wiadomo jak duże ma to mieszkanie? 

A tak w ogóle to jak można być takim pasożytem życiowym, żeby rodzice pomagali nawet po 30-tce? serio, nie ogarniam 

1 minutę temu, CoJestPipol napisał:

może właśnie dlatego skończyła jak skończyła, bo myślała o "związkach" zamiast wziąć się za życie i dup. e do roboty . taka ot niezależna jednostka.

teraz ani jest niezależna ani nie jest kaszakowa stajl.  jest just Lucyna

Na zawsze bedzie Luska Ogr.

Przed chwilą, wiem.ze.nic.nie.wiem napisał:

No nie gadaj... to akurat to przegapiłam! Myślałam, że to mieszkanie po dziadku... A wiadomo jak duże ma to mieszkanie? 

A tak w ogóle to jak można być takim pasożytem życiowym, żeby rodzice pomagali nawet po 30-tce? serio, nie ogarniam 

Wieksze od Qrki, to najwazniejsze.

2 minuty temu, Aleksis Zatorzańska napisał:

Oficjalny - miała katar 🤧

No, a nieoficjalny powód był taki, że jak był hany, to rodzinka poszła w odstawkę. Poza tym gwiazdą szołera miałaby być Mazianka. A tego ciężarna Bu mogła nie udźwignąć. 

Ano! Napięcie i jej niechęć do rodzinki czuć było wtedy przez ekran, nawet żaden powód nie był potrzebny 😉

Jak myślicie czy to rodziców wina i faworyzowanie matki, że ona ma taki parszywy charakter czy o porostu to się skumulowało. Ja nie pojmuję tego poczucia wyższości lusindy nad wszystkimi. Przecież na dobrą sprawę ona niczym się nie wyróżnia, jest przeciętna do bólu.

Aaa katarek no piękna wymówka 🙂

Wstyd. 

Co do tych baby showerów. U Manju i teściowa i szwagierka, koleżanki w urywkach są widoczne, Jola itd

Wybitna nie mogła wpaść to matula jej też zorganizowała żeby gorsza się nie czuła. No, ale ani mamy Pitera ani siostry ani żadnej kumpeli. 

Widać kto jest lubiany bardziej i ma zdrowe podejście do życia.

Nawet na tym pseudo baby shower Luśki widać stosunek do Manju jak ją niechętnie przytula. Pewnie miała w głowie żeby gorsza siostra nie urodziła pierwsza.. żenada

7 minut temu, Zniesmaczony napisał:

Jak myślicie czy to rodziców wina i faworyzowanie matki, że ona ma taki parszywy charakter czy o porostu to się skumulowało. Ja nie pojmuję tego poczucia wyższości lusindy nad wszystkimi. Przecież na dobrą sprawę ona niczym się nie wyróżnia, jest przeciętna do bólu.

Czasami matki mają takie chore podejście,że te pierwsze dziecko jest wyjątkowe, najlepsze, najmądrzejsze i rozpieszczane. Czytałam kiedyś wywiad gdzie babka przyznała że pierwszego syna kocha bardziej jak córki. Więc może coś w tym jest 

7 minut temu, Zniesmaczony napisał:

Poniżej przeciętnej, zaniedbana z wrednym charakterem, nieogarnięta życiowo, wiecznie przyklejona do kogoś, nie interesująca się niczym tylko kosmetykami i świeczusiami, nawet nie wiedziała z jakiego filmu jest jej ulubiona piosenka czyli z wiedzą słabo, ale do wymądrzania się to pierwsza 😂 

• Like 1

3 minuty temu, Zniesmaczony napisał:

Moim zdaniem to ogrooomna zasługa Wedlowej.

3 minuty temu, Olo123 napisał:

Nawet na tym pseudo baby shower Luśki widać stosunek do Manju jak ją niechętnie przytula.

Drugi taki piękny obrazek to urodziny Qry (29?) na działeczce.  Na vlogu przez całe przygotowania do imprezki (zresztą bardzo skromnej) L nadęta jak chmura gradowa wręcz warczy na  M, żadnego pieszczenia, seplenienia i słodkich uśmiechów.

1 minutę temu, anulka1990 napisał:

Poniżej przeciętnej, zaniedbana z wrednym charakterem, nieogarnięta życiowo, wiecznie przyklejona do kogoś, nie interesująca się niczym tylko kosmetykami i świeczusiami, nawet nie wiedziała z jakiego filmu jest jej ulubiona piosenka czyli z wiedzą słabo, ale do wymądrzania się to pierwsza 😂 

Chyba nawet kosmetyki ją średnio interesują, bo co ona potrafi o nich powiedzieć? Nigdy nic ciekawego się od niej nie dowiedziałam. Jedyny fetysz to golden rose 10 i jej prezentacja na dziobie wywalonym do kamery w kolejnych konfiguracjach

• Like 1
  • Haha 1

3 minuty temu, dl-kaw napisał:

Drugi taki piękny obrazek to urodziny Qry (29?) na działeczce.  Na vlogu przez całe przygotowania do imprezki (zresztą bardzo skromnej) L nadęta jak chmura gradowa wręcz warczy na  M, żadnego pieszczenia, seplenienia i słodkich uśmiechów.

Widać nawet że Parabara jakoś tak bardziej z Manju 

• Like 1

4 minuty temu, dl-kaw napisał:

No mnie to przeraża z jaką pogardą ona się do rodziny odzywa mimo tego, że ona bez nich by sobie rady nie dała. Zero wdzięczności. Nie dziwne, że Hany uciekł i żadnego innego w zasięgu wzroku jak mogą mieć zgrabne, uśmiechnięte i nie dzieciate laseczki 😉

• Like 1

10 godzin temu, Peraspera napisał:

Może to ten typ wysportowany, kontrolujący każdy kęs jedzenia, wywyższający się nad wszystkimi z większą tkanką tłuszczową. Przyznam, że nie oglądałam vlogów z Dre, bo ta para była nie do zniesienia.

Dla mnie on jest skreslony juz za samo pajacowanie “yummy”. A inne zachowania to juz przegiecie. Wiecznie wchodzi jej w slowo, jego racja musi byc na wierzchu (tak jak Bulby), patrzy na nia krytycznym okiem. Serio, im dluzej to ogladam, to widze sporo winy Dre. Wiem, ze tu jest taki trend, ze sie wini Paplotke, ale moim zdaniem on tez ma sporo za uszami. Jak mu nie pasowala, to mogl sie nie bzykac.

• Like 2

2 minuty temu, sasiadka_zenobia napisał:

Dla mnie on jest skreslony juz za samo pajacowanie “yummy”. A inne zachowania to juz przegiecie. Wiecznie wchodzi jej w slowo, jego racja musi byc na wierzchu (tak jak Bulby), patrzy na nia krytycznym okiem. Serio, im dluzej to ogladam, to widze sporo winy Dre. Wiem, ze tu jest taki trend, ze sie wini Paplotke, ale moim zdaniem on tez ma sporo za uszami. Jak mu nie pasowala, to mogl sie nie bzykac.

Ma, ma. Uwielbiam np sygnały dawane między wierszami od obojga, że niektóre czynności wykonywane w samochodzie są nieodpowiednie: kruszenie jedzeniem, robienie makijażu. Przypuszczalnie facet to ciężki do zniesienia pedant w najgorszym wydaniu.

• Sad 1

5 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

No wiesz z braku laku to ja bzyknął. No oni do siebie nie pasowali i fizycznie i charakterem, nie wiem jak ona chciała z tego ulepić big love 😬 

1 minutę temu, dl-kaw napisał:

Ma, ma. Uwielbiam np sygnały dawane między wierszami od obojga, że niektóre czynności wykonywane w samochodzie są nieodpowiednie: kruszenie jedzeniem, robienie makijażu. Przypuszczalnie facet to ciężki do zniesienia pedant w najgorszym wydaniu.

Mnie też by irytowało jakbym miała wysprzątane i ktoś ciągle kruszył żarciem i nawet po sobie nie posprzątał, no sorry. 🙄

• Like 4
  • Thanks 1

2 minuty temu, dl-kaw napisał:

Z kruszeniem w aucie to go popieram. Sama nie cierpie tego jak siedzenia są usyfione

4 minuty temu, sasiadka_zenobia napisał:

Ja bym go raczej wsadziła do szuflady z małolotnymi 😀 tytanem intelektu, to on nie był. Ale nie spodziewałabym się, że taki by się związał z Luśką. 

Oceniam go z pozycji kobiety i dziwi mnie bardzo, że L chciała go na ojca swego dziecka 😱 Widać, że zadowoliły ją pierwsze lepsze adoracje. 

Już mogła poprzestać na pokazywaniu ręki i stóp. Ale wiadomo, że musiała sie pochwalić i utrzeć nosa hejterkom. 

• Like 1

13 godzin temu, Pan Dozorca napisał:

Ale! ostatnio ktos przypomnial vlogi z Kraka i pierwszy raz od bardzo dawna obczailam te vlogi z czasow rui i stwierdzam, ze Lucy nigdy brzydziej nie wygladala niz wtedy. Miala te paskudne biale wlosy uciete pod garnek i widac w tym vlogu z Kr jaka byla jednak nadal otyla, mimo calego tego odchudzania, latania po lesie, body flaka itd. Wygladala w tamtym czasie, jeszcze bardziej niz kiedykolwiek, jak otyly trans, a jednak on na nia taka w ktoryms momencie polecial. On jeszcze glupszy od niej, bo ona przynajmniej miala plan i cel, a jemu to wlasciwe kij wie o co chodzilo, skoro lubil szczuple, a ona NIGDY szczupla nie byla.

Myśle ze dużo dała namowa pati, luski obiecywania ze schudnie no i chudła ale potem bam znowu waga sprzed ciąży i to jeszcze większa 

• Thanks 1

5 godzin temu, aeteryczny zad napisał:

Siostry, u mnie chyba cos sie w glowie psuje, albowiem snila mi sie Bromba i Dre, oboje w jakiejs magazynowej hali, posrodku ktorej stal gigantyczny kolowrotek dla chomika. W nim zamknieta Wybitna, sapiac i placzac biegla wyciagajac rece, az lopotaly pelikany, a naprzeciw kolowrotka stal Dre i ze zlosliwym usmiechem kusil ja paczkami z dankin donuts i gluchy na blagania rozszlochanej Bromby konsumowal je na jej oczach. Z boku zas, uwieszona za noge(?) u sufitu Wedlowa z twarza Mickey Rourke'a , szlochala, zeby wojak nie krzywdzil jej coreczki, bo ona nie zasluguje 😅🤦

Jprdl😂 Chyba ciezkostrawna kolacja byla. Panczeta bankowo!

3 minuty temu, anulka1990 napisał:

Mnie też by irytowało jakbym miała wysprzątane i ktoś ciągle kruszył żarciem i nawet po sobie nie posprzątał, no sorry. 🙄

A wiadomo, że w każdą, ale w to każdą podróż należy zabrać przekąskę 😂 

Gdyby chodziło o jakieś podjadanie w długich trasach, to spoko. Ale jakby on jej pozwolił jeść w aucie bez ograniczeń, to ona z tojotki by food trucka zrobiła 🍔🥓🍗🍖🥩🍕

• Like 1
  • Haha 11

2 minuty temu, SolKjut napisał:

Myśle ze dużo dała namowa pati, luski obiecywania ze schudnie no i chudła ale potem bam znowu waga sprzed ciąży i to jeszcze większa 

też tak sądzę, a jak już była w ciąży no to odpuścił i spisał na straty 😬

4 minuty temu, Olo123 napisał:

Z kruszeniem w aucie to go popieram. Sama nie cierpie tego jak siedzenia są usyfione

No tak, i wracamy do tego, ze oboje musieli miec racje i nie szanowali cudzego zdania. Bromba chciala po swojemu, ten tez. Dobralo sie dwoch dziwakow i probowalo zalozyc rodzine 😐

2 minuty temu, Olo123 napisał:

Wiadomo, ale żeby z tego robić ciśnienie?  😉

Zawsze mógł jej na kolejną okazję kupić ręczny odkurzacz samochodowy 😄  i odczytać na vlogu instrukcję

• Haha 4

10 godzin temu, Laczisony napisał:

Też poczułam się jakoś nieswojo, widząc jego reakcję i to zdziwienie z uśmiechem. Czyli każdy z nadwagą według niego stołował się regularnie w Dunkinie?

Mi się wydaje ze Luska żarła różne rzeczy przy nim i porcje tez niczego sobie i dlatego się śmiał ze „jak to ona donkunow nie jadła? niemozliwe 😄

a to nie były siostry początki ciąży wtedy? 

• Haha 2

1 minutę temu, dl-kaw napisał:

Wiadomo, ale żeby z tego robić ciśnienie?  😉

Zawsze mógł jej na kolejną okazję kupić ręczny odkurzacz samochodowy 😄  i odczytać na vlogu instrukcję

Nie żebym go broniła,ale nie wiadomo ile razy ją prosił by nie jadła w aucie, a wiadomo jak to Luśka, musi być tak jak Ona zagra. To może przerodziło się w ciśnienie. Co ona tak z tym żarciem w aucie miała 😂

• Haha 2

29 minut temu, Zniesmaczony napisał:

Jest baaaardzo zakompleksiona - stad to jej kreowanie idealnego, „glam” świata na YT. Ona już w 2010, zanim to stało się modne, udawała w internecie kogoś kim nie jest, żeby ludzie zazdrościli. Stad jej słynne odpały typu posada w brytyjskiej„korporacji”, która okazała się pracą na taśmie, chwalenie się powodzeniem w miłości (już od 13 roku życia!!), czy wkręcanie widzów, że Janóż jeździ tirem w „zagraniczne delegacje”. Zawsze była taka „pretendująca” 🙄 Do tego dochodzi jej ładniejsza i sympatyczniejsza siostra, do której pewnie zawsze się porównywała i teraz na siłę nie chce być gorsza od niej w absolutnie niczym. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się