Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dobry mężczyzna

Wojt4567 dobrze pisze. W procesie wychowania wmówiono mężczyznom, że kobiety to dobre, wrażliwe istotki, które pragną miłości.

Polecane posty

3 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Dodaj do tego jeszcze wymagania co do wygladu

Każdy ma jakieś wymagania, to oczywiste.

4 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

80% bedzie samotnymi, roszczeniowymi i sfrustrowanymi koniobi🍩jcami z kosmicznymi wymaganiami, ktore nigdy sie nie spelnia,

samotni - tak.

roszczeniowi - tutaj możliwe, spory procent by się znalazł

sfrustrowani koniobijcy - to raczej margines.

6 minut temu, uzyszkodnik napisał:

beda musieli zostac ge🍩jami.

Zabawne, który to już raz czytam? Skąd w ogóle taki argument? Orientacji się nie wybiera.

Napisano (edytowany)
7 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Keri, placzesz juz w poduszke, ze dla anonimowego, malo inteligentnego „bazyla z Internetu” znaczysz mniej, niz zdeptany papieros na chodniku, tak malo, ze az wyprodukowal dlugiego posta, aby Ci udowodnic, jak bardzo mu jestes obojetna 😂

🤣

No, ja jestem załamana.. nie wiem jak ja się już podniosę po tym jego wpisie, już czas chyba skoczyć z dywanu na podłogę 🤧

Edytowano przez *кєяi*

Napisano (edytowany)
27 minut temu, AntyBazyl napisał:

Moja kuzynka w wieku 35 lat znalazła 8 lat starszego bezdzietnego rozwodnika z pięknym nowym domem i zarobkami powyżej 10k netto. Bez brzucha, z włosami i wysokiego. Można 🙂

Moja ciotka (wdowa) w wieku 60- lat znalazla sobie 50-letniego adwokata, a druga po 50 (rozwodka) wlasciciela fabryki (nie wiem, ile ma lat, tak na oko jest w jej wieku).

Fakt, ze ciotki to niezle laski na swoj wiek.

Edytowano przez uzyszkodnik

8 minut temu, AntyBazyl napisał:

Kocham Cię. Nic dodać nic ująć 😍 

I taka jest prawda, dlatego te męskie pisdy wyglądające jak kaszaloty, bez kasy i polotu tutaj rzygają. Tyle z. Ich życia. 

Dzieki, ale jednak wole facetow 😄🌸

4 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Moja ciotka (wdowa) w wieku 60- lat znalazla sobie 50-letniego adwokata, a druga po 50 (rozwodka) wlasciciela fabryki (nie wiem, ile ma lat, tak na oko jest w jej wieku).

W tym wieku ludzie wiążą się już z innych powodów niż ludzie młodsi. Na pewno nie założą już rodziny i prawdopodobnie nie są formalnie malzenstwami a być może nie mieszkają razem. 

Moje 2 znajome (obie z lekka nadwagą) w wieku 31 lat związały sie z mlodszymi od siebie o 3 lata (1 z nich to kierowca tira zarabiający spokojnie 9 netto, właśnie kupił im mieszkanie). Obie są zaręczone, ze zmarszczkami i znakiem upływu czasu znalazły sobie młodszych fajnych chłopaków. Przestaly zwracać uwagę na roszczeniowych staruchów, którzy traktują kobiety jak przedmiot a zaczęły rozglądać się za jeszcze fajnymi niezniszczonymi chłopakami. 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Grzegorz8191 napisał:

prawdopodobnie nie są formalnie malzenstwami a być może nie mieszkają razem. 

No na bank, na 100%

bo Ty tak piszesz

Edytowano przez *кєяi*

1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

Moje 2 znajome (obie z lekka nadwagą) w wieku 31 lat związały sie z mlodszymi od siebie o 3 lata (1 z nich to kierowca tira zarabiający spokojnie 9 netto, właśnie kupił im mieszkanie). Obie są zaręczone, ze zmarszczkami i znakiem upływu czasu znalazły sobie młodszych fajnych chłopaków. Przestaly zwracać uwagę na roszczeniowych staruchów, którzy traktują kobiety jak przedmiot a zaczęły rozglądać się za jeszcze fajnymi niezniszczonymi chłopakami. 

Trzeba trzymac takie coś chyba dla siebie, zaraz wam wygarną że bajkopisarki, ze zmyslone, że nie orawda,ze się nie kochają i milion różnych powodów byle nie napisać, że strzała amora trafiła niespodziewanie i  zakochali się w kimś w kim pewnie nie planowali. Życie.

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Grzegorz8191 napisał:

W tym wieku ludzie wiążą się już z innych powodów niż ludzie młodsi. Na pewno nie założą już rodziny i prawdopodobnie nie są formalnie malzenstwami a być może nie mieszkają razem. 

To tylko informacja dla tych, ktorzy zwykli twierdzic, ze kobiety po 30 nie sa juz dla nikogo atrakcyjne. Smieszne sa Twoje argumenty odnosnie „zakladania rodziny” 🙂 Myslisz, ze dzieciate, ownuczone (sorry, nie wiem jakie by tu slowo wymyslec - otwieram konkurs) kobiety marza o slitasnych niemowlakach ze swoimi nowymi partnerami, by na emeryture fundnac sobie pieluchy? 😂

Edytowano przez uzyszkodnik

4 minuty temu, *кєяi* napisał:

No na bank, na 100%

bo Ty tak piszesz

Nie, bo miałem do czynienia ze starszymi kobietami i wiem z jakich powodów mniej więcej one chciały być że mną A ja z nimi.  Z miłością nie miało to nic wspólnego  

1 minutę temu, BoniBluBejbi napisał:

Mnie już nic nie zaskoczy. Poza tym takie tematy to przecież norma na kafe. 

Że też im się nie nudzi. Jądrobusy vs.frakcja wyzwolona,czy tam coś takiego. Widocznie konie lubią się kopać z kobyłami, ale mam przesyt.

Przed chwilą, BoniBluBejbi napisał:

On ma racje. Ludzie w starszym wieku inaczej patrzą na kwestie związku. Im już nie jest potrzebne to co młodym. Rozmawiałam wielokrotnie na ten temat ze starszymi i potwierdzają. Nie ma co się rzucasz nawet jeśli to incel pisze. 

Wiem, ze inaczej patrzą na kwestie zwiazku, jestem tego świadoma. Jednak juz wróży że na pewno nie mieszkaja razem, na bank. A przeciez wiele młodych ludzi także nie ma śubu, nie mieszkają razem. To nie kwestia wieku, tylko podejścia do związków. Chociaż, kto już wie..

6 minut temu, AntyBazyl napisał:

I nagle faceci nie muszą być przystojny, nie muszą mieć własnych firm i być prezesami. Akurat to jest jeden z tych wpisów w które wierzę. 

Przed chwilą, *кєяi* napisał:

Trzeba trzymac takie coś chyba dla siebie, zaraz wam wygarną że bajkopisarki, ze zmyslone, że nie orawda,ze się nie kochają i milion różnych powodów byle nie napisać, że strzała amora trafiła niespodziewanie i  zakochali się w kimś w kim pewnie nie planowali. Życie.

To czym tutaj rzygają te cw3le nikogo nie interesuje. Oni swoje, życie swoje. Nikogo nie interesuje zdanie takich nieudaczników, do tego brzydkich i roszczeniowych. Coś im się w główkach pomieszało. Idealni kandydaci na bycie cw3lami dla silnych przystojnych kolegów 🙂

1 minutę temu, Grzegorz8191 napisał:

Nie, bo miałem do czynienia ze starszymi kobietami i wiem z jakich powodów mniej więcej one chciały być że mną A ja z nimi.  Z miłością nie miało to nic wspólnego  

Jak nazwac osobe, ktora na przykladzie wlasnego jednostkowego przypadku wnioskuje o ogole?

I w ogole jak mozna chelpic sie w necie, ze masz ogromne powodzenie wsrod nieatrakcyjnych desperatek? 😁

3 minuty temu, BoniBluBejbi napisał:

Gdy ktoś twierdzi ze po 30 nie można znaleźć faceta bo jest się stara i zwiędnięta no to sorry ale chyba się na wsi chował gdzie psy dupami szczekają. 

Nie o faceta chodzi tylko o miłość i rodzinę. 

4 minuty temu, Grzegorz8191 napisał:

niewiadomo, jak im pasuje to po co oceniac. maja to porozumienie dusz byc moze, a nawet seks. czy kazdy musi miec dzieci? ja znam taka parke starszych osob bezdzietnych (kolezanka z pracy 50letnia poznala faceta w swoim wieku) i sobie spokojnie zyja, mieszkaja, troche czasu randkowali i zamieszkali razem. Ja jestem wscibska i z obserwacji pewnych szczegolow zdaje mi sie, ze maja zdrowe zycie sek sualne xD tzn w trakcie nie zlapalam ale tak wywnioskowalam z pewnych rzeczy (ona kliknela na jakies ciekawe strony na fejsie albo widzialam ze ma kondomy w torebce przypadkowo ok wiem wscibska jestem :< ale dobrze im zycze xDDDDD

Jak nazwac osobe, ktora na przykladzie wlasnego jednostkowego przypadku wnioskuje o ogole?

I w ogole jak mozna chelpic sie w necie, ze masz ogromne powodzenie wsrod nieatrakcyjnych desperatek? 😁

Nie powiedziałem że nieatrakcyjne, one były bardzo atrakcyjne. Chodziło o podejście do spraw damsko męskich i wiek.  

14 minut temu, Argen napisał:

Każdy ma jakieś wymagania, to oczywiste.

samotni - tak.

roszczeniowi - tutaj możliwe, spory procent by się znalazł

sfrustrowani koniobijcy - to raczej margines.

Zabawne, który to już raz czytam? Skąd w ogóle taki argument? Orientacji się nie wybiera.

Z tym, ze sie nie wybiera, to masz oczywiscie racje, ale to byl zart - tym niemniej istnieje ogromne zjawisko tzw. bicurious. Otoz w naszych czasach wiele osob grzmoci sie z przedstawicielami wlasnej plci na potege.

Coz, beda musieli to robic 🙂

Nie o faceta chodzi tylko o miłość i rodzinę. 

W takim razie to nie miłość a wybieranie, z rozsądku. Milości nie kontrolujesz, nie wybierasz, mozesz z wiekiem jedynie zwalczyć i stłumić w sobie coś, że potrafisz tylko kalkulować, wylicza , wybierać.

Zresztą, wy swoje,życie swoje jak juz jedna wyzej napisała.

• Like 1

4 minuty temu, oinqx napisał:

niewiadomo, jak im pasuje to po co oceniac. maja to porozumienie dusz byc moze, a nawet seks. czy kazdy musi miec dzieci? ja znam taka parke starszych osob bezdzietnych (kolezanka z pracy 50letnia poznala faceta w swoim wieku) i sobie spokojnie zyja, mieszkaja, troche czasu randkowali i zamieszkali razem. Ja jestem wscibska i z obserwacji pewnych szczegolow zdaje mi sie, ze maja zdrowe zycie sek sualne xD tzn w trakcie nie zlapalam ale tak wywnioskowalam z pewnych rzeczy (ona kliknela na jakies ciekawe strony na fejsie albo widzialam ze ma kondomy w torebce przypadkowo ok wiem wscibska jestem :< ale dobrze im zycze xDDDDD

Jak ja pisze z własnego doświadczenia to się nie znam, jak ktoś pisze na podstawie obserwacji jednej pary to się już zna. 

Napisano (edytowany)

Jak ja pisze z własnego doświadczenia to się nie znam, jak ktoś pisze na podstawie obserwacji jednej pary to się już zna. 

ja nie twierdze ze sie znam. lol

Edytowano przez oinqx

2 minuty temu, BoniBluBejbi napisał:

Nie wiem o czym piszesz ale potwierdzam. Mnie tez już to nudzi ale lubię se pisac.

Zastępy Kotońskiego niosący prawdę objawioną o kobietach. Zazdroszczę, że nie wiesz.

• Like 1

2 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Z tym, ze sie nie wybiera, to masz oczywiscie racje, ale to byl zart - tym niemniej istnieje ogromne zjawisko tzw. bicurious. Otoz w naszych czasach wiele osob grzmoci sie z przedstawicielami wlasnej plci na potege.

Właśnie sobie na wikipedii przeczytałem o tym bicurious. Masakra.

Coz, beda musieli to robic 🙂

To już lepsza masturbacja.

Napisano (edytowany)
10 minut temu, AntyBazyl napisał:

To czym tutaj rzygają te cw3le nikogo nie interesuje. Oni swoje, życie swoje. Nikogo nie interesuje zdanie takich nieudaczników, do tego brzydkich i roszczeniowych. Coś im się w główkach pomieszało. Idealni kandydaci na bycie cw3lami dla silnych przystojnych kolegów 🙂

Wydaje mi się że lepiej im się żyje jeśli wierzą w swoje poglądy, przekonania. Lżej. Nie mnie to oceniać, jednak niech nie wciskają tego na ogół. Kobiety sa różne, tak jak i faceci sa różni. Do wyboru, do koloru. Wrzucanie wszystkich kobiet do jednego wora jest krzywdzące, tak samo jak facetów oraz wbijanie szpilki że po 30stce się kobiety sypią, fakt. No może która ma dobre geny i dba o siebie już od bardzo dawna może jeszcze "oszukać metryczkę", jednak faceci wcale nie sa mlodymi bogami w wieku 40 lat i nie wszyscy mężnieją z wiekiem. Niby to kobiety same siebie oszukują, a widzę że tu faceci częściej wierzą iż jeśli teraz im nie wychodzi, to magicznie w wieku 40 lat będzie mieć super powodzenie. No nie wiem, jak im tak lepiej zyć, niech żyją, ale potem swoje rozczarowanie niech sami połykają, a nie na nas leją.

Edytowano przez *кєяi*

2 minuty temu, BoniBluBejbi napisał:

No tego debyla znak akurat ale aż tak w temacie nie siedzę zeby jakieś jadrobusy itp. Ten kotonski wyglada jak kupa a pieprzy farmazony jak alvaro. 

Podobno jest na utrzymaniu jakiejsc starszej babki, bo ma rente. 
W srodowisku coachow straszna beke z goscia cisna 👍🏻😂

6 minut temu, *кєяi* napisał:

Wydaje mi się że lepiej im się żyje jeśli wierzą w swoje poglądy, przekonania. Lżej. Nie mnie to oceniać, jednak niech nie wciskają tego na ogół. Kobiety sa różne, tak jak i faceci sa różni. Do wyboru, do koloru. Wrzucanie wszystkich kobiet do jednego wora jest krzywdzące, tak samo jak facetów oraz wbijanie szpilki że po 30stce się kobiety sypią, fakt. No może która ma dobre geny i dba o siebie już od bardzo dawna może jeszcze "oszukać metryczkę", jednak faceci wcale nie sa mlodymi bogami w wieku 40 lat i nie wszyscy mężnieją z wiekiem. Niby to kobiety same siebie oszukują, a widzę że tu faceci częściej wierzą iż jeśli teraz im nie wychodzi, to magicznie w wieku 40 lat będzie mieć super powodzenie. No nie wiem, jak im tak lepiej zyć, niech żyją, ale potem swoje rozczarowanie niech sami połykają, a nie na nas leją.

Zbyt duża wagę przykladasz do wyglądu, zarówno swojego jak i mężczyzn. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować