Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin175

Czy kobiety lubią inteligencję

Polecane posty

Nie chcę żeby ktoś pomyślał, że się chwalę, więc z góry przepraszam jeśli ktoś to tak odbierze. Zastanawia mnie jedna kwestia. Czy kobiety lubią inteligentnych czy raczej im to obojętne. Jestem raczej ponadprzeciętnie uzdolniony w matematyce, żeby przybliżyć - poziom olimpijski. Brzydki też nie jestem. Może nie jakiś model, ale raczej jestem bardziej przystojny niż większość. Ciekawi mnie czy mam szansę, bo nigdy nie miałem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin175 napisał:

Zastanawia mnie jedna kwestia. Czy kobiety lubią inteligentnych czy raczej im to obojętne.

Inteligencja jest bardzo ważna, jeszcze jak idzie w parze z mądrością to jest to imponujący zestaw zalet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin175 napisał:

Ciekawi mnie czy mam szansę, bo nigdy nie miałem dziewczyny.

Każdy ma szansę, każdy zasługuje na miłość, tylko trzeba odpowiednio wybrać partnera. Tylko i aż😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo miałem na myśli właśnie ten rodzaj inteligencji (zdolności matematyczne), czy jakkolwiek to nazwiesz. Wiem że zaradność itd. to osobna sprawa i że jest szalenie istotna. Jednak nie o tym wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Marcin175 napisał:

Nie chcę żeby ktoś pomyślał, że się chwalę, więc z góry przepraszam jeśli ktoś to tak odbierze. Zastanawia mnie jedna kwestia. Czy kobiety lubią inteligentnych czy raczej im to obojętne. Jestem raczej ponadprzeciętnie uzdolniony w matematyce, żeby przybliżyć - poziom olimpijski. Brzydki też nie jestem. Może nie jakiś model, ale raczej jestem bardziej przystojny niż większość. Ciekawi mnie czy mam szansę, bo nigdy nie miałem dziewczyny.

Lubią, ale wtedy kiedy ma to namacalne, materialne, finansowe rezultaty. Czy jesteś murarzem, zdobnikiem, czy matematykiem, ona będzie szanowała Twój intelekt, jeżeli będzie miał przełożenie na pieniądze. To wbudowane w kobiecą biologię.

Inteligencja męska która nie ma przełożenia na pieniądze (bibliotekarstwo, doktoraty humanistyczne, historycy, poloniście etc.) są dla kobiet bezwartościowe, co widać dobitnie po rynku damsko-męskim.

Inteligencja + zdolność zarobkowania. Polecam Ci stronę świadomosc-zwiazkow.pl, na której masz mnóstwo artykułów, m.in. ten, czy kobiety tak naprawdę lubią realnie inteligentnych i świadomych mężczyzn. Otóz nie. Co do przyczyn tego atawiazmu, odsyłam do lektury.

Edytowano przez wojt4567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Electra napisał:

Inteligencja jest bardzo ważna, jeszcze jak idzie w parze z mądrością to jest to imponujący zestaw zalet. 

Różnie bywa. Nie jest tak, ze nie można być inteligentnym, a zarazem mądrym. Można mieć mądrość życiowa plus błyskotliwe odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Nie odebralam Cie jako inteligentnego. Sa rozne rodzaje inteligencji. Ja na przyklad lubie inteligencje emocjonalna i zaradnosc. Czlowiek inteligentny moim zdaniem nie zadalby w ogole takiego pytania, jak Ty. Masz po prostu zdolnosci matematyczne.

Nawiasem mowiac: pachnie incelem. I nie, nie jestem uprzedzona.

Niestety, jesteś. Węszenie wszędzie incelstwa nie jest dobrym objawem, a ty masz zadatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Marcin175 napisał:

Nie chcę żeby ktoś pomyślał, że się chwalę, więc z góry przepraszam jeśli ktoś to tak odbierze. Zastanawia mnie jedna kwestia. Czy kobiety lubią inteligentnych czy raczej im to obojętne. Jestem raczej ponadprzeciętnie uzdolniony w matematyce, żeby przybliżyć - poziom olimpijski. Brzydki też nie jestem. Może nie jakiś model, ale raczej jestem bardziej przystojny niż większość. Ciekawi mnie czy mam szansę, bo nigdy nie miałem dziewczyny.

Ja bardzo lubie, gdy człowiek ma wiedzę i można z nim normalnie podyskutować na jakiś temat. Bez danej wiedzy nie będzie dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Electra napisał:

Inteligencja jest bardzo ważna, jeszcze jak idzie w parze z mądrością to jest to imponujący zestaw zalet. 

Niestety, rzeczywistość nie potwierdza twojej tezy, zarówno jeżeli chodzi o mężczyzn jak i kobiety. Takie jednostki po obu stronach płci charakteryzują się trudnością w dobierani w pary oraz niskim rozrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Marcin175 napisał:

Nie chcę żeby ktoś pomyślał, że się chwalę, więc z góry przepraszam jeśli ktoś to tak odbierze. Zastanawia mnie jedna kwestia. Czy kobiety lubią inteligentnych czy raczej im to obojętne. Jestem raczej ponadprzeciętnie uzdolniony w matematyce, żeby przybliżyć - poziom olimpijski. Brzydki też nie jestem. Może nie jakiś model, ale raczej jestem bardziej przystojny niż większość. Ciekawi mnie czy mam szansę, bo nigdy nie miałem dziewczyny.

Nie sądzę, aby inteligentna i mądra kobieta zwracała tylko uwagę na Twój wygląd, czy wogole zwracała. Jest tak... starzejesz się i no... a co w głowie to w głowie i to najważniejsze. Uroda przeminie, natomiast mądrość... tak uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Definicja mądrości z wikipedi:

Mądrość w najwęższym znaczeniu to umiejętność podejmowania uzasadnionych decyzji, które w dłuższej perspektywie przynoszą pozytywne rezultaty. W innym ujęciu można powiedzieć, że mądrość to umiejętność praktycznego wykorzystywania posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Definicja inteligencji z wikipedi:

Inteligencja (od łac. intelligentia - zdolność pojmowania, rozum) – zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w różnych sytuacjach. Cecha umysłu warunkująca sprawność czynności poznawczych, takich jak myślenie, reagowanie, rozwiązywanie problemów.

zadanie dla was: znajdź różnice... dla mnie to ogółem synonimy. Czy jestem w tym momencie mądra, czy inteligentna, czy spostrzegawcza?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wojt4567 napisał:

charakteryzują się trudnością w dobierani w pary 

Nie dziwi mnie to, każdy chce kogoś na swoim bądź bardzo zbliżonym poziomie. Ponieważ mało jest osób bardzo inteligentnych i mądrych powstaje trudność. Na szczęście moje IQ i mądrość jest na przeciętnym poziomie😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, uzyszkodnik napisał:

Wszedzie? Alez skad. Tylko w tych tematach, gdzie zadawane sa pytania typu „czy kobiety lubia inteligentnych mezczyzn”? „Czy kobiety lubia uprzejmych mezczyzn”? „Czy kobiety lubia zaradnych mezczyzn”? Nie, kurna, nie lubia. Lubimy gburowatych, tepych mezczyzn, mieszkajacych katem u mamusi.
Potem zwykle jest dowodzenie autora, dlaczego kobiety lubia dwumetrowych, bogatych chamow. 

Oraz oczywiscie we wszystkich tematach typu „Dlaczego kobiety nie lubia inteligentnych mezczyzn”, „Czemu kobiety pozadaja tylko mezczyzn od 185 cm wzwyz”, „Czemu kobiety wybieraja chamow”.

Takiego nagromadzenia incelstwa jak tu w zyciu nie widzialam, choc pewnie kilka osob zmienia nicki.

musisz to napisać jest git hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

dla mnie to ogółem synonimy

To nie są synonimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Nie odebralam Cie jako inteligentnego. Sa rozne rodzaje inteligencji. Ja na przyklad lubie inteligencje emocjonalna i zaradnosc. Czlowiek inteligentny moim zdaniem nie zadalby w ogole takiego pytania, jak Ty. Masz po prostu zdolnosci matematyczne.

Nawiasem mowiac: pachnie incelem. I nie, nie jestem uprzedzona.

No właśnie, bardzo dobre stwierdzenie. Najpierw trzeba umieć odróżniać człowieka inteligentnego w  życiu, posiadającego jakąś mądrość życiową, inteligencję emocjonalną od ograniczonej inteligencji związanej z rozwiązywaniem problemow matematycznych. Właściwie ta druga to nie jest inteligencja tylko po prostu zwykła zdolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Wszedzie? Alez skad. Tylko w tych tematach, gdzie zadawane sa pytania typu „czy kobiety lubia inteligentnych mezczyzn”? „Czy kobiety lubia uprzejmych mezczyzn”? „Czy kobiety lubia zaradnych mezczyzn”? Nie, kurna, nie lubia. Lubimy gburowatych, tepych mezczyzn, mieszkajacych katem u mamusi.
Potem zwykle jest dowodzenie autora, dlaczego kobiety lubia dwumetrowych, bogatych chamow. 

Oraz oczywiscie we wszystkich tematach typu „Dlaczego kobiety nie lubia inteligentnych mezczyzn”, „Czemu kobiety pozadaja tylko mezczyzn od 185 cm wzwyz”, „Czemu kobiety wybieraja chamow”.

Takiego nagromadzenia incelstwa jak tu w zyciu nie widzialam, choc pewnie kilka osob zmienia nicki.

Mylisz się. Takie pytanie są jak najbardziej normalnie, zwłaszcza na kanwie obecnych czasów gdzie męzczyźni chca od środka niejako poznać zdanie kobiet. Pozwól im na to i nie napastuj za każdą próbę. Ty tracisz i oni tracą. Kto zyskuje? Nikt.

Musisz pamiętać, że pewne tezy, twierdzenia i powiedzenia orbitujące w społeczeństwie mają swoje źródło. Ono nie jest komplementarne, ale ma swoje ziarno prawdy. Ja rozmawiałem z wieloma chłopakami, którzy skądinąd słusznie zauwazyli, ze przez swoją uprzejmośc odpychają kobiety pod kątem matrymonialnym i zazdrośnie zerkają na swoich lekko agresywnych kolegów. I ja to rozumiem. Bo tak było zawsze. Czysta biologia. U kobiet i u męzczyzn. Bądzmy tego świadomi i pomagajmy sobie w uświadomieniu swoich mechanizmu, zamiast opluwania każdy każdego.

Twój subiektywizm nie zmienia tego. Masz prawo miec swoją opinię, ale uwierz, że wygląda to nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Definicja mądrości z wikipedi:

Mądrość w najwęższym znaczeniu to umiejętność podejmowania uzasadnionych decyzji, które w dłuższej perspektywie przynoszą pozytywne rezultaty. W innym ujęciu można powiedzieć, że mądrość to umiejętność praktycznego wykorzystywania posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Definicja inteligencji z wikipedi:

Inteligencja (od łac. intelligentia - zdolność pojmowania, rozum) – zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w różnych sytuacjach. Cecha umysłu warunkująca sprawność czynności poznawczych, takich jak myślenie, reagowanie, rozwiązywanie problemów.

zadanie dla was: znajdź różnice... dla mnie to ogółem synonimy. Czy jestem w tym momencie mądra, czy inteligentna, czy spostrzegawcza?

 

mądrość to umiejętność praktycznego wykorzystywaniaposiadanej wiedzy i doświadczenia.

inteligencja...zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w różnych sytuacjach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Electra napisał:

Nie dziwi mnie to, każdy chce kogoś na swoim bądź bardzo zbliżonym poziomie. Ponieważ mało jest osób bardzo inteligentnych i mądrych powstaje trudność. Na szczęście moje IQ i mądrość jest na przeciętnym poziomie😎

Wyżej niż na przeciętnym. Nie żartuję. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

wybaczcie temat zaprzeczenie inteligencji

Niekoniecznie. Każdy ma trochę racji w tym co pisze. Ty również. Być może jakiś wątek zdawał się Tobie tak mało dopasowany i bezsensu, ze tez coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hellies napisał:

Wyżej niż na przeciętnym. Nie żartuję. 🙂 

Dziękuję, ale nie napisałam tego z zamiarem by czytać zaprzeczenia. 

Edytowano przez Electra
Jestem zmęczona, nie umiem zebrać myśli i wysłowić się. Czas na mnie 😎 Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBejbi napisał:

Chłonę twojom inteligencje z ekranu. Kaszpirowski kafeterii🤲🏻

Adin dwa tri jesteście głupsi niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię inteligentych mężczyzn, pod warunkiem, że w parze z inteligencją idzie wiedza, mądrość życiowa a także inteligencja emocjonalna bez syndromu Narcyza.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mallena 85 napisał:

Bardzo lubię inteligentych mężczyzn, pod warunkiem, że w parze z inteligencją idzie wiedza, mądrość życiowa a także inteligencja emocjonalna bez syndromu Narcyza.

Tam musi być wiedza. Bez wiedzy nie da rady się niczego zrobic... wykorzystać... bo skoro nic nie ma to skąd coś wiedzieć? No właśnie... 

wiedza i jej wykorzystanie w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mallena 85 napisał:

Bardzo lubię inteligentych mężczyzn, pod warunkiem, że w parze z inteligencją idzie wiedza, mądrość życiowa a także inteligencja emocjonalna bez syndromu Narcyza.

Wierz mi inteligencja  nie pisać na tym forum wyłączyć internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Tam musi być wiedza. Bez wiedzy nie da rady się niczego zrobic... wykorzystać... bo skoro nic nie ma to skąd coś wiedzieć? No właśnie... 

wiedza i jej wykorzystanie w praktyce...

twoja wiedza jest zapchana nie poukładana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×