Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

wypuśćmy 10 palet pod rząd

Polecane posty

No adminka kazała usunąć zdjęcia z komentarzy, bo się może przypadkiem komuś wyświetlić xD

Dla mnie sprzedaż jak na kalendarz adwentowy jest słaba, ale ja sprawdzam tylko ten mały, bo duży mnie nie interesuje 😛

Ile było tych kalendarzy adwentowych? Czy mi sie wydaje czy po 4000?
I tak lepiej schodzą niż paleta Ady 😂

• Like 1

żeby wydać prawie cztery stówy w ciemno, nie znając zawartości kalendarza, trzeba mieć wyjątkowe zaufanie do marki...

• Like 2

13 godzin temu, Dark Evil napisał:

Ale nie w takie wielkie żeby musiała płakać na instagramie, že jà hejtujà. 
Ostatnia taka była przy krypto-reklamie kosmetykow Vichy. A to już bylo jakiś czas

No właśnie ostatnio znowu na story się żaliła, bo dostała jakiś lekko niemiły komentarz (który zamiast zgasić to jeszcze się wdała w dyskusję), w końcu dałam unfollow bo mi się nie chce patrzeć jak ciągle robi z siebie ofiarę. Kiedyś przypadkiem trafiłam na live to też były żale, że ona marzy żebyśmy mogły przez jeden dzień pobyć w jej skórze żeby zobaczyć jak ona ma ciężko jako influencerka.

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 2

7 minut temu, EvaLos napisał:

żeby wydać prawie cztery stówy w ciemno, nie znając zawartości kalendarza, trzeba mieć wyjątkowe zaufanie do marki...

Albo do Hanki i jej zapewnien że kalendarze są super.

Chociaż wg mnie ten duzy jest ciekawszy niż mały. Ma ładniejsze kolory cieni. Szkoda tylko że to są sypiace się ultramaty.

• Thanks 1

Przed chwilą, haruko napisał:

No właśnie ostatnio znowu na story się żaliła, bo dostała jakiś lekko niemiły komentarz (który zamiast zgasić to jeszcze się wdała w dyskusję), w końcu dałam unfollow bo mi się nie chce patrzeć jak ciągle robi z siebie ofiarę. Kiedyś przypadkiem trafiłam na live to też były żale, że ona marzy żebyśmy mogły przez jeden dzień pobyć w jej skórze żeby zobaczyć jak ona ma ciężko jako influencerka.

Jaki? W sensie że widzki na nią wolają oświadczenia politycznego? 

5 godzin temu, Dark Evil napisał:

Ile było tych kalendarzy adwentowych? Czy mi sie wydaje czy po 4000?
I tak lepiej schodzą niż paleta Ady 😂

A nie 3500?

2 godziny temu, cholernarejestracja napisał:

Ja patrzylam zaraz po premierze to bylo 2500. Chyba, ze pozniej cos dolozyla. 

Dużych było na pewno ponad 3179 a małych 2332 bo tyle było chwile po premierze jak sprawdzałam 😊

• Thanks 1

Na początku dużych było 3500, a małych 2500- obczaiłam zaraz po wejściu na sklep 😄 

Zamierzałam kupić mały kalendarz, ale kolory cieni mnie rozczarowały. Szczególnie matów, dla mnie to nuda i wtórność, każdy kto się maluje ma już takie odcienie. Chyba, że mnie swatche w czyimś wykonaniu przekonają, to poczekam na przecenę. 

Ostatnio sobie kupiłam cień "oberżyna" i "winny" ( w starej formule) i naprawdę jestem zachwycona, jak te cienie pracują. Nic się nie pyli, są takie gładkie, pięknie się łączą. Do tej pory miałam same ultramaty i teraz czuję, że to był głupi pomysł zmieniać formułę. Owszem,  ultramaty ładnie się blendują, ale wymagają trochę uwagi, żeby sie nie plamić. Nie są tak przyjemne w używaniu, bo się strasznie sypią. I ten osyp jest juz w samym cieniu przy dotknęciu pędzla...

• Like 1

Na grupach glamowych są spoilery jeśli chodzi o kalendarze. Można podejrzeć 😃

Tak, a na stronie pojawiły sie swatache 😉 Na swatche jakoś bardziej mi się podobają. Ale podtrzymuje, że mam wrażenie, że ten niebieski cień w małym kalendarzu to zeszłoroczny Rio 😄 

9 godzin temu, Niezapiminajka napisał:

Co to była za drama z Ramoną, jeśli mogę się wtrącić? 🤔

Oj to długa opowieść 😄 

Nie chce nic pomieszać, więc jak cos to mnie poprawcie.

Maxi się udzielała na wizażu jako Ramona i pod tym nickiem jeździła po swoich koleżankach po fachu, w tym po Katosu, z którą się oficjalnie przyjaźniła (np. powiedziała że ma końskie zęby). A zawsze wychwalała samą siebie. Tak skrótowo- w końcu wyszło, że to ona. Ona najpierw zaprzeczała, a potem powiedziała że to jakas koleżanka która pisała z jej komputera, potem zaczęła usuwać komentrze na ten temat i wszystko sie wyciszyło. 

Ale nawet teraz rozdaje za to bloki 😄 

• Haha 2

2 godziny temu, Filemonm napisał:

Oj to długa opowieść 😄 

Nie chce nic pomieszać, więc jak cos to mnie poprawcie.

Maxi się udzielała na wizażu jako Ramona i pod tym nickiem jeździła po swoich koleżankach po fachu, w tym po Katosu, z którą się oficjalnie przyjaźniła (np. powiedziała że ma końskie zęby). A zawsze wychwalała samą siebie. Tak skrótowo- w końcu wyszło, że to ona. Ona najpierw zaprzeczała, a potem powiedziała że to jakas koleżanka która pisała z jej komputera, potem zaczęła usuwać komentrze na ten temat i wszystko sie wyciszyło. 

Ale nawet teraz rozdaje za to bloki 😄 

A jak laski doszły do tego że to ona?

Ej dziewczyny o co chodzi z tryfonką i płaczem, że polak Polakowi wilkiem? 

2 minuty temu, Lula90 napisał:

Ej dziewczyny o co chodzi z tryfonką i płaczem, że polak Polakowi wilkiem? 

Wlaśnie miałam o to zapytać. Co ona do Tryfonki powiedziała?

Co do tego, co powiedziała na instastory. Powiedziała łzawo, ale mądrze. Rozumiem ją, że czuje się przytłoczona tą atmosferę w Polsce. Sama czuję się tak samo jak ona. Mam dość wzajemnej niechęci Polaków do siebie wzajemnie.  A wyrok TK mnie zupełnie dobił. 

Jest taka tendencja, że jak ktoś mówi coś płaczliwie, to to wyśmiewamy. Bo budzi to zażenowanie, jest takie dziwne, intymne, często sztuczne. Ale myślę, że ta pogadanka Hanki była szczera, rozumiem też ogromne emocje, szczególnie że - jak mówi- temat dotyczy też jej bezpośrednio. Wiec Hanka, jestem z tobą

• Like 3

23 minuty temu, Filemonm napisał:

Wlaśnie miałam o to zapytać. Co ona do Tryfonki powiedziała?

Co do tego, co powiedziała na instastory. Powiedziała łzawo, ale mądrze. Rozumiem ją, że czuje się przytłoczona tą atmosferę w Polsce. Sama czuję się tak samo jak ona. Mam dość wzajemnej niechęci Polaków do siebie wzajemnie.  A wyrok TK mnie zupełnie dobił. 

Jest taka tendencja, że jak ktoś mówi coś płaczliwie, to to wyśmiewamy. Bo budzi to zażenowanie, jest takie dziwne, intymne, często sztuczne. Ale myślę, że ta pogadanka Hanki była szczera, rozumiem też ogromne emocje, szczególnie że - jak mówi- temat dotyczy też jej bezpośrednio. Wiec Hanka, jestem z tobą

Tak, ja ją rozumiem i uważam, że nie każdy ma obowiązek sie wypowiadać na ten temat choć jeśli to robi ma u mnie punkty 😄 ale zastanawiałam się czy któraś z Was widziala te wiadomosc do Tryfonki 

46 minut temu, Lula90 napisał:

Tak, ja ją rozumiem i uważam, że nie każdy ma obowiązek sie wypowiadać na ten temat choć jeśli to robi ma u mnie punkty 😄 ale zastanawiałam się czy któraś z Was widziala te wiadomosc do Tryfonki 

Na swoim story Tryfonka jest o dziwo spokojna i mało egzaltowana- jak na nią. Spokojnie tylko mówi żeby trzymać się razem i nie wdawać w awantury. Jestem zaskoczona, to po niej a nie po Hance spodziewałabym się wybuchu emocji. 
Chyba że było coś jeszcze, co Marzena skasowała

Na grupie ktoś napisał, że Hanka do Marzeny powiedziała, że uważa, że Glam shop jako firma nie powinna nic wstawiać na profil w kwestii strajków- że nie powinna pokazywać poparcia. To było to nagranie, które szybko usunęła. 

1 godzinę temu, Filemonm napisał:

Na grupie ktoś napisał, że Hanka do Marzeny powiedziała, że uważa, że Glam shop jako firma nie powinna nic wstawiać na profil w kwestii strajków- że nie powinna pokazywać poparcia. To było to nagranie, które szybko usunęła. 

I naprawdę musiała dac to publicznie? Nie mogla nagrać prywatnego stories lub wiadomosci glosowej do Tryfonki?

11 minut temu, Dark Evil napisał:

I naprawdę musiała dac to publicznie? Nie mogla nagrać prywatnego stories lub wiadomosci glosowej do Tryfonki?

no właśnie tak chciała zrobić, przez przypadek to udostępniła i zaraz usunęła. A ktoś zobaczył no i poszły konie po betonie. Więc nagrała szerszą wypowiedź na ten temat, już skierowaną do obserwatorów z wyjaśnieniem.

jak dla mnie ten płacz był pod publiczkę, chciała odwrócić uwagę od tego, że jako kobieta a zarazem właścicielka firmy nie zdecydowała się dziś na strajk i pewnie jej pracownice nie miały wyboru i też pracowaly, bo przecież  kalendarz, nad którym pracowała cały rok, musi się sprzedać. Serio wierzycie, że tp nie przez omyłkowe ujawnienia swojego stanowiska zaczęła się zwierzać z prywaty i płakać? dobrze wiedziała, że za te slowa do tryfonki czekał ją hejt i stad ten teatrzyk. Nie twierdzę, ze nie miała/ma problemy, jest obciążona ryzykiem, ale w życiu by się do tego nie przyznała. Dziś wiedziała, że ta szczera wypowiedź moze ją dużo kosztować i nie miała wyjścia jak pojechać na współczuciu i zalać się łzami

• Like 3

Ech nie wiem. Jeżeli mam wątpliwości co do czyiś intencji, wolę przyjąć te lepsze. 

Ja tego nie odebrałam jako tak wyrachowane zachowanie, jak opisujesz. A jak było- to wie Hanka.

Przy czym ja sama jestem już wściekła na to, jaka jest atmosfera w kraju, jak się wzajemnie nie szanujemy. Niektórzy są bardziej na to wrazliwi, inni mniej. Rozumiem więc te emocje, które zaprezentowała Hanka.

• Like 1

3 minuty temu, niewinna czarodziejka napisał:

A co w ogóle chodzi? Mam dość tych wszystkich dram internetowych i stopniuje korzystanie z insta. 

Hanka coś tam udostępniła publicznie, co miało iść do Marzeny Tryfon, że uważa, że Glam shop nie powinien publicznie prezentować poglądów politycznych i poprzeć strajk. Przy czym sama na prywatnym profilu od kilku dnia udostępnia "piekło kobiet". Potem nagrała nagranie, że puściła to przez przypadek i musi się wytłumaczyć. Potem mówiła płaczliwie, ze temat też jej dotyczy, ze też jest obciażona ryzykiem, że jest za wyborem kobiety. Że najbardziej ją przeraża sytuacja w kraju, że człowiek człowiekowi wilkiem, że jest taka agresja wokół. Zaznaczyła, że nie jest za aborcją na życzenie, ale jest za wyborem w takich sytuacjach, o jakich orzekał trybunał. Powiedziała też, że o wielu rzeczach w jej życiu nie wiemy.

2 minuty temu, Filemonm napisał:

Hanka coś tam udostępniła publicznie, co miało iść do Marzeny Tryfon, że uważa, że Glam shop nie powinien publicznie prezentować poglądów politycznych i poprzeć strajk. Przy czym sama na prywatnym profilu od kilku dnia udostępnia "piekło kobiet". Potem nagrała nagranie, że puściła to przez przypadek i musi się wytłumaczyć. Potem mówiła płaczliwie, ze temat też jej dotyczy, ze też jest obciażona ryzykiem, że jest za wyborem kobiety. Że najbardziej ją przeraża sytuacja w kraju, że człowiek człowiekowi wilkiem, że jest taka agresja wokół. Zaznaczyła, że nie jest za aborcją na życzenie, ale jest za wyborem w takich sytuacjach, o jakich orzekał trybunał. Powiedziała też, że o wielu rzeczach w jej życiu nie wiemy.

Dzięki.  To tylko mnie utwierdza, żeby coraz mniej korzystać z insta. 

Dnia 27.10.2020 o 22:13, Dark Evil napisał:

Albo do Hanki i jej zapewnien że kalendarze są super.

Chociaż wg mnie ten duzy jest ciekawszy niż mały. Ma ładniejsze kolory cieni. Szkoda tylko że to są sypiace się ultramaty.

Też żałuję, że te cienie w kalendarzach to ultra maty. Nie znoszę tej formuły, stare cienie w starej formule są świetne, mam ich sporo i używam codziennie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się