Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

wypuśćmy 10 palet pod rząd

Polecane posty

a tak swoja droga ciekawa jestem kiedy ten watek zostanie znowu usuniety i komu az tak bardzo one przeszkadzaja...zastanawiam sie jakim w sumie prawem ktos jednym klikiem kasuje wypowiedzi tylu osob i po co? Czy nie sa to przypadkiem owe jutuberki o ktorych sie tu wspomina, ktore nie moga zdzierzyc ze ktos osmiela sie ich nie lubic i podziwiac?

Cos w tym jest... Zmalo tez laczy dzikie kolory, ale u niej to w miare gra, bo ladnie blenduje. U Saby jest i niezblendowane, i nieładny kształt oka, i jakies dziwaczne kolory w kąciku, i cień wyciagniety kilometr ponad linie dolnej powieki.. to nie moze grać. 😕

Kogo nazywacie Saba ?bo sie pogubilam 

8 minut temu, Huest napisał:

Kogo nazywacie Saba ?bo sie pogubilam 

Creepy in pink. Uwielbia glamshop

• Like 1

1 godzinę temu, Sylwia76682 napisał:

Creepy in pink. Uwielbia glamshop

Dziekuje za odpowiedz 🙂

Kto wymysla Hance nazwy filmow? NOWE NOWOŚCI NOWOŚCI NOWOŚCI rozdanie

Jeszcze tak z 3 razy napisz nowosci i git

• Haha 2

Zestawienie kolorystyczne tej neutralnej jest spoko, ale zamiast dać jakieś normalne błyski to oczywiście wszędzie dyskoteka z turbopigmentami, dziwne nazwy cieni i po jednym swatchowaniu paletka jest upie...lona, jeszcze ten osyp zmieszał się z tym olejem wokół wyprasek 🤮

10 minut temu, haruko napisał:

Zestawienie kolorystyczne tej neutralnej jest spoko, ale zamiast dać jakieś normalne błyski to oczywiście wszędzie dyskoteka z turbopigmentami, dziwne nazwy cieni i po jednym swatchowaniu paletka jest upie...lona, jeszcze ten osyp zmieszał się z tym olejem wokół wyprasek 🤮

Hmm, Hanka mówi że te cienie błyszczące to turobpigmenty ale na swatchach wyglądają one raczej jak ultraperły....

1 godzinę temu, Sylwia76682 napisał:

Kto wymysla Hance nazwy filmow? NOWE NOWOŚCI NOWOŚCI NOWOŚCI rozdanie

Jeszcze tak z 3 razy napisz nowosci i git

Szkoda, że nie STARE NOWOŚCI 🤦‍♀️

Włączyłam sobie jej filmik i aż przetarłam oczy, ona wygląda jak Stylizacje 😦 ten rozświetlacz wszędzie jeszcze potęguje wrażenie jakby spociła się mówiąc do kamery

Hanka, co ty wyprawiasz 🤦 Ten tytuł filmu na yt "NOWE NOWOŚCI NOWOŚCI NOWOŚCI rozdanie", serio??? Jej wygląd - spocona twarz, bluzka w panterkę to szyk i styl normalnie... Paletka REMIX tak jak piszecie to zbieranina odpadów z poprzednich palet, te dwa różowe cienie na początku są jak nic z dziewiątki różowej, a cień Kozak to znów brązowo-zielony żuk, czyli klasyka gatunku i zapewne odpad z paletki karmelowej lub kokosowej. Ogólnie paletka bez ładu i składu. A paleta Neutralna to znów rozczarowanie, bo nie jest w ogóle neutralna... po co ona wciska te rudości i róże wszędzie? 😕 

• Like 2

Mnie akurat neutralna kolorystycznie się podoba i nie wykluczam zakupu, ponieważ wiem, że na pewno codziennie bym po nią sięgała i wykorzystałabym wszystkie (oprócz czerni) cienie w tej palecie. Jest tutaj wszystko, co na codzień mi potrzebne - różyki, beże, przyciemniacze, cienie błyszczące w neutralnych odcieniach. Pytanie tylko, jak z jakością tych matów... obawiam się niestety, że może być jak z autoportretem, że to wszystko na oku będzie się zlewało w jedną burą plamę a na takie niespodzianki nie mam na codzień czasu ani ochoty. 

Będą pewnie testy na jutubie i za miesiąc jakaś promka...

Napisano (edytowany)
12 godzin temu, romanticglittereyeliner napisał:

Włączyłam sobie jej filmik i aż przetarłam oczy, ona wygląda jak Stylizacje 😦 ten rozświetlacz wszędzie jeszcze potęguje wrażenie jakby spociła się mówiąc do kamery

jest teraz generalnie taka tendencja do przesadzania z rozświetlaczem, że buzia świeci się jak psu jajca, nigdy mi się to nie podobało...podobnie jak te karykaturalne grube szramy nad oczami, które się teraz zwie brwiami...

Edytowano przez EvaLos
  • Like 1

5 minut temu, EvaLos napisał:

jest teraz generalnie taka tendencja do przesadzania z rozświetlaczem, że buzia świeci się jak psu jajca, nigdy mi się to nie podobało...podobnie jak te karykaturalne grube szramy nad oczami, które się teraz zwie brwiami...

Akurat w tym nagraniu to Hanka się mogła normalnie spocić bo trochę ciepło było na dworze. Ale to prawda- jutuberki walą tyle rozświetlacza, że dziwnie to wygląda, tak nieświeżo

Taka ciekawostka. Ostatnio przegladajac najglebsze zakątki jutuba znalazłam ciekawy sposób na konturowanie, wykorzystywany na aktorkach w Korei. Tam, gdzie chce sie dodac naturalny cien lub swiatlo, po prostu zmazuje sie kawałek podkladu gąbeczką (blendując, nie jakas ostra granica). Już to widzę na bjutiguru. One walą tyle podkładu, że jedna wielka dziura by się zrobiła 😂😂😂

8 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Taka ciekawostka. Ostatnio przegladajac najglebsze zakątki jutuba znalazłam ciekawy sposób na konturowanie, wykorzystywany na aktorkach w Korei. Tam, gdzie chce sie dodac naturalny cien lub swiatlo, po prostu zmazuje sie kawałek podkladu gąbeczką (blendując, nie jakas ostra granica). Już to widzę na bjutiguru. One walą tyle podkładu, że jedna wielka dziura by się zrobiła 😂😂😂

Kojarzy mi się to z tą metodą na rumience wg której w miejscu gdzie ktos ma naturalne rumience nakłada się cieniej podkład  lub w ogóle. 

2 godziny temu, Sylwia76682 napisał:

Zauważasz jakie makijażu robią osoby maskujące chociażby gwiazdy Hollywood. Wiem, że makijaż artystyczny to coś innego, jednak w pozostałych przypadkach makijaż powinien zdobić, a nawalenie rozswietlacza, brwi jak gąsienice i usta pod sam nos nikomu nie robią dobrze 😂

• Like 1

1 minutę temu, niewinna czarodziejka napisał:

Zauważasz jakie makijażu robią osoby maskujące chociażby gwiazdy Hollywood. Wiem, że makijaż artystyczny to coś innego, jednak w pozostałych przypadkach makijaż powinien zdobić, a nawalenie rozswietlacza, brwi jak gąsienice i usta pod sam nos nikomu nie robią dobrze 😂

Prawda. Te mejkapy na czerwony dywan są dosyć delikatne i stonowane- jesli chodzi o kolory). To co robi np Charlotte Tilbury i jest team

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Prawda. Te mejkapy na czerwony dywan są dosyć delikatne i stonowane- jesli chodzi o kolory). To co robi np Charlotte Tilbury i jest team

Dokladnie. Bo na czerwonym dywanie w blasku flesza wychodzi kazdy nadmiar pudru i podkladu. 😂😂😂😂 Hanki sranki bylyby corka mlynarza

6 godzin temu, CzasNaKawe napisał:

Hanka, co ty wyprawiasz 🤦 Ten tytuł filmu na yt "NOWE NOWOŚCI NOWOŚCI NOWOŚCI rozdanie", serio??? Jej wygląd - spocona twarz, bluzka w panterkę to szyk i styl normalnie... Paletka REMIX tak jak piszecie to zbieranina odpadów z poprzednich palet, te dwa różowe cienie na początku są jak nic z dziewiątki różowej, a cień Kozak to znów brązowo-zielony żuk, czyli klasyka gatunku i zapewne odpad z paletki karmelowej lub kokosowej. Ogólnie paletka bez ładu i składu. A paleta Neutralna to znów rozczarowanie, bo nie jest w ogóle neutralna... po co ona wciska te rudości i róże wszędzie? 😕 

Sama Hanka pokazując paletę remix powiedziała o jednym cieniu, że długo czekał na swoją premierę czyli faktycznie nic nowego tylko odpady 

Mnie palety średnio interesują ale muszę przyznać że trafiła jeśli chodzi o kolekcję cieni pojedynczych, chętnie przygarnę kilka ultrapereł w stonowanych kolorach. Jeszcze mnie kredka kusi ale w sumie pomada z Eveline której teraz używam mnie satysfakcjonuje w stu procentach więc się waham 🤔

2 godziny temu, TheMalenaMa napisał:

Sama Hanka pokazując paletę remix powiedziała o jednym cieniu, że długo czekał na swoją premierę czyli faktycznie nic nowego tylko odpady 

Pewnie ten zgniło-zielony 😂 nie miała gdzie upchnąć kolejnego 😂

W ostatnich filmach (2-3, odkąd weszły pudry do oferty GS) wygląda źle. Oglądam ją wiele lat, nawet nie wiem czy wtedy sklep Glam istniał, miała innego męża itp i naprawdę tak kiepsko nie było :P w sensie pisze o makijażu oczywiście. Te pudry zaraz po nałożeniu dają efekt spoconej, zmęczonej twarzy, jakby miała makijaż z 14h bez poprawek i ciężkiej pracy bez przerwy :D w dodatku mają dziwne kolory, odcinają się od siebie. Niestety widzę po komentarzach na YT, że nie tylko ja tak uważam.

• Like 2

11 minut temu, Emiiiilka napisał:

W ostatnich filmach (2-3, odkąd weszły pudry do oferty GS) wygląda źle. Oglądam ją wiele lat, nawet nie wiem czy wtedy sklep Glam istniał, miała innego męża itp i naprawdę tak kiepsko nie było 😛 w sensie pisze o makijażu oczywiście. Te pudry zaraz po nałożeniu dają efekt spoconej, zmęczonej twarzy, jakby miała makijaż z 14h bez poprawek i ciężkiej pracy bez przerwy 😄 w dodatku mają dziwne kolory, odcinają się od siebie. Niestety widzę po komentarzach na YT, że nie tylko ja tak uważam.

Tak ,zgadzam sie z Toba ,makijaz nie wyglada swiezo 

Wyglada jakby byla spocona.  .Zaden glow tylko nieswiezy wyglad...

Tak to wyglada na filmie niestety

Na ostatnim filmie look Hani nie jest, delikatnie rzecz ujmując, zbyt nowoczesny. Włosy w koczku a'la ciocia klocia, panterkowa bluzka, złoty łańcuch na szyi, fioletowo-różowy makeup na oczach...no nie jest to trend z najnowszych wybiegów mody niewątpliwie.

Ja też czasem lubię kontrolowany kicz, (Rihanna), ale tutaj to wszystko się za bardzo ze sobą gryzie ...

• Like 2

Napisano (edytowany)

Rozebrali neutralna Zna jakiejs grupie i w palecie magnetycznej wyglada super 😍 Zupelnie inny odbior

Edytowano przez Sylwia76682

58 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Rozebrali neutralna Zna jakiejs grupie i w palecie magnetycznej wyglada super 😍 Zupelnie inny odbior

Bardzo ciekawie wygląda, chociaż i tak to jest jedna z ładniejszych palet Glamshopu

13 minut temu, Dark Evil napisał:

Bardzo ciekawie wygląda, chociaż i tak to jest jedna z ładniejszych palet Glamshopu

Oprócz okropnego cienia "Stal", którego Hanka oczywiście nie mogła sobie odmówić 😂

• Thanks 1
  • Haha 1

wiem, że modne są ciemne, wyrysowane brwi ale kurła... glam to nastepna marka, która nie ma ani jednego jasnego odcienia do brwi. Nr 1 nie jest jasny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się