Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klaudia*

Macie tak czasami ?

Polecane posty

1 minutę temu, Kulfon napisał:

A w ogole mieli taki pomysl, ze macie im prasowac koszule?

Tak, bo w domu matka mu prasowała, więc przyzwyczaił się do tego.

Nigdy. W mojej szafie jest bardzo malo rzeczy, wszystkie na mnie idealnie pasuja (nie musze tyc ani chudnac), wszystkie pasuja do siebie (bo sa w 3 kolorach bazowych) i wszystkie sa z dobrej jakosci materialow.

W koncu po cos wynosilam te 8 kartonow do Caritasu a pozniej uzupelnialam braki 🙂

1 minutę temu, Klaudia* napisał:

Tak, bo w domu matka mu prasowała, więc przyzwyczaił się do tego.

Tak bywa. U mojego tez wszystko robila jego matka dla meza i dwoch synow. Nota bene bardzo fajna kobieta, ale nie wiem dlaczego tak wszystko robi, praca, a potem jeszcze caly dom na jej glowie. Ja z gory zapowiedzialam, ze nie bede jak jego matka. Na szczescie on tez nie uwaza tego za normalne.

5 minut temu, Kulfon napisał:

Tak bywa. U mojego tez wszystko robila jego matka dla meza i dwoch synow. Nota bene bardzo fajna kobieta, ale nie wiem dlaczego tak wszystko robi, praca, a potem jeszcze caly dom na jej glowie. Ja z gory zapowiedzialam, ze nie bede jak jego matka. Na szczescie on tez nie uwaza tego za normalne.

Dobrze, że myśli inaczej, bo to nie są te czasy, gdy kobieta siedziała w domu, a facet polował na mamuty. Przychodził to ta podsuwała mu talerz pod nos, a wieczorem w balii myła nogi i plecki 😆

2 minuty temu, Klaudia* napisał:

Dobrze, że myśli inaczej, bo to nie są te czasy, gdy kobieta siedziała w domu, a facet polował na mamuty. Przychodził to ta podsuwała mu talerz pod nos, a wieczorem w balii myła nogi i plecki 😆

Dokladnie. Juz dawno stwierdzilam, ze robienie wszystkiego w domu to niewdzieczna praca, ktorej nikt i tak nie docenia, ani za to nie podziekuje. Oboje pracujemy i oboje zajmujemy sie domowymi obowiazkami po rowno. Nie rozumiem dlaczego ja mialabym robic wiecej, to jest niesprawiedliwe i zacofane, nie jestem niczyja sluzaca. 

• Like 1

31 minut temu, Klaudia* napisał:

To dobrze go wychowałaś. Ja też kiedyś powiedziałam: prasujesz sam, albo do mamusi 😄

Uroki bardzo szybkiego zamieszkania razem 😄

7 minut temu, Kulfon napisał:

Dokladnie. Juz dawno stwierdzilam, ze robienie wszystkiego w domu to niewdzieczna praca, ktorej nikt i tak nie docenia, ani za to nie podziekuje.

Podchodzę do tego tematu tak samo 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się