Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

wypuśćmy 10 palet pod rząd

Polecane posty

25 minut temu, behappy napisał:

Jak sie nazywa ta grupka glamowa?

Masz na mysli tą gdzie chwalą Glamshop- Glamgang? Czy gdzie krytykują(czasem)- Glamshop obiektywnie?

A jak wam się podoba ta paleta remix? Bo dziewczyny na grupach piszą że to koszmarnie brzydka paleta, jedna z brzydszych jakie widziały i ja się z tym zgadzam.

3 minuty temu, multipanterka napisał:

A jak wam się podoba ta paleta remix? Bo dziewczyny na grupach piszą że to koszmarnie brzydka paleta, jedna z brzydszych jakie widziały i ja się z tym zgadzam.

Piszą, że ta paleta to odpady produkcyjne- i ja sie z tym zgadzam

Chciałam kupić tą nową neutralną paletę, ale tylko pierwsze 2 rzędy mi się podobają. Miała być neutralna, ale chyba nie wyszło 😛 czemu te kolory muszą być wiecznie rude? 😕 W ogóle te pierwsze swatche do mnie nie przemawiają, a potem wrzuciła te drugie z paletą na środku i jak porównuje sobie teraz screeny to mam wrażenie, że niektóre kolory wyglądają zupełnie inaczej. Pomijam już to, że produkty miały dzisiaj trafić na sklep, a tu ani widu, ani słychu 😉

Co do Remix to dla mnie porażka. Już dawno tak źle dobranej palety nie widziałam.

23 minuty temu, cholernarejestracja napisał:

Chciałam kupić tą nową neutralną paletę, ale tylko pierwsze 2 rzędy mi się podobają. Miała być neutralna, ale chyba nie wyszło 😛 czemu te kolory muszą być wiecznie rude? 😕 W ogóle te pierwsze swatche do mnie nie przemawiają, a potem wrzuciła te drugie z paletą na środku i jak porównuje sobie teraz screeny to mam wrażenie, że niektóre kolory wyglądają zupełnie inaczej. Pomijam już to, że produkty miały dzisiaj trafić na sklep, a tu ani widu, ani słychu 😉

Co do Remix to dla mnie porażka. Już dawno tak źle dobranej palety nie widziałam.

Wg mnie na zdjęciach wyglądają trochę szaro. A jak jest naprawdę? Totalna loteria- trzeba by  zamówic i obejrzeć na żywo

Wg mnie ta neutralna to mocna inspiracja Too Faced, gdzie każdy cien matowy ma odpowiednik błyszczący. No i tonacja też podobna. Tylko układ inny. Dla mnie nic ciekawego, sama w sobie ładna, ale inspiracjom mówię nie.

A Remix, no jest kilka fajnych cieni, a reszta to oczywiście zielenie, a jakże. Tańsze jest robienie tych cieni czy o co chodzi? Turboy zielone, ciągle zieleń i zieleń. 

10 godzin temu, Gośc napisał:

Ten jeden cień w Neutralnej ma nazwę Pisakowy, a sądząc po kolorze miało być Piaskowy. Oczami wyobraźni widzę już jak Hania obraca to w żart, że hehe jak śmiesznie, wkradł nam się błąd, cała ja, ale to taki bonusik ode mnie hehe 🤦‍♀️ a sama paleta no niestety z neutralnymi kolorami nie ma za wiele wspólnego. Zawiodłam się. 

Nie znasz sie, ta nazwa to nawiazanie do partii politycznej

• Haha 3

6 godzin temu, Qwerty0101010 napisał:

Paletka Remix to porażka... Wygląda jak odrzutki włożone do 1 paletki 

Hance kończą się pomysły na palety, brzydko, brudno wyglądają cienie, makijaże też tak będą wyglądać, chyba że ktoś będzie używał tylko połowę palety. Myślę, że jeszcze ciekawą paletą będzie eteryczna (jeśli kiedys się jej w końcu doczekamy), ale kolejne to już będzie meh.

27 minut temu, Nadian napisał:

Hance kończą się pomysły na palety, brzydko, brudno wyglądają cienie, makijaże też tak będą wyglądać, chyba że ktoś będzie używał tylko połowę palety. Myślę, że jeszcze ciekawą paletą będzie eteryczna (jeśli kiedys się jej w końcu doczekamy), ale kolejne to już będzie meh.

Dlatego Hanka powinna sobie dobrać do wspólpracy jakiegoś innego projektanta palet- tak jak robi to np Karolina Matraszek w Affect’cie. Ja się nie dziwię, że ona sie wypala powoli- bo ilez można wzorów palet wymyśleć? Dlatego nowa osoba wniosłaby powiew swieżości do kolorystyki marki.

• Like 1

Hah, tylko współpraca kogoś innego oznacza, że trzeba tej osobie zapłacić. I tutaj pies pogrzebany;-) Neutralna nie podoba mi się; z jednej strony zamysł fajny - zimniejsze i cieplejsze kolory dla dwóch typów kolorystycznych (chociaż te zimniejsze i tak są ciepławe jak dla mnie). Tylko po co, taka duża ta paleta?

Remix jest dla mnie paletą przypadkową; zbieranina kolorów które z różnych względów nie trafiły do innych palet.

19 godzin temu, Dark Evil napisał:

Piszą, że ta paleta to odpady produkcyjne- i ja sie z tym zgadzam

Hahah ,rzeczywiście wyglada jak zbiór odpadów z kilku palet 😂

Ja w GS już nic nie kupię , ale bardzo podoba mi się cień Czekoladowa Róża i Różowe Złoto. Znacie jakieś odpowiedniki  innych marek ? 😘

Mi tez nie podobaja sie te nowosci. Taka duza palete to mam tylko morphe x jeffre star i o ile ona jest cudowna jakosciowo, to i tak jej nie uzywam, bo po prostu jest tak wielka ze szok :D 

Najgorsze jest to, ze u Hani wszystko zalezy jaka partie kupisz. Ja juz nic nie kupuje, mam 4 stare turboty i sa fajne (procz 1go - Belli, ale np asteroid jest przepiekny). Pozyczylam teraz od kolezanki 2 kolory - wata cukrowa i zimno cieply (jakos tak) i one sa straszne :O ten 1 szy jest taki grudowaty, ma wielkie płaty, przez co ciężko go nałożyć bo w jednym miejscu naklada sie go duzo, a obok prawie wcale :D a drugi to taki tylko topper, brokat, slabo widoczny. Jakbym to kupila to by mi bylo sztrasznie szkoda wydanej kasy.

5 godzin temu, Emiiiilka napisał:

tylko morphe x jeffre star i o ile ona jest cudowna jakosciow

a jakosc matów z morphe lepsza od gs? Ladnie sie blenduja? Sa suche? Mam na oku jedna palete od morphe a ze wchodza do douglasa zastanawiam sie...

2 godziny temu, EvaLos napisał:

a jakosc matów z morphe lepsza od gs? Ladnie sie blenduja? Sa suche? Mam na oku jedna palete od morphe a ze wchodza do douglasa zastanawiam sie...

Zdecydowanie. Maty morphe same sie blenduja, jestem w szoku że mozna zrobic makijaz w tak blyskawicznym tempie. Sa bardziej suche niz maslane, ale osyp jest maly, moze 1/4 tego co ultramaty glamu. Ale mowie, mam tylko palete ze wspolpracy, nie mam tych takich duzych czarnych. 

• Like 1

Ja mam jedno marzenie - chciałabym poznać osoby,  które kupią tą paletę REMIX 😀  bo szczerze nie potrafie sobie wyobrazić że komukolwiek ona się może podobać. Na temat gustu paletowego można dyskutkować  - ktoś nie lubi zieleni, inny niebieskiego, ale ta paleta jest dla mnie takim niewypałem że aż nie mogę w to uwierzyć że ona się wyprzeda. Jest mi również ciężko wyobrazić sobie co Hanka ma w głowie że wydaje taką paletę. Czy jej nikt nie doradza?  Ta paleta nie ma żadnego klucza - to przyapdkowy zbiór cieni, które nie zmiescily sie do innych palet. Dla mnie zaczyna być to żenujące,  że ona wypuszcza coraz gorsze badziewia byle tylko była nowość i wierne fanki glamshopu rzuciły się na to.

• Haha 1

53 minuty temu, multipanterka napisał:

Ja mam jedno marzenie - chciałabym poznać osoby,  które kupią tą paletę REMIX 😀  bo szczerze nie potrafie sobie wyobrazić że komukolwiek ona się może podobać. Na temat gustu paletowego można dyskutkować  - ktoś nie lubi zieleni, inny niebieskiego, ale ta paleta jest dla mnie takim niewypałem że aż nie mogę w to uwierzyć że ona się wyprzeda. Jest mi również ciężko wyobrazić sobie co Hanka ma w głowie że wydaje taką paletę. Czy jej nikt nie doradza?  Ta paleta nie ma żadnego klucza - to przyapdkowy zbiór cieni, które nie zmiescily sie do innych palet. Dla mnie zaczyna być to żenujące,  że ona wypuszcza coraz gorsze badziewia byle tylko była nowość i wierne fanki glamshopu rzuciły się na to.

Pewnie kilka zaślepionych fanek się znajdzie 😉 dla mnie Neutralna to tani odpowiednim palety Tati. Hanka jest chyba w jakimś amoku, że non stop coś wypuszcza. Te ostatnie nowości nie trzymają w ogóle poziomu 😕 

1 godzinę temu, multipanterka napisał:

Już widzę makeup creepy pink tą paletą  😂

• Like 1

A ja się zastanawiam nad zakupem dwóch pudrów na próbę i kredki do brwi 🤔

Szczerze mówiąc... nie zdziwiłabym się jakby Remix kupiły laski rozbierające paletki- to aż się prosi o sprzedaż pojedynczych cieni

• Like 1

2 godziny temu, Nadian napisał:

Już widzę makeup creepy pink tą paletą  😂

Ostatnio byla z nia drama na glamshop obiektywnie.. jedna z lasek z administracji napisala o niej, ze jej makijaze sa nieladne i nieestetyczne (nie z czapy tylko w poscie z kim chcecie/nie chcecie wspolprac)... saba sie zbuntowala i wyniosla skriny na insta. W efekcie koncowym laska musiala przepraszac za swoja opinie.. bo saba to kolorowy ptak i niewazne, ze nie umi w makijaz..

• Haha 3

14 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Ostatnio byla z nia drama na glamshop obiektywnie.. jedna z lasek z administracji napisala o niej, ze jej makijaze sa nieladne i nieestetyczne (nie z czapy tylko w poscie z kim chcecie/nie chcecie wspolprac)... saba sie zbuntowala i wyniosla skriny na insta. W efekcie koncowym laska musiala przepraszac za swoja opinie.. bo saba to kolorowy ptak i niewazne, ze nie umi w makijaz..

Swoją drogą to aż dziwne, że jednak robi tyle tych makijaży, a nadal nie nauczyła się nawet blendowac cieni 😄

28 minut temu, Sylwia76682 napisał:

ja bym nie przepraszala...to creepy powinna przeprosic ze wypowiada soe na tematy beauty a bladego pojecia nie ma o poczuciu estetyki

57 minut temu, EvaLos napisał:

ja bym nie przepraszala...to creepy powinna przeprosic ze wypowiada soe na tematy beauty a bladego pojecia nie ma o poczuciu estetyki

A królowa dram to ma poczucie estetyki- zmalo-drama? Bo jak dla mnie to jest totalnym bezguściem i robi podobnie pstrokate mejkapy jak Saba. 

3 minuty temu, Dark Evil napisał:

A królowa dram to ma poczucie estetyki- zmalo-drama? Bo jak dla mnie to jest totalnym bezguściem i robi podobnie pstrokate mejkapy jak Saba. 

Nie znoszę Zmalo, uszy mi puchną, jak jej słucham, od jej pretensjonalności mnie mdli, a od pitolenia o tym, jaką jest kreatywną artystką bolą zęby, ale makijażowo jest moim zdaniem lata świetlne przed cyrkówką Creepy.  Już tu kiedyś pisałam, że dla mnie to, co ona sobie robi, to są gotowe przykłady do podręcznika "Jak się nie malować". Tragedia, koszmar i kompletne bezguście. 

• Like 3

8 minut temu, XYZ napisał:

Nie znoszę Zmalo, uszy mi puchną, jak jej słucham, od jej pretensjonalności mnie mdli, a od pitolenia o tym, jaką jest kreatywną artystką bolą zęby, ale makijażowo jest moim zdaniem lata świetlne przed cyrkówką Creepy.  Już tu kiedyś pisałam, że dla mnie to, co ona sobie robi, to są gotowe przykłady do podręcznika "Jak się nie malować". Tragedia, koszmar i kompletne bezguście. 

Zmalo moźe i lepiej potrafi rozcierać cienie ale kolory teź dobiera od czapy i wszystko tłumaczy sztuką, nawet złażący ze skóry podkład

• Haha 3

3 minuty temu, Dark Evil napisał:

Zmalo moźe i lepiej potrafi rozcierać cienie ale kolory teź dobiera od czapy i wszystko tłumaczy sztuką, nawet złażący ze skóry podkład

Może i tak. 🙂 Tak sobie teraz pomyślałam, że może dlatego u Zmalo jakoś ta pstrokacizna mnie aż tak mocno nie drażni, bo Zmalo mi się generalnie z twarzy podoba. Przynajmniej na zdjęciach. 😉 Creepy ma dość specyficzną urodę, a jak jeszcze dowali z tym cyrkowym mazem, to już całość jest tak dramatyczna, że oczy bolą. 

12 godzin temu, niewinna czarodziejka napisał:

Pewnie kilka zaślepionych fanek się znajdzie 😉 dla mnie Neutralna to tani odpowiednim palety Tati. Hanka jest chyba w jakimś amoku, że non stop coś wypuszcza. Te ostatnie nowości nie trzymają w ogóle poziomu 😕 

Hanka zdaję sobie sprawę z realiów – sprzedają się w zasadzie tylko nowości. Ona ma pewną rzesze klientów którzy kupują jej produkty i myślę że w znacznej mierze są to te same osoby. Dlatego dla niej kluczem jest to, żeby wypuszczać cały czas nowości pod tych klientów, którzy kompulsywnie wykupują wszystko jak leci z glamshopu. Widzicie że o tych starych produktach nikt nie mówi. Ja nie przypominam sobie przynajmniej żebym widziała np na YouTube żeby ktoś teraz używał palety Valentina,  Bogini brązu itp. Swoją drogą tak się zastanawiam ile te palety leżące u Hanki na magazynach mają lat, bo te pierwsze wypuszczane przez nią palety to już chyba muszą być przeterminowane.

Z drugiej strony jak się tak nad tym zastanawiam, to trochę dziwi mnie, że u nikogo tych produktów z glamshopu nie widać na dłuższą metę.  Generalnie to są dobrej jakości produkty i nie rozumiem dlaczego YouTuberki raz się nimi umalują, później pokażą w ulubieńcach i na tym się kariera glamshopu kończy. Teraz pewnie minie tydzień czy dwa, Hanka wyśle paczki do YouTuberek i znowu będzie przez dwa tygodnie wałkowanie nowych produktów glamshopu, później ulubieńcy sierpnia i cisza. 

• Like 3

10 godzin temu, Sylwia76682 napisał:

Bo nie umi. A dystansu do siebie zero. Ona idealnie pokazuje jak bardzo można się makijażem oszpecić.

10 godzin temu, Sylwia76682 napisał:

O kierwa w końcu ktoś głośno powiedział, że nie potrafi się malować 😂 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się