Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
whoko

Czy ktos może mi wytłumaczyć to zachowanie?

Polecane posty

Byłem w związku z dziewczyną 1.5 roku. Zaczęło się coś między nami psuc. Po miesiącu czasu jak się nie widzieliśmy przez covida zerwała.  Opisywałem to w innych wątkach. Minęły 2 tygodnie i zalozyla konta na badoo i tinderze. Napisała mi nawet ze to zrobiła. Na dodatek cały czas pisała do mnie ze mnie kocha i tęskni. Poznała kogoś po miesiącu od rozstania. Zaraz będą 3 miesiące jak są razem. Czy ta dziewczyna ma jakieś uczucia?ma 22 lata i nie pojmuje jej zachowania jak można wejść tak szybko w związek po rozstaniu i umawiać się z facetami. Niech mi toś wytłumaczy co ona faktycznie myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, whoko napisał:

Byłem w związku z dziewczyną 1.5 roku. Zaczęło się coś między nami psuc. Po miesiącu czasu jak się nie widzieliśmy przez covida zerwała.  Opisywałem to w innych wątkach. Minęły 2 tygodnie i zalozyla konta na badoo i tinderze. Napisała mi nawet ze to zrobiła. Na dodatek cały czas pisała do mnie ze mnie kocha i tęskni. Poznała kogoś po miesiącu od rozstania. Zaraz będą 3 miesiące jak są razem. Czy ta dziewczyna ma jakieś uczucia?ma 22 lata i nie pojmuje jej zachowania jak można wejść tak szybko w związek po rozstaniu i umawiać się z facetami. Niech mi toś wytłumaczy co ona faktycznie myśli!

Co tu wyjaśniać, niektórzy mają taka cudną umiejętność. Celują w tym raczej faceci, niż baby, bywa, że po tygodniu puste miejsce się zapełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, whoko napisał:

Poznała kogoś po miesiącu od rozstania.

Nie zadręczaj się, bo to na pewno nie była miłość. Dobrze, że poszło już, a nie za jakiś czas, albo po ślubie. Mówić mogła Ci wszystko, niektórzy mają ten bajer, a to co zrobiła mówi samo przez się. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, whoko napisał:

Byłem w związku z dziewczyną 1.5 roku. Zaczęło się coś między nami psuc. Po miesiącu czasu jak się nie widzieliśmy przez covida zerwała.  Opisywałem to w innych wątkach. Minęły 2 tygodnie i zalozyla konta na badoo i tinderze. Napisała mi nawet ze to zrobiła. Na dodatek cały czas pisała do mnie ze mnie kocha i tęskni. Poznała kogoś po miesiącu od rozstania. Zaraz będą 3 miesiące jak są razem. Czy ta dziewczyna ma jakieś uczucia?ma 22 lata i nie pojmuje jej zachowania jak można wejść tak szybko w związek po rozstaniu i umawiać się z facetami. Niech mi toś wytłumaczy co ona faktycznie myśli!

Problem w tym że ona niewiele myśli, ona tylko poluje i już sobie następnego upolowała. Szkoda twojego i naszego czasu na nią. To nie jest człowiek który zna znaczenie słowa,, kocham" Tak więc jesteś szczęściarzem że się od niej wyzwoliłeś. Ona musi mieć kilku adoratorów przy sobie, więc ci mówi te bzdury o niby miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Magda13 napisał:

Problem w tym że ona niewiele myśli, ona tylko poluje i już sobie następnego upolowała. Szkoda twojego i naszego czasu na nią. To nie jest człowiek który zna znaczenie słowa,, kocham" Tak więc jesteś szczęściarzem że się od niej wyzwoliłeś. Ona musi mieć kilku adoratorów przy sobie, więc ci mówi te bzdury o niby miłości. 

Jej matka mnie nienawidzila i to powoduje u mnie wątpliwości. Często mówiła ze w końcu nie wytrzyma atmosfery w domu z tego powodu i zerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, whoko napisał:

Jej matka mnie nienawidzila i to powoduje u mnie wątpliwości. Często mówiła ze w końcu nie wytrzyma atmosfery w domu z tego powodu i zerwie.

Na wojnę z całym światem dla Ciebie. To jest miłość. Nikt i nic nie może wpływać na nasze wybory, a jeśli ktoś próbuje posłać w diabły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_

Piszesz że i tak się coś już psuło.W końcu niewidywanie się przez pandemię, przyspieszyło tylko obrót sprawy. 

Edytowano przez Gretta_
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×