Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

wypuśćmy 10 palet pod rząd

Polecane posty

10 minut temu, Bubbletea napisał:

Nie wiem czy jest tu temat o Adzie Grotkowskiej, ale jeśli ją oglądacie na Instastories - myślicie, że rozświetlacz, który pokazała to współpraca z Glamshopem? 

Nie sądze. Prędzej jakieś Wibo czy MUR.

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Nie sądze. Prędzej jakieś Wibo czy MUR.

Może coś z nyxem, jest ambasadorką jakiegoś ich podkładu 

2 godziny temu, Nadian napisał:

Może coś z nyxem, jest ambasadorką jakiegoś ich podkładu 

A no tak. Zapomniałam że Ada Bjuta Nyxa reklamuje 🤣

Zauważyłam, że dziewczyny rozbierają palety i sprzedają pojedyncze cienie. Co sądzicie o tym?

Niegłupi pomysł, szczególnie gdy nie używa się wszystkich cieni. Btw nie ma co ich trzymać w tym badziewnym pudełku... 

2 minuty temu, hekate.asteria napisał:

Niegłupi pomysł, szczególnie gdy nie używa się wszystkich cieni. Btw nie ma co ich trzymać w tym badziewnym pudełku... 

Fakt, ale te ceny, szczególnie za cienie, które nie uszły bez szwanku to moim zdaniem przegięcie.

A to nie wiem, nie orientuje się w cenach szczerze mówiąc.

Brak mi starej Hani, robiącej makijaż przed imprezą, nagrywającej kolekcje butów w korytarzu, charakterystycznej kanapy w tle... To były czasy! 

• Like 1
  • Thanks 1

4 godziny temu, Peraspera napisał:

Fakt, ale te ceny, szczególnie za cienie, które nie uszły bez szwanku to moim zdaniem przegięcie.

To akurat jest duźe osiągnięcie- rozebrać paletę GS tak żeby nie rozleciały się cienie. One są tak deliktne że od razu się kruszą. 
co do cen- podobne do cen pojedynczych cieni z Glamshopu

5 godzin temu, Dark Evil napisał:

To akurat jest duźe osiągnięcie- rozebrać paletę GS tak żeby nie rozleciały się cienie. One są tak deliktne że od razu się kruszą. 

Czy ja wiem. Rozkładałam 3 do palety magnetycznej prostownicą i zero problemu. 

5 minut temu, Peraspera napisał:

Czy ja wiem. Rozkładałam 3 do palety magnetycznej prostownicą i zero problemu. 

Jak to zrobiłaś? Podgrzałaś od spodu ten papier?

6 godzin temu, Dark Evil napisał:

Ja odcięłam tekturkę w której są cienie, a z niej już bez problemu można wyciąć cienie. Najgorszym sposobem jest na siłę podważanie cieni, wtedy sporo ich ucierpi.

Na jakas grupe wlecial temat, ze laski rozbieraja te palety tylko po to, by sprzedac wszystkie cienie drozej i zarabiaja na tym..

...XDDDD serio

Napisano (edytowany)

nie tu xD nevermind

Edytowano przez chhmm

Ja nie rozumiem tego rozbierania palet.  Mi się wydaje, że jak kupuje paletę to po to, żeby mieć określony zestaw cieni w oryginalnym opakowaniu.  Jeżeli ktoś kupuje paletę tylko po to żeby ją rozebrać to jest dla mnie bez sensu.  Zwłaszcza, że w glamshopie jest takie bogactwo cieni,  że myślę że każdy albo 90% cieni ma swojego łudząco  podobnego odpowiednika i wśród pojedynczych cieni można znaleźć bardzo podobny odcień jeżeli już nam się coś spodoba.

• Like 4

Dziewczyny, jak Wam się podobają plastikowe puderniczki z holo nadrukiem i gwiazda wyżłobiona na produktach? 

Jak dla mnie znowu porażka wizerunkowa, wieś tańczy i śpiewa. Nawet nastolatki mierzą wyżej... No oczy pękają od tego badziewnego designu. Jak pomyślę ile tego brzydkiego szitu zaśmieci naszą planetę to... 😵😵😵

• Like 1

2 godziny temu, JaSowa napisał:

Dziewczyny, jak Wam się podobają plastikowe puderniczki z holo nadrukiem i gwiazda wyżłobiona na produktach? 

Jak dla mnie znowu porażka wizerunkowa, wieś tańczy i śpiewa. Nawet nastolatki mierzą wyżej... No oczy pękają od tego badziewnego designu. Jak pomyślę ile tego brzydkiego szitu zaśmieci naszą planetę to... 😵😵😵

Tandeta. Ja nie wiem co ona ma z tym jarmarcznym holo.

Jak Hania zapowiedziała, że ulepszą opakowania szminek, to myślałam, że coś zrozumiała i postawi na prostsze opakowania, bez zbędnego kiczu. Gdzie tam. Już zapowiedziała na YT jakie będą te nowe opakowania, jeszcze brzydsze niż obecne. Kształt pozostanie taki jak do tej pory, ale kolor będzie biało - perłowy, z wykończeniem holo XD i logo marki chce tam jeszcze upchnąć, które oczywiście też będzie holo. No dramat.  

• Thanks 1

16 godzin temu, multipanterka napisał:

Ja nie rozumiem tego rozbierania palet.  Mi się wydaje, że jak kupuje paletę to po to, żeby mieć określony zestaw cieni w oryginalnym opakowaniu.  Jeżeli ktoś kupuje paletę tylko po to żeby ją rozebrać to jest dla mnie bez sensu.  Zwłaszcza, że w glamshopie jest takie bogactwo cieni,  że myślę że każdy albo 90% cieni ma swojego łudząco  podobnego odpowiednika i wśród pojedynczych cieni można znaleźć bardzo podobny odcień jeżeli już nam się coś spodoba.

Jak dla mnie właśnie jest słaby wybór w pojedynczych cieniach, jakość klasycznej kolekcji matów i błysków jest kiepska, a znowu w ultra matach i perłach jest jak na razie kiepski wybór kolorystyczny. W paletach jest wiele perełek pod względem kolorów.

Zresztą jak dla mnie rozbieranie palet ma duży sens, jeśli komuś podobają się 2-3 kolory, a reszty nie będzie używał, więc po co mają zalegać w szufladzie i marnować się.

Macie na myśli te pudełka od pudrów co ostatnio Hanka pokazywała na stories? A one nie są tekturowe?

I tak dobrze źe sie ograniczyła tylko do logo marki holo a nie cale brokatowe jak opakowania szminek. Ja też nie wiem co ona ma z tym holo. 
Ciągnie Hanke do takiej tandety.

Osobiście kiedyś byłam klientem glamshopu, potem zaczęło mnie męczyć ze na pierwszy plan wyszły turbo pigmenty które na swatchach lub zdjęciach wyglądały bardzo ładnie a jak przyszły to tak "meh" wszędzie ten brokat i jak na moje standardy jednak nie na codzień. Chciałam kupić potem kwitnące wiśnie ale słyszałam że 2 czy 3 partia jest juz słaba jeśli chodzi o cienie i tez zrezygnowałam. Obecnie za ta cene patrze nie tylko juz na jakość cieni ale też opakowanie i estetykę, i tu glam shop przestał mnie interesować, patrzę co wypuszczają ale już nie kupuje. Juz nawet mam problem z tym ze nawet nie zauważam ze coś wyszło bo jest tego tak dużo.

• Thanks 2

Dnia 3.08.2020 o 11:43, Dark Evil napisał:

Jak to zrobiłaś? Podgrzałaś od spodu ten papier?

Tak. Wszystko trwa góra kilka minut. Podgrzewam od spodu i podważam radełkiem do skórek.

10 godzin temu, Gośc napisał:

Tandeta. Ja nie wiem co ona ma z tym jarmarcznym holo.

Jak Hania zapowiedziała, że ulepszą opakowania szminek, to myślałam, że coś zrozumiała i postawi na prostsze opakowania, bez zbędnego kiczu. Gdzie tam. Już zapowiedziała na YT jakie będą te nowe opakowania, jeszcze brzydsze niż obecne. Kształt pozostanie taki jak do tej pory, ale kolor będzie biało - perłowy, z wykończeniem holo XD i logo marki chce tam jeszcze upchnąć, które oczywiście też będzie holo. No dramat.  

Dokładnie tak. Też mi witki opadły jak to usłyszałam. Hania nie ma za grosz gustu i smaku. Perła plus holo, jeszcze brokatem niech obsypie i walnie plastikowy diament w kształcie gwiazdy. 

2 godziny temu, JaSowa napisał:

Dokładnie tak. Też mi witki opadły jak to usłyszałam. Hania nie ma za grosz gustu i smaku. Perła plus holo, jeszcze brokatem niech obsypie i walnie plastikowy diament w kształcie gwiazdy. 

Dawniej sie mowilo ze to cepelniany gust taki jarmarczny

• Haha 1

No to dziewczyny przez najbliższy miesiąc mamy zapewnioną moc atrakcji, ponieważ jutro wychodzą pudry, kredki do brwi i chyba  palety. HAnia uprzejmie poinformowała aby nie czekać z zamówieniem łącznym na pędzle,  ponieważ te pojawia się dopiero za jakieś 3 tygodnie 😀  Czyli teraz przez najbliższy miesiąc 3/4 polskiego YouTube'a  będzie testowało glamshop wylewając  słodko pierdzące recenzje podszyte oczywiście chęcią współpracy.

• Like 1

41 minut temu, multipanterka napisał:

No to dziewczyny przez najbliższy miesiąc mamy zapewnioną moc atrakcji, ponieważ jutro wychodzą pudry, kredki do brwi i chyba  palety. HAnia uprzejmie poinformowała aby nie czekać z zamówieniem łącznym na pędzle,  ponieważ te pojawia się dopiero za jakieś 3 tygodnie 😀  Czyli teraz przez najbliższy miesiąc 3/4 polskiego YouTube'a  będzie testowało glamshop wylewając  słodko pierdzące recenzje podszyte oczywiście chęcią współpracy.

Jak nie będzie paczek to nie będzie testów. Chyba że na micro-kanałach

Co myślicie o palecie neutralna? Wg mnie trochę daleko tym cieniom do bycia neutralnym 

• Like 1

33 minuty temu, Nadian napisał:

Co myślicie o palecie neutralna? Wg mnie trochę daleko tym cieniom do bycia neutralnym 

Wygląda jak mix palety Tati i Autoportretu. 
To jest neutral w wykonaniu Hanki. Kurcze, szkoda że ona weźmie np Zuzi do stałej współpracy- tak jak Kobo, Sensique itd wspôłpracujà z Sobiesniewskim

• Like 1

Te haniowe blyszczace brązy i złota wydaja mi sie zawsze jakies takie brudne. Moze na swatchach są ok, ale w palecie kazdy wyglada błotniście

6 godzin temu, Nadian napisał:

Uwaga alert. Paleta neutralna  nie jest neutralna 😁 U Hanki to chyba normalne. Ktoś pisał że nawet paleta 'Chłodno' zawierała ciepłe cienie....także tego. 

• Haha 1

Ten jeden cień w Neutralnej ma nazwę Pisakowy, a sądząc po kolorze miało być Piaskowy. Oczami wyobraźni widzę już jak Hania obraca to w żart, że hehe jak śmiesznie, wkradł nam się błąd, cała ja, ale to taki bonusik ode mnie hehe 🤦‍♀️ a sama paleta no niestety z neutralnymi kolorami nie ma za wiele wspólnego. Zawiodłam się. 

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się