Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

socjalizm pożera karmiące go madki XD bony 500 + nareszcie

Polecane posty

ator załamany, bo sam ma bombelka, a normalnie to wolnościowiec, tylko że w co drugim vlogu płakanie, że socjal dobry, tylko nierozdysponowany tak, jakby chciał 😄 ator madka

 

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XD ten socjalizm upada w tak zabawny sposób, że Bareja się chowa

cieszy mnie, że to wszystko zaraz w;y;j;e;bie w górę jak szambo, na którym unosić się będą madki, pijaki, urzędniczyny, socjal justice aktywiści (choć ci przytulą się do Sorosa) już wiem, dlaczego pis jest partią prawicową! bo to był ich podstępny plan! strollować, ośmieszyć na maxa idee socjalne, a potem: żartowalśmy, koniec ćwiczeń! zapi;er;ta;lać:) 

Edytowano przez brokentiger87
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Bony będą do wsrzywniaka zamiast gotówki?

Xd nie będzie gotówki

nie, no, żartuję, nie znam szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co, wydaje mi się, ze się z tego wycofają jak Janusz nie będzie miał się za co napić a grażyna zrobić depilację w salonie kosmetycznym raz na miesiąc to to się może zemścić w sondażach i przy urnach XD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, amisiiia napisał:

Oby były bony, chociaż co to za problem sprzedać bon? o.O 

żadne:) handel wymienny to jeden ze sposobów rozpoczęcia budowy systemów libertariańskich:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bella napisał:

 

Chyba że patola zacznie sprzedawać np bon 500+ za 200 zł byleby mieć na alkohol. Ale to wypali tylko w przypadku gdy rząd bezmyslnie wprowadzi bony niezabezpieczone nazwiskiem/peselem. 

no, i ator w pierwszych 5 minutach, dalej jeszcze nie słuchałam, płacze, że trzeba będzie sprzedać rządowi prywatność, którą już i tak już ma XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym myślałam... I szczerze mówiąc to wydaje mi się, że jest to mega prawdopodobne i to jest przerażające. Widze i czytam do czego są zdolni ci ludzie, więc mnie by to nie zdziwiło. ja sie pytam, gdzie są jakieś urządzenia do nauki dla dziecka, skoro tylko 500 plusów już dostali? Później w czasie pandemii okazało się, że te pieniądze nie poszły na dzieci, bo nie miały jak się uczyć w domu. Tu nie o dzieci chodzi a o "luksusy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bella napisał:

Taaa bo składając wniosek o 500+ nie podaje wszystkich danych włącznie z nr konta xD

 

nie wiem, może on myśli, że pani Emilewicz będzie czytać zeznania wszystkich beneficjentów a tyle i tyle wydałam na pieluchy

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bella napisał:

A wystarczy że zrobią bony elektroniczne, każdy będzie miał apkę na smartfonie, login, hasło i pani przy kasie będzie skanowała kod z apki zamiast bawić się w papierowe bony. I w tym momencie kontrola tego co kto kupuje za 500+ będzie dziecinnie łatwa.

to mi się już nie podoba, ale skoro 500+ jest dla chętnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bella napisał:

Chyba że patola zacznie sprzedawać np bon 500+ za 200 zł byleby mieć na alkohol. Ale to wypali tylko w przypadku gdy rząd bezmyslnie wprowadzi bony niezabezpieczone nazwiskiem/peselem. 

Trzeba posłuchać całości tego Vloga i najprawdopodobniej będzie to zabezpieczone. Rząd czy tam ZUS będzie widzieć na co dokładnie idzie kasa z bonów, czy na pierdoły czy faktycznie na potrzebne rzeczy dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brokentiger87 napisał:

no, i ator w pierwszych 5 minutach, dalej jeszcze nie słuchałam, płacze, że trzeba będzie sprzedać rządowi prywatność, którą już i tak już ma XD

Ator jest w ogóle irytujący. Te jego ciągłe mylenie imion czy nazwisk. Na Sumlińskiego mówił Szumliński, Michnika nazwał Kuroniem. Wydaje mi się, że on celowo to myli, po potem ludzie w komentarzach go poprawiają, nabijając te komentarze, a on ma pier/doIca na punkcie komentarzy, łapek, statystyk i zasięgów.

No i  ciągle się przypierdziela do Konfederacji i do PiS, a wręcz zakochany jest w Kukizie i Kamyszu, co widać, mimo, że zaręcza, że jest apolityczny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brokentiger87 napisał:

nie wiem, może on myśli, że pani Emilewicz będzie czytać zeznania wszystkich beneficjentów a tyle i tyle wydałam na pieluchy

Pani Emilewicz czytać nie będzie, ale to na co idą bony może być mocno raportowane.

Zresztą nie będą to przecież papierowe bony, takie Sodexo jak dostawało/dostaje się z pracy na święta, tylko pewnie coś w formie elektronicznej, gdzie będzie jakaś apka w telefonie z kodem kreskowym, w której człowiek będzie miał do wykorzystania te 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bella napisał:

A wystarczy że zrobią bony elektroniczne, każdy będzie miał apkę na smartfonie, login, hasło i pani przy kasie będzie skanowała kod z apki zamiast bawić się w papierowe bony. I w tym momencie kontrola tego co kto kupuje za 500+ będzie dziecinnie łatwa.

dokładnie tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest od paru lat już bardzo wku;r;w;iający, coś usłyszy, nie doczyta, co nie znaczy, że go nie oglądam i wyłączam mu adblocka niech hipotetyczny bombelek będzie miał kieszonkowe XD lepiej z reklam niż od rządu, po którym konsekwentnie jedzie jego ojciec, ale socjał nie śmierdzi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Myli się celowo żeby nikt ciebie nie pozwał do sądu. Oj ludzie ludzie 😒

no, możliwe, tak jak często opisuje różnych ludzi zamiast wprost powiedzieć. tak najwidoczniej trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

moim zdaniem jest od paru lat już bardzo wku;r;w;iający, coś usłyszy, nie doczyta,

No dokładnie. Ja go znalazłem na jutubku jakoś w 2014 i wtedy gadał bardziej z sensem. Nazwiska mylił, ale nazywał rzeczy po imieniu, a i bardziej się przygotowywał do materiałów. Odwaliło mu  chyba jakoś w 2017 albo tuż po wymianie Szydłowej na PMM. Swoją drogą on naprawdę jakąś panikę i grozę sieje, gdy ciągle pieprzy że na jutubie jest zakazane mówienie slowa Hitler, Zamach, Terroryzm czy Covid i żeby to powiedzieć, to owija w bawełnę 😄 Przecież inni vlogerzy mówią to wprost i nic im się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mu odwaliło od bo;m;b;elka jak sobie tak skalkulować. odpieluszkowe zapalenie mózgu wersja tatusiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

może mu odwaliło od bo;m;b;elka jak sobie tak skalkulować. odpieluszkowe zapalenie mózgu wersja tatusiowa

Chyba tak, szczególnie że jutubek to jego jedyne źródło utrzymania, dlatego tak sra się o te odtwarzanie w playlistach, łapki, lajki i wyłączanie adblocka 😄 

Ciekawe ile z tego wyciąga? Podobno Wardęga czy ci od Abstrah/uje z kasy od yt sobie mieszkania pokupowali. Stankiewicz, Dakan czy Skalik też się grubo ustawili, chyba nawet żeby robić filmiki na yt to z wp z ToSięWytnie odeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Nieważne, że cała wieś się pali, najważniejsze, że spłonęła chałupa sąsiada. To jest radość i szczęście! 😞

nie tragizuj, najpierw trzeba zrobić bałagan, żeby wprwadzić nasz ład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×