Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

wypuśćmy 10 palet pod rząd

Polecane posty

1 minutę temu, Filemonm napisał:

Z tego co zrozumiałam, u niej nie był problem jedynie z kształtem nosa. Nos po złamaniu oznacza często krzywą przegrodę, a w efekcie problemy z oddychaniem, mówieniem, bólami głowy. Nie oglądałam calego jej filmu o operacji, ale domyślam się, że miała jakieś problemy, bo mówiła lekko przez nos, było to słychać.

Każda tak mówi z tą przegrodą. 🤣 Nie mówię, że w jej przypadku tak nie było, ale to stały tekst po operacji nosa.

• Like 3

5 minut temu, Filemonm napisał:

Z tego co zrozumiałam, u niej nie był problem jedynie z kształtem nosa. Nos po złamaniu oznacza często krzywą przegrodę, a w efekcie problemy z oddychaniem, mówieniem, bólami głowy. Nie oglądałam calego jej filmu o operacji, ale domyślam się, że miała jakieś problemy, bo mówiła lekko przez nos, było to słychać.

Ona nic chyba nie wspominała o przegrodzie. Tylko o tym garbku. Rzuciło mi się to w oczy bo ona nawijała ciągle o tym garbku aż sobie pomyślałam że ona powinna w psychoterapeutę zainzwestować

Zresztą przy operacji przegrody zazwyczaj kształt nosa sie nie zmienia. A operacja 2 w 1(kształt+przegroda) to zazwyczaj wymówka dla tych wszystkich tepych bab twierdzących że kochają siebie 😂

Edytowano przez Dark Evil
  • Like 2

Przed chwilą, Peraspera napisał:

Każda tak mówi z tą przegrodą. 🤣 Nie mówię, że w jej przypadku tak nie było, ale to stały tekst po operacji nosa.

No a czemu ma nie mówić?

Skoro to fakty. Sama mam krzywą przegrodę w wyniku złamania i mam problemy z oddychaniem i bólami głowy. Nie wiem, co w tym dziwnego, że po jakiś urazie ma się problem z częścią ciała, która temu urazowi uległa. Po złamaniu ręki też niestety nie wróciła mi do dawnej sprawności.

No i mam skierowanie na NFZ na operację. Niestety, NFZ nie poprawia wizualnie nosa, prostuje tylko przegrodę. Dlatego na razie się nie zapisałam na operację, skierowanie leży w szufladzie. Bo skoro i tak mają mi ten nos łamać, to  tak, chętnie bym od razu ten nos poprawila wyglądowo. Tym bardziej, że po operacji samej przegrody nos się często zmienia, ale na niekorzyść. Dlatego od razu poprawka estetyczna jest wskazana. Mam ten temat obcykany, niestety.

Ale Karolina nie powiedziała że na 100% ten nos był złamany. Ona nawet tego nie wie ani jej rodzice. Ona tylko o garbku wspominała że jej się nie podoba. O przegrodzie teź nic nie mówiła

13 minut temu, Peraspera napisał:

A botoks to przede wszystkim ze względu na migreny. 😉 

• Like 2

1 minutę temu, Dark Evil napisał:

Ale Karolina nie powiedziała że na 100% ten nos był złamany. Ona nawet tego nie wie ani jej rodzice. Ona tylko o garbku wspominała że jej się nie podoba. O przegrodzie teź nic nie mówiła

Ja już się odniosłam do waszych twierdzeń, że krzywa przegroda jest wymówką do operacji estetycznej. 

Bo jeżeli przegroda rzeczywiście jest krzywa, to jest to duży życiowy dyskomfort, który warto naprawić. A że przy okazji się poprawia kształt nosa- dla mnie to sensowne. Skoro i tak mam być połamana, opuchnięta, to juz z chęcią za jednym zamachem bym ten nos podszlifowała 😉 Tym bardziej, że nos po prostowaniu przegrody lubi zmienić kształt sam z siebie i to raczej na niekorzyść, przed czym mnie ostrzegała lekarka. I nie uważam się za tępą z tego powodu.

2 minuty temu, XYZ napisał:

A botoks to przede wszystkim ze względu na migreny. 😉 

I bruksizm 😂

• Haha 1

Przed chwilą, Filemonm napisał:

Ja już się odniosłam do waszych twierdzeń, że krzywa przegroda jest wymówką do operacji estetycznej. 

Bo jeżeli przegroda rzeczywiście jest krzywa, to jest to duży życiowy dyskomfort, który warto naprawić. A że przy okazji się poprawia kształt nosa- dla mnie to sensowne. Skoro i tak mam być połamana, opuchnięta, to juz z chęcią za jednym zamachem bym ten nos podszlifowała 😉 Tym bardziej, że nos po prostowaniu przegrody lubi zmienić kształt sam z siebie i to raczej na niekorzyść, przed czym mnie ostrzegała lekarka. I nie uważam się za tępą z tego powodu.

Tego nie neguję. Ale Karolina nie mówiła o przegrodzie. 
Poza tym wiele z tych jutuberek/instagramerek mówi że operuje nos z powodu przegrody zeby tylko się nie przyznać do kompleksu na punkcie nosa. A prawdy się nie dowiesz, bo papierów przecieź nie pokażą.

1 minutę temu, Dark Evil napisał:

Tego nie neguję. Ale Karolina nie mówiła o przegrodzie. 
Poza tym wiele z tych jutuberek/instagramerek mówi że operuje nos z powodu przegrody zeby tylko się nie przyznać do kompleksu na punkcie nosa. A prawdy się nie dowiesz, bo papierów przecieź nie pokażą.

Rozumiem, o co chodzi w takim razie- rzeczywiście taka dulczyzna i zakłamanie zasługuje na wyśmianie. 

Ale chciałam zaznaczyć, że medycyna estetyczna też służy wzgledom zdrowotnym i nie ma co od razu tego negować, a takie miałam wrażenie. Czasem efekt wizualny to miły dodatek tej zmiany, która poprawia komfort życia.

Btw, mój brat ma botos właśnie przez jakieś problemy z stawami w żuchwie, ale to u niego wyglądu nie zmienia 😄

Do botoksu w żuchwie się przyznala chyba Agasawa, ze względu na bruksizm. Ale u niej jeżeli widzę zmianę, to raczej na niekorzyść, jakby spuchnięta była?

Jeżeli mówimy o poprawkach, przypominają mi się usta Hanki. Pamiętam, że kiedyś mówiła, że lekarka jej odmówiła poprawki. Kosmetolog jak widać poprawki nie odmówiła, no i efekt jest średni.

A tymczasem u Ady vlog z sesji promocyjnej. Najlepsze jak zwykle są komentarze. Np. ten:

Moja narzeczona już od tygodnia mówi tylko o Twojej palecie 😂 podczas zajęć online oglądała premierę dramy mamy 😁 Sam od siebie muszę przyznać, ze Twoja paletka wyróżnia się na tle innych (tak, chcąc nie chcąc trochę się orientuje w kosmetykach 😂). Moje gratulacje!

Ja nie wierzę, że jakiś facet pisze takie rzeczy na serio. 

• Like 4
  • Thanks 2

3 minuty temu, XYZ napisał:

A tymczasem u Ady vlog z sesji promocyjnej. Najlepsze jak zwykle są komentarze. Np. ten:

Moja narzeczona już od tygodnia mówi tylko o Twojej palecie 😂 podczas zajęć online oglądała premierę dramy mamy 😁 Sam od siebie muszę przyznać, ze Twoja paletka wyróżnia się na tle innych (tak, chcąc nie chcąc trochę się orientuje w kosmetykach 😂). Moje gratulacje!

Ja nie wierzę, że jakiś facet pisze takie rzeczy na serio. 

Dla większej dawki zażenowania polecam komentarze pod rozdaniami Hani.

Piszą tam niby faceci, że ich żona marzy o takiej palecie i chcieliby ją wygrać dla ukochanej żonki :))))

Założę się, że to te same "żonki" piszą te wypociny, bo myślą, że takie samcze skomlenie zmiękczy Hankę.

W końcu to takie urocze, że mąż wspiera pasję żony i chce dla niej wygrać cienie do OCZU!

🤮

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2

17 minut temu, Filemonm napisał:

Rozumiem, o co chodzi w takim razie- rzeczywiście taka dulczyzna i zakłamanie zasługuje na wyśmianie. 

Ale chciałam zaznaczyć, że medycyna estetyczna też służy wzgledom zdrowotnym i nie ma co od razu tego negować, a takie miałam wrażenie. Czasem efekt wizualny to miły dodatek tej zmiany, która poprawia komfort życia.

Btw, mój brat ma botos właśnie przez jakieś problemy z stawami w żuchwie, ale to u niego wyglądu nie zmienia 😄

Do botoksu w żuchwie się przyznala chyba Agasawa, ze względu na bruksizm. Ale u niej jeżeli widzę zmianę, to raczej na niekorzyść, jakby spuchnięta była?

Jeżeli mówimy o poprawkach, przypominają mi się usta Hanki. Pamiętam, że kiedyś mówiła, że lekarka jej odmówiła poprawki. Kosmetolog jak widać poprawki nie odmówiła, no i efekt jest średni.

Tak to zazwyczaj wygląda- że jutuberka/instagramerka powtarza że kocha siebie a potem leci na operację nosa i zasłania się przegrodą, żeby tylko do kompleksow się nie przyznać. 
A ust za bardzo nie da się usprawiedliwić wzgledemi zdrowotnymi. Tak samo powiększenia biustu. 
Co do ust Hanki- myslę że lekarka po prostu nie chciała podpisać się pod ewentualnym karpikiem zamiast ust.

35 minut temu, Filemonm napisał:

Chyba nie zrozumiałaś. Powiedziałam, że co druga kobieta po operacji nosa mówi, że to była kwestia przegrody a nos zmienił kształt „przy okazji” nawet jak z przegrodą żadnych problemów nie było. 

11 minut temu, Filemonm napisał:

Dla większej dawki zażenowania polecam komentarze pod rozdaniami Hani.

Piszą tam niby faceci, że ich żona marzy o takiej palecie i chcieliby ją wygrać dla ukochanej żonki :))))

Założę się, że to te same "żonki" piszą te wypociny, bo myślą, że takie samcze skomlenie zmiękczy Hankę.

W końcu to takie urocze, że mąż wspiera pasję żony i chce dla niej wygrać cienie do OCZU!

🤮

Też tak myślę. 

U Ady też rozdanie, więc pewnie stąd te komentarze. 

Żenada, co są w stanie zrobić niektórzy, żeby dostać za darmo byle jaką paletkę cieni.  🤮🤮🤮

9 minut temu, Peraspera napisał:

Chyba nie zrozumiałaś. Powiedziałam, że co druga kobieta po operacji nosa mówi, że to była kwestia przegrody a nos zmienił kształt „przy okazji” nawet jak z przegrodą żadnych problemów nie było. 

Napisałam wyżej, że zrozumiałam 😉

W pierwszym komentarzu napisałaś, że "każda tak mówi z tą przegrodą", nie zrobiłaś rozróżnienia, nie doprecyzowałaś, że ci chodzi o hipokryzję, a nie sam fakt tłumaczenia operacji kwestiami zdrowotnymi, więc Twoje intencje nie były dla jasne. Stąd mój cytowany przez ciebie komentarz.

Zresztą. Trochę smutne, że operacje plastyczne to nadal takie tabu, żeby wymyslać do nich takie dziwne wytłumaczenia. Tak jakby chęć czucia się lepiej samej ze sobą było czymś wstydliwym. 

Edytowano przez Filemonm
  • Thanks 1

36 minut temu, Filemonm napisał:

Napisałam wyżej, że zrozumiałam 😉

W pierwszym komentarzu napisałaś, że "każda tak mówi z tą przegrodą", nie zrobiłaś rozróżnienia, nie doprecyzowałaś, że ci chodzi o hipokryzję, a nie sam fakt tłumaczenia operacji kwestiami zdrowotnymi, więc Twoje intencje nie były dla jasne. Stąd mój cytowany przez ciebie komentarz.

Luzik. 😉 

1 godzinę temu, Filemonm napisał:

Zresztą. Trochę smutne, że operacje plastyczne to nadal takie tabu, żeby wymyslać do nich takie dziwne wytłumaczenia. Tak jakby chęć czucia się lepiej samej ze sobą było czymś wstydliwym. 

Tu raczej chodzi o ten dysonans jak ktoś najpierw mówi, że kocha siebie i się sobie podoba, a jak tylko dorobi się hajsu to zmienia całą twarz. I dorabia do tego dziwną ideologię typu właśnie przegroda zamiast przyznać sie, że to po prostu kompleksy. Duźo osób ma kompleksy- część z nich jest wydumana, cześć rzeczywista. 

• Like 2

Obejrzałam filmik odnośnie operacji nosa (może nie dokładnie) ale jest tam powiedziane że sam nos wyglądał dobrze ale ta wystająca kostka nie dawała dziewczynie spokoju. Rozumiem ją doskonale. Po drugie: w trakcie badania/konsultacji lekarz powiedział że przegroda nosowa też jest do poprawienia. 

2 godziny temu, Ja89 napisał:

Obejrzałam filmik odnośnie operacji nosa (może nie dokładnie) ale jest tam powiedziane że sam nos wyglądał dobrze ale ta wystająca kostka nie dawała dziewczynie spokoju. Rozumiem ją doskonale. Po drugie: w trakcie badania/konsultacji lekarz powiedział że przegroda nosowa też jest do poprawienia. 

Ewidentnie tam nie tylko garbek był piłowany, aczkolwiek szału nie ma jak na operacje za 20 tysięcy można było czubek ładniej wymodelować.

A jednak nie, na instagramie ładny czubeczek wyszedł. Podoba mi się. Odmłodził ją.

Edytowano przez Peraspera

5 minut temu, Peraspera napisał:

A jednak nie, na instagramie ładny czubeczek wyszedł. Podoba mi się. Odmłodził ją.

Koniec nosa też miała troche skrócony. 
Mi się wydaje, źe ten nos jest za mały do jej twarzy.

39 minut temu, Dark Evil napisał:

Koniec nosa też miała troche skrócony. 
Mi się wydaje, źe ten nos jest za mały do jej twarzy.

Na filmie też odnoszę takie wrażenie, ale na insta ideał nosa. On też trochę „siądzie” jeszcze, ale na ten moment super.

33 minuty temu, CzasNaKawe napisał:

A ja nie rozumiem tej całej dyskusji... Jej nos, jej sprawa 😉

Dyskusja jak każda inna. Taki tekst można odnieść do wszystkich wątków na Kafe. 🙃

• Like 1

8 godzin temu, multipanterka napisał:

Teraz spojrzałam na stronę glamshopu i faktycznie te kosmetyki Ady bardzo słabo się sprzedają. Te rozświetlacze niektóre to się sprzedały po 150 - 200 sztuk. Palety jest w dalszym ciągu ponad 4000 sztuk. Ja akurat nie oglądam Ady, ale na pewno musi być jej przykro że takie małe zainteresowanie jest tymi produktami. Nawet jej widzowie się na nie nie rzucili. To już w przypadku Donci rozświetlacz i paleta się dużo szybciej wyprzedały a tutaj zanosi się że będzie tak jak z zestawami Zuzi do ust, który chyba w dalszym ciągu zalegają na sklepie. Tylko Hania zadowolona, bo serwery w dzień premiery nie padły  😂 Być może jak pojawią się recenzje i  paczki PR-owe to wtedy trochę sprzedaż ruszy. Tylko patrzeć jak Marzena Tryfon będzie znowu słodko pierdziała na insta, bo paczuszka  pr-owa wjechała. 

O dziwo Marzena nic nie wspominała na instagramie w dniu premiery o tej kolekcji Ady. Byłam przekonana, że zaraz udostępni Hanine czy Adowe stories i będzie szczebiotać, a tu nic. Czy wspominała o tym w kolejnych dniach? Pewnie dostała paczkę PR-ową.

6 godzin temu, Dark Evil napisał:

Ja się zdziwiłam że ona dla takiego minimalnego garbka wybuliła 20 tysi za operację+rany, ból itd.
Dziwnie jej twarz wygląda- ten nos wygląda jakby był za mały do jej twarzy, jakoś tak nieproporcjonalnie to wygląda. Ale to moźe tylko moje takie wrażanie, bo uważam źe jej nos był spoko przed operacją. Mi się zawsze wydawało, źe jak ludzie sobie operują nosy to takie wielkie jak ma np Amal Clooney czy takie totalne kartofle.
Ogólnie mi się nie podoba uroda Karoliny, tylko nie umiem powiedzieć dlaczego. Niby szpetna nie jest, do niczego nie można się przyczepic(nawet do poprzedniego nosa z garbkiem). Chyba jest po prostu taka mdła- jej wygląd jak i zachowanie. 

Ludzie operują sobie różne nosy, nie widzę jakiejś reguły. Karolina ma opadające policzki i malutki podbródek, do tego już przed operacją miała dużą przerwę między górną wargą a nosem (teraz ma jeszcze większą), to postarza, bo twarz wygląda, jakby osiadła, tak jak u starszych ludzi. Nie wiem, czy dobrze to wytłumaczyłam.

6 godzin temu, Filemonm napisał:

No cóż, u niej to chyba jednak istotniejsze były względy zdrowotne. Dla mnie różnica jest na tyle mała, że nawet bym się nie zorientowała, że miała robiony nos 😜 No i on się jeszcze chyba "uklepie". Myślę, że to dobra robota, a po jakimś czasie się przyzwyczaimy wizualnie do jej nowego nosa.

Swoją drogą, źle mi się ogląda takie filmy, bo mi sie przypominają moje kompleksy. Sama bym sobie nos zrobiła, gdybym miała wolne 20 tysięcy. Mam taką samą historię jak Karolina- złamany w dzieciństwie nos. Nie jest brzydki, bo jest mały, ale po jednej stronie jest leciutki garbek z kości. Oj, jak takie coś umie zatruć życie...

Nie wiem, czy się przyzwyczaimy. Do nowego nosa Maffashion czy Siwiec nie mogę się przyzwyczaić, wyglądają jak zupełnie inne kobiety, do tego je to postarzyło. Hollywoodzkim gwiazdom robią to jednak dużo lepiej, różnica jest widoczna dopiero po zestawieniu szeregu zdjęć z kolejnych lat, a sam efekt wygląda naturalnie.

40 minut temu, Trolololo napisał:

Ludzie operują sobie różne nosy, nie widzę jakiejś reguły. Karolina ma opadające policzki i malutki podbródek, do tego już przed operacją miała dużą przerwę między górną wargą a nosem (teraz ma jeszcze większą), to postarza, bo twarz wygląda, jakby osiadła, tak jak u starszych ludzi. Nie wiem, czy dobrze to wytłumaczyłam.

Nie wiem, czy się przyzwyczaimy. Do nowego nosa Maffashion czy Siwiec nie mogę się przyzwyczaić, wyglądają jak zupełnie inne kobiety, do tego je to postarzyło. Hollywoodzkim gwiazdom robią to jednak dużo lepiej, różnica jest widoczna dopiero po zestawieniu szeregu zdjęć z kolejnych lat, a sam efekt wygląda naturalnie.

Ogólnie już jej trochę owal twarzy opada. Co do nosa- wydaje mi się że on jej zaburza proporcje twarzy.
Maffashion- ja nie wiem co ona sobie z twarzą zrobiła ale coraz częsciej mam problem z rozpoznaniem jej twarzy na zdjeciu.

Gwiazdy Hollywood mają na pewno lepszych chirurgów niż tutaj w Polsce(zwłaszcza że u nas chirurgia plastyczna slabo przędzie). Ale po którejś juz plastyce nosa wygladaja  dziwnie. 

18 minut temu, Dark Evil napisał:

Ogólnie już jej trochę owal twarzy opada. Co do nosa- wydaje mi się że on jej zaburza proporcje twarzy.
Maffashion- ja nie wiem co ona sobie z twarzą zrobiła ale coraz częsciej mam problem z rozpoznaniem jej twarzy na zdjeciu.

Gwiazdy Hollywood mają na pewno lepszych chirurgów niż tutaj w Polsce(zwłaszcza że u nas chirurgia plastyczna slabo przędzie). Ale po którejś juz plastyce nosa wygladaja  dziwnie. 

Nie miałam na myśli Jacksona, bo u niego to poszło w złą stronę, ale są aktorki, które delikatnie poprawiły czubek nosa i od razu wyglądają młodziej i subtelniej. We wszystkim trzeba znać umiar. Mnie ostatnio przeraziła twarz Gwen Stefani. Już nie wygląda, jakby zatrzymała czas, tylko na ofiarę botoksu.

1 minutę temu, Trolololo napisał:

Nie miałam na myśli Jacksona, bo u niego to poszło w złą stronę, ale są aktorki, które delikatnie poprawiły czubek nosa i od razu wyglądają młodziej i subtelniej. We wszystkim trzeba znać umiar. Mnie ostatnio przeraziła twarz Gwen Stefani. Już nie wygląda, jakby zatrzymała czas, tylko na ofiarę botoksu.

Gwen to teraz ciężko poznać 😂

nie do konca mialam na mysli Jacksona- niektore aktorki mają aż za małe nosy, dziwnie to wygląda. 

10 godzin temu, multipanterka napisał:

Teraz spojrzałam na stronę glamshopu i faktycznie te kosmetyki Ady bardzo słabo się sprzedają. Te rozświetlacze niektóre to się sprzedały po 150 - 200 sztuk. Palety jest w dalszym ciągu ponad 4000 sztuk. Ja akurat nie oglądam Ady, ale na pewno musi być jej przykro że takie małe zainteresowanie jest tymi produktami. Nawet jej widzowie się na nie nie rzucili. To już w przypadku Donci rozświetlacz i paleta się dużo szybciej wyprzedały a tutaj zanosi się że będzie tak jak z zestawami Zuzi do ust, który chyba w dalszym ciągu zalegają na sklepie. Tylko Hania zadowolona, bo serwery w dzień premiery nie padły  😂 Być może jak pojawią się recenzje i  paczki PR-owe to wtedy trochę sprzedaż ruszy. Tylko patrzeć jak Marzena Tryfon będzie znowu słodko pierdziała na insta, bo paczuszka  pr-owa wjechała. 

W punkt! 

Od siebie dodam  tylko , że zarówno paleta jak i rozświetlacze są dość drogie a za rogiem już czai się kalendarz a nawet 2 plus jakieś 15 nowości ( podkład i tusz podobno ). Sama jestem ciekawa kalendarza , ale sama się nie zdecyduję na zakup

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się