Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anielaaa

Czy jest szansa, że doszło do zapłodnienia czy oszalałam ?

Polecane posty

Dziewczyny potrzebuje Waszego uderzenia w policzek i uspokojenia mojej chorej głowy ... 

 Całowaliśmy się byliśmy podnieceni i przez to całe cholerne uniesienie wpadliśmy na genialny pomysł ze on „wejdzie” we mnie dosłownie na chwile. (Ostatni raz to było nasze rozstanie) Rzeczywiście wszedł na 2 sekundy, może ale był tak podniecony, że gdy mnie już „opuścił” to po kilku sekundach doszedł. Sperma nie miała żadnego kontaktu z moimi narządami płciowymi. Obawiam się jednak o preelakujat. On zapewniał mnie, że zna siebie i dobrze wie, kiedy mogłoby być niebezpiecznie i nie mam się czym martwić. Dodam, że ten dzień według moich wyliczeń był niepłodny. Sama wiem, że szansa na zajście w ciąże w tym przypadku jest minimalna, ale zaczynam panikować. Okres spóźnia mi się 3 dzień. Zazwyczaj maksymalne spóźnienia u mnie to 1-2 dni. 

To musiałby być istny cud, gdybym zaszła w ciąże... ale czytając różne wpisy na forach czuje, że wariuje. 

Czy któraś z Was naprawdę zaszła tak w ciąże ? Czy to tylko jakieś głupie wpisy, które podtrzymują mój stan paniki?! 

Mam 24 lata złamaną nogę i nie mogę sama iść do apteki nawet po test ciążowy. Jeśli okres się nie pojawi do tygodnia, będę musiała poprosić sąsiada, żeby kupił mi test. 

Czy kompletnie oszalałam ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem proponuję "pożegnalnego lodzika", będzie mniej psychozy 😂

A tak serio, to nie panikuj, szansa jest minimalna, przesunięcie okresu może teraz występować ze względu na stres

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale skoro nie możesz iść sama do apteki to wyślij chłopaka, umiał włożyć to i test ciążowy może kupić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×