Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

wypuśćmy 10 palet pod rząd

Polecane posty

Przed chwilą, AnYaa napisał:

Też żałuję, że te cienie w kalendarzach to ultra maty. Nie znoszę tej formuły, stare cienie w starej formule są świetne, mam ich sporo i używam codziennie.

Albo takie cienie jak w Bohemie- może trzeba je pare razy dołożyc, za to nie ma sie pol policzka w cieniu

18 minut temu, AnYaa napisał:

Też żałuję, że te cienie w kalendarzach to ultra maty. Nie znoszę tej formuły, stare cienie w starej formule są świetne, mam ich sporo i używam codziennie.

a które odcienie polecasz z tej starej formuły? 🙂 ( pytam o maty)

Glampaula (ta dziecinna od orwierania kalendarzy) otworzyła kalendarz z cieniami glamshopu i... dostała 5 cieni rozwalonych 😂😂😂😂😂 Matko, czy oni kiedyś zmienia te formuly... mi raz paletka spadla to zbieralam z ziemi co sie dalo, a ABH moge rzucac o sciany

• Like 3

szkoda że te cienie tak łatwo się rozwalają, bo w sumie to wiele z nich nawet mi się podoba i może i bym się skusiła, ale nie kupię cieni które mogą przyjść pokruszone. To jednak 260 zł...swoją droga od jutra jakaś promka, ciekawe czy na te kalendarze też

w sumie to ciekawe czemu te cienie są takie kruche, ja mam 13 palet z glamshopu i jakieś tam pojedyńcze cienie i jeszcze nigdy nić mi nie przyszło pokruszone, żaden cień. 

Edytowano przez EvaLos

2 minuty temu, EvaLos napisał:

szkoda że te cienie tak łatwo się rozwalają, bo w sumie to wiele z nich nawet mi się podoba i może i bym się skusiła, ale nie kupię cieni które mogą przyjść pokruszone. To jednak 260 zł...swoją droga od jutra jakaś promka, ciekawe czy na te kalendarze też

Na Dramę Mamę 😂😂😂

• Haha 4

Hej dziewczyny kupilam dzis Huda Beauty tantour bronzer w kremie

Miala ktoras z Was?-

2 godziny temu, Dark Evil napisał:

Na Dramę Mamę 😂😂😂

Noooo... to chyba powinna być pierwsza współpraca objęta promocją. Inaczej nigdy się nie sprzeda. 😛 

22 minuty temu, XYZ napisał:

Noooo... to chyba powinna być pierwsza współpraca objęta promocją. Inaczej nigdy się nie sprzeda. 😛 

Biedna Ada. Żadna współpraca tak słabo nie sprzedawała się jak ta jej, pomimo że sporo jutuberek to testuje i chwali

• Like 1

No biedna biedna 😞 ja nic nie kupuje z Glamu już kilka miesięcy, ale 2 pierwsze rzędy w palecie Ady są idealne. W sumie jestem zdziwiona, że sprzedaż aż tak słabo idzie 

3 godziny temu, Emiiiilka napisał:

No biedna biedna 😞 ja nic nie kupuje z Glamu już kilka miesięcy, ale 2 pierwsze rzędy w palecie Ady są idealne. W sumie jestem zdziwiona, że sprzedaż aż tak słabo idzie 

Gdyby Ada zrezygnowała z rozświetlaczy, a zdecydowała się na dwie wersje paletek to może by się to jakoś sprzedało 🙂 Jak pisałam gdzieś wczesniej, gdyby ta paletka składała się z tych pierwszych dwóch rzędów to kupiłabym ją w  dzień premiery ;D

Edytowano przez Mashiro

Wydaje mi się, że mimo wszystko nie sprzedawałoby się super lepiej nawet pomimo 2 paletek i Hania jest sama sobie temu winna. Strasznie przesyciła rynek w tym roku, kto chciał neutrale może skusił się na autoportret albo neutralną (nie twierdzę, że to te same cienie, ale podobne...). Papugowa paleta też była w tym roku. 

Ile tak naprawdę jest ludzi kupujących nowości jak leci? Chyba nawet przy malowaniu się codziennie nie da rady zużyć i nadążyć za nowościami Hanki. A też raczej nie chodzi o to, aby wywalać potem do kosza.

Rozwiązanie na sprzedaż bardzo proste: dopracowana, fajna paleta, ale w marcu. 

Szkoda mi trochę Ady, bo na pewno włożyła w to dużo pracy, starała się i nie było żadnego boom. Może to też przez czasy teraz. Dużo ludzi ogranicza kupowanie pierdółek, bo nie wiadomo co będzie za miesiąc. 

• Like 1

4 godziny temu, romanticglittereyeliner napisał:

Szkoda mi trochę Ady, bo na pewno włożyła w to dużo pracy, starała się i nie było żadnego boom. Może to też przez czasy teraz. Dużo ludzi ogranicza kupowanie pierdółek, bo nie wiadomo co będzie za miesiąc. 

Dokładnie, większość nie ma kasy bo nie wiadomo czy niedługo lockdownu nie będzie a jak już zdecydowali się na jakiś zakup to wybrali kalendarze adwentowe...

• Like 1

Masakra, na grupach coraz więcej osób mowi ze dostalo kalendarz z kilkoma uszkodzonymi cieniami. Zwykle to liczba powyzej 5. Tutaj blad kuriera nie wchodzi w gre - cienie z okienek obok sa nienaruszone. Sama jestem osoba, ktorej kiedys blysk glamu wypadl z wytloczki ot tak sobie, bo mial taka ochote 😅 wiec wierze w to, ze glam po prostu ni umie w formuly.

• Like 1

Idea kupowania tego syfu mija się z celem xD Chcesz niespodziankę - będziesz mieć ich aż za dużo xD

• Haha 1

Dnia 28.10.2020 o 23:14, Filemonm napisał:

a które odcienie polecasz z tej starej formuły? 🙂 ( pytam o maty)

Szare bordo, Bakłażan, Palona kawa, Suszony wrzos, Mulat, Oberżyna, Majtek, Blada brzoskwinia, Koka-kola, Indygo, Marsala, Piernik, Średniaczek, Przydymiony brąz, Latte. Naprawdę są świetne 😊

• Like 1

2 godziny temu, Wpadłam na chwilę napisał:

Jakas taka ciemna i bura sie wydaje. Moze przez opakowanie. 

Moze przez formę zaprezentowania- ten filmik.

Gdzies widziałam zdjecia i lepiej ona wygląda

10 minut temu, Dark Evil napisał:

Moze przez formę zaprezentowania- ten filmik.

Gdzies widziałam zdjecia i lepiej ona wygląda

A mnie o dziwo nawet się podoba. 

28 minut temu, StaraaleJara napisał:

A mnie o dziwo nawet się podoba. 

Mi tez sie podoba. Nie moge sie swatchy doczekac. 

dopracowana i ladna, nawet bardzo...nie wykluczam bo lubie cienie z nabli chociaz ja cichutko i cierpliwie czekam na nowa denone😋

Edytowano przez EvaLos

2 godziny temu, AnYaa napisał:

Szare bordo, Bakłażan, Palona kawa, Suszony wrzos, Mulat, Oberżyna, Majtek, Blada brzoskwinia, Koka-kola, Indygo, Marsala, Piernik, Średniaczek, Przydymiony brąz, Latte. Naprawdę są świetne 😊

Mam te, które zaznaczyłam. Żadnego z nich nie nazwałabym świetnym. Suche jak kreda, średni pigment. No ale jak to w GS - być może mamy cienie z różnych partii, a to może oznaczać, że poza nazwą mają ze sobą niewiele wspólnego. 

Dziewczyny, a macie do polecenia jakiś pojedynczy jasnobeżowy cień? Zdenkowałam dwa śnieżne płatki z Kwitnącej Wiśni, bo to był dla mnie idealny odcień, o idealnej pigmentacji. Używam do wewnętrznego kącika, pod łuk brwiowy i czyszczenia - jak mnie blendowanie poniesie za mocno. Nie chcę kupować trzeciej Wiśni dla jednego cienia... 😉

5 minut temu, XYZ napisał:

Dziewczyny, a macie do polecenia jakiś pojedynczy jasnobeżowy cień? Zdenkowałam dwa śnieżne płatki z Kwitnącej Wiśni, bo to był dla mnie idealny odcień, o idealnej pigmentacji. Używam do wewnętrznego kącika, pod łuk brwiowy i czyszczenia - jak mnie blendowanie poniesie za mocno. Nie chcę kupować trzeciej Wiśni dla jednego cienia... 😉

Probowalas Matowego Cielaka? Ja mam i mi bardzo pasuje. Kupilam ich z 10 na zapas

Halo halo, znacie może jakieś firmy, które w swoich kalendarzach adwentowych nie mają jarmarczno-świątecznych kolorów, tylko takie na maxa użytkowe? Bo u jednych jakieś brokaty w odcieniu choinki i bombek, a u innych czarne pomadki i inne dziwactwa (nyx nyx nyx)

10 godzin temu, Dark Evil napisał:

Taki malutki offtop...

Widziałyście co Nabla szykuje za paletkę?

Ciekawa i kolory takie chłodne. GS i Nabla cenowo za cień wychodzą podobnie ale Nabla ma o wiele lepsza jakoś cieni i opakowań. Obecnie moja ulubiona ich paleta jest cutie palette nude. Mała paleta, karton porządny, grafika ładna i formula cieni lateksowych bardzo mi odpowiada.

10 minut temu, Dark Evil napisał:

Probowalas Matowego Cielaka? Ja mam i mi bardzo pasuje. Kupilam ich z 10 na zapas

Próbowałam, ale wolę jednak coś jaśniejszego. Lubię sobie taką prawie bielą walnąć w kącik. 😉 Miałam też Jogurt, ale był jakiś bez pigmentu (chociaż ten z palety Blask i cienie był fajny i też zużyłam do zera). 

6 minut temu, XYZ napisał:

Próbowałam, ale wolę jednak coś jaśniejszego. Lubię sobie taką prawie bielą walnąć w kącik. 😉 Miałam też Jogurt, ale był jakiś bez pigmentu (chociaż ten z palety Blask i cienie był fajny i też zużyłam do zera). 

Jogurt jest dla mnie za jasny, ale ja kłade pod łuk brwiowy i na cała powieke

6 minut temu, Dark Evil napisał:

Jogurt jest dla mnie za jasny, ale ja kłade pod łuk brwiowy i na cała powieke

No fakt, on jest prawie biały. Śnieżny płatek też. Ale ja lubię. Zwłaszcza od kiedy rozświetlam (rozjaśniam?) wewnętrzny kącik wyłącznie na matowo. Próbowałam z białym z Retro Karoliny, ale to już za biało nawet dla mnie. 😉 

9 godzin temu, XYZ napisał:

Mam te, które zaznaczyłam. Żadnego z nich nie nazwałabym świetnym. Suche jak kreda, średni pigment. No ale jak to w GS - być może mamy cienie z różnych partii, a to może oznaczać, że poza nazwą mają ze sobą niewiele wspólnego. 

Może tak być, bo przecież wiadomo, że w GS z cieniami to loteria. Ja mam swoje już dość długo i są świetne. Ale fakt, domawiałam już dwa razy Oberżynę i raz dostałam tak jak piszesz- suchą kredę, a drugim razem taki cień jak ten zużyty, który był dla mnie genialny 🤷

A tak odbiegając od tematu. Czy któraś z Was miała już do czynienia z nowymi paletkami Inglot x komunikatywnie? Wyglądają dość zachęcająco ale nigdzie nie znalazłam żadnej recenzji jeszcze. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się