Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

7 godzin temu, Christmas_Pudding napisał:

Ktos napisal ze Stachu jest smieszne, ty napisalas bomba i dodalas usmieszek. Potwierdziłas tym samym, ze to imie  jest smieszne. Czego nie rozumiesz? Sama nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, wywracasz kota ogonem a mowisz, ze ja to robię. Zalosne. Doprawdy. 

A dobor slow doprawdy bombowy. 

Dobrosułka po prostu nie lubi popularnych imion. I ma prawo, ale nie ma prawa wyśmiewać. Ja też córce nie dałabym na imię Kassandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej córka ma zdaje się na imię Kasandra i może to ja zdenerwowało. Ale nie wydaje mi się żeby sie wysmiewala z tego wspomnianego Stacha. Raczej podobała jej się ta forma w odniesieniu do kilkulatka. Mamy w rodzinie mała dziewczynkę do której nikt nie mówi zdrobnieniami a używa pełnej formy imienia które jest dość poważne. Super to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Napisalam bomba odnosnie nazywania malego chlopca Stachem, juz to wczesniej wyjasnilam wiec moze przyjmij to do wiadomosci.  Nie uwazam zadnych imion za smieszne.  Wlasnie przez takie osoby jak ty dzieci wysmiewaja inne poniewaz ty jako dorosla uczysz je, ze niektore imiona sa smieszne.  Jest to bardzo przykre.

Dobrosułko a to nie ty przypadkiem w innym wątku napisałaś, że popularne imiona daja osoby zakompleksione. Też już gdzieś czytałam, że czego oczekiwać po osobie, której przez całą ciąże udało się wymyślić imię Julia czy Lena (już nie pamiętam o które imię chodziło). Tym samym też wyśmiewasz popularne imiona i rodziców które je nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość 333 napisał:

Dobrosułko a to nie ty przypadkiem w innym wątku napisałaś, że popularne imiona daja osoby zakompleksione. Też już gdzieś czytałam, że czego oczekiwać po osobie, której przez całą ciąże udało się wymyślić imię Julia czy Lena (już nie pamiętam o które imię chodziło). Tym samym też wyśmiewasz popularne imiona i rodziców które je nadają.

Aha 😟😣😥 Dzieki. Czy najwidoczniej Dobrosułka jest zwyczajna hipokrytka, jej wolno krytykować, ale jak inni skrytykuja imiona, ktore jej się podobaja to juz zla i niezadowolona. 

Dobrosulko, dziecko kochane, ty uwazasz forme Stachu za smieszne w stosunku do małego dziecka, a ja uwazam, ze tamte, które wymienilam sa smieszne. Imie to przecież  slowo, wyraz. Wydźwięk jednej osobie będzie sie podobac, drugiej nie. Przyjmij to na klate. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

W moich wypowieziach byla ocena rodzicowm, a nie imion dzieci tak jak ty je wysmialas.  Moje zdanie na temat wyborow jest porownywalne do oceny jaka ludzie wydaja na temat patologi nazywajacej swoje dzieci Dzesikami, Brajanai, Alanami lub Mia.  Zwykla obserwacja na temat jacy ludzie nadaja jakie imiona.  

PRzyjmij na klate, ze wysmialas imiona, a ja nie.  Wyjesz sie jak piskorz.  Wysmialas imiona i nie potrafisz tego uzasadnic- najwyzsza pora, zebys albo napisala dlaczego uwazasz te imiona za smieszne albo dala sobie spokoj.

 

Owszem, wysmialas. Stacha. I koniec tematu. Tobie wolno, innym nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dobrosułka napisał:

Moze.  Tak samo jak ja zdenerwowala moja obserwacja, ze zakompleksieni nadaja imiona zpierwszej dziesiatki i te pozostale rzeczy, ktore tak wbily sie jej kolkiem w glowe.

Ja przynajmniej mam odwage powiedziec jak moje dziecko sie nazywa weic moge sie wypowiadac na temat imion.  Reszta z was gada, radzi jakie dac imiona, a same sie tak trzesiecie, zeby ktos przypadkiem nie ocenil imienia, ze je skrzetnie ukrywacie.

TO sie nazywa hipokryzja

Ale to sie tyczy imion  dziewczynek? Chłopców? To sporo jest tych zakompleksionych osob w Polsce wedlug Ciebie haha. Wez kalkulator i pododawaj do siebie, ilosc urodzonych Antkow, Kubusiow, Jasiow, Frankow, Zosiek, Julek, Majek itp.

Czy ty siebie slyszysz? Bo chyba nie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Popatz na mj nick.  Uwielbiam polskie imiona wiec twoje interpretacja jest po prostu ...yczna.  Kazdy na tym forum ci to powie.  Wez na klate, ze sie pomylilas i wysmialas inne imiona.

Chyba jednak nie kazdy, sadzac po wpisach wyzej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dobrosułka napisał:

Ja wzielam odpowiedzialnosc za swoje slowa, ktore tak skrzetnie zapamietala Gosc 333.  Jestes tchorzem, ktory wysmiewa sie z imion- taka jest prawda.

Dla mnie jest to koniec tematu.  Zegnaj hipokrytko

Przeciez już ci o tym pisalam nie raz i nie dwa. Po polsku nie rozumiesz? Obsmialas forme Stachu. Komus innemu za to moze nie podobac sie imie Kassandra. To tylko zlepek liter, ktory jednemu będzie się podobac, a drugiemu nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobrosułka napisał:

TO jest twoje niestety nieprawidlowe wytlumaczenie.  Chcesz za Pudding odpowiedziec dlaczego te imiona sa smieszne?

Nieprawidłowe wytłumaczenie, bo nie wiesz co odpisać, bo ty przecież możesz wyśmiewać i krytykować. A później odwracać kota ogonem, tak jak to  masz w zwyczaju.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego wątku 🙂 Imię po teściu/ojcu nadałabym jako drugie. To piękny gest. Ja w taki sposób dałam córce na drugie imię po mojej zmarłej, najukochańszej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość 333 napisał:

Nieprawidłowe wytłumaczenie, bo nie wiesz co odpisać, bo ty przecież możesz wyśmiewać i krytykować. A później odwracać kota ogonem, tak jak to  masz w zwyczaju.

Dobrosulce wolno wyrazac negatywne opinie, o imionach, o rodzicach dzieci i ich zakompleksieniu, dorabiac pseudo filozofie, ale jak komus nie podoba sie imie jej dziecka (dobrze, ze mnie ktos uswiadomil, ze jej corka to Kassandra), to jest wielce oburzona, bo jak to? Takie piekne imie a moze sie nie podobac? Skandal!! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze, można stwierdzić o Dobrosółce, że jest zakompleksiona, bo dała córce na imię Kassandra i stwierdzić, że niczym nie może się wyróżnić, to chociaż imieniem córki się wyróżnia. I tak można odbijać piłeczkę w nieskończoność, na temat popularnych imion, mniej popularnych i tych mało spotykanych.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość 333 napisał:

Równie dobrze, można stwierdzić o Dobrosółce, że jest zakompleksiona, bo dała córce na imię Kassandra i stwierdzić, że niczym nie może się wyróżnić, to chociaż imieniem córki się wyróżnia. I tak można odbijać piłeczkę w nieskończoność, na temat popularnych imion, mniej popularnych i tych mało spotykanych.

Dokładnie tak. A w ogóle to według teorii Dobrosułki, jeśli nadaliscie imiona z pierwszej dziesiątki, to jesteście zakompleksieni. Ktos sie poczul urażony? Ja na szczęście nie nadalam z pierwszej dziesiątki , czyli ufff, zakompleksiona nie jestem. 😊

Edytowano przez Christmas_Pudding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

Dokładnie tak. A w ogóle to według teorii Dobrosułki, jeśli nadaliscie imiona z pierwszej dziesiątki, to jesteście zakompleksieni. Ktos sie poczul urażony? Ja na szczęście nie nadalam z pierwszej dziesiątki , czyli ufff, zakompleksiona nie jestem. 😊

Ja akurat też nie, ale rozumiem, że komuś może nie przeszkadzać to że imię jest popularne. Zresztą skąd wiadomo, czy dane imię za kilka lat też nie będzie w pierwszej dziesiątce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość 333 napisał:

Ja akurat też nie, ale rozumiem, że komuś może nie przeszkadzać to że imię jest popularne. Zresztą skąd wiadomo, czy dane imię za kilka lat też nie będzie w pierwszej dziesiątce.

No dokladnie. Ja pamiętam, ze np w. latach 90 bardzo popularnym imieniem bylo np imie Karolina, Mateusz. W latach 80 byl wysyp Kamilow, Dawidow, Adrianow, Patrykow, Przemkow. W latach 70 Krzusztof wiodl prym, w latach 60 Andrzej. To sie ciagle zmienia. Czyli co? Wtedy to tamci byli zakompleksieni a teraz sa ci zakompleksieni. Przeciez to jest jakas totalna bzdura. To jest dorabianie pseudo filozofii. 

Edytowano przez Christmas_Pudding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×