Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nba

Ale mam beke z fb i ludzi z pracy

Polecane posty

Wszyscy się wzajemnie lajkuja a na codzień nawet ze sobą nie gadają. To jest tak żałosne, dobrze że ja nie mam a tylko fejk konto bo musiałbym oglądać tych bałwanow 😆

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przysługa za przysługę. Posiadanie lajków dobrze im robi na głowę. To się nazywa życie wirtualne które tak kwitnie ze względu na to że w realu im nie wychodzi. Mają satysfakcję, że skoro mają lajki to są dobrzy w czymś 🤦‍♀️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I głównie to znajomi z pracy lajkuja znajomych z pracy z którymi praktycznie nie rozmawiają, te same nazwiska. I każdy każdego do znajomych mimo że słowa z nim nie zamienił.. 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nba napisał:

Wszyscy się wzajemnie lajkuja a na codzień nawet ze sobą nie gadają. To jest tak żałosne, dobrze że ja nie mam a tylko fejk konto bo musiałbym oglądać tych bałwanow 😆

Fejs, insta, followersi, lajki, youtuberzy, te wątpliwej sławy gwiazdy i wszystko płytkie co przynosi wirtualny świat jest chore. Omijam, nie praktykuję, nie jaram się. 

Edytowano przez Electra
samoyebki z dzióbkami, meldowanie się w różnych miejscach, relacje z życia to czysty ...izm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a mi tam obojętne co ludzie mysla, co robią i jak żyją.

Chociaż z drugiej strony.. hmmm 🧐 ciekawość to 1 stopień do piekła 👹🐰

A no i lubię się pośmiać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takiego podglądactwa co inni robią na fb czy insta. Samemu nie mieć ale obserwować co inni robią dziwaczne jest. Ja mam w celach zawodowych, tak używam i tyle. Co mi do tego, że ktoś chce prywatnie. Chce to ma, robi jak robi. Co tu podglądać jak się nie uczestniczy? To jak słuchanie przez ścianę spotkania innych i gadanie jakie oni bzdury wygadują. Dziwaczne i głupie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×