Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin175

Czy kobiety lubią inteligencję

Polecane posty

7 minut temu, Misiowie puszyści napisał:

Źle. Zadanie było o prawdopodobieństwo trafienia czwórki w systemie dziewięć w tej grze. Nie nadajesz się dla mnie. Z mojej strony EOT.

Nie wiem czym jest system dziewięć w lotto i nie mam zamiaru się dowiadywać bo mam lepsze rzeczy do roboty niż tańczenie jak zagra mi nieznajomy z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 23:15, *Piotr* napisał:

oglądam twoje filmy, mam wrażenie ta wiedza uchodzi takie miny robisz.

To skupiasz się widzę na moich minach, a nie na najważniejszym - przekazie. Owszem mimika tez jest istotna, ale to co mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

To skupiasz się widzę na moich minach, a nie na najważniejszym - przekazie. Owszem mimika tez jest istotna, ale to co mówię...

do mnie trzeba czule ty tam rozmawiasz miała do kogoś pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, *Piotr* napisał:

do mnie trzeba czule ty tam rozmawiasz miała do kogoś pretensje

? Nie, nie mam pretensji. Uczenie ludzi, mówienie o błędach i tez o własnych... tak, nie mam do nikogo pretensji. Dlaczego? No właśnie. Jak mieć do kogos, kto jest nieświadomy jakieś pretensje? Mogę komuś powiedzieć jakie popełnia błędy, ale to nie są pretensje. Mówiąc, ze nie ufam lekarzom, to nie jest pretensja, tylko wytykanie ich błędów, ale skoro byli nieświadomi i nie mieli dostatecznej wiedzy na jakiś temat, tez nie mogę mieć do nich pretensji. To nazwę tak porządnie: nauka i upomnieniem. Upominanie i uczenie kogos to nie jest nadal pretensja. Uświadamianie kogos tez nie jest pretensja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×