Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dobry mężczyzna

Wojt4567 dobrze pisze. W procesie wychowania wmówiono mężczyznom, że kobiety to dobre, wrażliwe istotki, które pragną miłości.

Polecane posty

Przed chwilą, *кєяi* napisał:

Arto aka wojt 4567 weź wyjdź z kafe, a najlepiej w domu i sprawdź czy w lesie cię nie ma i o.djeb się z łaski swojej juz od mojej osoby.

To ty sie odczep ode mnie. Ja dyskutuje na spokojnie, a ty rzucasz sie jak ratlerek myslac ze jestes nieomylna.

Przed chwilą, *кєяi* napisał:

👍

Ulżyło? To cieszę się, możesz już sobie iść stąd.

Hm. Jesteś jedna z ostatnich osób która mogą mi cokolwiek mówić.

Napisano (edytowany)
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

A najlepsze jest to, że znam parę takich nieatrakcyjnych, które już mają mężów, a czasem nawet i dzieci albo przynajmniej mają partnerów (najczęściej nie pierwszych).

dla ciebie nieatrakcyjnych.

Być może dla kogoś innego jest super laską. Podobanie się to kwestia indywidualna. Jeden woli chude modelki, a dla innego atrakcyjna będzie kobieta mająca na czym siedzieć i czym oddychać.

Edytowano przez Argen
  • Like 1
  • Thanks 1

6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Było parę takich nieatrakcyjnych (nawet nie na moim poziomie, tylko niżej), które powiedziały mi, że im się nie podobam.

A najlepsze jest to, że znam parę takich nieatrakcyjnych, które już mają mężów, a czasem nawet i dzieci albo przynajmniej mają partnerów (najczęściej nie pierwszych).

Czyli jednak rozmawiały? Poznały. Oj taki obraz wasz..co chwile coś dodajesz 😒

3 minuty temu, wojt4567 napisał:

Hm. Jesteś jedna z ostatnich osób która mogą mi cokolwiek mówić.

a jednak powiedziala. ale zle baby ze wolna wole maja i sa takimi samymi ludzmi jak wy : O

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, oinqx napisał:

a jednak powiedziala. ale zle baby ze wolna wole maja i sa takimi samymi ludzmi jak wy : O

Powiedzieć można wszystko. Za duzo poznałem takich ludzi jak ona zeby przykladac jakąkolwiek wage do takiego śmiesznego człowieka.

Pewnie, że mają wolną wolę i są takimi samymi ludźmi. Ktoś to kwestionuje?

Edytowano przez wojt4567

6 minut temu, *кєяi* napisał:

Czyli jednak rozmawiały? Poznały. Oj taki obraz wasz..co chwile coś dodajesz 😒

Nie poznały. Nie oceniały mojego charakteru.

40 minut temu, oinqx napisał:

omg maja wychodzic za maz jak nie chca ? wtf ludzie sie ucza pracuja dojrzewaja w roznym tempie

zreszta nie kazdy tak mysli, niedawno ktos zasrywal to forum swoim boolem doopy nad tym, ze nie ma 26 letnich dzievic i ze kobiety to kur wy jak sie sek sily w tym wieku xD haha. Matko, ile wymagajacych jęczydup sie naroilo tutaj az nic dziwnego ze odstreczaja ludzi

Nie o to chodzi, niech każdy robi co chce i kiedy chce ale żeby był świadomy konsekwencji.  Tak jak bezrobotny obibok powinien być świadomy że raczej rodziny nie założy tak i kobieta powinna być świadoma że z biegiem lat uroda mija chociaż nie wiem jakby się sobie nie podobała koło 40 nawet. 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, wojt4567 napisał:

Pewnie, że mają wolną wolę i są takimi samymi ludźmi. Ktoś to kwestionuje?

caly czas. najlepiej by bylo nie miec swojego zycia i pragnien i ulozyc pod mezczyzne 😉 

Edytowano przez oinqx

Ale jak tak bliżej się przyjrzeć, to programowanie społeczne jest. Masz być miły, pomocny, to może jakaś się tobą zainteresuje. Ja też się z tego matriksa wypisałem kilka lat temu. Jak tak spojrzę z dzisiejszej perspektywy, jak się za dziewczynami latało, prezenciki, usługi itd. Żałosne to wszystko było.

Teraz mam wywalone na związki, na seks, ogólnie jest lepiej.

1 minutę temu, Grzegorz8191 napisał:

Nie o to chodzi, niech każdy robi co chce i kiedy chce ale żeby był świadomy konsekwencji.  Tak jak bezrobotny obibok powinien być świadomy że raczej rodziny nie założy tak i kobieta powinna być świadoma że z biegiem lat uroda mija chociaż nie wiem jakby się sobie nie podobała koło 40 nawet. 

W samo sedno. Kobiety się starzeją szybciej.

• Like 1

Tak samo 40letni facet nie założy rodziny jeśli nie jest juz przystojny, zdrowy, silny i w miarę zamożny. Brzydkiego, schorowanego golodupca zadna nie zechce. Niezależnie od tego jak taki megaloman by się sobie nie podobał. 

Przed chwilą, Argen napisał:

Ale jak tak bliżej się przyjrzeć, to programowanie społeczne jest. Masz być miły, pomocny, to może jakaś się tobą zainteresuje. Ja też się z tego matriksa wypisałem kilka lat temu. Jak tak spojrzę z dzisiejszej perspektywy, jak się za dziewczynami latało, prezenciki, usługi itd. Żałosne to wszystko było.

Teraz mam wywalone na związki, na seks, ogólnie jest lepiej.

W samo sedno. Kobiety się starzeją szybciej.

I właśnie o to mi chodziło. To jest sedno wszystkiego. Jeżeli ktoś ma problem ze zrozumieniem tematu, to post powyżej właśnie.

Teraz napiszę coś z własnego doświadczenia.  W wieku 38 lat, już lekko lysawy, z niezłym brzuszkiem zostałem sam i..

- to stałego związku chciałem kogoś przed 30, bez dzieci i nie rozwodka.(wiedziałem że są małe szanse ale wszystko albo nic, samotności się nie balem)

- sam byłem zaskoczony jakie mam powodzenie, inne sprawa że to były kobiety nie w moim typie ale sex był, obiadki gotowały i zrobiły by wszy...wiele żeby tylko coś z tego wyszło. :)

Przed chwilą, Grzegorz8191 napisał:

Teraz napiszę coś z własnego doświadczenia.  W wieku 38 lat, już lekko lysawy, z niezłym brzuszkiem zostałem sam i..

- to stałego związku chciałem kogoś przed 30, bez dzieci i nie rozwodka.(wiedziałem że są małe szanse ale wszystko albo nic, samotności się nie balem)

- sam byłem zaskoczony jakie mam powodzenie, inne sprawa że to były kobiety nie w moim typie ale sex był, obiadki gotowały i zrobiły by wszy...wiele żeby tylko coś z tego wyszło. 🙂

Moja kuzynka w wieku 35 lat znalazła 8 lat starszego bezdzietnego rozwodnika z pięknym nowym domem i zarobkami powyżej 10k netto. Bez brzucha, z włosami i wysokiego. Można 🙂

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Grzegorz8191 napisał:

- sam byłem zaskoczony jakie mam powodzenie, inne sprawa że to były kobiety nie w moim typie ale sex był, obiadki gotowały i zrobiły by wszy...wiele żeby tylko coś z tego wyszło. 🙂

.

Edytowano przez oinqx

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Grzegorz8191 napisał:

.

Edytowano przez oinqx

9 minut temu, Argen napisał:

dla ciebie nieatrakcyjnych.

Być może dla kogoś innego jest super laską. Podobanie się to kwestia indywidualna. Jeden woli chude modelki, a dla innego atrakcyjna będzie kobieta mająca na czym siedzieć i czym oddychać.

Niby tak. Ale myślę, że akurat one dla większości byłyby raczej poniżej przeciętnej.

Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez oinqx

dzenie, inne sprawa że to były kobiety nie w moim typie ale sex był, obiadki gotowały i zrobiły by wszy...wiele żeby tylko coś z tego wyszło. 🙂

a te w twoim typie co cie nie chcialy to pewnie zue ku wy? i beda plakac ze nie wziely takiego cudownego mezczyzny?

4 minuty temu, Argen napisał:

Masz być miły, pomocny, to może jakaś się tobą zainteresuje.

Wtedy to co najwyżej do friendzone trafisz 🙂

7 minut temu, AntyBazyl napisał:

Tak samo 40letni facet nie założy rodziny jeśli nie jest juz przystojny, zdrowy, silny i w miarę zamożny. Brzydkiego, schorowanego golodupca zadna nie zechce. Niezależnie od tego jak taki megaloman by się sobie nie podobał. 

Zamożność można sobie wyrobić nawet koło 40, a co do chorób to bez przesady. 40 latkowie jeszcze masowo nie chorują. 

Zamożność można sobie wyrobić nawet koło 40, a co do chorób to bez przesady. 40 latkowie jeszcze masowo nie chorują. 

Hmm na zamożnosc pracuje się latami i wymaga ona pewnych cech, jak np. Pracowitość, ambicja, zdolności. Jeśli tego ktoś nie ma to nagle tych cech sobie nie 'wyrobi'. Nie ma opcji, żeby ktoś całe życie zarabiał 4k a nagle w miesiąc zacznie zarabiać 30k. Owszem, z wiekiem zarabia się więcej i kapitał sie powiększa, ale tylko w przypadku osób które na to pracują od lat. 

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Grzegorz8191 napisał:

Można, ale ilu tak naprawde sie wyrobi? Ile? Nie wszyscy sa w stanie,nie każdy będzie cenionym informatykiem, inzynierem, biznesmenem..właściwie, nie musi miec jakiegoś wysokiego statusu i nie wiadomo ile.

Bez przesady, ale jednak dużo w tym wieku już mankamenty w wygladzie i w zdrowiu ma. Mężczyźni nie mają mocy, zeby ukryć znaki czasów. A autor ma ich sporo i kolo tego ja i Antybazyl sie kręcimy, bo my go obserwujemy go juz od dawien dawna, znamy jego wpisy. To nie jest szlachetny, dobry mężczyzna, któremu można zaufać, komu mozna dac szansę zakochać się.

Zadna z nas nie pisze, że kobiety są i będą modelkami po 30stce, żadna nie ukrywa w glowie, że młodość jest najważniejsza, bo potem moze być gorzej. Tylko, ze nie tylko my sie starzejemy, my i WY normalna rzecz. Z tym, że wy moze wolniej, ale nie każdy ma super geny wygladac dobrze w wieku 40 lat i miec super zdrowie w wieku 40. Niektorych złamie nieco szybciej..a wy czesto piszecie to tak, jakby było mnóstwo 40 letnich z dobrym zdrowiem i nie miał praktycznie znaków czasów na twarzy i ciele. Nie ma zbyt wielu takich i nie będzie, starość dopada każdego, a też nic nie jest czarno białe i życie pisze różne scenariusze. 

Edytowano przez *кєяi*

Napisano (edytowany)

najwazniejsze to patrzec sercem, dla mnie takie rvchanie zapchajdziury i zrobienie z niej kury domowej chociaz nie w moim typie to jakies chore no ale ja tego nie pojmę bo nie lubie celowo ranic ludzi, tylko sobie zyje jak chce po swojemu 🙂 bardzo dobrze ze hipokryci nie maja tak latwo

Edytowano przez oinqx

41 minut temu, Argen napisał:

Coś musi być na rzeczy. 18-25/30 lat maks, większość mężczyzn chce mieć partnerkę w tym przedziale wiekowym. Nie ma się co oszukiwać i zżymać. To jest fakt, potwierdzony naukowo oraz empirycznie.

Tylko fajnie byloby, gdybyscie na tym chceniu poprzestali, a nie uwazali, ze Wam z samego faktu chcenia sie taka nalezy. Chlopcow rodzi sie wiecej niz dziewczynek i kobiet w wieku jak mowisz pozadanym przez wiekszosc mezczyzn (w kazdym przedziale wiekowym) jest malo. Dodaj do tego jeszcze wymagania co do wygladu i pozostaje Wam sie pogodzic z tym, ze albo 80% bedzie samotnymi, roszczeniowymi i sfrustrowanymi koniobi🍩jcami z kosmicznymi wymaganiami, ktore nigdy sie nie spelnia, albo beda musieli zostac ge🍩jami.

• Like 3

2 minuty temu, oinqx napisał:

najwazniejsze to patrzec sercem, dla mnie takie rvchanie zapchajdziury i zrobienie z niej kury domowej chociaz nie w moim typie to jakies chore no ale ja tego nie pojmę bo nie lubie celowo ranic ludzi, tylko sobie zyje jak chce po swojemu 🙂 bardzo dobrze ze hipokryci nie maja tak latwo

Jest jakaś sprawiedliwość losu, natura wie co robi.

3 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Tylko fajnie byloby, gdybyscie na tym chceniu poprzestali, a nie uwazali, ze Wam z samego faktu chcenia sie taka nalezy. Chlopcow rodzi sie wiecej niz dziewczynek i kobiet w wieku jak mowisz pozadanym przez wiekszosc mezczyzn (w kazdym przedziale wiekowym) jest malo. Dodaj do tego jeszcze wymagania co do wygladu i pozostaje Wam sie pogodzic z tym, ze albo 80% bedzie samotnymi, roszczeniowymi i sfrustrowanymi koniobi🍩jcami z kosmicznymi wymaganiami, ktore nigdy sie nie spelnia, albo beda musieli zostac ge🍩jami.

Kocham Cię. Nic dodać nic ująć 😍 

I taka jest prawda, dlatego te męskie pisdy wyglądające jak kaszaloty, bez kasy i polotu tutaj rzygają. Tyle z. Ich życia. 

Napisano (edytowany)
45 minut temu, wojt4567 napisał:

Czyli tak jak myślałem, kolejna wypowiedź sugerująca, że jesteś prostszą, raczej głupszą dziewczyną, która nie potrafi rzeczowo dyskutować. I nie tłumacz się tak solennie słonko, to wcale nie było potrzebne.

"Bajo" - cóż za sprytne, niby cwaniackie zakończenie tematu. 

Powiem ci również więcej, dla mnie twoja osoba też znaczy tyle, co jakiś zdeptany papieros na chodniku, bo w rzeczywistości wygrywałem dyskusje nie z takimi pseudocwaniarami jak ty, więc jesteś dla mnie jak powietrze i kolejny kamyk w upewnianiu się tym jak niewielu ludzi tutaj potrafi normalnie, inteligentnie dyskutować. 

Keri, placzesz juz w poduszke, ze dla anonimowego, malo inteligentnego „bazyla z Internetu” znaczysz mniej, niz zdeptany papieros na chodniku, tak malo, ze az wyprodukowal dlugiego posta, aby Ci udowodnic, jak bardzo mu jestes obojetna 😂?

Edytowano przez uzyszkodnik

Chociaż jeden przyznał, że mamy gorzej. A nie lepiej, życie miodem i mlekiem płynące.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować