Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sówka1313

Myślicie że jak się ma bardzo rzadkie włosy to można dobrze wyglądać z krótką fryzura

Polecane posty

Moj mysi ogon doprowadza mnie do szału. Myślicie że krótka fryzura me sens przy rzadkich włosach, czy już w ogóle będę wyglądać jak lysa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten problem i od lat nie noszę długich włosów. Powtarzam, że żeby nosić długie włosy to trzeba mieć co nosić. W przeciwnym razie wygląda się żałośnie. Noszę różne rodzaje boba albo nawet jeszcze krótsze. Ale nie całkiem. I kiedy odrosły mi podczas kwarantanny i nawet mogłam jakoś je zebrać gumką to się przeraziłam 😁

Korzystam też z suchego szamponu, wtedy tak nie klapią. Tylko trzeba sobie dobrać, żeby pasował do włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer może Ci wycieniować włosy w taki sposób, że optycznie nabiorą one objętosci. Tylko to musi być dobry, sprowadzony fryzjer. 

A próbowałaś wcierek w skórę głowy żeby stymulować porost albo jakiś wspomagaczy w formie witamin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sansey napisał:

Fryzjer może Ci wycieniować włosy w taki sposób, że optycznie nabiorą one objętosci. Tylko to musi być dobry, sprowadzony fryzjer. 

A próbowałaś wcierek w skórę głowy żeby stymulować porost albo jakiś wspomagaczy w formie witamin? 

Tak,całą masę przez długi czas,pomogło ma chwile a potem wylatywaly znów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak krótkie. Jeśli takie dość mocno krótkie to może wyglądać kiepsko. Cieniowane mogą wyglądać dobrze, ale to musi być wykonane przez bardzo dobrego fryzjera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

Zależy jak krótkie. Jeśli takie dość mocno krótkie to może wyglądać kiepsko. Cieniowane mogą wyglądać dobrze, ale to musi być wykonane przez bardzo dobrego fryzjera. 

Właśnie. ...raz miałam taką fantazyjna artystyczna droga fryzurę, ciotka mnie zaprowadziła prę lat temu do ponoć świetnej fryzjerki. Dobrze to wyglądało tylko po wyjściu z salonu,potem chodzilam jak wygryziony deb il,porażka. Dlatego tez boje się. ...ale jak mówiłam, ta długa cienka kita wprawia mnie juz w szał. Nie rozpuszcze bo wyglądam tragicznie,marze o króciutkxh włosach ,  których nie trzeba wiązać i które unosi wiatr,hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sówka1313 napisał:

Tak,całą masę przez długi czas,pomogło ma chwile a potem wylatywaly znów. 

Czyli jeśli dobrze rozumiem one ci nadmiernie wypadają, dlatego jest ich mało?

Ty weź sobie zbadaj testosteron i tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsh mam ok,testosteron sobie zrobię, ale ja już nie wierze ze mi cokolwiek pomoże . Jakby ktoś jeszcze mógł napisać, czy bardzo rzadkie włosy mogą wyglądać ok krótkie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, sówka1313 napisał:

Tsh mam ok,testosteron sobie zrobię, ale ja już nie wierze ze mi cokolwiek pomoże . Jakby ktoś jeszcze mógł napisać, czy bardzo rzadkie włosy mogą wyglądać ok krótkie? 

Idź do dobrego fryzjera i poproś żeby Ci dobrał fryzurę, my nie wiemy jaki masz dokładnie typ włosów, kształt twarzy etc. więc to trochę jak wróżenie z fusów. 

Poza tym napisałaś, że witaminy i wcierki Ci pomagały, dlaczego więc zaprzestalaś ich stosowania? O włosy jeśli są problematyczne trzeba przecież dbać cały czas. 

Edytowano przez Sansey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

To czy bedziesz dobrze wygladac w krotkiej fryzurze zalezy od ksztaltu czaszki, a nie od ilosci wlosow. Jesli masz np. plaska z tylu czaszke i krotka szyje, bedziesz wygladac okropnie. Mozna kupic peruki. Obejrzyj sobie Red Lipstick Monster.

Mam długa szyję i twarz raczej pociagłą .co do peruki to będę myśleć jak wylysieje,na razie myślę o tym skróceniu mocnym włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Sansey napisał:

Idź do dobrego fryzjera i poproś żeby Ci dobrał fryzurę, my nie wiemy jaki masz dokładnie typ włosów, kształt twarzy etc. więc to trochę jak wróżenie z fusów. 

Poza tym napisałaś, że witaminy i wcierki Ci pomagały, dlaczego więc zaprzestalaś ich stosowania? O włosy jeśli są problematyczne trzeba przecież dbać cały czas. 

Długa szyja twarz pociagla lekko kwadratowa.Włosy delikatne i proste jak druty. Witaminy pomagały ale po czasie przestały. SZAMPON ów używam drogich bo mam też mega.problem z lupiezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sówka1313 napisał:

Długa szyja twarz pociagla lekko kwadratowa.Włosy delikatne i proste jak druty. Witaminy pomagały ale po czasie przestały. SZAMPON ów używam drogich bo mam też mega.problem z lupiezem

No to już masz odpowiedź dlaczego włosy ci wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Różniczka napisał:

Oj w dzisiejszych czasach łupież wybacz ale świadczy o zaniedbaniu, to się skutecznie leczy.

Wybacz ale byłam u 3 dermatologów ,  a to co piszesz jest niezwykle przykre.Wypróbowałam chyba wszystko co możliwe, teraz w sumie jest wielka poprawa w porównaniu z tym co było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Różniczka napisał:

Oj w dzisiejszych czasach łupież wybacz ale świadczy o zaniedbaniu, to się skutecznie leczy.

Nie wiesz o czym piszesz. Jestem na fb na grupie włosówej i pisze z dziewczynami który mają problem taki jak ja. Lata leczenia i wywalonej kasy a łupież jest nadal. Ale tego trzeba doświadczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio dziewczyny, 

37 minut temu, Różniczka napisał:

Na Twoim miejscu poszłabym do dermatologa, w dzisiejszych czasach jest na prawdę  dużo skutecznych środków na wypadanie włosów czy łupież.

Tak jest,a ja przez 5 lat mojego problemu wypróbowałam wszystkie chyba,łącznie ze stwrydowymi od lekarza wiec nie osadzaj,bo nie wiesz czym jest łupież którego nie daje się wyleczyć i swędzenie skóry głowy które potrafi cie obudzić w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Różniczka napisał:

Nie chcialam w żaden sposób Ciebie urazić, ale uważam że coś tak błahego jak łupież można skutecznie wyleczyć, może trafiłeś na kiepskich dermatologów, 

Łupież nie jest błahy. Nie zawsze. Jak byłam dzieckiem i miałam łupież to raz umylam głowę nizoralem i miałam spokój. Teraz jest inaczej a nizoral mogę wylać do zlewu. Nie zrozumiesz bo nie masz tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sówka, poszukaj dobrego fryzjera i niech Ci zrobi szałową fryzurę, na pewno nie zaszkodzi 😉

Ja mam włosy z natury bardzo gęste ale wypadały mi przez jakiś czas, bo mam hashimoto. Stosowałam wówczas ampułki Sesderma Seskavel-one nie są tanie ale skuteczne i przez ponad rok witaminy Hairvity. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u trygologa byłaś? Moze on cos zaradzi. Sama zmagam się z bardzo rzadkimi włosami. Przeswity na głowie od kilku lat skutecznie obnizaja moja samoocenę. Ostatnio troche zainteresowałem sie wlosomaniactwem i wszystko co z tym zwiazane póki co testuje typu: wcierki, olejowanie itp. Jednak wiem, że skoro zmagasz sie z łupieżem to twoje pole co do testowania i nakładania różnych specyfikow na glowe jest mocno ograniczone, bo wystarczy sobie jednym produktem zaszkodzić i problem z łupieżem powraca.  Na jednym z forów dotyczących tej tematyki wyczytałam że włosy często wypadaja też z powodu zatkanych cebulek i dlatego przynajmniej raz w tygodniu nalezy robic peeling skóry galowy. Nie wiedziałem o tym, ale odkąd stostuje ten zabieg jest tak jakby lepiej tzn wydaje mi się, że wypada mi mniej włosów. Jeżeli się na to zdecydujesz to nie przestrasz sie, poniewaz w trakcie pierwszego peelingu który sobie robilam wypadlo mi bardzo dużo wlosow. ale potem to już było zdecydowanie lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Karlik1987 napisał:

A u trygologa byłaś? Moze on cos zaradzi. Sama zmagam się z bardzo rzadkimi włosami. Przeswity na głowie od kilku lat skutecznie obnizaja moja samoocenę. Ostatnio troche zainteresowałem sie wlosomaniactwem i wszystko co z tym zwiazane póki co testuje typu: wcierki, olejowanie itp. Jednak wiem, że skoro zmagasz sie z łupieżem to twoje pole co do testowania i nakładania różnych specyfikow na glowe jest mocno ograniczone, bo wystarczy sobie jednym produktem zaszkodzić i problem z łupieżem powraca.  Na jednym z forów dotyczących tej tematyki wyczytałam że włosy często wypadaja też z powodu zatkanych cebulek i dlatego przynajmniej raz w tygodniu nalezy robic peeling skóry galowy. Nie wiedziałem o tym, ale odkąd stostuje ten zabieg jest tak jakby lepiej tzn wydaje mi się, że wypada mi mniej włosów. Jeżeli się na to zdecydujesz to nie przestrasz sie, poniewaz w trakcie pierwszego peelingu który sobie robilam wypadlo mi bardzo dużo wlosow. ale potem to już było zdecydowanie lepiej. Pozdrawiam

O trychologu myślałam, może pójdę kiedys,ale naczytalam się ze to strata kasy ,bo tylko namawiają na kupno różnych specyfików, a jak ktoś ma poważny problem to i tak odsyłają do dermatologa...Wiec jestem sceptyczna. Co do peelingu,to szampon którego używam jest właśnie z peelingiem-nazywa się vichy dercos micropeel. Jak dla mnie najlepszy i bardzo mi pomógł. Teraz tylko tym myje głowę od paru miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sówka1313 napisał:

Długa szyja twarz pociagla lekko kwadratowa.Włosy delikatne i proste jak druty. Witaminy pomagały ale po czasie przestały. SZAMPON ów używam drogich bo mam też mega.problem z lupiezem

Wiesz, to może trochę inna kolejność "kuracji"?

Ja sobie z włosami tak poradziłam:

1. łupież - w aptece znalazłam szampon Catzy - taki czerwono-biały z logiem z kotkiem z pirogronianem cynku, czy czymś takim - lepsze od nizoralu, nigdy mi nie pomagał

2. nawilżenie skóry głowy - Biovax czarna tuba nawilżający (na początku łączyłam z odżywką z tej samej serii, potem już sam szampon), jak już przeszedł mi ten taki najgorszy łupież

3. problemy z wypadaniem włosów - Babuszka Agafia Czarna bania przeciw wypadaniu włosów i do tego 1 opakowanie skrzypovity

 

Teraz wróciłam do Biovaxu, bo testowałam inny babuszkowy i mi jednak nie podszedł 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×