Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cabefe

Moja siostra jest niska, ładna i nie obchodzi jej wzrost przyszłego partnera

Polecane posty

Jak mam przekonać siostrę, że niski facet to wstyd i pośmiewisko, a tak jak już mówiłem jest ładną dziewczyną i nie chcę aby zmarnowała sobie życie z takim kimś, zwłaszcza że sama jest niska i gdyby miała mieć dzieci cierpiałyby z powodu niskiego wzrostu jeśli byliby mężczyznami a ten argument do niej nie trafia. Każdy się od niej odwróci i straci znajomych a jedyne co jej zostanie to ten nieudacznik życiowy, który powinien być sam całe życie. Przecież każda niska kobieta, którą widzę na ulicy ma normalnego wysokiego faceta a nigdy nie widziałem niskiej kobiety, która jest ładniejsza od mojej siostry. O co chodzi? Dla mnie to jest nienormalne. Ma kompleksy, czy coś nie tak z głową albo może jeszcze nie jest dojrzała? Podobno najszczęśliwsze związki tworzą niskie kobiety i wysocy mężczyźni, oczywiście najczęściej ale nie zawsze. I proszę zazdrosne kobiety o urodę siostry o nie wypowiadanie się w tej kwestii, że powinna być z kim chce bo same mogłybyście pomarzyć o wysokim facecie. Takie odpowiedzi będę ignorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoki to normalny, a niski już nie? W takim razie jesteś mentalnym Pigmejem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche dyskryminacja mi się wydaje. Rozumiem gdyby to chodziło o psychopate że taka osoba jest nie odpowiednia, Albo osoba którą raczej 5 lat więzienia raczej nie ogarnęło. To są przykłady problemów. Jeśli chodzi o cechy wyglądu to wzrost nie jest jakimś problemem. ( Nie obrażając nikogo oczywiście Odnośnie następnego zdania) Są związki że kobieta jest Afroamerykanką a facet jest Biały albo odwrotnie. I są ze sobą bo się kochają. Wydaje mi się że to już bardziej jej decyzja i tutaj raczej na to nie wpłyniesz. Musisz po prostu zaakceptować przyszłego partnera albo przynajmniej szanować. W końcu to ona chce z nim spędzić reszte życia a nie ty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedna dziewczyna, ma brata  k r e t y n a . 

 

Edytowano przez Sandi
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha a powiedz jakie badania wskazują że najszczęśliwsze pary to mieszanka niskiej dziewczyny z wysokim facetem? ładnie proszę może jeszcze zmienię zdanie odnośnie mojego małżeństwa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Igatka napisał:

hahaha a powiedz jakie badania wskazują że najszczęśliwsze pary to mieszanka niskiej dziewczyny z wysokim facetem? ładnie proszę może jeszcze zmienię zdanie odnośnie mojego małżeństwa xd

No ja też bo dzieli Nas z 5 cm... Więc nie możemy być szczęśliwi 😞 

Wrócę do mojego podłego  eks. Bo tam Nas różniło 15cm!

Edytowano przez Sandi
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, jak na razie same zazdrosne kobiety 😉 czekam na kogoś kto odpowie na pytanie a nie będzie mnie wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zazdroszczę baaaardzo. Tylko czego? :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afroamerykanka z białym? Dziwne, myślałem że muzułmanki np z Egiptu nie wychodzą za niemuzułmanów. Wogóle muzułmanki są dziwne, anal no problem ale chodzić to broń boże bo co ludzie powiedzą. Nie mogę ich zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że kompleksy można mieć różnego rodzaju i wierzymy w to co inni mówią.

 

Ale spójrzcie na polityków.

Kaczor i Tusk obaj po 159? 🤷😎😎

I inni tamtejsi Paniczowie u Władzy!:) 

Karły same... lol🦊😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sandi napisał:

No ja też bo dzieli Nas z 5 cm... Więc nie możemy być szczęśliwi 😞 

Wrócę do mojego podłego  eks. Bo tam Nas różniło 15cm!

 

5 godzin temu, Igatka napisał:

hahaha a powiedz jakie badania wskazują że najszczęśliwsze pary to mieszanka niskiej dziewczyny z wysokim facetem? ładnie proszę może jeszcze zmienię zdanie odnośnie mojego małżeństwa xd

 

3 godziny temu, Kulfon napisał:

Prowo.

Ja naprawdę chcę uzyskać odpowiedź bo nie mam pomysłów jak ją przekonać ani nigdzie nie napisałem, że kobieta z niskim nie może być szczęśliwa a jedynie że z wysokim częściej są szczęśliwsze. Nie rozumiem skąd takie nerwy tutaj się biorą 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odp- nie przekonasz jej. Jako bratu powinno ci zalezec aby byla szczesliwa ze swoim facetem, to tyle.

nie wiem skad masz informacje, ze kobiety sa szczesliwsze z wyzszymi facetami...to jakas wasza wiejska madrosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Einefremde napisał:

Odp- nie przekonasz jej. Jako bratu powinno ci zalezec aby byla szczesliwa ze swoim facetem, to tyle.

nie wiem skad masz informacje, ze kobiety sa szczesliwsze z wyzszymi facetami...to jakas wasza wiejska madrosc?

Pewnie sama marzysz o wysokim 😉

A z niskim ktoś taki jak ona nigdy nie będzie szczęśliwa. W końcu co jest fajnego w tym, że będzie pośmiewiskiem? Niscy to mogą zadawać się z takimi jak ty ale nie z kimś takim jak moja siostra 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Różniczka napisał:

Ciekawe dlaczego twoja siostra mnie marzy o mądrym, dobrym, wykształconym czy zaradnym, dla niektórych liczą się wyłącznie centymetry.

Problem w tym że nie musi być do tego dla niej wysoki a ona zasługuje na kogoś, kto da jej szczęście a nie frajera z komentarza powyżej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Igatka napisał:

hahaha a powiedz jakie badania wskazują że najszczęśliwsze pary to mieszanka niskiej dziewczyny z wysokim facetem? ładnie proszę może jeszcze zmienię zdanie odnośnie mojego małżeństwa xd

Jeżeli mogę to też się przyłączę...U nas różnica była koło ćwierć metra... Zatem powinien być to idealny związek. 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest gejem I jaraja go naprawde wysocy faceci. 
zagadka rozwiazana

Edytowano przez Einefremde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bella napisał:

Jak lubisz wysokich to sobie takiego znajdź,  niech cię ładuje na zdrowie, a siostrze daj spokój. 🙂

 

Nie dam siostrze całego życia sobie zmarnować tylko dlatego, że jakaś losowa zazdrosna kobieta z forum mi na internecie tak pisze. A nad swoją kulturą osobistą się zastanów zanim coś napiszesz i doceń to, że istnieją ludzie, którzy się troszczą o rodzeństwo bo ty jak widać nigdy nie miałaś kogoś takiego w życiu więc życzę ci powodzenia z karłem, widać ty nie wiesz nawet co to jest miłość i poczucie bezpieczeństwa więc nie zaśmiecaj tematu swoją obecnością i sobie idź dalej karła szukaj 🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klaudia* napisał:

Ma dużego. Wtedy nie przetłumaczysz 😑

Obrzydliwa jesteś 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cabefe napisał:

Obrzydliwa jesteś 🤮

Ty też. Nie mieszaj siostrze w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klaudia* napisał:

Ty też. Nie mieszaj siostrze w życiu.

Nie zamierzam z kimś takim jak ty dyskutować nawet. Dla mnie nie masz nic do powiedzenia z takimi obrzydliwymi tekstami. Skup się na sobie a nie na innych, idź się umyj albo coś 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cabefe napisał:

Nie zamierzam z kimś takim jak ty dyskutować nawet. Dla mnie nie masz nic do powiedzenia z takimi obrzydliwymi tekstami. Skup się na sobie a nie na innych, idź się umyj albo coś 😜 

Tutaj większość myśli podobnie jak ja. Jeżeli ludzie się kochają to nie wolno im się mieszać. Dla niej on jest tym najwspanialszym nawet jeśli brakuje mu centymetrów. Mam nadzieję, że nie zniszczysz tej miłości.

Dla mnie to koniec tematu baj 🙋‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bella napisał:

Niby o co jestem k.u.r.f.a zazdrosna 😄

Pochwal się ile ty masz wzrostu kurduplu, jak siostra jest niska to i ty, genów nie oszukasz 😄

 

Haha ja będę swoje informacje udostępniał jakiejś ...ce z internetu? Za kogo się uważasz? Może wyślij zdjęcie swojej twarzy najpierw 😄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klaudia* napisał:

Tutaj większość myśli podobnie jak ja. Jeżeli ludzie się kochają to nie wolno im się mieszać. Dla niej on jest tym najwspanialszym nawet jeśli brakuje mu centymetrów. Mam nadzieję, że nie zniszczysz tej miłości.

Dla mnie to koniec tematu baj 🙋‍♀️

Ty Nie zasługujesz, aby się w ogóle wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, oinqx napisał:

Co ty swat jestes jakis czy streczyciel lepiej pograj w simsy a siostrze doopy nie truj

Dlatego właśnie się pytam jak mogę to zrobić dobrze, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Cabefe napisał:

Nie zamierzam z kimś takim jak ty dyskutować nawet. Dla mnie nie masz nic do powiedzenia z takimi obrzydliwymi tekstami. Skup się na sobie a nie na innych, idź się umyj albo coś 😜 

A ile Ty masz lat ,że chcesz się wtrącać w siostry życie ? Kto dał Ci prawo? Jeśli jest szczęśliwa, to powinieneś się cieszyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×