Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

wypuśćmy 10 palet pod rząd

Polecane posty

Gdzie wątek Haniowy? Albo ja ślepa albo zniknął. Tak czy inaczej, w drugim przypadku to może być nowy.

Co tam nowego. Zmalowana przebiła tandetę okładek glamu.

Jedna z nowych palet wydaje się spoko. Ktoś zasugerował, że każdy mat i błysk ma swoją parę, tak jak w palecie Tati. Ten sam kolor - 2 formuły. Zdjęcie jest czarno-białe, ale serio ma to sens - widać po jasności kolorów

Ma tempo. Trzeba jej to przyznać. A potem palety leżą w magazynie i stare edycje czasem zalatują wilgocią.

• Like 4

Zastanawiam się nad jakas stonowaną paletą. Co polecacie Bohemę czy Kokosanke?

Napisano (edytowany)

Ach, jaka szkoda że wątek poszedł sobie w piiizdu

No, widać że Hanka z paletami szaleje. Ciekawe co tym razem wymyśliła, bo już zapowiada że ta neutralna to „perfekcja”

Edytowano przez Dark Evil

19 minut temu, Vixxx napisał:

Kokosanka jest chłodna, Bohema ciepła (dla mnie to zdecydowanie NIE neutralna paleta). W Kokosance jest jeden "dziki" cień, w Bohemie używa się raczej wszystkiego. 🙂

35 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Kokosanka jest chłodna, Bohema ciepła (dla mnie to zdecydowanie NIE neutralna paleta). W Kokosance jest jeden "dziki" cień, w Bohemie używa się raczej wszystkiego. 🙂

Wg mnie Bohema jest raczej neutralna/lekko ciepła. Na pewno nie tak ciepła jak np Karmel, cud miód

3 godziny temu, Vixxx napisał:

Mam Obie paletki. Z początku pokochałam Bohemę, ale gdy dostałam Kokosankę to Bohema poszła w odstawkę 😄 kokosanką wychodzą mi piękne makijaże, a Bohemą jest wszystko na jedno kopyto.. wszystko zlewa się w jedną rudawą papkę 😕 i jeszcze w Kokosance ten najjasniejszy drobinkowy cień w kąciki to marzenie. Polecam Kokosankę, Bohemę można odpuscić. 

Ma być następna współpraca Glamshopu z Janoszką. Janoszka w q&a cos takiego napisała

Widziałyście na grupie glamowej, że któraś dziewczyna odkryła naklejkę na spodzie paletki Cud Miód, a pod naklejką "Cód Miód". 😄😄

46 minut temu, kawazmlekiemm napisał:

Widziałyście na grupie glamowej, że któraś dziewczyna odkryła naklejkę na spodzie paletki Cud Miód, a pod naklejką "Cód Miód". 😄😄

😱😱🤣🤣

46 minut temu, kawazmlekiemm napisał:

Ej, ja tez mam taką naklejkę na swojej😂😂 z przodu trż jest tam gdzie jest serduszko

Nie wiem kto im doradza PR-owo ,ale wypuszczenie miliona paletek w tak krotkim czasie to strzal w kolano 

Ludzie nie przetestuja obecnych produktow ,bo juz 10 nastepnych czeka w kolejce 

Uprzedzam pytania ,nie nie mam zadnej palety, ani zadnego innego produktu z GS

Po pierwsze w kraju gdzie mieszkam sa one noedostepne ,po drugie nie interesuja mnie te produkty. 

Obawiam sie,ze GS jedzie na fail popularnosci I idzie w ilosc,a nie jakosc.Ale moge sie mylic ,jak napisalam powyzej nie posiadam zadnych produktow od nich

Samej H zycze jednak sukcesow I zdrowia

Ale moze warto jednak troszke przystopowac ? I wypuszczac nowosci z wielka pompa ,ale rzadziej ?

Pozdrawiam 

• Like 1

18 minut temu, Dark Evil napisał:

Ej, ja tez mam taką naklejkę na swojej😂😂 z przodu trż jest tam gdzie jest serduszko

Przynajmniej nie marnowali nakładu, jak odkryli błąd. No ale... Więcej palet, więcej, byle się nahapać pieniędzy.

28 minut temu, Huest napisał:

Obawiam sie,ze GS jedzie na fail popularnosci I idzie w ilosc,a nie jakosc.Ale moge sie mylic ,jak napisalam powyzej nie posiadam zadnych produktow od nich

Hajs się musi zgadzać. Dlatego tyle palet wypuszczają. Zapewne wzorują się na Colourpop. Tyle że Colourpop ma konczące sie serie, potem je najwyzej powtarzają z troche innym układem kolorystycznym. tyle że dwa razy tańsze

39 minut temu, Dark Evil napisał:

Hajs się musi zgadzać. Dlatego tyle palet wypuszczają. Zapewne wzorują się na Colourpop. Tyle że Colourpop ma konczące sie serie, potem je najwyzej powtarzają z troche innym układem kolorystycznym. tyle że dwa razy tańsze

Prawdopodobnie mass racje z Colourpop ,co do kasy to calkowicie sie z  Toba zgadzam

Pozdrawiam 

widziałyście komentarz na quality makeup, gdzie dziewczynie tak się sypała Kokosanka, że wyglądało to DOSŁOWNIE jakby ta paleta przeżyła trzęsienie ziemi? Pod pędzlem zostawało 10x więcej osypu niż u reszty posiadaczy tej palety. Macie tu zdjęcie: imgur.com/a/JpuUsB7

Z góry było widać, że dostała wadliwą partię, a glamshop jej odpisał że to normalna cecha tych cieni i że nie podlega wymianie... Masakra

Napisano (edytowany)

Widziałam to i na początku myślałam, że może dziewczyna za mocno dociska pędzel czy coś, ale jak wstawiła filmik to rzeczywiście normalnie mizia cienie, a te się w oczach sypią o.O Aż mi się przypomniała paletka ABH. No, ale glamshop reklamacji nigdy nie uzna 😕

Co do tej naklejki i "cód miód" to z jednej strony dobrze, że tyle opakowań się nie zmarnowało, ale z drugiej to kurcze jak u nich wygląda kontrola jakości? 😕 Ktoś przecież musi to sprawdzić zanim puści do produkcji.

Dziewczyny ma może któraś paletę Alterego? Spoko są te cienie? Bo ciągle waham się czy kupić póki jest na promocji 🙂

Edytowano przez cholernarejestracja

Widziałam ten post. To jest koorwa dramat.

Przeciez w ten sposób to paletę sie w tydzień zdenkuje

Widziałam to i na początku myślałam, że może dziewczyna za mocno dociska pędzel czy coś, ale jak wstawiła filmik to rzeczywiście normalnie mizia cienie, a te się w oczach sypią o.O Aż mi się przypomniała paletka ABH. No, ale glamshop reklamacji nigdy nie uzna

Co do tej naklejki i "cód miód" to z jednej strony dobrze, że tyle opakowań się nie zmarnowało, ale z drugiej to kurcze jak u nich wygląda kontrola jakości? Ktoś przecież musi to sprawdzić zanim puści do produkcji.

Dziewczyny ma może któraś paletę Alterego? Spoko są te cienie? Bo ciągle waham się czy kupić póki jest na promocji.

1 godzinę temu, cholernarejestracja napisał:

Co do tej naklejki i "cód miód" to z jednej strony dobrze, że tyle opakowań się nie zmarnowało, ale z drugiej to kurcze jak u nich wygląda kontrola jakości? 😕 Ktoś przecież musi to sprawdzić zanim puści do produkcji.

Dziewczyny ma może któraś paletę Alterego? Spoko są te cienie? Bo ciągle waham się czy kupić póki jest na promocji 🙂

To dzieje się nadal xD Na Paprice, na naklejce Hania podpisala swoją firmę "Glam HANIA knopińska
adres blabla"

hania zamiast Hanna w danych firmy 😂

27 minut temu, Sylwia76682 napisał:

To dzieje się nadal xD Na Paprice, na naklejce Hania podpisala swoją firmę "Glam HANIA knopińska
adres blabla"

hania zamiast Hanna w danych firmy 😂

Spokojnie- jak już robisz płatność przez przelewy24 to jest na poważnie- Hanna Knopinska- Dawid

1 godzinę temu, cholernarejestracja napisał:

Dziewczyny ma może któraś paletę Alterego? Spoko są te cienie? Bo ciągle waham się czy kupić póki jest na promocji.

Mam i bardzo lubię, wbrew pozorom można z nią zrobić też normalny użytkowy i dzienny makijaż 😉

Jestem ciekawa tej nowej neutralnej palety; jak Hanka wrzuca zdjęcia na instastory i jest nią pomalowana, to kolory wydają się super. 

Dzięki za odp 😄 To chyba jednak się na nią skuszę. Najwyżej ją rozbiorę i sprzedam kolory, które mi nie pasują 🙂

Też jestem ciekawa neutralnej palety, bo o dziwo okładka jak na Hanie jest nawet ok, podoba mi się, że jest rząd matów, a pod spodem błysków. Ktoś pisałam na fcb, że może to są podobne kolory w macie i błysku tak jak u Tati. Zobaczymy, bo premiera  chyba za ok 2 tygodnie.

Lepiej zainwestować w Colourpop. Mówi kolejne zakupu i kolejne zachwyty. Tym razem nie cienie. Ale no paczka idzie 2 tyg. Drobne uszkodzenie i dostaje zwrot hajsu. 

A tu uzerasz się, a potem dostajesz z błędem ortograficznym, krzywe cienie, wypadające, pylace się na dziko i dowiadujesz się, że taka specyfika produktu. 

Ostatnio w końcu kupiłam też kolejne cienie Natashy Denony, oczywiscie po waszych opiniach. Kupiłam w końcu dwie mini i Sunrise. Macie może Bronze? Na żywo bardzo mnie przekonuje. 

Ja mam Bronze. Korzystam glownie z blyskow, bo pieknie wygladaja na powiece i sie nie osypuja. Jedyne czego mi brakuje w tej palecie to jasnego bezu, ale poza tym to jest super. Najlepiej wyczaic ja na promce - 20% :) 

Ja mam Bronze i jest super. Piekna brązowa paleta, uwielbiam błyski Natashy- są takie eleganckie a nie sam brokat i zielona dyskoteka. Mi beżu nie brakuje bo mam osobną paletkę magnetyczną z beźowym cieniem.

Colourpop to super opcja. Tanie i ładne cienie, chociaż nie każdy błyszczacy jest tak samo zachwycający. Nie wiem jak to jest tymi paletkami Colourpop ale jak na nie patrzę to chciałabym mieć je wszystkie- mają taki piekny dobór kolorów. Duźo twarzowych zestawień. W przeciwieństwie do Glamshopu, gdzie zawsze w palecie musi byc taki kolor z duuupy, że traci się ochotę na paletę. No nie wiem, Hanka zawsze wsadzi do palety jeden taki szpetny cień(Np zgniłozielone Cudo z Karmel, Cud, miód)- że się odechciewa zakupu.

26 minut temu, Dark Evil napisał:

Ja mam Bronze i jest super. Piekna brązowa paleta, uwielbiam błyski Natashy- są takie eleganckie a nie sam brokat i zielona dyskoteka. Mi beżu nie brakuje bo mam osobną paletkę magnetyczną z beźowym cieniem.

Colourpop to super opcja. Tanie i ładne cienie, chociaż nie każdy błyszczacy jest tak samo zachwycający. Nie wiem jak to jest tymi paletkami Colourpop ale jak na nie patrzę to chciałabym mieć je wszystkie- mają taki piekny dobór kolorów. Duźo twarzowych zestawień. W przeciwieństwie do Glamshopu, gdzie zawsze w palecie musi byc taki kolor z duuupy, że traci się ochotę na paletę. No nie wiem, Hanka zawsze wsadzi do palety jeden taki szpetny cień(Np zgniłozielone Cudo z Karmel, Cud, miód)- że się odechciewa zakupu.

Zgadzam się 🙂 te palety aż same wołają: kup mnie. Plus ładne, estetyczne opakowania 🙂 cenowo też korzystne, a przecież nie robią kosmetyków w Chinach tylko w Kalifornii. Dla mnie GS to w chwili obecnej porażka. 

Nie wiem czy jest tu temat o Adzie Grotkowskiej, ale jeśli ją oglądacie na Instastories - myślicie, że rozświetlacz, który pokazała to współpraca z Glamshopem? 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się