Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cabefe

Moja siostra jest niska, ładna i nie obchodzi jej wzrost przyszłego partnera

Polecane posty

Ja dziewczyny na spotkania formalne dobieram pod kątem pasowania koloru ich oczu do mojego krawatu 😉 To czemu nie można partnera dobierać pod kątem wzrostu, jakiś tam sens w tym jest 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Izaiza napisał:

A ile Ty masz lat ,że chcesz się wtrącać w siostry życie ? Kto dał Ci prawo? Jeśli jest szczęśliwa, to powinieneś się cieszyć ...

Ja się nie wtrącam. Napisałem kulturalnie, że chce jej to wytłumaczyć, a nie się wtrącać. Na więcej pytań nie mam obowiązku odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bella napisał:

 

F.u.c.k logic, info o swojej siostrze udostępniasz (wiemy, że jest niska) ale swoją prywatność to już chronisz 😄 

no dajesz, pochwal się czy przeskoczyłeś wzrostem te 170 cm? 

 

 

Nie zaśmiecaj tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bella napisał:

Mogę bo to forum publiczne

Dlatego powinni cię zbanować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, bella napisał:

 

F.u.c.k logic, info o swojej siostrze udostępniasz (wiemy, że jest niska) ale swoją prywatność to już chronisz 😄 

no dajesz, pochwal się czy przeskoczyłeś wzrostem te 170 cm? 

 

 

Jeśli chcesz dyskutować to powiedz gdzie napisałem ile siostra ma wzrostu dokładnie? Mój ojciec jest wysoki a mama jest niska, dlatego ja jestem normalnego wzrostu. Myślę, że ty i tak nie wyślesz swojej twarzy zazdrosna kobieto bo wiesz, że nie ma co pokazywać ładnie powiem 🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Cabefe napisał:

Ja się nie wtrącam. Napisałem kulturalnie, że chce jej to wytłumaczyć, a nie się wtrącać. Na więcej pytań nie mam obowiązku odpowiadać.

Ona ,tzn. twoja siostra ...na szczęście nie ma obowiązku cię słuchać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Izaiza napisał:

Ona ,tzn. twoja siostra ...na szczęście nie ma obowiązku cię słuchać ..

Tak samo jak ja ciebie bo nie wnosisz nic sensownego do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Przemcio114 napisał:

Troche dyskryminacja mi się wydaje. Rozumiem gdyby to chodziło o psychopate że taka osoba jest nie odpowiednia, Albo osoba którą raczej 5 lat więzienia raczej nie ogarnęło. To są przykłady problemów. Jeśli chodzi o cechy wyglądu to wzrost nie jest jakimś problemem. ( Nie obrażając nikogo oczywiście Odnośnie następnego zdania) Są związki że kobieta jest Afroamerykanką a facet jest Biały albo odwrotnie. I są ze sobą bo się kochają. Wydaje mi się że to już bardziej jej decyzja i tutaj raczej na to nie wpłyniesz. Musisz po prostu zaakceptować przyszłego partnera albo przynajmniej szanować. W końcu to ona chce z nim spędzić reszte życia a nie ty 😄 

Wybór partnera to nie jest dyskryminacja, nikt nie ma obowiązku wiązania się z kimś, kto nie jest odpowiedni. Dyskryminacja byłaby gdyby ktoś wyzywał niskich mężczyzn za to, że są niscy jak to robi na przykład użytkownik @bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Cabefe napisał:

Tak samo jak ja ciebie bo nie wnosisz nic sensownego do dyskusji.

a ty nie wnosisz nic dobrego do życia swojej siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Cabefe napisał:

Tak samo jak ja ciebie bo nie wnosisz nic sensownego do dyskusji.

17 minut temu, Cabefe napisał:

 

Jesteś zwykłym trollem. Przecież nie można być aż tak gloopim,żeby rościć sobie prawa do czyjegoś życia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Izaiza napisał:

Jesteś zwykłym trollem. Przecież nie można być aż tak gloopim,żeby rościć sobie prawa do czyjegoś życia ..

Kto tu jest trollem? Pytam się całkowicie poważnie a ty się wypowiadasz w temacie, w którym nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×