Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

Ze jestem rude DLA klientow a jabgo nie zoruzkialam I zignorowalam . Ale jaja . Nie chcialam byc rude I mean I conteraz ? Kto pocieszy . W dodatku wszystko musze zapisywac se jestem taka glupia I do mnie w pracy zebym nie pokazywala tego ze jestem glupia ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dla klientow trzeba byc mila, to jest jeden z obowiazkow. Wiem, ze czasem ciezko, ale pamietaj, ze reprezentujesz pracodawce.

Edytowano przez Kulfon

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Kulfon napisa┼é:

Dla klientow trzeba byc mila, to jest jeden z obowiazkow. Wiem, ze czasem ciezko, ale pamietaj, ze reprezentujesz pracodawce.

Ale ja ejstem Mila poprostu nie zrozumialam I nie wiem czemu tak wyszlo myslalamz eon mowi ze duzA her ATA I przytaknelama. On pytal jaka jest duzA . Przeciez ja nie bylam rude specjalnie .czemu mam byc niemila jak Nieman powodu Bo nikt mi nic Tu nie robi ?

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Agatka czub napisał:

Ale ja ejstem Mila poprostu nie zrozumialam I nie wiem czemu tak wyszlo myslalamz eon mowi ze duzA her ATA I przytaknelama. On pytal jaka jest duzA . Przeciez ja nie bylam rude specjalnie .czemu mam byc niemila jak Nieman powodu Bo nikt mi nic Tu nie robi ?

Aha, no to inna sytuacja.

Udost─Öpnij ten post

Przeciez minciezko w takiej roacy unyslowej jak mi mozg dobrze nie pracuje to co ja mam zrobic ? A musze pracowac Bo zasilkow niemam I chodze sie staram to co jeszcze ja mam zrobic ??? Nie moja wina ze mi mozg zle pracuje I bardziej nadaje sie do fizycznej pracy . A ludzie sir dziwia potem xd co chielibyscie byc mna ???

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

To moze znajdz sobie prace fizyczna? Praca z klientami nie jest dla kazdego, ja tez pracowalam kiedys jako kelnerka i w call centre i sie meczylam.

Udost─Öpnij ten post

Uhu no zdarzy sie nauka na przyszlosc. Goopia nie jestes. Rozwijaj umysl 

Udost─Öpnij ten post

A ja kiedys dostalem robote w sklepie odziezowym USC, w galerii w cebtrum miasteczka i to byl 2015 i bylem sam na sklepie , musialem ciagle ubrania ukldac zeby bylo idealnie i obslugiwac klientow i bylem idealny, w caly grudzien moglo mi wpasc z 1200 funtow.

Ale webwtorek przyszlo po mnie dwoch anglikow, wrocilem o 6 rano potem mialem pogadanke i olalem to goowno caly black friday wytrzymalem, 4 dni. W ogole jakis brudas z bermingam tam rzadzil, pol roku pozniej zamkneli sklep. 

Udost─Öpnij ten post

Kurcze, czy tylko mnie m─Öczy czytanie Twoich post├│w?

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Sandi napisał:

Nie tylko. 

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, diada Stiopa napisał:

Nie tylko. 

Czepek jest fajna i jest soba 

• Like 2
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

Ale o co chodzi duza her ata? 

Udost─Öpnij ten post

Nastepnym razem zrob jak inni w takich miejscach jak klient jest niemily, to mu naplujesz do dania :classic_ninja:

Udost─Öpnij ten post

14 minut temu, oinqx napisał:

Czepek jest fajna i jest soba 

W to, ┼╝e czopek jest sob─ů nikt nie w─ůtpi, jej fajno┼Ť─ç za to jest ju┼╝ dyskusyjna.┬á­čśÄ

Udost─Öpnij ten post

Ale wy nie macie te┼╝ poj─Öcia o byciu sob─ů Demony, czepek b─Öd─ůc Naturalna zg┼é─Öbia pierwotna Natur─Ö umys┼éu. A to ju┼╝ co┼Ť,

Mo┼╝ecie pozazdro┼Ťci─ç jej tego ­čŚ┐­čŽä­čŽä­čŽä

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, akimuszki napisał:

Nastepnym razem zrob jak inni w takich miejscach jak klient jest niemily, to mu naplujesz do dania :classic_ninja:

Ale nikt jeszcze nie byl niemily Bo chyba widza ludzie ze jestem uposledzona . 

• Haha 2
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

23 minuty temu, oinqx napisał:

Ale o co chodzi duza her ata? 

duzA herbata

Udost─Öpnij ten post

Bycie Naturalnym jak umys┼é Buddy Amidy w swoim wymiarze jest jednakowy i prosty wzgl─Ödnie, bo wsz─Ödzie i nie wsz─Ödzie taki Sam. ­čîÜ­čĄĚ

Udost─Öpnij ten post

Niestety, ale dla klient├│w trzeba by─ç mi┼é─ů.

Udost─Öpnij ten post

Przez agencj─Ö pracujesz? Ostatnio na jakiej┼Ť produkcji by┼éa┼Ť. Tak cz─Östo po pracach skaczesz czy to agencja tak Ciebie wysy┼éa?

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Praca kelnerki to nie jest praca umyslowa. Jesli nie rozumiesz jeszcze jezyka, spytaj szefa, czy mozesz zmywac i sprzatac zamiast kelnerowania. Albo poszukaj pracy w fabryce, tam zwykle sa powtarzalne obowiazki, czyli jak sie raz juz ich nauczysz, wejda Ci w nawyk. Tylko nic ciezkiego gdzie sobie palec mozna obciac albo sa substancje szkodliwe, jakies lakierowanie.

Jesli mieszkasz w bogatej dzielnicy, mozesz rozniesc ogloszenie, ze wyjdziesz z psami albo ugotujesz obiad i im zostawisz swiezy. O ile nie potrzebujesz umowy, tylko kasy. Jakbys miala kilku takich klientow, regularnych, to by cos wpadlo. A gotowanie i opieka nad zwierzatkami przeciez Ci wychodzi.

Ludzie sa rozni, musisz znalezc prace, ktora bedzie Ci odpowiadac i tyle.

Edytowano przez uzyszkodnik

Udost─Öpnij ten post

54 minuty temu, Sandi napisał:

kazdego meczy czytanie wysrywow uposledzonej ameby

Udost─Öpnij ten post

I do tego skakanie po pracach jest bardzo stresuj─ůce. Zawsze czujesz si─Ö niepewnie i ┼éatwo tak jak Ty Agatka zacz─Ö┼éa┼Ť my┼Ťle─ç o sobie, ┼╝e jest si─Ö upo┼Ťledzonym. Taka niesta┼éo┼Ť─ç i niepewno┼Ť─ç pracy bardzo zani┼╝a samoocen─Ö. Nie jest to nic dobrego. Lepsza niby troch─Ö gorsza praca lecz daj─ůca poczucie bezpiecze┼ästwa. Jak kiedy┼Ť d┼éu┼╝ej w jednym miejscu pracowa┼éa┼Ť, nie pami─Ötam co to by┼éo, to nie pisa┼éa┼Ť ┼║le o sobie i wida─ç by┼éo ┼╝e pewnie si─Ö czujesz a nie tak jak teraz.

Udost─Öpnij ten post

No dobra, ale Autorka faktycznie ma problemy czy po prostu toczy sobie bekę? :classic_dry:

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Praca kelnerki to nie jest praca umyslowa. Jesli nie rozumiesz jeszcze jezyka, spytaj szefa, czy mozesz zmywac i sprzatac zamiast kelnerowania. Albo poszukaj pracy w fabryce, tam zwykle sa powtarzalne obowiazki, czyli jak sie raz juz ich nauczysz, wejda Ci w nawyk. Tylko nic ciezkiego gdzie sobie palec mozna obciac albo sa substancje szkodliwe, jakies lakierowanie.

Jesli mieszkasz w bogatej dzielnicy, mozesz rozniesc ogloszenie, ze wyjdziesz z psami albo ugotujesz obiad i im zostawisz swiezy. O ile nie potrzebujesz umowy, tylko kasy. Jakbys miala kilku takich klientow, regularnych, to by cos wpadlo. A gotowanie i opieka nad zwierzatkami przeciez Ci wychodzi.

Ludzie sa rozni, musisz znalezc prace, ktora bedzie Ci odpowiadac i tyle.

Niema innej pracy biore co jest przeciez 

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Misiowie puszy┼Ťci napisa┼é:

I do tego skakanie po pracach jest bardzo stresuj─ůce. Zawsze czujesz si─Ö niepewnie i ┼éatwo tak jak Ty Agatka zacz─Ö┼éa┼Ť my┼Ťle─ç o sobie, ┼╝e jest si─Ö upo┼Ťledzonym. Taka niesta┼éo┼Ť─ç i niepewno┼Ť─ç pracy bardzo zani┼╝a samoocen─Ö. Nie jest to nic dobrego. Lepsza niby troch─Ö gorsza praca lecz daj─ůca poczucie bezpiecze┼ästwa. Jak kiedy┼Ť d┼éu┼╝ej w jednym miejscu pracowa┼éa┼Ť, nie pami─Ötam co to by┼éo, to nie pisa┼éa┼Ť ┼║le o sobie i wida─ç by┼éo ┼╝e pewnie si─Ö czujesz a nie tak jak teraz.

Jak kible szorowalam sie zle czulam

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö